89387
PlayStation3
  • Foxhound1980
    #37131
    Vizuális sixaxis élmények? Érdekes jelenség lehet ...:D Amúgy csak a fegyvertárazáshoz használom a motion sens fícsőrt, irányitáshoz alkalmatlan.
  • tarti19
    #37130
    Foxhund Niko:D ezaz:Dd:D:D:D:D
    amúgy GTa 4-ben van aki használja a Sisaxis által nyújtott vizuális élményeket? Helikopátert vezetni kicsit durca:D properrellel szétlehet vágni az embereket:D vagy mi:D
  • Foxhound1980
    #37129
    Mindenesetre ez a Playstation Day érdekes rendezvény volt. Egy új bejelentés nem történt, több bejelentett címet meg meg sem mutattak.
  • SlickAdam
    #37128
    naaaaaaaaaaaaaaaaaa!
  • tarti19
    #37127
    nekem az tűnt fel, hogy a sub láda valamiért elnyomja a ps3 hangját:) jó hát olyan 80-90Db-lel nem csodálom:)
  • Sephi
    #37126
    Koszi!
  • Kandurex
    #37125
    összegezem neked amit eddig írtak, azért kell PS3 -at venni, mert:

    halk,
    sony,
    meg olyan szép,
    meg sony
    lesz MSG,..fúú,..
  • Demeter
    #37124
    Silverford & dualview : thx srácok a helpet, gondolom értelemszerűen a legújabb verzió kell (v223) az MKV2vob-ból. Amint hazaérek ki is próbálom. És amint olvasom nero-val simán ki is tudom írni??? Elég csak az UDF-et választani beállítás gyanánt?? Amúgy miért van az, hogy csak hangsávot lehet hozzá választani??
  • SlickAdam
    #37123
    valamennyi hangja nyilván kell hogy legyen. kábé olyan játék közben, mint amikor az X alapjáraton megy (nem pörgeti a lemezt)
  • Nexxuss
    #37122
    azé írtam hogy leszarom a 360 hangját :D:D:D a PS3 akkor is hangos! Igazából a PS2 is az volt egy mezei DVD lejátszóhoz képest. :)

    Nekem azért tűnt fel a hangja nagyon mert én 80%-ban a media center funkcióját használom a gépnek. Mondjuk amióta megcsináltam az 5.1-es hangrendszert, azóta nem hallom a gép hangját:) LEHET HOGY HALKABB LETT? :D:D:D:D
  • tarti19
    #37121
    én úgy eltévedtem az elején hogy fél napot vadásztam mi mire jó:) szal érted:)
    Én nagyon szeretem ha sok részletből áll valami és úgy a végén össsezrakni mennyi dolog ami működteti a számunkra egysezrűnek dtűnő dolgot, pont mint az Ember
    ilyen háttereket hogy wallpapperként vagy mi? nekem is kell:D
  • Kratos86
    #37120
    jaja igazad van! :D
  • SlickAdam
    #37119
    hallottál már X-et?:D
    na ha azután bekapcsolsz egy PS-t, az tuti halk lesz. én személy szerint odanyúlkáltam, hogy pörög-e a venti...:D
  • Nexxuss
    #37118
    plusz a Haze theme
  • Kratos86
    #37117
    ....és ilyen jó háttereket tudsz rakni a menü-be!! :DDD

  • Nexxuss
    #37116
    "Cell proci:) Felhasználóbarát és még sok egyéb apró dolgok amik felépítika ps3-t."
    :D:D:D:D:D:D:D
  • Nexxuss
    #37115
    fasznak kell itt kamuzni a csendességről. Kerüljük már ki ezt a témát:) Ez a legnagyobb hazugság hogy csendes a gép :D:D leszarom hogy a 360 milyen hangos, de a PS3 minden csak nem halk:D:D:D
  • tarti19
    #37114
    Továbbá még olyan apróságok mint a system update amivel igencsak széptuningpotencálokat szaabdítanak fela ps3-ból, Bd lejéátszó is igencsak igényes cucc hiszen ennek az előállítása még derék maniba került. Akkor megbízhatóság , és igényes kinézet... halk csendes már-már gyilkosan suttogó masináról beszélünk.
    Majd a Home és a rengeteg játék amiknek a neve hallatán a nyál végigcsorog az ajkadon^^
    Cell proci:) Felhasználóbarát és még sok egyéb apró dolgok amik felépítika ps3-t.
    Hirtelen ennyi jutott eszembe róla:) Én nem bántam meg mikor megvettem... bár ez már a saját véleményem
  • Nexxuss
    #37113
    ez télleg jogos kérdés. Fel sem tűnt. Hova lett a többi??? Marha jók voltak közte.
  • Prince of Máté
    #37112
    Én csak annyit mondok, hogy Sony = minőség
  • 5c0rp330n
    #37111
    egyébként miért ilyen fos xbox-style-os a banner? meg a szövegmező betütípusa és színe is hagy némi kívánnavalót maag után :)
  • Hober Mallow
    #37110
    Most felmentem updatelni a GTA4-nél es kb 1sec alatt lejött minden,lehet télleg terheltek voltak hálózatok:P


    /GTA4 r*u*l*e*z/
  • Smuge
    #37109
    az elöttem lévő össze is foglalta a lényeget. Sony minőség garancia. Ha már így hasonlítgatunk a konkurenciával: teljesen ingyenes online feature ( kivéve fizetős tartalmak ), nem kell rettegni hogy mikor romlik el a gép, iszonyat jó dolgok fognak jönni a közeljövőben.
  • Kratos86
    #37108
    Nem kell attól félni mint BOX-on hogy piros kör jelenik meg a gépeden! :D
  • SlickAdam
    #37107
    Előszöris azért érdemes venni, mert nagyon igényes cucc. Külsőre és belülről is kíváló minőségű és megbízható is. Nekem van X-em is, és ha utána bekapcsolom a PS-t, mindíg olyan érzésem van, hogy te úristen, milyen komoly kis cucc ez. Persze van aki ilyesmire szarik, de gondoltam megemlítem. Ott a Blu-Ray dolog is benne, ami MOST még nem igazán használható, mivel drágák a filmek. Játékok is VANNAK rá, régen értelmét vesztette a "Nincs rá játék" szöveg. Kb 1 hónap múlva itt a MGS4, ez sokaknak nagyon fontos cím szerintem.
    Na meg ha azt nézzük, hogy 70 körül mozog egy XBOX Premium csomag, azt a plusz 20000-et lazán megéri felszereltségben és minőségben a PS3. Más nem jut eszembe...:D
  • Sephi
    #37106
    Szeretnem a segitsegeteket kerni egy uj dologgal kapcsolattban,

    Akinek van kedve, az irja le par mondatban, hogy szerinte miert erdemes mostanaba Ps3-mat venni :D

    no flem plz
  • Jimanszky
    #37105
    Kösz,hogy szólsz,ki is próbálom;)
  • Chris Lowe
    #37104
    Volt itt kérdésként, hogy milyen a Grid kormánnyal.
    Nos nekem egy Logitech Driving Force kormányom van és rohadt sokat számít! Sokkal többet mint a GT5p-nál.
    Mármint ha a kontrolleres irányításhoz hasonlítjuk. Míg a GT5p kontrollerrel is élvezhető (persze sokkal jobb kormánnyal) addig a Grid kontrollerrel baromi árkád, viszont a kormány ezen segít. Mindent be lehet hangolni a force erejétől a rázásig, ez a rész tényleg pöpec és így azért már közelít egy autó irányításához. Ennél a játéknál tényleg kötelező a kormány!
  • Chris Lowe
    #37103
    Próbáld úgy, hogy modemből egyböl megy a madzag a ps3-ba. (már ha közbe van iktatva egy router), vagy az internet beállításoknál újra lődd be a netet.
  • wordsworth
    #37102
  • Hober Mallow
    #37101
    oks énis erre gyanakodtam:P am nem tudjátok hogy a forma 1 demo miért nem indul:P? vmi error-t dob ki:P
  • tomijee
    #37100
    nem nagyon látom sehol hogy hol lehetne ezt UDF beállítást a neroba megtallni help!
  • Scotty99
    #37099
    A javítást akarja letölteni, de szerintem terhelt lehet a hálózat, próbáld később.
  • Dix
    #37098
    Már több játékra írták, de erre különösen igaz: történelmet fog írni...
  • Hober Mallow
    #37097
    valaki ötlet?
  • Hober Mallow
    #37096
    valaki ötlet?
  • Alien!
    #37095
    új killzone 2 videó továbbra is a beszarás kategóriát súrolja....
  • Hober Mallow
    #37094
    valaki ötlet?
  • Hober Mallow
    #37093
    Emberek mikor GTA4 et elinditom akkor leakar tölteni egy 18megás valamit,anélkül nem megy a multi,ha elinditom a letöltés álatlában disconektol a net a ps3 rol:D XDXDXD
  • Jimanszky
    #37092
    Van ilyen a listában mikor kiválasztod miben akarod kiírni,hogy UDF