89387
PlayStation3
  • OliApa
    #37012
    Ha felmászol az EU-sra, megtalálod. . .
  • OliApa
    #37011
    Hááát, nem tudom, mennyire őskori szolgáltatás: PlayTV
  • tarti19
    #37010
    Grid demo ps3-ra is van? migec? an holnap tényleg storera is felmészok már:D
  • HUNMarcus
    #37009
    tud valaki olyan helyet ahol írnak Blueray dvd-t??
  • sirpalee
    #37008
    Nagy baromság az egész, összekeverték a footageket.
  • Jimanszky
    #37007
    Ez akkor mit is jelent?Ps3-on jobb a GRID?Amúgy fasza volt a délutáni lövölde;)
  • Nexxuss
    #37006
  • tarti19
    #37005
    kemény volt:D
    és take idő is van:D
  • EmThor
    #37004
    lebukott a gametrailers

    én nem hittem volna, hogy az összehasonlító videókban az xboxnak csalnak.... :(
  • Jimanszky
    #37003
    Jaja,sajnos ahogy olvastam havi 7000-10000 ft-ért:(
  • Jimanszky
    #37002
    Oké,oké,ezt aláírom:)Nem akartam senkit se félrevezetni,csak én így gondoltam.
  • Papesz
    #37001
    Az 1080p felbontást kizárólag a Blu-ray filmek támogatják, a műsorszórás 1080i-ben fut világszerte, mert dinamikus mozgásokhoz dupla képfrissítési sebesség szükséges, hogy ne legyen elmosódott, vagy szellemképes az adás. Különösen igaz ez a sportközvetítésekre. Nálunk is ez van, a UPC jelenleg Budapesten, Miskolcon, Debrecenben, Székesfehérváron és Pécsett 1080i-ben adja a National Geographic HD-t , az HBO HD-t és nyártól a Eurosportot is.
  • sirpalee
    #37000
    Nem a GTA4 összehasonlítást kéne csinálnod?
  • DanielT
    #36999
    Tv tuner? LOL. Időutazás az őskorba vagy mi? Amikor már itthon is ADSL-en jön több helyen a kábeltv... ip alapúak lesznek ezek a megoldások, digitális jelet digitális módon ajánlatos közvetíteni...
  • tarti19
    #36998
    azért nem fognak mindent felvenni 5.1 és társaiba:) viszont a képminőség zsír lesz a kábeltelevíziózáshoz képest:)
    az optika nem ott drága hogy összekötöd a géped és az erősítőt hanem mondjuk jópár km-t kell vonszolni páros szálanként minimum, de mondjuk kezd megtérülni:D

    Ezt most sugározni fogják az éterbe vagy hogy?
  • sirpalee
    #36997
    De digitálisnál az is lényeg lenne, hogy változathatsz a tartalmon nem? Pl a különböző kamerákat a forma 1 alatt.
  • Kraptor
    #36996
    Amiban Speed.tv már 720p-ben nyomaja F1-et:)
  • Nexxuss
    #36995
    Jimike 100hz-nél is van vibrálás:) Azért CRT :) katódsugár:) egy katódsugár ágyú adja ki magából a vibráló fényt :) nem azért interlaced mert vibrál :-) mozgásnál jeleníti meg csak minden második sort. pontosabban felváltva.
  • Jimanszky
    #36994
    Viccelsz??5.1-es fülessel játszok PS3-on optikain keresztül,meg nézem a filmeket;)
  • sirpalee
    #36993
    Az fasza. Ennek pl nagy értelmét látom, bele lesz pakolva egy jó nagy vinyó, nem vagyok otthon, psp-vel (majd ha lesz :D ) rácsatlakozom és elindíthatom a felvételt :) .
  • tarti19
    #36992
    szerintem az egy dolog, de itt a jeltorzulás nagyon csekély , ráadásul magas dbuV még sugárzás esetén is:D bár ha optikára lőnének ki mindent , azt a betáyrját:D de azt meg ki fizetné meg... bár nagyon elterjedtőben van mostanásg az optika ami nem is baj:P
  • Jimanszky
    #36991
    Igen lesz ilyen,de először a japóknál...hogy mikor ér eu-ba azt nem tudni.
  • Jimanszky
    #36990
    ez az interlace meg progressive számomra érthetetlen,mivel itt nem vibrál a kép mint CRT tv-nél.Ugye CRT-nél úgy van,hogy minden második sor sugároz képet és az 50Hz-es vibrálásnak köszönhető a képalkotás.Viszont a 100Hz-es tv-knél már nincs vibrálás.Szóval CRT-nél számít,hogy "i" vagy "p" a jel,de sztem LCD nem annyira.Én így gondolom.Szóval én ezt az 1080i-t meg 1080p-t nem értem,hogy mi a különbség LCD tv-n..
  • sirpalee
    #36989
    Jól hangzik ha végre lesz HD tv adás :) . Ha forma 1 menne abban...

    Voltak hírek arról hogy lehet jön tv tuner kiegészítés ps3-ról, én emlékszem rá rosszul, vagy tényleg van valóságalapja?
  • tarti19
    #36988
    igaz végül is:D mondjuk ehhez a részéhez nem értek , bár azért majd kíváncsi leszek rá... mi akül a hd ready 1080i és a full hd 1080i közt vagy tényleg ezt túl akarom értelmezni azt azé nem sikerül befogadni az ionformációt:D
  • Nexxuss
    #36987
    1920x1080 lesz a felbontás. De interlacedben fogják küldeni az adást mert sokkal kisebb a sávszélesség.
  • grizzly21
    #36986
    jajj:) 1080i === FULL HD, de ez a lenti idezetbol is kiderul
  • grizzly21
    #36985
    igen mondjuk ez a lenyeg itt. Mert azt mtv-t egyebkent nem nagyon nezi senki mondjuk ki oszinten. Most lenne az a ket esemeny amire bekapcsolna az ember
  • tarti19
    #36984
    na szal akkor még ide mindig felesleges a full hd:) mert itt 1080i-t említenek...:)
    digitális adás meg vagy van vagy nincs:D szal ez jó bár elveszik sajnos a kábeltévé előnye hogy 75 ohmos elosztókat pakolhattál sorba , ez sajna a digitlis adással emgszűnik:( na sebaj amjd nem lesz annyi tv vagy sok előfezető lesz hirtelen:D
  • Nexxuss
    #36983
    így van ezaz. csak az hiányzik ebből, hogy a teszt adás már nyáron megindul. Azaz EB és Olimpia. Bár az tény hogy kinézem abból a balfasz vezetésből hogy átbasznak minket:)
  • Jimanszky
    #36982
    A Magyar Televízió a székházváltással egy időben megszabadul a régi műszaki berendezéseitől, az ötvenéves gyártástechnikától, és hamarosan minden műsorát nagyfelbontásban, azaz hd-minőségben gyártja majd le. Az óbudai új székházban felépülő 1-es és 2-es stúdiók már 2008 novemberétől lesz alkalmas hd-tartalmak gyártására, a 3-5-ös stúdiók 2009 közepére készülnek el. Mindettől függetlenül az M2-es csatorna már idén ősszel átáll nagyfelbontásra, lesznek saját gyártású műsorok, és jobb minőségben sugározzák majd a mozifilmeket és a természetfilmeket is.

    A Magyar Televíziónál a nagyfelbontás azt jelenti, hogy az adás képaránya a jelenlegi 4:3-ról szélesvásznú 16:9-re változik, ami jobban passzol a modern lapostévékhez, a hang pedig 5.1 csatornás lesz. Azt még nem tudjuk, hogy a Napkeltében Verebes István a hátunk mögött szuszog-e majd, vagy inkább a mélynyomóban. A képkockák felbontása 1920x1080 pixeles lesz, amit 1080i hd-formátumnak is hívnak, mondta el Vígh Zoltán az MTV digitális átállásért felelős koordinátora szerdán. Ez annyit jelent, hogy a köztévé adása megfelel a Full HD szabványnak - az elektronikai üzletekben általában ezt a kifejezést tüntetik fel a tévék leírásán, ha alkalmasak a 1080i felbontás megjelenítésére.
  • grizzly21
    #36981
    a hangsulyon azon van hogy "ha atkoltozik" de bizzunk benne akkor
  • Nexxuss
    #36980
    de az is az lesz, mert néhány éve már HD-ben veszik az EB-t (D elehet régebb óta), annyi tény, hogy a német Preimere TV HD-ban fogja sugározni. Ergo HD jelet kapnak. Szal ha addigra átköltörik az MTV akkor már ők is HD-ban fogják adni.
  • grizzly21
    #36979
    akkor az EB megse lesz az ? :(
  • grizzly21
    #36978
    Az első HD-sugárzást az MTV a 2008-as pekingi olimpia idejére tervezi - az eseményről minden, magára valamit adó tévé HD-közvetítéseket ad majd -, de a "HD-olimpiát" csak az m2 kevesek által használt digitális műholdas csatornáján lehet majd fogni. A mostani tervek szerint az m1 HD-változata csak a földfelszíni (egyszerű antennával fogható) műsorszórás 2012-re tervezett digitalizálásától kezdve indul.
  • grizzly21
    #36977
    de ez tenyleg mennyire tuti? Tudtok errol valami linket?
    Mert akkor csak emiatt elobb veszek tv-t mint ps3mat.
    Illetve hogy lehet ezt majd hasznalni? Gondolom valami havicsomagot venni kell, mert ami levegobol jon az nem lesz hd
  • Jimanszky
    #36976
    Ez így van,mivel az MTV nyert egy pályázatot.
  • Jimanszky
    #36975
    Eddig az a tuti,hogy az Olimpia 1080i-ben lesz sugározva.EB-ről nem hallottam,hohy HD-ban lenne..
  • grizzly21
    #36974
    ez mennyire tuti?:) jol hangzik mindenesetre.
    elobb lesz hd-ben az m1, mint a "nagy" kereskedelmi adok?
  • Nexxuss
    #36973
    okos fiú. normális hangnemet. 15 évesen az ember már tud olvasni szerintem.
    miről van szó? Azzal van tele a média, hogy az MTV-t elköltöztetik a Szabadság térről. És mivel költöznek, ezért nem cipelik át az 1950-es technológiát, hanem vesznek újat. Akkor meg már HD-t ha úgy is vásárolni kell. Azért lesz HD adás az nyártól, ezért nézheted az EB-t meg az olimpiát HD-ben.