89387
PlayStation3
  • Gascoigne
    #37211
    Ebben biztos igazad van, de pl.: haver is elégedett, pedig neki volt PS1, PS2 is.
  • Jimanszky
    #37210
    Ahehelyett,hogy inkább örülnétek,hogy van mivel játszani.Itt szapuljátok egymás kedvenc masináját.Én még életemben nem játszottam X-szel.Biztos jó meg minden,de én egyrészt nem nagyon csípem a microfost,másrészt meg amiket hallottam anno az XBOX360-ról,azt mondtam,na ne,ilyet én nem veszek.Mellesleg a Ps3 immár egy asztali mkv lejátszó.Nem tudom ti hogy vagytok vele,de nekem fontos ez a minőség filmeknél.Játék kínálat már egész jó.Az meg hogy min néz ki jobban,Ps3-on vagy XBOX 360-on,igazából érdekel,de ezért nem fogok rohanni lecserélni a jól megszokott és rendben müködő masinámat.Életemben 2x láttam játékot X-en MM-ben,de nekem az a Pc-s grafika nem igazán jött be és ez nem leszólás.Örüljünk annak basszus,hogy pl van kezünk és tudunk játszani,vagy hogy látunk és tudunk játszani.Sok embernek még ez sem adatik meg.Úgyhogy szeressük egymást,ne húzzuk fel egymást!!XBOX360-PS3 kompánia
  • Nexxuss
    #37209
    KZ2 nagyobb név? Ne felejtsük már el, hogy csak nálunk tartják marha nagy istennek a Killzone-t.

    NAgy nevek? hát ezaz, hogy csak nevekből táplálkozik a Sony. Tekken 6 (jesszus már hat!!), MGS4, Final XIII. Valami új franchise kéne. Mint 360on a MAss Effect, Lost Planet, Bioshock, Los ODessy. PSn ilyen nincs.
  • Istencsászár
    #37208
    Halo?

    GT5 jólesz 2009re, PS3 system seller nekem ( hogy ha minden olyan hibát kijavítanak benne ammi a szerencsétlen béta demóban van... )
    KZ2 még sehol sincs, csak egy lövölde, egy szép lövölde
    MGS4 meg eddig sem érdekelt ez utén se fog de biztos jó
    FF ez is mász hev lesz, de még hol van az még??
  • Nexxuss
    #37207
    az első 2 tagmondat után nem kellett volna tovább írni a szöveget:

    "Én meg vagyok elégedve a PS3-ammal, előtte nem volt konzolom,"

    nem osztás de akkor sok mindenből kimaradtál és azért nem érted miért hőzöng itt a tömeg. Elsőnek kurva jó. De elsőnek a 360 meg a Wii is jó. Meg a PS2 meg a sima box is. MEg a GAmecube is.
  • Istencsászár
    #37206
    Nem egy SLR-re gondoltam:D, hanem egy hajó nagyságú batár állatra ami szép polírozott, halk és lehet vele cirkálni, csak hát az élvezet ezekben szvsz elveszik...
  • DanielT
    #37205
    Jóóóóóóóólvan, okos, ügyes fiú, leülhetsz
  • Kratos86
    #37204
    Ha csak az exkluzív címeket nézem akkor a box sehol nincs! Lehet hogy a multi címek nem úgy sikerülnek PS-re mint boxra,de van kivétel,de viszont exkluzitivításban mindenképp a PS3 erősebb!Tudsz olyan autoszimulátort mondani ami jobb mint a GT5? még szaros PC-re sincs jobb, box az se tudja mi az hogy blu-ray,95%-a a játékoknak ha nem több PC-re is megjelenik akkor mi értelme van az egész box-nak,húú van egy GOW2 és?? KZ2,MGS4 messze nagyobb nevek! Ha box-ot vennék aminek esélye 0 akkor maximum lábtörlőnek használnám vagy azon élezném a kést!
  • Jimanszky
    #37203
    Megint kezdődik...apa kezdőőődiiik
  • DanielT
    #37202
    A luxus Merci nem volt épp jó hasonlat, mert az azért tud rendesen. Inkább egy kormányműhibás, elgörbült kardántengelyes Merci. :DD
  • Istencsászár
    #37201
    Ez igaz, de én nem a hardwerrel játszok hanem a kontrollerrel és azt nézem ami a tévén kivetül... az hogy most a masnia hangosabb, netán elromlik ( enyém hibátlan pedig első széria ) már nem az én bajom... egy Ford Mustang is hangos a v8assal, de leglább élvezet vezetni, mint egy luxus mercit ami halk, de nem érzed át amit a powa ad neked...:)
  • Gascoigne
    #37200
    Én meg vagyok elégedve a PS3-ammal, előtte nem volt konzolom, mindig is PC buzi voltam, csak már elegem lett az állandó gépfejlesztésből. Mióta megvan, a PC-t csak internetezésre használom. Nincs túl sok játékom, de ezekkel is bőven elvagyok, sőt időm sincs mindegyikre. Ezek vannak meg: Fifa 08, COD4, Orange Boksz, GT5P, Eye Of Judgment, Gutiar Hero, Virtua Tennis 3, Assasin Creed. Ezek közül talán az Assasin Creedben csalódtam egy picit, a játékmenet miatt. Amit még tervezek, az a GTA4, és a MGS4, szerintem erre az évre bőven elég nekem ez a kínálat. Persze, ha Xbox-ot vettem volna vszeg azzal is elégedett lennék. Számomra ezek voltak a döntő tényezők: halkabb működés, ingyenes internet használat, és külsőre jobban tetszett. Biztosan nem értek hozzá, mert ez az első konzolom, de időmilliomosnak kell lenni, még ennyi játékhoz is.
  • DanielT
    #37199
    Ezt tudod egyedül hajtogatni? Legfőbb érv, hogy kevesebb romlik el? Ejha.
  • Kratos86
    #37198
    Nem is tudom boxból vagy PS3-ból döglött be idáig a legtöbb... box az nem egy garancia nem úgy mint a SONY!!
  • Nexxuss
    #37197
    A szégyenlista élén mondjuk szerintem a Lost Planet PS3 áll....siralmas, hogy mit csináltak azzal a zseniális címmel.
  • sirpalee
    #37196
    Igen lehet osztogatni... A legvégső válasz, majd meglátjuk milyen dumát fognak lenyomni amikor mi vígan mgs4-ezünk, vagy lbp-ezünk, iszonyú élményt kapva. XBoxon milyen hasonló is lesz?
  • DanielT
    #37195
    Lehet napestig mondogatni ezt, csak bizonyítani kéne már. Legújabb Grid demó is gyengébb PS3-on mint Boxon. Egyelőre a tény csak ennyi, minden más bullshit. Nem is kéne tudni, hogy mi van a gépeken belül, ez nem Pc.
  • Noitulover
    #37194
    lehet napestig oltogatni hogy így szar úgy szar melyik gpu a jobb , míg a xenos simpla gpu lehet hogy "jobb" mint az rsx ezért vagy azért de a cell bármikor padlora küldi a xenon-t , a cell+rsx komboban van bőven erőforrás , ilyen tekintetben a ps "erősebb" mint a doboz ,
  • Foxhound1980
    #37193
    Már ha van aki PC-n jástzik...
  • 0ckH4M
    #37192
    Wii-vel az a gond, hogy túl nagy a hype körülötte. (Nekem is van Wii tapasztalatból beszélek!) Jó az a mozgásérzékelős irányító de minden játékba bele akarják rakni kényszerből, és ezért sok játéknak elsz*rják az irányítását. Meg egy halom szutyok játék jelenik meg rá, amit nem tudom, hogy engedhet meg a Nintendo, mivel ugye van a Nintendo Seal of Quality... Le is írok egy pár ilyen címet:
    My Horse and Me
    Myth Makers Super Kart GP
    MiniCopter Adventure Flight
    Action Girlz Racing
    Ninjabread Man
    stb...
    Szóval jelenleg a Wiimben a régi Gamecube-os játékok futnak. Pl: Metal Gear Solid Twin Snakes (MGS1 felújított Ps2 szintű grafikával
    Amúgy X-nek azért nincs értelme, mert ami X exkluzív, az úgyis kijön majd Pc-re, ami meg nem exkluzív az meg ott lesz Ps3-on is. )
  • Csabesz100
    #37191
    Ps3 haszálati útmutató
  • Prince of Máté
    #37190
    és hol maradt a szupermárió familia?
  • Sund
    #37189
    engem inkább zavar, hogy nincs a gépre jrpg. Vagy úgy egyáltalán valami rpg. Eternal Sonata, Blue Dragon, Lost Od. miéééért nem jelentek meg ps-re??

    Mire kijön egy nagy cím, addigra majd elepedek, 4 nap alatt kipörgetem, és utána éhezek fél évet megint. :) Első igazán tartalmas játék a GTA4 lesz számomra.
  • Alien!
    #37188
    sajnos valóbanúgy áll a helyzet,hogy kevés kivételtől eltekintve(COD4) szarnak a multi címekre...ezt énis sajnálom,de ez van...Bár olvasva a fejlesztői nyilatkozatokat valóban mindenki ismerkedik a géppel,értelemszerűen teljesen más gondolkodásmódot igényel...De azért elnézve a KZ2 videókat,aki jobban beleássa magát csodákat fog művelni,ott azé van egy-két olyan dolog ami eddig semmi másban.....

    Wii
    Számomra érdektelen játékgép...Bár elhiszem hogy nagyon fun tud lenni,nálam olyan 6sör + 10fős házibuli keretében jöhetne szóba...Kb mint az eyetoy...Bár az is igaz hogy iszonyú sok casual gamer-t vonzott a konzoliparba...és valszeg a 10 év alatti gyerekek 95%-a ezt szeretné...
    BTW nálam a Nintendo sosem volt a képben(talán egyszer delfines kvarcjáték formájában),az egyetlen gép ami érdekelt volna az az SNES,de akkor még javában Amigáztam.....
  • Smuge
    #37187
    Leszarom magasrol hogy mi van a gépbe, amig engem szorakoztatni tudnak a rá megjelent játékok , addig baromira nem érdekel hogy miben van jobb hardveregység és hogy miért :)
  • Foxhound1980
    #37186
    Ha beleveszed a multicimeket is sokkal nagyobb a sor, akár Ps3-mon is. 360-on meg végképp.
  • Nexxuss
    #37185
    az egy dolog:) de a többinél mekkora a sor? :-) Ps3-on főleg nem nagyobb
  • Foxhound1980
    #37184
    Ezekkel mondjuk be is fejeződött a sor...
  • Nexxuss
    #37183
    legnagyobb röhej az egészben, hogy speciel nekem eddig a Wii knálata tetszik maradéktalanul :)
    Galaxy, Zelda, Metroid, Smah Brothers, Kart, ZACK & Wicky, Kororinpa :)
  • DanielT
    #37182
    Semmi nem gond :D
  • HUNMarcus
    #37181
    Nemrég be lett linkelve egy PS3 úgymond használati útmutató magyarul, légyyszi lökjétek be megint, nem találom, köszi!
  • Foxhound1980
    #37180
    Jah hát mondjuk azt a fostéria Haze-t azért ne említsük egylapon a Gears-el. Az Epic igen komoly dolgot tett le az asztalra az egész GOW frencsájzzal. Szakadéknyi a külömbség a 2 termék közt. Amúgy vágom mit mondasz, Kojima egy külön kategória, neki az MGS az életműve.
  • gazgoblin
    #37179
    nem baj majd szivok mikozben ezekkel a jatekokkal jatszom:

    (most nem irom ossze azt a 10-20 cimet ha nem gond)


    vagy oriasit szivtam amikor ezekkel jatszottam:

    (most megintcsak nem irom ossze azt a 10-20 cimet ha nem gond)



    nagyobb szivas volt amikor reflexbol probaltam sixaxisal reload-olni a boxos gtaiv-ben es rajottem hogy ebben olyan nincs (pedig a helikopterezes is kurva jo ugy)
  • DanielT
    #37178
    A Sony csúnyán beszopta az RSX -et. Eredetileg (legalábbis a kezdeti bullshit időszakban.. ami soha nem fog véget érni úgy tűnik) azt akarták, hogy ne legyen benne GPU, hanem 2 Cell. Ez mint kiderült a világ legnagyobb faszsága és lépni kellett. ATi már X360 beszállító, ki marad? nVIDIA. Kérjünk tőlük gyorsan valamit. Kaptak is. Egy akkori felső közép kategóriás PC GPU-t GYENGÍTVE. Zseniális.

    Erre jön még az MS behozhatatlan szoftverfejlesztő környezet előnye, amit minden iskolában tanítanak és bámm. Szívás.


  • Kratos86
    #37177
    Szerintem exkluzív játék téren azért a PS3 jobb! Lehet hogy most boxon a GOW2 hű de fasza meg minden,de egy MGS4,KZ2,FF13, GT5FULL mégiscsak erőteljesebb címek és a már sokat említett multimédiás lehetőségek is sokat nyomnak a PS3 javára!
  • sirpalee
    #37176
    Csak egy példa volt, hogy hardveresen fejlettebb volt, beépített vinyó, jobb volt programozni stb...

    Nem akarom annyira szidni az xbox-ot, valszeg venni is fogok majd egyszer egy elite-t. Ha lesz olyan játék ami érdekel rajta (és tutibiztos hogy nem jön ki pc-re).

    A az xbox 360 is ugyanígy ki fog halni, ms kihoz valami überbrutál fasza gépet, és mindenki arra öszpontosít, megadja hozzá a legjobb SDK-t és szarnak a 360-ra.
  • Nexxuss
    #37175
    na jó de a box nem a gyengébb GPU miatt halt ki. Hanem a 360 miatt. Elhiheted, hogy a harmadik box esetén a 360 már nem fog kihalni. Amúgy az a vicces a Storyban hogy a Sony hangoztatta, hogy a Wii mekkora fostalicska, meg csak fél nextgen, mert az igazi nextgen hatalmas előrelépést mutat. Mondja ezt egy RSX után ?:D köcsögök.)
    a probléma onnan látszik komolynak amúgy, hogy emlékezzetek vissza mi volt anno mikor megjelent az MGS2. Én letettem a hajamat, elállt a lélegzetem, hogy micsoda előrelépés az MGS1-hez képest. Ugyanezt nem fogjuk most átéleni, köszönhetően a gyenge GPU-nak....sajnos. De reméljük jönnek még szép napok :-) addig meg örülök 1000%-ban a PS3 multimedia center voltának.
  • sirpalee
    #37174
    Semmi :) Cliffy B GOW2 fejlesztő és van egy rohadt idegesítő fickó a Haze fejlesztő csapatban, valami kis mitugrász nagyszájú. Mindkettő nagyképű hogy hűű így úgy, de míg Kojima-ra sokáig fognak emlékezni, vagy ő még fog nagy játékokat csinálni, addig ők ketten el vannak még ám maradva.
  • Nexxuss
    #37173
    akkor nem olvasod eleget
  • sirpalee
    #37172
    Ebben az egyben én is egyetértek vele. Fejlesztői szempontból sokkal jobb az xbox360. És az RSX nagyon is visszafogja a ps3-at, hiába cell így és úgy. De ne feledjük, hogy ps2 vs xbox téma is ugyanígy volt. PS2-ben volt egy iszonyú erős cpu, míg xbox-ban egy erős gpu. PS2-re még mindig adnak játékokat, míg az xbox meghalt.