89387
PlayStation3
  • gazgoblin
    #37171
    ez nem az a topik...
  • Nexxuss
    #37170
    mivanitt? Hol vannak a véresszájú fanboyok?nem küld el senki anyámba?
  • gazgoblin
    #37169
    "a játkomat ugyanúgy megveszik"

    soot tobbet ad el belole....
  • Foxhound1980
    #37168
    Ööö...elvesztettem a fonalat. Cilffnek és Haze-nek mi köze egymáshoz vagy egyátalán mi a lényege a post ezen részének? Lehet korán van vagy szövegértelmezésből egyes jár de nem értem.
  • gazgoblin
    #37167
    hat ne tudom....elnezegetve egy uncharted-ot vagy egy ratchet-et...ne adj isten egy HS-t nem tudnam azt mondani hogy nincs lehetoseg a gepben....

    persze a multi cimeknek van mit fejlodniuk de hat ez mar leragott csont...
  • gazgoblin
    #37166


    tetszik a pelda:

    ha a hardware egy auto, akkor a ps3 egy repulo auto...es ott kovettek el a hibat hogy felteteleztek hogy ha mar repulni is tud akkor a hangsebessegnel is gyorsabban tud repulni...sooot ki tud menni az urbe is!

    hat csak annyit tudtak elerni hogy repul az auto hangsebessegnel gyorsabban, de az urbe sajnos nem jut ki....

  • Nexxuss
    #37165
    DanielT-nek igaza van (úúúrissten miket mondok)

    Szóval.
    Zodd azt írja, hogy így cell meg úgy cell, bár videóban gyengébb a gép, és csak a programozók tehetnek róla, mert nem tanulják meg programozni.
    Igen. EZ A HELYZET, SE TÖBB SE KEVESEBB.
    Na de kérdem én? Ha sokkal egyszerűbb 360-ra programozni, a játkomat ugyanúgy megveszik, akkor meg mi a halál f*szának szenvedjek a PS3-al? Mert az a Sony? Mert azon jobbnak kell lennie? Miért válasszam a nehezebb utat, mikor a könnyebb ott van előttem. A Sony ott bukott nagyot, hogy elszámolta magát a 360 sikereit illetően. Mert ha kb fele annyira lenne sikeres nem lenne gond, de mára a világon kőkemény piaca van a 360-nak.
    igen tudom, hogy japánban nevetségesen produkál, de ott jelenleg a PS3 is. Ráadásul jelenleg 360-ra több japán játék van mint Ps3-ra. Megérdemel a Sony egy hatalmas zakót, hogy majd a jövendő PS4-el ne legyen gond. Mert már az most látszik, hogy 10 évig nem fogja kihúzni a gép, mert a memória a és a video nevetséges.
  • sirpalee
    #37164
    Persze hogy mindenki túlbecsülte, főleg azután amit a Sony lenyomott... És minden normális játékfejlesztő így áll hozzá, ezt és ezt nem tudtuk megvalósítani. Akinek nem tetszik a munkája az törekszik mindig a tökéletességre, és annak van egyedül esélye megközelíteni is azt. Ellenpéldának lásd Cliffy B-t és azt a rohadt idegesítő Haze-s fejlesztő fickót (alacsony, asszem sztori iró).

    Kojima nagy ember és kurva sokat tett le az asztalra. És méltó befejezése lesz a snake sztorinak a 4. Bár mint sejthető lesz egy subizébizé feljavított változat
  • csakujpest
    #37163
    A configuration-nél milyen beállításokat használsz?
  • DanielT
    #37162
    Az a baj, hogy attól, hogy találunk valami indokot, hogy min múlik, még nem lesz se más, se jobb a helyzet.

    Ezek az ideológiák a PS3 megjelenése előtt úgy néztek ki, hogy miért lesz iszonyatosan kurvajó, miért fog mindent szétalázni. Most, hogy kézzel fogható a dolog, már arról kell beszélni, hogy miért nem hozza a várt teljesítményt. Akkor is a rajongók képzetei voltak, most is azok.
  • EmThor
    #37161
    kojima-sama tiszta vizet önt a pohárba
  • Foxhound1980
    #37160
    Igen.
  • grizzly21
    #37159
    Ha ebayen veszek jatekot akkor jo lesz regikodtol fuggetlenul ugye?
  • sirpalee
    #37158
    Aki esetleg még nem látta :)

    Mit is csinált Kojima

    Ha már volt akkor bocs, csak nem emlékszem rá. Most megnéztem és a fő részek (nem a portok, vagy ilyen-olyan mellékágak) mind 94% felett vannak metacritic-en. Szerintem a 4 is meg fog érni legalább egy 96-ot. Főleg azután amiket olvastam :) .
  • Foxhound1980
    #37157
    Az gond tudod, hogy itt már nem egy-két hónapos csúszásokról van szó hanem évekről. De egyébként meglehet nézni az exklúziv címeket, vérprofi gárdák adtak ki olyan produktumokat amik minősége a PS2-es korszakban arányaiban nézve jobb volt (tisztelet a kivételnek) .
  • Zodd
    #37156
    A minőség erősen a programozókon múlik, akik lusták a programokat rendesen cell-re optimalizálni. Mert azt tudjuk hogy az X video processzora jobb, viszont ezt a Cell bőven kompenzálja, ha készek rá optimalizálni.
    Majd kíváncsi leszek néhány olyan stúdió munkájára, akik szoktak optimalizálni ps-re (pl Square). Inkább legyen jól megírva, és várjunk rá +1, 2 hónapot.
    És szerintem az új (40Gb-os) ps3 nagyon halk, én rendszeresen a mellett alszok. (egy PC-t már nehezebben viselek el, akármilyen 12cm-es ventik vannak benne)
  • Sund
    #37155
    nem kényesek vagyunk, csak nem szeretünk osztálysorjátékot játszani műszaki cikkeinkkel.
  • DanielT
    #37154
    Vehetem a drágább(xbox régiókód ugye) játékokat egy hangos, megbízhatatlan gépre, mert nem vagyok hajlandó látványban/sebességben kompromisszumot kötni. A minőségnek ez a másik oldala.
  • DanielT
    #37153
    Nem a mennyiség a lényeg. Ugyanazokat a játékokat kell megnézni a 2 gépen. Ott is szem előtt illene tartani a minőséget, ha már emlegetjük sűrűn.
  • Alien!
    #37152
    xdf beindul....én még örülök is neki,hogy nem kell rágnom magam azon,hogy 15-ért melyik 2 gammát vegyem meg havonta...bár ahogy látom 2008 már besűrüsödik,főleg a vége felé....
  • Foxhound1980
    #37151
    Uri egy isten :D "Mégmutátom néktek" :D
  • tarti19
    #37150
    Szerintem akad itt minőségi termék:) szal oda se neki:D
  • EmThor
    #37149
    [i]megyek nézem a bűvészeket a Peresztrojkában, jobb mint a kiválasztott uri-val :D
  • DanielT
    #37148
    Érdekes milyen kényesek vagytok a minőségre hardver téren... szoftverek terén szerencsére úgy látom nem annyira, mert akkor lennének gondjaitok :)
  • wordsworth
    #37147
    6.3.1.20
  • tomijee
    #37146
    amit beraktál nekem nero ból képet igy már vágom, csak nem tudom hanyas verzió ez a nero ami neked van.
  • Foxhound1980
    #37145
    Múlthéten nyertem meg egy aukciót éppen, egyelőre most nem veszek semmit.
  • tarti19
    #37144
    Milyen időközönként szoktál re3ndelni ebayről? MErt ha úgy lenenakkor összebeszélhetnénk egy közös vásárlást:D
  • Foxhound1980
    #37143
    Volt rá példa, hogy nem jött meg a cucc párszor. Ha ilyen van lehet boxolni az eladóval, vagy a pay pal-al. De idáig ami nem jött meg annak az árát visszaboxoltam, vagy újra elküldettem a cuccot. Határon nem foglalnak le semmit, útközben lenyúlják. Trackingszámos csomagom viszont mindig megjött.
  • tarti19
    #37142
    tudotma én , hogy te megmondod:) tényleg volt oylan hogy nem jött meg a cucc neked , mert a határon lefoglalták?
  • Alien!
    #37141
    kicsit off....de ha igazán jó mélyeket akartok,akkor Cloverfield dvd jól feltekerve....garantált atomcsapás.
  • Foxhound1980
    #37140
    Lehet a postaköltség az.
  • tarti19
    #37139
    bázzz 70 dollárba kerülne egy eye of judgement és egy eye cam ebay-en Shipping: US $9.99 mit jelent?
    Mondom én hogy jól ,jön néha az apám hangcucca:d amit persze én használok helyette is:D
  • Nexxuss
    #37138
    jaja! Multkor zörgött valami. nem tudtam miaz. AZtán kiderült a mosogatóban csak a poharak. Még ilyet....
  • tarti19
    #37137
    extra hűtés a ps3 60G-s verzióhoz?
    Ez komoly???? ez megmosolyogtató
  • Alien!
    #37136
    nálam elég egyszerű a képlet a ps3-al kapcsolatban:

    -világéletemben playstation-on konzoloztam
    -jóval időtállóbb hardver mint az x
    -minőség,dizájn....bár az elbaszott kertisütő alak nemtudom kinek az ötlete volt,dehátezvan. btw ez a gép passzol legjobban egy komoly házimozi rendszerhez...
    -bluray
    -egyre jobb mint mediacenter
    -brutális exklúzívok a köv. években

  • Sund
    #37135
    erős csúsztatás ez kéremszépen.
  • tarti19
    #37134
    engem azért idegesít a gta 4 MI-je őszintén megmondva néha hihetetlen butaságokat csinél a gép:( ezeka zsaruk meg tök hülyék:D
  • Foxhound1980
    #37133
    Teljesen felesleges olyan irányitás formára cserélni ami joy-ra van kitalálva. Egykezemen megtudom számolni azoknak a játékoknak a számát ahol volt értelme a dolognak.
  • tarti19
    #37132
    jaja
    mert bassza azt csinélni amit látni akarsz:D
    még a motorcsónakkal elbírtam de a többi.D:D:D:D: