89387
PlayStation3
  • sirpalee
    #37652
    Kár hogy nem bétáztál...

    Ott úgy volt megoldva, hogyha megálltál pár másodpercre, akkor a ruhád átvetti a környezet színét, ha falhoz voltál állva, vagy a földön feküdve, akkor szinte teljesen láthatatlanná váltál (bár ott volt hogy árnyékod volt :D és kicsalva világos területre el lehetett kapni snake-t). Volt egy kis mutató hogy hány %-os a láthatatlanságod, és ha elég lassan mozogtál még tartani is lehetett.

    Az igazán lényeges dolog a Drebin pont rendszer, mgs4-ben nem tudom hogy oldják meg véglegesen, mgo-ban, attól függően hogy játszottál kaptál pontokat és a körök elején (vagy ha belerohantál a spawn pont-ba), akkor vehettél új fegyvereket, rápakolhattál mindenféle extrákat (fogó, távcső, gránátvető stb...). Valahol van róla egy nagyon jó cikk... Bevezettek egy új rendszert, mivel snake már öreg, így hamar kifárad, a sok sztressz tönkreteszi a szervezetét stb.
  • Jimanszky
    #37651
    UK-n nincs,viszont találtam letölthető Syphon filtert!!!
  • Jimanszky
    #37650
    Amerikain tuti nincs sajna.A japán meg tényleg felejtős.
  • Jimanszky
    #37649
    Jaja,láttam videókat.De figyi.Grey Fox miért ül a Metal gear-be?Az nem volt világos,hogy mit keresett ott,amikor mondta Snake-nek,hogy nem akarja bántani,inkább menjen el.nagyjából össze tudnád nekem foglalni a dolgokat?Hogy könnyebb legyen majd a 4.Pl ez az Octocamo meg ilyen dolgok.Ezek hogy is néznek ki játékban.Nem várok esszét,csak h könnyebb legyen a játék irányítása.Tudod,ezt a rendszert még nem igazán ismerem.Remélem érted mire akarok kilyukadni.
  • sirpalee
    #37648
    Ha megvan az US-en írd majd, le mert akkor regelek egy us accountot. Az uk store-n nem láttam, vagy csak én voltam a hülye??
  • Zodd
    #37647
    Azthiszem csak a Japán Store on van fent az egy, nekem azért volt felejtős.
    :(
  • sirpalee
    #37646
    Van fenn pár új mgs videó a GT-n, nem a legnagyobb újdonság de érdemes megnézni.

    Amúgy bétában volt szerencsém pár sneaking mission alatt irányítani snake-t. És hát kegyetlen jó, főleg az octocamo rendszer :) .
  • Jimanszky
    #37645
    fent van Store-on??Meg is nézem.Bár én régen játszottam,asszem a 2-vel,de akkor nem jött be.Nekem akkor még túl nehéz volt.
  • sirpalee
    #37644
    Az az igazság, vannak nagyon korrekt és részletes leírások a játékról, nekem sajna nem jött össze egyik rész sem, mgs1 és mgs2 megvan pc-re, de sehogysem tudom rábírni hogy menjen a gépemen...

    Elvileg a psn-en fennvan az mgs1 (talán a US?), onnan érdemes beszerezni, de annyit sikerült velük játszanom hogy átérezzem a hangulatot, és van elég háttér infóm hogy tudjam a történetet.

    De ha van ps2-d (bár mostanában minimális összeg), arra érdemes beszerezni az mgs2-t és mgs3-at. A portable ops csak egy mellékszálat visz előre, Big Boss sztoriját (Naked Snake), a Snake Eater-es (vagy Subsistence néven futott a feljavított változat) sztori után kb 3-4 évvel.

    Meg neten kószál egy kegyetlen jó 12 fejezetes MGS képregény (asszem a 2 sztorijával), még nem vettem rá magam hogy elolvassam, mert hamar el fog fogyni
  • Jimanszky
    #37643
    Nagyon köszi,de nem vagyok újságíró.Regényeket nem nagyon szeretek írni:).Én a Home-mal úgy vagyok,mint pl az MGS-sel.Nem várom,de biztos,hogy rá fogok kattanni
  • sirpalee
    #37642
    Na megvolt a rendes cikk, korrekt , nem látszik rajta, hogy nem hivatalos újságíró írta (bár kissé rövidke).

    Annyi mellékíz, hogy eléggé home ellenes vagyok, lassú az információáramlás, tökéletesen felesleges, biztos hogy az extrákért fizetni kell stb...
  • Jimanszky
    #37641
    ja neeem:)!Olyat is küldtem be,de nem rakták be.Nem a legfelső cikk az,csak az oldalon van.Ott van az írójánál,hogy Jimanszky.Ezt a többieknek írtam;)
  • Jimanszky
    #37640
    Itt most másról volt szó:).Köszi.Ejj de belebuzultam a gémbe.Be kell szereznem az előző részeket!!Melyek a fontosabb epizódok?
  • sirpalee
    #37639
    Ja bocs, rosszat olvastam :D , aszittem a GTA4-eset írtad.
  • sirpalee
    #37638
    Korrekt a cikk, csak trónkövetelőnek kifelejtetted az mgs4-et :D .
  • Jimanszky
    #37637
    Kap mindenhol éppen eleget..
  • gazgoblin
    #37636
    ejj tul finoman bantal a sonyval...
  • Nexxuss
    #37635
  • Jimanszky
    #37634
    Igenis mester,azon leszek mester,nem fogom elhanyagolni mester;))
  • Jimanszky
    #37633
    Ajnye de szííp darab..
  • Zodd
    #37632
    Ezt láttátok már?
    MGS füles
    Sonyék nagyon rámentek a játék kiadására.
    Véletlenszerűen a Japán bundle kiadáshoz adnak 30 db ilyen fülest.
    Már maga a fejhalgató se gyenge (300$ körül), de hogy MGS4 limitált kiadás. :)
    Biztos jó ára lessz pár darabnak ebay-en vagy Yahoon.
  • Jimanszky
    #37631
    CIKKEM AZ OLDALON
  • gazgoblin
    #37630
    linket vagy meg se tortent (plusz lusta is vagyok)
  • Jimanszky
    #37629
    Nagy köszönet az írásért!!!!Be fogom szerezni mindenképp a fontos részeket!!
  • Jimanszky
    #37628
    Gondoltam kicsit kedveskedek;))
  • Jimanszky
    #37627
    Gyerekek nem hiszem el!!!!Megjelent a cikkem Gamekapcson!!!!Nézzétek lécci és véleményezzétek!!!!áááá
  • Nexxuss
    #37626
    NAGYON JÓ VAGY!!!
  • Nexxuss
    #37625
  • Freeeee
    #37624
    Ezt az ismertetot meg en irtam kb.2 eve,amivel nincs is semmi gond,de ha nem jatszol valojaban a regi reszekkel,leszamitva az osi mgs-eket,akkor bajban leszel a 4. resszel,mert nem fog tetszeni.
  • EmThor
    #37623














  • EmThor
    #37622
    mivelhogy a tervezett ps3 ciklusnak ekkor lesz kb vége, ill. végefele megy majd és ugye ekkor a god of war példájából kiindulva, majd lesznek szerinted is jó játékok, addig jó wii + boxolást (más kurrensgen konzol ugyanis nincs kizárásos alapon)
  • EmThor
    #37621
    Daniel, "Abban a pillanatban ez lesz a default topikom/gépem ahogy jobb minőségűek lesznek a szoftverek"-> 10 év múlva találkozunk
  • EmThor
    #37620
    Kojima meg ez a vágyölő nézése a képen, kész, tiszta "eladtam a lelkem Kaz-nak" kép :D
  • Foxhound1980
    #37619
    Te, a legjobb lenne ha elkezdenéd szépen végigvinni az előző részeket, átélni a játékokat, ráhangolódni a gémpléjre mert bukta lesz mikor kijön az MGS4. Nem kifejezetten az a stilusú játék aminél nem számit, hogy voltak e elöző részek és azokkal játszott e a user. Az egész történet ami a 4.részben lesz az a MGS történelmét zárja le. Kronólógiailag vagy 100 évet, 5, játékot, 20 év munkát.
  • Foxhound1980
    #37618
    F.szé nem alszol már? LOL
  • Jimanszky
    #37617
    Ja amúgy jó lenne ha a karakterekhez képet is tudnék párosítani.Akinek van valami hasznos linkje a szereplők képeivel,nevével,kérem lökje már be ide.Köszi.Eddig Raiden-ről,Big Boss-ról meg Snake-ról találtam.Kevés
  • Jimanszky
    #37616
    Metal Gear Retro 1. rész
    Most,hogy elolvastam a sztorikat,egész érthető.Egyedül azt nem vágom,hogy Gray Fox mit keresett a Metal Gear belsejében.Kényszerítették?Mert ugye azt mondta Snake-nek,hogy nem akarja bántani,de ha nem megy el muszáj lesz..
  • Jimanszky
    #37615
    Kigyűjtöm a fontosabb neveket,helyszíneket az eddigi MGS sorozatokból:
    OUTER HEAVEN,FOX HOUND,GREY FOX,METAL GEAR,BIG BOSS,SOLID SNAKE,ZANZIBAR LAND,KIO MARV,OILIX,ROY CAMPBELL,SHADOW MOSES,ARMS TECH,D.A.R..P.A,LIQUID SNAKE,REVOLVER OCELOT,SHALASASKA,PSYCHO MANTIS,VULCAN RAVEN,SNIPER WOLF,DECOY OCTOPUS,REX,MERYL SILVERBURGH,HAL EMMERICH,OTACON,LES ENFANTS TERRIBLES,FOX DIE,SOLIDUS SNAKE,PATRIOTS,GEORGE SEARS,RICHARD AMES,NATASHA ROMANENKO,PHILANHTROPY,RAY,EMMA EMERICH (E.E ) ,MARINE,SERGEI GURLUKOVICH ,OLGA,JAMES JOHNSON,BIG SHELL,ARSENAL GEAR,DEAD CELL,ROSE,RAIDEN,JACK,THE SONS OF LIBERTY,FORTUNE,VAMP,FATMAN,PETER STILLMAN,S3,12 BÖLCS,GW.

    Remélem ez a kis csokor egyeseknek nosztalgia,ráhangolódás az új részre,másoknak pedig/köztük nekem is/megismerkedés ezzel a remekművel;)
    Ha jól tudom a 3 nincs benne.Köszi Fox a forrást;)
    FORRÁS
  • Jimanszky
    #37614
    csak 1 maradhat
  • Jimanszky
    #37613
    Jóéjt;)