89387
PlayStation3
  • HAF Rigel
    #36492
    GTA 4 SE itt van a kezemben . Bár mostmár Foxinak is megvan.
  • OliApa
    #36491
    2 :)
  • 0ckH4M
    #36490
    Szerintetek megéri megvenni a Warhawk-ot? Sokan játszák EU szerveren? Ha igen, megéri megvenni a headset-es verziót?
  • gazgoblin
    #36489
    nekem mar az is boven eleg lenne ha minden jatek ugy nezne ki mint a cod4...

    annal tobb mar tenyleg nem tudom minek...
  • sirpalee
    #36488
    Nézz GT-n HD videókat :) . Nagyon messze van tőle. Az tény hogy eddig a legszebb ps3-ra, de a target renderben volt egy halom olyan feature amit fizikailag nem bír el a ps3, vagy max pár fps-en.
  • Kreeder44
    #36487
    Értem köszi! az lehet h feltettem a GT5 és store-röl akarok leszedni valamit és kiírja h már csak 25 gigám van a 40 böl az lehetséges?? vagy ez a rákkutatásos is foglal valamit?
  • Chris Lowe
    #36486
    Nexxuss: Jogod az van. :-)
    Egyébként egy magyar zene szövege jut erről eszembe:

    "ez a világ olyan világ
    mint a mogyorófavirág
    sokat igér
    keveset ad..."

    minden cég így működik.
  • NEXUS6
    #36485
    "Ez még rohadt messze van a target rendertől... "
    Ez a xar minőségű vidijó tényleg, de valóságban meg már le is hagyta!
  • NEXUS6
    #36484
    "Ja és a csúszásnak van egy olyan előnye a PC vel szemben , hogy nem nagyon adnak ki félkész játékot , amig PC előferdül , szinte már kötelező . Példa a Crysis "

    LOL (bocs semmi offence, de úgy kitört belőlem).
    AssaC
    Lair
    COD4
    GTA4
    És még asszem lehetne sorolni. Mindben volt valami appróbb(?) kis hiba, vagy fagyott mint állat, vagy a gémpléjjel volt gond, vagy akármi.
    Sajna ott tartunk mint a PC, én spec ezért is vagyok kiakadva.
    Én télleg azért vettem PS-t mert szeretem az exkluzívjait, ha ilyen multikkal szúrják ki a szemem, akkor adom el a g.cibe, és mondom veszek egy PC-t.
  • Nexxuss
    #36483
    vaze. tanuljatok már meg olvasni :) GRAFIKA. értem? GRA-FI-KA. :) a topic lakók nagy része tudja, hogy nálam nagyobb HAZE buzi kevés van :) A resistance játékemenete úgy kuka ahogy van. Viszont a grafikája az szép. A HAZE meg homályos.576P-nél nem több. De meg fogom nézni, hogy néz ki a God Of War NTSC 480p-ben a TV-men. az jó viszonyítási alap:)
  • 0ckH4M
    #36482
    Nem lehet hogy azért homályos, mert a "sisakból" nézel kifele? Majd a lázadó oldalon nem lesz rajta az embereken a sisak, és akkor eltűnik a homályosság.
  • sirpalee
    #36481
    Resistance-vel ne nagyon gyere, próbáltam a demo-t egy nagy rakás szar. Mind graf mind gp. Nagyon tömegfps, a Haze-ben legalább van hangulat és pár érdekesség még ha a graf nem is a legfullosabb.
  • Nexxuss
    #36480
    könyörgöm tegyétek már oda a Resistance mellé. Vagy akár a TIMESHIFT mellé (ami nem egy hű de nagy szám). az nem homályos. Ááááá
  • HAF Rigel
    #36479
    Rák kutatásban , egy fehérje számláló progi . Ezzel segited az egyetemet , mert nem kell több milliós szervereket fentartani .
  • Kreeder44
    #36478
    valami biológiai izé??? természetvédelmi vagy mi??? :D népszámláló?
  • Kreeder44
    #36477
    Köszi megvagyok már vele... USA-t csináltam :)
  • Kreeder44
    #36476
    Azt mondja meg valaki nekem h a folding@home az micsoda??, mert töltögetem meg jó az a sejt de milesz belőle??
  • EmThor
    #36475
    bagoly mondja! de inkább ne.

    nem csúnya ez


  • Foxhound1980
    #36474
    Új Usert kell létrehozni, USA/UK/JPN-re.
  • nnm
    #36473
    nah mind1 azért kössz max megprobálom...ha nem jó akkor probálkozok mer nincs pénzem egy tv re
  • Kreeder44
    #36472
    és akkor mit csináljak ha már csináltam egyet de valós címemre meg hungaryra??? hogy tudok újat csinálni??? vagy account editbe írjam át a lakcímem de attol még nem vált át USA-ra ugye??
  • Nexxuss
    #36471
    mindkettőt.
  • Kreeder44
    #36470
    Srácok Britt vagy USA -t csináljak store-n???? ki min van?
  • Foxhound1980
    #36469
    Nem tudom sajnos megmondani. Annyira specifikus a kérdés, hogy ezt csak azt tudja aki igy használja rendszert sztem.
  • Papesz
    #36468
    Tényleg nem tudsz semmi mást kitalálni a rosszindulat mellé?
  • sirpalee
    #36467
    Ez még rohadt messze van a target rendertől...
  • nnm
    #36466
    najó tom hogy idegesitő vagyok, de az utcsó kérdés igérem: ha Komponens video kábellel kötöm össze akkor jó? mer elvileg az ****(*)-os minőségü és a ps 3 is tudja....
  • Foxhound1980
    #36465
    Egyébként S videon kizárt a HD jel.
  • Foxhound1980
    #36464
    Fogalmam sincs sajnos.
  • nnm
    #36463
    es ha van tv tunerem ami tud s videot és veszek egy svideos átalakitót akkor ugy jó lesz?
  • Foxhound1980
    #36462
    HDCP kompatibilitis monitor kell.
  • Alien!
    #36461
    még a végén tényleg hozzák a target render színvonalát....beszarás....

    killzone 2 12min gameplay
  • nnm
    #36460
    na mégegyszer megprobálom hátha most valaki majd segit......szal hogyha veszek hdmi-dvi kábel majd arra rakok egy dvi-vga átalakitott akkor müködni fog?? ha igen a minoségen nagyon észre lehet venni?
  • HAF Rigel
    #36459
    Egyébként engem nagyon megfogott a Haze. Tetszik a sztori a körités (Mantel honlap) Demo szép gyors , és ahogy megörülsz ha tuldadgolod a nektárt az ferenetikus , Nem látom az ellent minden vörös egyszer csak elkezdett lővöldözni , úgy hogy nem is nyomtam a gombot . Nekem tetszik nem a Grafika , hanem a feeeling miatt. Összeségében jó a grafika , bár én nem vagyok az a Technokrata hogy egy fight közben megálok fák pixelét vizsgálgatni , meg a leveleket . Biztos van benne trükk amit ha megtalálsz csak saját játék élményedt rontod vele , mert utána azt fogod kersni , nem a játékra figyelsz . De tényleg mindegy . Én nagyon várom.
  • Nexxuss
    #36458
    áá inkább elszívom az árát:)

    Chris Low: nyafogni meg 150.000 ft kiköhögése utána már hadd legyen jogom úgy is leszarja a Sony, de legalább kiadom magamból
  • Kreeder44
    #36457
    a Store működik nektek??? Folding@Home mire jo?? h tudok felvenni valakit friends listbe?? :)
  • Foxhound1980
    #36456
    Remek, úgyis be kell mennem a városba 17h fele.
  • fsgh
    #36455
    Star Warsos gammát én nagyon várom! Remélem hogy jó lesz:)
  • sirpalee
    #36454
    Megint sarkítás, de PS3 sem jelenik meg sok játék ebben az évben, de mindegy. Aki megfizetheti, még mindig a ps3 + PC kombinációnak van több értelme, mintha a konzol a pc mellett egy x lenne :) .

    És nem csak pc-re jönnek félkész játékok... Lásd ahogy valaki lentebb említette a Haze sem a legfullosabb...

    Viszont próbáltam a coop-ot online, és hard módban eszméletlen jó :) .
  • Istencsászár
    #36453
    Alone, Star Wars, Resi5? , SilentHill stb... lesznek jó gémek idén, nem kell aggódni, de a Gears of War lesz 2 az év fénypontja

    / csak viccel, nem gow fan... /