89387
PlayStation3
  • Foxhound1980
    #37692
    Azt csinálom most is csak a laptop itt van mellettem.
  • Jimanszky
    #37691
    Mennnyéé GTA-zni,majd tartom a frontot
  • Chris Lowe
    #37690
    GT1-GT5p között tényleg brutál a fejlődés, legalább akkora mint a C64-es 1988-as Test Drive és GT1 között. (oké az nem polyphony, de autósnak autós:)))

    Kiváncsi vagyok tényleg befejezi-e Kojima...ezt mondta az MGS3-nál is, a pénz meg ugye nagy úr.

    Bioshock kijön ps3-ra? Ha igen mikor?
  • Foxhound1980
    #37689
    Egyébként a erős multi miatt 8 körül fog kapni, az megmentette meg..
  • tarti19
    #37688
    Hellóbelló:D
    látom foylik az élet:d MGs 4 :D aztmondjátok?:D
  • Foxhound1980
    #37687
    Egyértelmüen sarkítottam. Viszont egy famitsu fps értékelés abszolut nem mérvadó.
  • Madbaby
    #37686
    Sikerült!!!! Yeh
    HALIHÓ mindenki!
  • bayernmunich
    #37685
    köszi
  • Nexxuss
    #37684
    azért ez nem így van:) mármint hogy mindenre 10:)
    azért most kíváncsi leszek erre a fullra. jövő héten nagy teszt.
  • Foxhound1980
    #37683
    Ezért nem jelent semmit, Japánok minden fps-re 10-eket adnak mert nem merik lepontozni viszont hülyék is hozzá mint a seggek. LOL
  • EmThor
    #37682
    biztos fizetett a sony, légy kreatívabb :D amúgy is egy szar a ps3 és minden menő arcnak xbox-a van :P
  • Nexxuss
    #37681
    aztkurva. akkor ez a demo télleg valami nagyon gagyi lehet. Ráadásul nem japán cucc a Haze.
  • EmThor
    #37680
    több mint gondolnád :D

    Famitsu Haze Review: Haze (PS3, Ubisoft): 9 / 8 / 9 / 8 - (34/40)
  • sirpalee
    #37679
    És mennyi lesz a GH4? A GH3 is elég sokba kerül...
  • EmThor
    #37678
    "Ha menekülni próbál 2 odalról lefogjuk" \kicsit szerencsétlenül áll középen a mester :D\

  • EmThor
    #37677
    guitar hero IV dobszett. mi lesz a gh3 gitárommal? továbbra is jó úgy tűnik... hát remélem

  • EmThor
    #37676
    höhö :)

  • vgaben
    #37675
    Ha az AVIAddXSubs-ról beszélünk, akkor a configurationél be lehet állítani a character setnél (East Europe) + Language code (HU) és jó lesz.
  • bayernmunich
    #37674
    hello
    tudnátok abban segíteni, h mit kell beállítani dvix filmeknél, h a feliratnál normálisan megjelenjen az összes karakter? az ékezeteseknél sajnos valami nem jó
    köszi
  • Norbi7
    #37673
    helló!
    megkérdezem mégegyszer hátha csak átsiklottatok felette. A bestbuy.com oldal szállít Magyarországra szerintetek? köszike előre is.
  • sirpalee
    #37672
    Te sem bonyolítod túl a dolgokat
  • Sipee
    #37671
    Üdvözletem!
    egy fogós kérdés ha valaki tudja a választ plz help (:
    Nos:szingapuri storeról töltöttemle eoj updatet, ésmost a másik useren az USA storeból tölteném a tekken dr-t ugyanazzal a kártyával amivel a szingapuriból.Amikor amcsi storen ottjárok h tennék pénzt a számlára akk aztmondja h nemoké nemengedi, természetesen USA címem van egy flordiai szálloda de nemhiszem h ez a gond...ha valaki tud segíteni akk plz help!
    előre is köszönöm
  • Prince of Máté
    #37670
    Szerintem úgy több esélyed lesz, ha előbb eladod az X-et és veszel egy PS3-at.
  • fsgh
    #37669
    Látom nagy itt az MSG4 hype az utobbi napokban:) de nekem még csak most jött meg a GTA4 szal bele is vetem magam:D
  • Rena11
    #37668
    az elmúlt 1 héten a környezetemben 4-en is eladták a boxot és ps3-at vetek
    valamiről lemaradtam?
  • Sephi
    #37667
    Bocs, hogy ide is beriom , de Xbox360 premium mindennel (HDMI) cserelek PS3-ra. Ha van erdeklodo akkor privi es elmondom a tobbit.

    Koc
  • tibitoth
    #37666
    nekem amikor a masodik lepegeto mevagodik a kepbe es dolnek a falak resze fegott meg legjobban. csaszarsag :)
  • Kandurex
    #37665
    impresszív!
  • Foxhound1980
    #37664
    Ennyi, ehhez nem is kell kommentárt fűzni! :D
  • tibitoth
    #37663
    ha veletlenul vki nemlatta volna az eslo 13percet a mgs4bol.
    http://www.n-joy.cz/video/metal-gear-solid-4-uvodnich-13-minut-hrani/3wk8prrrjiu1sxus/
  • gazgoblin
    #37662
    hat a 4 fős coop erdekelne...

    single-ben nem annyira....

    coop-ra amugy is gyurni kene hiszen jon a resi2 a 8 fős coop-al (karakterosztalyok meg ilyesmi Klikk)
  • zozo2001hu
    #37661
    HAZE gammára senki sincs ráizgulva? Még 9 nap a megjelenésig, gondolkozom az előrendelésen.
  • gazgoblin
    #37660
    ugyanmar..story nem lenyeg (hazudik)

    ami eled popáppol azt lelövöd....ennyi :D
  • Norbi7
    #37659
    Sziasztok!
    Azt szeretném megkérdezni, hogy a bestbuy.com-ról kis hazánkba lehet rendelni?
    köszi előre!
  • sirpalee
    #37658
    Még nem erősítették meg... Tiszta pletyka az egész.
  • Istencsászár
    #37657
    ( de aki az 1et nem játszotta végig az a kettőnek neki se kezdjen, mert nem fogja érteni... )
  • Istencsászár
    #37656
    Helyes, AAA gém.
  • Jimanszky
    #37655
    LESZ MASS EFFECT PS3-RA
  • Jimanszky
    #37654
    Lemaradtam sajnos:(Pedig,ha tudtam volna,hogy mindenki számára elérhető..azt gondoltam,hogy csak azoknak,akik előrendelték a játékot.Na majd meglátjuk mennyire fogok hozzá érteni:)Majd Fox barátomtól kérdzgetek,ő úgyis őrűlt MGS fan;)
  • Jimanszky
    #37653
    EU-n 2 is van:)