89387
PlayStation3
  • EmThor
    #39295
    mer ott még nem tartok psszt :D
  • OliApa
    #39294
    COD4 (EU-s) eladva.
  • tarti19
    #39293
    Sárkányt meg se említetted:)
  • Jimanszky
    #39292
    Egy próbát megér:DD
  • Alien!
    #39291
    btw...ne hasonlítsuk már a cod4-et a Haze-hez,hiába scriptelt,azért egy harchoz sokkal jobban hasonlít mint a Haze.....eleve nem lehet futni,feküdni,kúszni....
  • Alien!
    #39290
    temostviccelszugye???????? zoom-ot az r3-ra?????? akko kivagy tiltva a brigádból...:)

  • DanielT
    #39289
    Helló :)

    Lehet, hogy nem rossz, a demó után én is pozitívan nyilatkoztam, még a grafikáról is (legalább nem szaggatott) de a 8 közeli értékelés azért kiverte a biztosítékot, főleg az előbb leírt indok miatt :)
  • Jimanszky
    #39288
    A kezelése tényleg a legjobb!!Lehet COD4-nél át kéne raknom R3-ra a zoomot?...
  • Jimanszky
    #39287
    Szia Dani!Amúgy tényleg nem olyan rossz a Haze.Lehet csúnyácska,de én is ellennék vele.Igaz,ízlések és pofonok;)
  • DanielT
    #39286
    Közel a 8 ponthoz? Tehát 10 -es skálán 2 pont hiányzik, hogy korszakát meghatározó tökéletes műalkotás legyen? Ejha! Vágod ezt az értékelősdit :DDD
  • NEXUS6
    #39285
    Ja es amugy az egyik legjobban kezelheto FPS!
  • Jimanszky
    #39284
    Na mi van Ratchet?:)Nyomjuk a demót?Kell a játék;)?Sajna GTA már em élvezet számomra.Inkább a pénz,mint ez a játék.Hiba volt megvenni részemről.Ez van..
  • NEXUS6
    #39283
    Na egy kis HAZE helyzetjelntes: elso 2 palya utan stabil 7-es ertekeles, nalam inkabb 8 fele kacsintgat.

    A texturakkal altalaban nincs semmi baj, nem azok az alacsony felbontasuak, hanem a megjelenites maga, sajna. De legalabb tudjuk miert Homaly a jatek cime!:))) Buta AI, meg scripteles, hat a COD4 se jobb, szal ezt hagyjuk.

    Osszessegeben rosszabra szamitottam. IGN 4.5 pont?
    Remenykedjenek a fiuk, hogy Oszama nem PS3 fanboly, mert akkor asszem megvan a kovetkezo celpontja!:D
  • HAF Rigel
    #39282
    Igen ez a grid eléggé átverős , mert annyira komolynak tűnik , hogy az ember GT5 körüli vezethetőséget ( szimulációt vár ) , de aztán kiderül hogy az NFS , BR a kitüzött cél , azokat viszont simán hozza . A demoban a WTCC autoval való körözgetés nem tetszett , de a japó driftes móka vagy a Usa Musclecaros verseny viszont bejött , persze nem elősre , hanem sokadik játék után . Most este megyek és megcserélem első a Grid aztán jön a Haze .
  • EmThor
    #39281
  • Foxhound1980
    #39280
    Aha. Jah, magam is meglepődtem magán a gémpléjen mert a téma komoly ellenben a játszhatósággal. Legalább már ilyen is van. :)
  • EmThor
    #39279
    tudom, csak túl komolynak állítódik be nekem, főleg a demo-ban a bmw-s pálya, túraautó, stb. san francisco meg a gt4-ből NY, 1az 1ben
  • Foxhound1980
    #39278
    Na de ez nem is szimulátor játék, nem is annak szánják, Burnout kategória csak más megközelitésből.
  • EmThor
    #39277
    én azon gondolkodom be kéne hozni a lemaradásom.

    ps2-es játékok közül így utólag úgy érzem megvettem mindent ami számít és nekem fontos: mgs2-3, sh 2-3, project zero 2-3, gow 1-2, gt4, killzone, persona3, stb. nem, okami nem jött be :) black-nél van már jobb. ff-ból meg megvárom az újat.

    ps-en, ami úgy szabad világ + meg multi miatt megérte megvan, a többit pc-n toltam, 1-2 maradt ki, rachet, esetleg oblivion a kieg miatt (goty), aztán télleg naprakész vagyok.

    megfogadtam amit megéri, azt újonnan teljes áron előrendelem, többivel várok, amíg esik az ára, még pár régi címet se vittem kiteljesen
  • EmThor
    #39276
    vagy még mgs4-et se :P

    nagy grat!
  • EmThor
    #39275
    én elbőgtem magam mikor kis fék-nagy gáz kombóval bevettem egy olyan kanyart, amit legalább 2-esben kellett volna, majd kigyorsításkor, kipörgésátlóval akkorát farolt, mint a szél O_O

    ez a flashback dolog meg olyan vicces, de újdonságnak elmegy, visszajátszás eddig is ilyen volt. grafika ps-en csúnyább :\
  • HAF Rigel
    #39274
    Na ebben a honapan túl löttem a célon. Most vettem meg a Gridet 13500ft volt, persze Platinum Shop , és EU , amin meg is lepödtem , mert a HAZE és Grid is EU verzió . Este egy kis HAZE , aztán Grid .

    ui: MSG4 ig nem veszek semmit :) :)

  • Foxhound1980
    #39273
    Épp tegnap próbáltam a Gridet. Nekem tettszett, árkád gémnek kíváló szvsz.
  • Sund
    #39272


    Army of Two eladó 7000! (vagy csere Vikingre)

    személyes átvétel vagy posta (a pk. az árban benne van)
  • EmThor
    #39271
    rachet nekem is fura, úgy elhülyülök vele, meg most 10 ropi újonnan, de mégsem tudom... eskü megvenném a strangleholdot, amit már letoltam pc-n

    a grid akinek bejött meg nagy vásárt csinálhat, teljes árért a gyűjtőváltozat szerintem megéri. attól még magam részéről szemétnek tartom :D
  • SD456
    #39270
    Na az akkor egész jó lehet. A Ratchet-nek a demóját próbáltam nemrosz, de annyira nem tetszik. Körülnézek még.
  • EmThor
    #39269
    uncharted is jó, vagy a ratchet de ez inkább platform.

    nem szabad conan vagy god of war méretű vagdalkozást várni a vikingtől, ez egy kicsit "kifinomultabb", nem az a brutál, de a vér itt is folyik, meg röpködnek a testrészek + később lesznek nagyobb, félórás csaták!
  • Foxhound1980
    #39268
    KATT
  • Jimanszky
    #39267
    Szia!
    Van egy eladó GTA4-em.Ezzel nagyon jól járnál!!!Egy vagyok a sok közül akinek sajnos nem jött be.Érdekel?
  • SD456
    #39266
    Hi all!

    Tudnátok nekem mondani valami jó játékot amit érdemes megvenni ? Kaland, akció fps játékok azok amiket szeretek. Most a Viking-et néztem, érdemes megvenni?
  • Foxhound1980
    #39265
    De az elég fura, hogy egy sata vinyóról is ennyi ideig tart texturázni.
  • HAF Rigel
    #39264
    Ja a Haze fotokhoz még annyit hogy a kanapéból fotoztam este a feketeség a tvm kerete .

    Egyébként nem zavar az a texturás dolog , csak néha ezek alapján pontoznak le. én megszoktam , pl várok 5 mp elindulás elött
  • NEXUS6
    #39263
    Hát az ilyen kis apró finomságok hiányoznak nekem a GTAIV-ből!;D
  • NEXUS6
    #39262
    Elég sok játéknál van ilyen, pl az Uncharted is produkálja helyenként. Arról van szó, hogy a progi a háttértárolóról tölti a nagyobb mennyiségű adatot és néha egyszerűen lemarad.
    Nem nevezném hibának, sajna ennyi időbe tellik ezeket a dolgokat betölteni, inkább technikai korlát, amit el lehet persze kozmetikázni.
    Talán a leggyorsab eredményt a Lair tudja produkálni, de mivel mindenki lexarja azt a progit, ezért a grafikai enginet sem igazán veszik számításba, pedig lehet, hogy jobb, mint az UE3 PS3 verziója!
  • EmThor
    #39261
    ennyi, meguntad?
  • EmThor
    #39260
    és még a kurváid is vered? milyen strici vagy te? :) san andreas-ban lehetett striciskedni asszem, na majd a gta4: vice city-ben :D
  • Jimanszky
    #39259
    Kitűnő állapot,Liberty City-s térképpel és kézi kiskönyvvel,hibátlanul müködő multi!!!Tesztelve!!13k előreutalással!!
  • Jimanszky
    #39258
    Ezek itt mind rendőrök:DD.4 csiilag
  • Foxhound1980
    #39257
    Sztriptízbárban vérontás??? Milyen ember vagy te?! :D
  • Jimanszky
    #39256
    Ic máááj láááájf:DD