89387
PlayStation3
  • tomijee
    #37091
    megcsináltam a mkv2vob progival a vob fájt de amikor kiakarom írni nero val aztírja hogy túl nagy a fájl méret és hogy udf vagy milyen fájl rendszert használjak. amikor meg adatba akarom kiírni akkor meg berakom a dual lemezt és amikor elkezdeném irni bármelyik sebességre azt irja hogy hibás.. mit csináljak? valaki valami progi vagy ötlet nero hoz?
  • Dix
    #37090
    Köszi szépen. Mondjuk az tényleg nem kevés idő...
  • Csabesz100
    #37089
    Melyik program kell hozzá, hogy a ps3-at médiacenterként tudjam használni? Honnan tudom esetleg letölteni?
  • Silverford
    #37088
    Csak ha megjelenik a játék utána valamikor.De a játékra várhatsz egy ideig mert nekem múlthét elején küldték a GTA4-et és még jövöhét van a 3 hetes szállitási határidőből.
  • Tutu12
    #37087
    A hellohd-vel én még várnék.:D
    http://www.netboard.hu/viewtopic.php?topic=15100
  • tomijee
    #37086
    köszi srácok királyak vagytok!!
  • Dix
    #37085
    Valaki meg tudná mondani esetleg, hogy a movie tyme oldalán, az előrendelt termékre egyből leveszik a pénzt, vagy csak akkor ha már megjelent az adott játék? (MGS4)
  • Silverford
    #37084
    mkv2vob-al konvertálni kell először is.Több formátumba is lehet én .vob-ba konvertáltam.Viszont csak egy hangsávod lesz.Azt már te döntöd el melyik fontosabb neked.Akár fel is darabolhatod 2 DVD5-re is.Kiírásra nem emlékszek, hogy simán adatként írtam-e ki azt az egy vob-ot vagy UDF/ISO-ként.De a lényeg, hogy működött.Igaz még nincs LCD tv-m csak a ps-en kipróbáltam.
  • dualview
    #37083
    Letöltöd az mkv2vob nevű programot, ami újrakódolás nélkül (néhány perc alatt) átalakítja neked az mkv-t vob-ba. A vob-ot már lejátssza a PS3.
  • james69holden
    #37082
    szvsz csak streamelni tudod neki pc-ről... más kérdés h van e értelme ezért azt is futtatni
  • Demeter
    #37081
    Na ez engem is igencsak érdekelne. Mert a minap szedtem le egy két 720p-s filmet de nem igazán tudom, hogy pl miépp is kell kiírni, hogy a PS olvasni tudja.

    Vki??
  • tomijee
    #37080
    hali mkv fájt hogy tudok lejátszani ps3 mon?
  • dualview
    #37079
    Jól hangzik amiket írtok az Unchartedről, mindenképp beszerzem ha meguntam a GTA-t.
    Azért időnként jól jönne valamilyen game itthoni (nem online) társas szórakozáshoz ami nem fps.
    De akkor ezek szerint egyelőre marad a SuperRubaDub... :)
  • Hober Mallow
    #37078
    Tudnátok segíteni? multyban szerettem vlna játszani a resistance al,updateltem de mikor készenlett az update lefagyott ezért kiléptem a játékból,azóta nem indul el a játék ha elinditom ,vagy ha igen akkor 2 csík lessz a tv-n és egy back(kör)felirat alul és úgy indul az intro
    :(
  • tarti19
    #37077
    na gec erre nem is gondoltam , de akkor majd figyelem:) de biztos ez? vagy csak viccelsz?:D
  • Jimanszky
    #37076
    Napszaknak megfelelően változik a háttér színe;)
  • sirpalee
    #37075
    Szerintem jó lett a GOW PC-re, és ahogy látom a te gépeden elég kellemesen fog futni (kimaradnak a dx10-es élsimitás, de az kit érdekel?). Viszont nem tudom hányan nyomulnak vele online, de az egész kampány végignyomható coop-ban, persze ha van Live accountod pc-re :( .
  • tarti19
    #37074
    vegyél witchert 7k-ba:) az megéri az árát...
    _nem tudjátok miért jön be alapból zöldes háttérrel a ps menüje? néha játékoknál meg királyság van, de itt meg néha zölde s a fekete helyett

  • Jimanszky
    #37073
    Még nem tudom,hogy az vagyok e:)
  • Foxhound1980
    #37072
    Szvsz nem ha csak nem vagy GOW fan és kell a polcra.
  • Jimanszky
    #37071
    Egy kis off:Megér a Gears of War PC-s verzája magyar felirattal házhozszállítással együtt 6000 pénzt?
    ON
  • tarti19
    #37070
    akinek 360-a és ps3-a is van tök zakkant:D
    nekem a drive opció nagyon bejött:D össze vissza lehet zúzni csak a pontokat érintsd:D
  • brodix
    #37069
    Most már roh**t jó a multija.
    Tegnap 12-en nyomtuk a TeamDeathmatch-et.
    Ku**a jó volt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • sirpalee
    #37068
    Egyelőre valami szar az invitálással, legalábbis a patch előtt az volt, de parti módot össze kéne pakolni... Jópofa lenne :D

    Úgyis megakarom nézni Liberty City szivét.
  • brodix
    #37067
    HI!
    Ki az aki (tekintettel arra,hogy van akinek mindkét konzolja van)PS3-on GTA-val multizik?
    Mert jó lenne magyarokkal is nyomni a gta-t multiban.
  • Foxhound1980
    #37066
    Nagyon az elején a GT is beszopott azzal mint otthon bárki, hogy nem fullon használta a HDMI-t ezáltal a szinek fakóbbak voltak. Ez azóta már rég megváltozott. Meglehet nézni több hónapra visszamenőleg a comparsion videókat, teljesen korrekt.
  • sirpalee
    #37065
    Nem volt semmi falsoskodás a korábbi videóknál...

    Arra nem gondoltatok hogy a videóvágást végző személy nem játszott sosem konzollal és nem látja a különbségeket? Neki adtak egy megfelelően felcimkézett cuccot, hogy csinálja meg adott sorrendben.
  • Foxhound1980
    #37065
    Felháborodni lehet csak míg a mai napig a multicímek jobban mennek kár. Egyébként megkérdőjelezem ennek a video valós létezését is mivel egy "válasz" videóval van dolgunk a you tube-on. Egyébként érdemes megnézni az user többi múviját, abszolut fanboy.
  • Prince of Máté
    #37064
    Én ezek után leállnék az ilyen összehasonlító videók készítésével!
  • Jimanszky
    #37063
  • Alien!
    #37062
    BTW ez a gametrailers lebukás elég gáz.....összehasonlító videóknál korábban is falsoskodtak,de az ultra lúzerség,hogy azon a GRID videón amin szemléltetik,hogy x360-on sokkal jobb "állítólag" a fizika, azon igazából a ps3 verza látható.... pfffffffffff......persze a videót már leszedték,de így is akkora felháborodás lett belőle,hogy ha jól olvastam a GT még a Contact részt is elvette a fórumozóktól..
  • 0ckH4M
    #37061
    Jófélének tűnik.
  • Noitulover
    #37060
    engem is érdekelne , ez Shopto-s rendelés mégis mennyire rizikós (pirossal kiírva hogy olykor elvesznek a csomagok és csak az UK rendelést kézbesítik mindenképp) mgs4 11k ért szinte rablás:P
  • zottyantas
    #37059
    Láttam írtatok a HD adásról és nem tudom volt-e már, de hamarosan indul(vagy már van is) a helloHD-s nem tudom mi, ami az ország egész területén elérhető lesz. 5ezer a havídíj majd talán bár igaz a beszerelés vagy a beltéri 100 körül lesz, ha valaki gondolja nézzen utána a hellohd.hu-n
  • lovaszi
    #37058
    Eladó egy 40gb-os PS3, GTA4-el, Army of two-al, 2 joy-al.
    Érdeklődni: 06305213395
  • sirpalee
    #37057
    Köszi
  • Foxhound1980
    #37056
    Tudod.
  • sirpalee
    #37055
    Egy kérdés, ha megveszek valami egy usa-s accounttal, és utána átlépek arra amivel szoktam játszani ugye tudom használni a cuccot?
  • Foxhound1980
    #37054
    Nagyon erőteljes lövölde az anyag, végig fedezékes harcra építve minimális logikai ill ügyességi feladatokkal fűszerezve.. Mindazonáltal vétek kihagyni szvsz,
  • 0ckH4M
    #37053
    Amúgy ez a PlayTV Cucc ugyanazt tudja, mint ami a T-Kabel-nél rendelhető (és előfizethető) adapter. Ha a nagyobb csatornák (discovery, national geog., viasat history. mtv stb) adják majd rajta a magyar hangot, akkor bőven megéri majd megvenni, mert ahogy kivettem, ezen nem lesz előfizetési díj, de gondolom netről szedi majd az adást. Vagyis a tv-zés jó kis sávszélkajálás lesz.