89387
PlayStation3
  • tarti19
    #37052
    nincsen benne co-op de van benne móka és izgalom:) toljad csak ne félj tőle:)
  • dualview
    #37051
    Tudnátok ajánlani valami jó kalandjáték jellegű cuccot PS3-ra?
    Az Uncharted pl. szimpatikusnak tűnik, de a demo eléggé a lövöldére volt kiélezve. Ilyen az egész jaták, vagy azért a kalandelemek súlya nagyobb a többi pályán?
    Ja és van benne co-op mód? Vagy van esegtleg valami más nem lövölde jellegű game amiben van co-op mód?
  • tarti19
    #37050
    az tuti az itthoni váslásokat elfelejtem, mert kezd viccessé válni az ország...
  • Foxhound1980
    #37049
    A dobozos is ennyibe kerül használtan, angliából meg talán 7.500 az új, és az eladható ellenben a letöltött cuccal.
  • aabelus
    #37048
    videogamesplus.ca-rol hany jatekot rendelhetek max,ami meg is jon? :D
  • sirpalee
    #37047
    Majd fizu után átrakok rá egy kis pénzt, oszt nekiállok vásárolgatni :) . Asszem meg lehet venni az mgs1-et is, úgyis végig kéne már játszani :D .
  • sirpalee
    #37046
    Úgy néz ki sikerült
  • tarti19
    #37045
    azt nekem is elmondhatod ha neked sikerült:D van 700 Ft egyenlegem:D ajjaj az elég valamire:D
  • sirpalee
    #37044
    Megvan :) szupi... Hogy is van az a vásárlás? :D
  • sirpalee
    #37043
    Basszus keresem nagyba a kárytám, hogy akkor megvegyem az Everyday Shooter-t erre meg nem találom... Lehet elhagytam?
  • tarti19
    #37042
    megvan 08/10 akkor még odébb van:P királyság:D ha ezt előbb tudom akkor onnan veszem meag gt5-t mert vicc ára van 40 Dollár 7k vicc
  • Jimanszky
    #37041
    Név fölött,szám alatt.nekem pl 06/08
  • Jimanszky
    #37040
    Lehet félreértettél,nekem nem oldal kell,hanem maga a fájl,mert sehonnan se tudom leszedni.
  • tarti19
    #37039
    várjunk csak:D aztmondja hogy mikor jár el akártya az hová van írva? Név mellett és a számok alatt? 21 évesen még jó eza juniorD
  • Jimanszky
    #37038
    Ugye ezt most nem írtad komolyan??!Mindent átnéztem,de csak jelszavasat találtam.Ha még egyszer valaki a Google-lal jön,megütöm:))).Tudom hogyan kell használni,rendszeresen használom:))
  • tarti19
    #37037
    Ha már itt tartunk mi lesz a 360-nal ha bd lejéátszót kap? vagy a mostani benq olvasókat már nem tudják flashelni... ajj ajj:)
    na ma ha minden igaz megnézem a 300-t mint BD :D ajj durva lesz
    PS3-ra eza folding home pontosan mit takar? nekem van vagy 6 ilyen szintem de igazából ezzel a rákkutatásban segítek avgy mi?
  • Nexxuss
    #37036
  • Jimanszky
    #37035
    Én is juniorral szedtem le.Még 1 hónap aztán lejár:)
  • Nexxuss
    #37034
    piciiiifijjúúú
  • Jimanszky
    #37033
    Bocs srácok az offért,de nem tudna nekem valaki küldeni Gears of war cracket?
  • tarti19
    #37032
    Királyság :) na már csak azt kell megtudni, hogy mire mented ki amit onnan letöltesz ha esetleg winyó fomrázás van?
  • EmThor
    #37031
    junior max visa electronnal vásároltam fel a fél store-t szal jó. pont.
  • tarti19
    #37030
    jaja Otp Junior Visa electron:D ergo jónak kell lennie:D
    Sirpalee: csak most nincs mani a kártyámon de fizetéskor nyomatok rá és akkor majd megnézem:D
  • sirpalee
    #37029
    Ha sikerül junior kártyával fizetned akkor szóljál mindenképp...

    Mikor elkezdtem egyetemre járni az volt, és mivel még nem járt le, lusta voltam átváltani valami értelmesebb típusra. Bár lassan nem ártana valami dombornyomott kártya (vagy hogy a fenében van).
  • Foxhound1980
    #37028
    Középárfolyam szerint vált.
  • tarti19
    #37027
    Szal sima bankkártya is jó? Nekem Junior kártyám van , és HUfból átvált USd-be az aktuláis árfoylam szerint, amikor fizetésre kerül sor?
  • Foxhound1980
    #37026
    Nem kell domborkártya, sima Visa electron is jó.
  • HUNMarcus
    #37025
    PlayTV
    jó kis cucc lesz ez ha hazánkban is terjesztik majd
  • tarti19
    #37024
    egyelőre nincs dombornyomatú karim:D szal az lenne az első lépés
  • Jimanszky
    #37023
    válaszd ki amit venni szeretnél kattrá.bejön majd egy ilyen képernyő h kártyád száma,neved.Értelemszerűen kitöltöd.Milyen karid van?
  • tarti19
    #37022
    simán , amúgy usa storera hogy töltesz ki bankártyát , segítesz nekem benne mert akkor énn is tennék fel majd oda dellát.) gondolom a dombornyomatú káryta az alap , de a többit nem tom
    CRash bandicottal totlma még állati sokat:D
  • Jimanszky
    #37021
    Mennyire bele voltam buzulva.1200ft-ot simán megér!!!!
  • tarti19
    #37020
    ps1 láv:) nagyon sokat toltam akis csontvázbúrával:D
  • Jimanszky
    #37019
    Megvettem Medievil-t USA Store-ról:)).Ki emlékszik még erre a játékra?:)
  • Jimanszky
    #37018
    Srácok!Honnan érdemes előrendelni játékot?Shopto vagy videogameplus?Shopto-n 11k alatt van az MGS4.
  • Jimanszky
    #37017
    Mindjárt megnézem kaptam e.Ha igen,cserébe felveszlek msn-re,ha nem gáz:)
  • Jimanszky
    #37016
    Tegnap próbáltuk Jinchuu-val,EmThor-ral meg Nexus-szal.Kicsit nehezen találtuk meg egymást,de végül összejött és csatáztunk egy jót:)Szerintem kurvajó!!Ha valamelyikünk megsérül,leül a földre és egy mentőláda jelzi,hogy segítségre van szüksége.Ekkor vkinek oda kell mennie,meg kell nyomnia a négyszöget és feltölti az életerejét:).Eléggé bejövős a cucc,de azért megvárok a játékról egy GT-s review-t
  • sirpalee
    #37015
    Fantasztikus
  • Smuge
    #37014
    Haze milyen coop ban? Még nem probáltam , single része annyira nem jött be :-/
  • gazgoblin
    #37013

    Kikuldtem egy tonna friend request-et

    (aki nem kapott annak azert nem kuldtem mert UTALOM (persze nem....))