89387
PlayStation3
  • grizzly21
    #36972
    ez eggyel lejebbi hszre ment
  • grizzly21
    #36971
    persze, hol elsz te? a magyar 1 full HD-ben adja a tv adast? max 2900 ban, de meg az is lehet hogy hamarabb vezetik be az euro-t
  • Nexxuss
    #36970
    Alien MKV-TO VOB mennyi idő alatt csinál rendes filet belőle?
  • tarti19
    #36969
    igen ám , de az elenyésző százalék... na meg mire átállnak digit adásokra addigra a mostani full hd-s tv-k is árban lejjebb csúsznak, játékiparban meg lehet felpörgetik a fejlesztést 1080 p-re a filmvilág meg elérkezik hazánkba is olcsón:D
    aMúgy egy hétköznapi ember nem fog sok különbséget látni egy full hd és egy hd ready között
  • Papesz
    #36968
    Vannak digitális adások, ráadásul mind az olimpia, mind a foci EB HD-ben jön.
  • tarti19
    #36967
    majd ha digitális adások lesznek:D addig meg tlejsen mindegy.D illetve ha a bd filmek ára vagy okosítása is jóval olcsóbb lesz...
  • csabush
    #36966
    Hát, lehet szebbek a színek, de nekem tökéletesen megfelel ennek a monitornak a képminősége is, sőt. Én egy 17es CRT-t cseréltem erre, hát azt kell mondjam elég nagy a különbség.
    TV-ből akkor se vennék 130 ezerért 82centis HD-Readyt, inkább várnék vele, 200k körül már jókat lehet kapni.
  • Wild007
    #36965
    kössz az infót, sikerült beállítani
  • 5c0rp330n
    #36964
    szóval visz minden x264 cumót full jól? minőség is olyan, mint amilyennek lennie kell? :)
  • tarti19
    #36963
    nem tudom, lehet igazad van de hát egy sima Crt monitor is megteszi szerintem:) pc-hez aminek szebb színei vannak és nagyon finom, nem hiánba a katódsugárcső még mindig szebb és jobb mint a tft lcd plazma és társai...
  • Győri Devi
    #36962
    told fel a brightnesst nekem segitett
  • Jimanszky
    #36961
    Én is köszi mindenki nevében,gondolom a GRI online nem érdekel:D
  • Wild007
    #36960
    Csá all! Légyszi segítsetek. Olyan kérdésem lenne, hogy megvan a GTA IV, de csak nálam sötét a kép meg halk az nem meg a hangok??? Egy sima tvén nyomom, lehet az a gond??? A válaszotokat előre is köszi!
  • csabush
    #36959
    Na igen, de egy 130k-s LCD TV olyan is. Azt használd már monitornak légyszi.. Eleve ahhoz sok embernek kicsi a szobája, vagy ha elég nagy is, akkor se jó dolog 32"-t íróasztal távolságból nézni. Meg egy 100-130 ezer ftos HD-Ready tv monitornak nevetséges, undorító rajta minden, tapasztalatból mondom, eleve alacsony a felbontása a méretéhez képest, játékokba egy csomónál olyan utánhúzása van, hogy helybe elásom magam... Drágább TVhez nem volt szerencsém mint monitor, gyanítom ott már más a helyzet. Ilyen árban sztem egy monitor jobb választás lehet, de ez egyéni vélemény. Na ON! :)
  • 0ckH4M
    #36958
    Én is egy ilyen tv-t néztem ki magamnak.
  • EmThor
    #36957
    Kösz a játékot, jó volt a HAZE, lemerült a fülesem bocs, de hallottalak titeket.

    Nexxuss, bocs h megcsapatalak, mondom adok egy tockost R2-vel, de eltaláltam a nectar tartódat és beütött a krach :D
  • Alien!
    #36956
    mkv2vob.....hála az új 1080p-s rilízek transcode nélkül is mennek....lehet más profillal készülnek a filmek...
  • tarti19
    #36955
    bázz:) ez aláz:D
  • OliApa
    #36954
    PSN = pléjsztésön netvörk jól. . .
  • 5c0rp330n
    #36953
    hogy játszol le fullos mkv-t ps3-on?
  • tarti19
    #36952
    értem én:) csak ezek nem alapszükségletek, hanem már-már luxus cikkek, ergo azért az itthoni fizetések mellett belekell gondolni mit veszünk meg és mennyiért...
    Jobban néz ki lehetséges, de ahogy te írtad az már sok della... nameg amenynivel drágább a tv annyival jobban is néz ki?
  • Alien!
    #36951
    nálam azért pörög egy-két 1080p-s mkv a ps3-ban,illetve azért a cod4 1080p-ben lényegesen jobban néz ki mint 720p-ben....de igazán csak 40"-tól van értelme....
  • grizzly21
    #36950
    filmet nem erdemes venni nagyon, kiirni sem. 4.5 os dvd-re x264es tomoritessel tudsz 720 vagy 1080 p s filmeket ratenni, ps3 le is jatsza. Letolteni meg vannak jo kis hd torrent oldalak, de ebbe itt ne menjunk bele
  • tarti19
    #36949
    apu karácsonyra vette a KDl 32u2000-es Braviat 160K-b most szeirntem van az 120-130k is...de még így sincs olyan ami full hd-t pörgetne játékban, jó okés Blu Ray na de 7k egy film? vicc író 60k-nál kezdődik egy bd meg 2000-5000 Huf
  • 5c0rp330n
    #36948
    "inkább TFT mint LCD"
    inkább PS3, mint konzol.
  • tomijee
    #36947
    Szeretnék egy lcd tv-t venni és nézelődtem neten.Erről mi a véleményetek?:
    http://www.argep.hu/main.asp?produkt=433812&sort=preis&min=&max=
    kösz! ja és max ilyen 140e ft értékben van rá zsetonom
  • tom840224
    #36946
    Szevasztok! Amikor én gondolkodtam, hogy tv-t vagy monitort (LG 24" fullhd)vegyek, inkább a nagyobb méretű de kisebb felbontású HDTV mellett döntöttem, mert szerintem sem fogják erőltetni a fullhd-t a játékfejlesztők és akkor már inkább nézzek nagyot. Hónapokig vaciláltam aztán bementem a legközelebbi áruházba és bedobtam a kosárba a legszebb képű tv-t amire volt zsetonom (Bravia 32S3000) és úgy érzem jól döntöttem. Szóval szerintem is inkább tv mint monitor.
  • sirpalee
    #36945
    Ez tényleg attól függ, milyen lakásban vagy, mekkora a szoba, és hogy pc és ps3 mellett mire akarod használni. Ha elsősorban PC és PS3, és néha filmnézés, azt mondom egy 26" körüli Full HD monitor a legjobb választás. Ha be akarod rakni egy nappaliba és ágyról, kanapéról használni, akkor 250 körül kapsz full HD samsung TV-ket (ha jól emlékszem). Vagy sony, de az iszonyú drága, szinte ugyanolyan minőségért.
  • Alien!
    #36944
    naja...gyakorlatilag követhetetlenül felgyorsult a tv technológia...úgy zuhannak az árak,vmi elképesztő....nálam a köv. lépés már csak vmi 3d plazma,vagy lcd lesz.
  • Kratos86
    #36943
    Beszálnék én is a Haze coop módba ha lehet!
  • grizzly21
    #36942
    lehet, azt meg elhiszem, mert 1 eve volt kb 300-350 egy jo. csak a 100ezres csodakban nem hiszek:)
  • tarti19
    #36941
    inkább TFT mint LCD bár nem kell izgulni:D hamar jönnek az újabb technológiák:)
  • Alien!
    #36940
    nemtom,sztem már tart ott az lcd technológia,hogy a 200-300e sávban is találsz nagyonjó tévéket....
  • tarti19
    #36939
    mit jelent a PSN ? ez lehet hülye kérdés volt:D
    Na persze 300k?:D Magyarországon vagyunk... persze ha te is sok pénzt keresel vagy magadnak melózol akkor megértem:D
    Egy jó TV-t meg ráhúzol Pc-re és voálá:) bár nehéz döntés az valóban igaz
  • grizzly21
    #36938
    Nem ertitek:) En nem egy 15 eves kozepsulis kisgyerek vagyok akinek tokmindegy csak legyen valami tv, egyreszt sajat penzembol veszem, ezert minoseget veszek keruljon amibe kerul, masreszt nyilvan hogy nem csak ps3hoz kell. Az egy dolog hogy a gta 4 nem fut full HD-ban, de a filmet amiket szinten neznek rajta igen..Es nem 1 evre akarok tv-t venni, hanem sokra.

    Az meg hogy vegyek egy monitort ami le tudja jatszani, ahelyett hogy kitrukkozzem egy atalakitoval egy vicc.


    Na lenyeg a lenyeg, akinek VAN tapasztalata az irjon ebben az atalakitos kerdesben, akinek mas velemenye van tartsa meg maganak, en se fogok meggyozni senkit, hogy a gagyi 100 ezres hd tv-knek szar a minosege, ti sem fogtok engem hogy jo.
  • sirpalee
    #36937
    931BF-en nem működik, nézd meg a samsung oldalát.

    Szuper kis monitort 100 alatt kapsz ami viszi a jelet rendesen...
  • DanielT
    #36936
    Hű, te aztán vágod ám a tv témát :DDDD
  • Jinchuu
    #36935
    Na egész fasza ez a coop, csak kellene még 2 ember majd. :D (fülest most töltöm sry. :P )
  • SlickAdam
    #36934
    300k alatti tv mióta szar?:D 150-ért már olyat veszel, amitől leteszed a kalapod, nagyon nem kell 1080p-s játékokkal számolni ebben a generációban (sztem).
  • grizzly21
    #36933
    van valaki aki TFT monitoron jatszik a jatekkal? Csak mert nem lenne vicces, ha vennek egy ps3mat 100 K ert, es kiderulne hogy nem tudom hasznalni.
    Uj monitor, vagy tv el van felejtve, mert szart (ertsd 300 K alatt) nem akarok venni, rendeset (ertsd Sony bravia) meg nem tudok.
    Tehat egy 19es 720p-t lejatszani kepes (1280*1024) Samsung monitorra (940BF) kellene megoldani. Probalta mar valaki ezt a hdmi - > dvi konverziot ?

    A masik kerdes pedig, hogy hol vesztek jatekot? Mert nyilvan 18K ert nem fogok itteni konzolos boltokbol venni, amikor kapasbol ebayen 10 K bol megvan egy jatek szallitassal egyutt. Az erdekelne, hogy van e meg ennel is olcsobb megoldas.