89387
PlayStation3
  • Foxhound1980
    #39255
    Coded Arms Assault törölve.
    Talán nem is baj....
  • Foxhound1980
    #39254
    Ez a késői textura kirakás tipikusan az UE3-nak a bugja.
  • EmThor
    #39253
    :D

    én csak régi ps2-es cuccokat + dobozokat szoktam nézni, azért linkeltem hátha kíváncsi vki a borító hátsó felére, azon szoktak infók lenni
  • HAF Rigel
    #39252
    13900ft EU a platinumban. CD galaxisban a Wow kiegett vettem útoljára több mint 1 éve , és az sem volt kellemes 450 wow fanatikussal harcoltam hogy 3 óra várakozás után megegyem , guild társam elment a Tecsoba és mire haza értem már régen játszott
  • EmThor
    #39251
    :D persze, járj a barátaiddal sok helyre!

    haze 17.990...
  • Jimanszky
    #39250
    Jó tesz a barátságomnak Romannal,ha szanaszét verem dartsba?:DDTiszta Phil Taylor vagyok:))
  • EmThor
    #39249
    pc-n láttam ilyet bioshockban -> gyanítom, hogy az unreal 3 motor ill. hasonló technika okozza: memóriába be kell tölteni, szarul programozták.

    van red alert 1 is EU store-on
  • EmThor
    #39248
    Viking

    rövidke teszt, úgy 2-3 óra játék után, játékelemekről is írok, szóval aki maga fedezné fel, mondjuk csak az első 2 bekezdést olvassa el :)

    grafika szép, animációk is kidolgozottak, csata nem olyan dinamikus mint egy conan-ban, de amint megjönnek a nem 1ütés 1ember ellenfelek, élvezetesebb lesz a cumó, lehet csonkolni meg minden :) hullák + vér eltűnik: hullák élőholtak ez ok, vért meg mondjuk felitta a föld ;) tenger szépen hullámzik, csillivilli. emberekhez közelebb érve néha így részletesebbek lesznek, de ennyi belefér, nagyon sok karaktert mozgat a cucc + v-sync hiba annyi mint az unchartedben, nem zavaró és csak ritkán van!

    élőhalott ellenek által megszállt terület be van borulva, eszegetnek a halottakból (látszik a katona feltépett hasa, 18+), esik az eső, szal hangulatos. hangok is jók, madarak csicseregnek, stb. van egy romos hely, lehet ugrálni, kapaszkodni, stb., nem egy tomb raider, de jól ki van dolgozva. van egy pár bug, nem ilyen belelógás féle, hanem pl. van egy miniboss és megy az úton, kicsit beakadt, nem ért oda ahol le kellett volna gyaknom nem tudom, de nem volt para. elején tölt nem egész egy percet úgy tippre, utána megy a game.

    ha az ellenfeled nem lát, alapból lehajol a főhős és ott úgy odakummanthatsz az ellen mögé. néha nem értettem miért hajol le a főhős, de rájöttem valahol enemy lehet, ez kicsit fura volt, de 5letes. ahogy fedezed fel a világot, eléggé el lehet veszni benne. első sziget 2 részből áll, kb. 3-4 órára saccolom ha mindent felfedeznél. na és ebből van még 2, tehát összesen 3 sziget. normal és hard fokozat van. kár hogy ps-en nincs achievment, vagy trófea (ez a trófea lesz ps3-on valamikor, de nem tudom h csak ps3 exkluzívoknál-e.) megsebzed ellent, van h felvillan gomb kivégzéshez: kettécsapod törzsénél, alsó fele lép még egy pár lépést s eldől, meg ilyenek :D szóval oda se figyelsz és csak játszol -> ez jó! nagyobb csatában még nem voltam, de várom! a game amúgy folyamatosan visszajelez mindenről, van részletes térkép is.

    kombókat pénzért lehet venni, pénzt találsz ládában, vázákban. csata közben manahasználatért cserébe egy kis ideig felvértezheted kardodat jéggeltűzzelvillámmal, s ezek megfelelően hatnak ellenre: jég, s széttöriklelassul, tűz s besgyullad, stb. lehet venni dobóbárdot, életerő visszatöltő italt, kincsestérképet (jelzi térképen a pénzeket). küldiket kapsz a játék közben folyamatosan, s kell a fogoly viking barátaidat szabadítgatni. távoli helye között ilyen teleportkövekkel utazhatsz.

    kb ennyi, tetszik!
  • HAF Rigel
    #39247
    Egyébként a Hazeval is az a tapasztalatom , hogy vannak részek ami nagyon jól néz ki és vannak elnagyolt részek. Meg olyat vettem észre hogy nem mindig rakja fel a texturát , de nem csak hazeban hanem pl Rainbow six vegasban . Mikor elinul egy pálya vagy mentés akkor még nem részletes a fal , fegyver grafik aztán egyszer csak éleseb szebb lesz . mintha a HI-res grafikát utólag töltené be. Más nem tapasztalt ilyet ?
  • sirpalee
    #39246
    Már kapható? Szupi :)
  • EmThor
    #39245
    szépek! köszönjük a képeket & a tapasztalatot
  • EmThor
    #39244
    ez egy alu tok, amiben a ps3 game doboza van. 25 fontra volt leértékelve 2 hete, a sima verzió is ugyanennyi volt akkor.
  • waspika
    #39243
    Már kapható a quake wars.
    Esetleg valakinek megvan már?? Érdemes megvenni??
  • Jimanszky
    #39242
    Jó reggelt!!
    Srácok,aki kap egy ilyen mailt:PAYPAL INC...YOUR ACCOUNT HAS BEEN FLAGGED,azonnal törölje ki!!!El akarják lopni a jelszavakat és felhasználóneveket.Ez egy fake PayPal oldal.Íme a bizonyíték:
    [IMG][/IMG]
  • HAF Rigel
    #39241
    Képek a Hazeból by Rigel






    Tegnap végig értem a Mantel dolgon ezek a képek már utána készültek szabad emberként. Nekem tetszik a progi , bár coopban még nem probáltam ki , majd ha a single kész .
  • Foxhound1980
    #39240
    Most kaptam egy klónozott PayPal oldalra mutató emilt amiben azt kérték erősitsem meg a loginomat... meleg.
  • narumon
    #39239
    Azt a kaja kérdést nagyon elszámoltad szerintem. Mi ketten vagyunk párommal a havi kaja az olyan 50-60e forint kettőnkre. Bár egyébként is, nekünk csak a havi kötelező fizetnivalók (számlák, törlesztés, kaja, stb) 220e forint, és akkor még nem költöttünk se ruhára, se konzolra, nem mentünk sehova stb. Persze nem siránkozok mert én csináltam igy, csak akkor el tudom képzelni, hogy egy tényleg átlagember ahol vannak 4-en; 2 felnőtt 2 gyerek és apu keres 120-at anyu meg 100-at azok hogy jönnek ki belőle. Biztos nem úgy, hogy játékokat vegyen a konzol mellé, persze akkor minek vett konzolt, vagy legalábbis miért olyat amilyet. Gondolom felvágásból :(
  • Foxhound1980
    #39238
    Egy egy alu tok amiben a PS3 gémdoboz van?
  • EmThor
    #39237
    hali, hogy tetszett a dark sector?

    most néztem demóban, fagyasztópenge rulez :) (meg elektromos meg lángolóóó :D)

    addig is:





  • Foxhound1980
    #39236
    2 nap múlva UBI Days Paris. Far Cry 2 és POP amtériák érkezése!
  • Alien!
    #39235
    sztem is az lehet,hogy az ign-es 4 pontos lehúzás inkább a túlhypoltság miatt volt,odab*szott rendesen a cikkíró függetlenül attól,hogy az oldal tele volt haze reklámokkal...De a mostani médiára amúgy is jellemző,hogy a review-k amúgy is húzzák egymást vagy felfelé(lsd: GTA4),vagy lefelé...
  • Csabesz100
    #39234
    Nem tudjátok, hogy a game.co.uk-n tudom-e nézni valahol, hogy melyik blur-ray-es filmen van szinkron vagy magyar felirat? Vagy esetleg melyik külföldi oldalról lehet olyan filmet rendelni, amelyiken van szinkron?
  • Foxhound1980
    #39233
    Persze, pontszám is korrekt. Majd meglesem sztem olyan juli vége fele, ha nem akkor jön ki a Resistance 2. Szerk: bár asszem a Resi szept-október. Cikkhez, spoilereket azért lehagyhatta volna az iró.
  • balljuggler
    #39232
    na jo 8!
  • NEXUS6
    #39231
    Korrektnek tűnik az értékelés. Ha a promóciós anyagokban közzétett nagy felbontással csinálták volna meg a gámét, akkor bizony jó pár ponttal többet érne. Így a visszájára sült el a dolog. Sajna az újságírók egy része az igazságot hűen védelmező lánglelkű lovagként jó néhány mínúsz ponttal honorálja az ilyen fajta alaptalan fényezést. Szerintem ettől függetlenül az újságírónak a produktumot magát, nem pedig a marketing stratégiát kéne értékelnie. ez a cikk ilyen szempontból szerintem elég objektív.
  • Foxhound1980
    #39230
    Egy ideig még igen. :)
  • Jimanszky
    #39229
    Gondolom még várat magára Katona!!:D
  • Foxhound1980
    #39228
    HAZE GK
  • Foxhound1980
    #39227
    Aha...Értem. thx
  • sirpalee
    #39226
    Nem a 40 gigás az 65 nanos, az eredeti 90 nanos. Ezért kisebb fogyasztású és halkabb az egész.
  • Foxhound1980
    #39225
    Semmi gáz, de nem rólunk, elvakult állatokról van szó.

    Szerk: Hanem, ahogy Sirpalee utolsó postjára levezteve a tömeges elterejedésről. Ami nem tud megtörténni ilyen életszinvonal/árak mellett.
  • HUNMarcus
    #39224
    mindenki beszél itt az anyagi helyzetéről, miből mit hogyan tud előteremteni, közben meg ugyan úgy ott van a polcán a konzol meg az eredeti játék, és sírunk hogy milyen szar nekünk...
    ne haragudj az előbb rosszul fogalmaztam a végén, de ha ezt is rosszul látom kövezz meg
  • Foxhound1980
    #39223
    Már 45 nanosok a 40GB-osok nem?
  • balljuggler
    #39222
    Én örülök is....
    csak van akinek sajnos nehezebb az élete...és mégis szeretné a jot(konzolok) csak hát nálunk 1 átlag havi fizuból nem nagyon tellik az emberkéknek...SAJNOS
    Kint a kis fritz bemegy a bótba oszt vesz 1et, na bummm...de jo nekik mi?
  • Foxhound1980
    #39221
    Na igen, ebből indult az egész :D
  • sirpalee
    #39220
    Hanem arról, hogy a jelenlegi körülmények között ne várjuk hogy akkora alapbázisa lesz egyhamar a ps3-nak, hogy lesz itt is store. Ahhoz legalább 100ezer gép kéne, hogy sony szüljön egy store-t. Talán 3-4 év múlva mikor jönnek a 45 nanométeres változatok kicsiben, 40-50ezer körüli áron, az már reálisabb.
  • Foxhound1980
    #39219
    Pontosan erről van szó. Az meg, hogy xy ilyen-olyan támogatást kap jobbról- balról megint egy másik dolog, annak örülni kell, hál égnek. De nem is erről szólt a vita.
  • balljuggler
    #39218
    msg=mgs
  • balljuggler
    #39217
    a válaszom az üzidre szerintem magasak
    thats all folks...
    de nálunk minden magas,kivéve az élestzínvonal mert az kurva alacsony!
    de ezt 1 másik topicba kéne megbeszélni...
  • balljuggler
    #39216
    pontosan!
    okos emberek vitatkoznak!
    azért van a topic hogy megosszuk 1mással a dolgokat....
    van aki részletre veszi mindezeket.de ez már más tma!
    amugy az msg evolúció király volt!
    asszem majd megvexem:P