89387
PlayStation3
  • Jimanszky
    #37251
    #37235hsz-re valaki választ?Nagyon érdekelne!!!
  • DanielT
    #37250
    Kösziek :DD
  • Jimanszky
    #37249
    Ez már kicsit abszurd volt,de így fogadunk el,ahogy vagy
  • DanielT
    #37248
    Hát, nálam ez nem az a kategória amire büszke vagyok, de mindenkinek más az értékrendje, elfogadom, ha valaki az... mondjuk, ha mert megkereste rá a pénzt, vagy hasonló.

    Tudjátok mit? Büszke vagyok a hűtőmre! Meg a mosógépemre! Meg a porszívómra! Imádom a borotvámat! Megveszek a WC tartályomért! A telefontöltőmmel hálok!

    Szal' értitek...
  • Jimanszky
    #37247
    Nem védeni akarlak,de így van.Én saját pénzemből vettem anno 165ezerért a gépemet és abszolút nem bántam meg!A PC-mre is büszke voltam,mikor megvettem 160ezerért.Büszke,mert az én pénzemből vettem.Amikor megvettem az LCD tv-met,arra is büszke voltam.Persze ugyanúgy büszke vagyok pl arra is ,hogy énekes lehetek.Sokmindenre lehet büszke az ember,még tárgyra is,barátra is,
  • tarti19
    #37246
    Veled baj van... te már össze vissza kevered a dolgokat , ha ennyi konzolod meg gondolom Pc-d is volt és van akkor mit akarsz bizonygatni?
  • Jimanszky
    #37245
    Mi az,hogy nem lehetek rá büszke?Pl egy HC gamer is büszke arra,ha 300ezer forintos PC-n zúzhat.Hogy érted,hogy tárgy?Te nem lennél büszke,ha lenne egy Ford Mustángod pl?Vagy egy Ferrari F50-ed?De lehetne bármi.
  • SlickAdam
    #37244
    lehet rossz szót használt a valódi érzése leírására. VISZONT ne haragudj meg DanielT, de van aki "büszke" a konzoljára, mert kiadott érte csillió pénzt és örömmel ül le játszani vele. Nem mindenki teheti meg ebben az országban, hogy ilyen árkategóriájú játékszert vesz. Persze van, aki pusztán poénból elugrik venni PS3-at GTA-val, csakhogy bebizonyítsa az X-es verza jobb, de az ilyen személyekkel SZERINTEM valami nem okés...
  • DanielT
    #37243
    Büszke vagyok? Miért lennék már büszke? Egyszerűen nem értem a viszonyotok ezekhez a szaros gépekhez... A sajtreszelődre meg a wcpapírodra is büszke vagy? Könyörgöm... ezek nem eredmények amikre büszke lehet valaki, ezek TÁRGYAK. Pénzért meg lehet venni őket. Semmit nem jelentenek. Van PS3-am is. Ahogy Ps2 is. Ahogy Xbox is. Meg Gameboy is. Tonnaszám volt mindenféle konzolom. Büszkének kéne lennem? MIRE?

    Nem értem én ezeket a dolgokat...
  • tarti19
    #37242
    Egy GTA 4 multi? akár azonnali kezdéássel?D
  • Jimanszky
    #37241
    Mpeg-2-be olyan 3-4 megával ment az AVP2.
  • Jimanszky
    #37240
    mondjuk h.264-be kódolom,nem mpeg-2-be.
  • Nexxuss
    #37239
    attól függ mennyire kódolod :) 4-6 megabites kép elég 720p-nél. de ha nem vagy sasszem akkor a 3 is. Így kb olyan 4-5 gigára jön ki egy film. Ha ra 5.1-es hangot akkor 7-8.
  • Jimanszky
    #37238
    Azt tudjaa valaki,ha egy 720p-s BD-t mkv-ba konvertálunk,hogy mennyi a veszteség?Tudjátok,mint régen DVD-dvix-nél.Szerintem nagyon semmi.
  • Jimanszky
    #37237
    akkor felveszlek a listára:)
  • Nexxuss
    #37236
    az nem én voltam :) Nexus6 :) Nekem GjChriss a PSN ID-m. De azért köszi hogy védtél
  • Jimanszky
    #37235
    Nem tudom,csak kérdezem,hogy az XBOX360 fórumba is szoktak átmenni Ps3 tulajok?
  • 0ckH4M
    #37234
    Ez a vita amit most lerendeztek, ez kb olyan, mint amikor a gyerekek azon vitatkoznak az oviban, hogy kinek az apukája erősebb. Valamelyik szempontból a Ps3 jobb másból meg az X-box 360. Egyik sem egy rossz gép.
  • tarti19
    #37233
    Monjduk én örülök ha büszke vagy a 360-as masinádra, de engedd meg nekünk is azt hogy mi is büszkén mondhassuk, hogy van egy ps3 masinánk:)
  • Jimanszky
    #37232
    ha ez tényleg így van,valóban nem vagyok fanboy:)
  • Jimanszky
    #37231
    Teljesen különbözik az ízlésünk!Én tökéletesen meg vagyok elégedve a kínálattal!Ja és nézd meg mennyi az asztali mkv lejátszó.Nekem meg ez is fontos!
  • DanielT
    #37230
    A Bluray filmeken kívül hol van még a nagy médiabázis előny?
  • tarti19
    #37229
    Van 1 másfél év előnye és van 1 milliárd dollár vesztesége:)
    Legyen csak 90%-a( mondjuk azért erre biztos vannak tényszerű bizonyítékaid is) de a ps3 nem csak játékkonzol... hanem egy médiabázis finom összessége:)
  • Papesz
    #37228
    Nem tartalak fanboy-nak, általánosságban írtam, hogy a vitát mindig a fanboyok szítják.
  • DanielT
    #37227
    Én sem tudok/szeretek kompromisszumot kötni. Ezért van az Xbox szoftveresen lehalkítva és még szekrénybe is rakva. A PS3-at hiába teszem akár bársony szentélyre is, akkor sem lesznek jobbak rajta a multiplatform játékok (tehát az össz cucc kb 90%-a) . 360 ra vannak JRPG-k, saját exkluzívok és nem csak a 3 bejáratott franchise harmincnegyedik részére kell várni 5 éveket.
  • Jimanszky
    #37226
    Mielőtt fanboy-nak tartanál,elmondom,hogy nem vagyok az.Egy elégedett Ps3 tulaj vagyok,aki elfogadja azt,ha X-en valami szebb és jobb.
  • Jimanszky
    #37225
    nem utaltam senkire.Én elfogadom az X-et is,úgy mint a Ps3-at.Én sose akarok vitatkozni.Örülök,hogy neked eredeti játékaid vannak,de gondolom akkor egyet értesz velem másolt játékkal kapcsolatban.Amúgy átmennék,ha nem laknál messze.Még úgyse játszottam XBOX360-nal;)
  • Istencsászár
    #37224
    Gyere át ha találsz egy másolt lemezet odaadom neked a boxomat ingyen.
  • Istencsászár
    #37223
    Több potencial? DT linkejjé nekik GTA4 fűrész vs nem fűrész képeket:D
  • Jimanszky
    #37222
    Volt Ps1,Ps2 konzolom is,mindig csak másolt játékkal.Most,hogy Ps3-ra eredetiben veszem a játékokat,valahogy nagyobb számomra az élmény.Tényleg nem az,hogy kiveszem a másolt lemezt a tokból.Én ezt átéltem és így reagáltam le.Most lehet köpködni,hogy jaaaaj persze nagyobb az élmény ha eredeti a játék,mert én másolttal nyomom és ugyanaz a kettő,HÁT NAGYON NEM!!!!!
  • Papesz
    #37221
    Meg a fanboy-ok. Egyébként tökéletesen egyetértek.
  • Jimanszky
    #37220
    Vista engem hidegen hagy.Meg nálam elég fontos szempont,hogy ne legyen hangos
    a konzol.De mindenkinek más a fontos.Persze lehet kompromisszumot kötni,de én nem tudnék az biztos.Megőrülök már a falióra kattogásától is:)
  • Noitulover
    #37219
    abszolut egyet értek , ha nem idő miliomos az ember akkor lényegében bármelyik konzolla elégedett lehet (ha nem éppen akkor romlik el amikor ráérne:P)
    mostanában este fel mikor haza esek 20-21:00 formán nincs is jobb mint egy kis idegőlő r-type (psn , átkozott buzinehéz játék) vagy épp ha olyan kedven van akkor cod4ben tizen éveseket pwnolni 1 másfél-óránát XD

    idén mgs4 meg a FF-iket tervezem beszerezni (/időt ráfordítani)

    így én is elmondhatom hogy elégedett vagyok a ps3-mal (snes->pc->kicsips2kitérő->pc->ps3 konzol életpálya után:) )
  • DanielT
    #37218
    Pénzre mennek??? A szemét mocskos ÁLLATOK!!! Hogy képzelik ezek? Szerintem nyomd fel őket a helyi párttitkárnál, majd ő továbbviszi az ügyet az illetékes elvtársakhoz! Vesszen mind!

    De mindenek előtt vesszen a Vista... tényleg. Mindig örültem az új oprendszernek amikor jöttek, mert mindig jobbak voltak, bárki bármit mondott hozzánemértésből. De a Vista... atyaég... jó egy év kellett volna még a fejlesztésnek.
  • tarti19
    #37217
    AZért azt remélem hogy jelenleg a PC-s grafika vezet a konzolok előtt... AZtán jönneka konzolok...
    Noha teljesen mindegy játék szempontjából a 2 konzol mert nem fog egy laikus megkülönböztetni pár százalékos eltérést... AMi tény a PS3 több potenciállal rendelkezik mitn az Xbox és ezzel együtt az x óráisá előnye ha egyáltalán előnye hogy szana szét van warezolva...
    DE leeht én látom rosszul a dolgot
  • Jimanszky
    #37216
    Kicsit dühömben írtam,de akkor se szeretem az MS-t.Valaki már megírta előttem,hogy állandóan a pénzre mennek,minél előbb kidobnak egy új windows-t,hogy ők legyenek az elsők,aztán meg jön a folyamatos javítás hozzá.Nem értesz egyet?Ja és én múltkor végtelek a Haze-ben.Mondtam a többieknek,hogy ne robbantsanak fel
  • Jimanszky
    #37215
    Így van:)Asszem valami Crackdown-t néztem éppen X-en.Viszont a Gears of war elég szép volt,de nekem ey picit/halkan mondom/pc-s volt akkor is.De annak ellenére kurvajól nézett ki!
  • zottyantas
    #37214
    Engem legjobban a God of War 3 érdekel majd, annál nagyobb játékélményt még nem nagyn kaptam egy játéktól sem.Egyébként tudja valaki hány ü betü van a zenéjébe? Tü-türü-türürü, tü-türü-türürü, tü türürűűűűűű türürűűű:D, oké befejeztem
  • Nexxuss
    #37213
    mert igazából az a szöveg, hogy azért nem veszek boxot mert utálom az MS-t. Na ez a széthúzós duma. Az MS-t is azért utálja mindenki mert csak azt lehet. Mindenki mondja, hogy szar a windows meg nem biztonságos. Azért mondják, mert ezt használja mindenki, így sokkal többet próbálják feltörni, és a nagy számok törvénye alapján sikerül is nekik. Anno mi volt? Használj Firefoxot! Biztonságos, no spam, no pop up, no virus. Nem tudnak a hackerek rajta keresztül feljönni a gépre. Amint elérte a Firefox a piacon a 10%-ot ugyanolyan instabil lett mint az explorer.
  • Nexxuss
    #37212
    PC-s grafika? Akkor Te PC-t néztél:)

    ezt amúgy ezt már bocsi a hozzá nem értők szítják a tüzet. Én nem köpködök senkire. Nem szítok széthúzást. És ezen a forumon vagyunk még páran így. Csak elégedetlen vagyok mert nem ezt vártam adott esetben a Sonytól, az MStől meg nem azt, hogy meghalnak a gépek. Értelmes ember nem anyázik,