89387
PlayStation3
  • tarti19
    #40055
    vagyis a kompozit kábel=Av-val s van a komponens kábel ami tudja akár az 1080p-t...:)
  • tarti19
    #40054
    vagy az AV kábel meg a Kompozit aminek a felbontása ( Y PB PR ) megegyezika HDMI-vel tehát 1080p-t is tud AV meg csak 576i-t
  • Scotty99
    #40053
    Oks, köszi szépen mindenkinek. Mostmár csak egy üzlet kellene, ahol vehetek :)
    Addig is még nem veszek, kipróbáltam scart helyett s-videon kötni a TV-re, nem tudom, hogy van-e különbség, vagy csak bemagyarázom magamnak...
  • Smuge
    #40052
    RCA-Jack átalakitóval sikerült megoldani
  • Alien!
    #40051
    egy sima tv-n azért óriási minőségjavulás van az rca-hoz képest....élesebb + szebbek a színek...
  • DanielT
    #40050
    Nem érted a problémáját. És még postás se vagy.
  • DanielT
    #40049
    Mindenképpen ajánlom. 1-2000 Ft és nagyon nagy a különbség, főleg a színek élénksége, elkülönülése érezhető, de élesebb is lesz a kép. Persze a felbontáson nem fog javítani, de az kompozit kábel amit adnak a géphez és most használsz, a legmocskabb képet eredményezi ami a világon létezik.
  • tarti19
    #40048
    piros sárga zöld jeles majdnem HDMi minőséget produkál 720p-t mindenképpen :)
    de ha a Tv-d csak 50Hz-t íbrja akkor a szemednek nem lesz jobb sajna:( most én is így vagyok... LCd-ről vissza a képcsövesre fárasztó a szemnek...
  • Scotty99
    #40047
    Az RGB kábelró van valami véleményetek? Mert gondolkodom rajta, de szerintetek mennyivel lenne szeb a kép TV-n, ha azzal kötném rá? Mert mnitor vásárlásáig még hátra van néhány hónap, így meg "kifolyik" a szemem :S
  • tarti19
    #40046
    jackből nem csinálsz optikát...
    de amúgy szerintem te RCA-ről beszélsz , mert JAck kimenettel csak fejhallagtó avgy füles jöhet szóba--- esetleg jack-rca átalakító de nem hsizem, hoyg ha a tv-n van jack akkor rca ráadásul sztereo ne legyen:)
  • sirpalee
    #40045
    Ha HDMI-n megy a jel szintén meg tod csinálni, csak akkor be kell állítani hogy a másik kábelen küldje ki a hangot.
  • sirpalee
    #40044
    Min küldöd ki a jelet? Ami kimegy alapban a scart csatiba, nemtom hogy hívják, onnan fogod a két sztereo kimenetet, ráraksz egy RCA-Jack átalakítót és máris megy (remélem nem írtam hülyeségeket, ha jól tom így a legegyszerűbb optika nélkül sztereóra)
  • Smuge
    #40043
    létezik olyan átalakito, amivel a hagyományos 3.5ös jack végü madzagot át tudom alakitani optikaira ami ps-hez jó lenne? Elég gyenge a tv hangszoró és jo lenne ha a gépi 2.1-et meg tudná hajtani valahogy
  • zozo2001hu
    #40042
    No comment!

    http://www.gametrailers.com/player/34648.html
  • sirpalee
    #40041
    Love Theme (Disc 1 / 02)
  • HUNMarcus
    #40040
    isohunton megtaláltam, de melyik az a legszebb szám?
  • HUNMarcus
    #40039
    le lehet tölteni valahonnan vagy hol lehet meghallgatni?
  • sirpalee
    #40038
    Megmutattam az egyik legszebb számot a barátnőmnek... Hát azóta csak azt hallgatja és elsírta magát
  • sirpalee
    #40037
    11 nap.

    Hallgattátok már az mgs4 soundtracket? Hát valami eszméletlen gyönyörű.
  • HUNMarcus
    #40036
    nem akartam belefolyni, de csak kikívánkozik már

    szegény csajokat zaklatja, hogy megvédjék és ránk erőltesse igazát
  • NEXUS6
    #40035
    Biológiailag, vagy mentálisan?;)
  • Madbaby
    #40034
    Remélem nem hiszitek,hogy Daniel 18 éven aluli:)))...
  • Istencsászár
    #40033
    2009 március
  • tarti19
    #40032
    jó esetben március-április környékén éppenhogy a Killzone 2 után jön ki:)
  • zozo2001hu
    #40031
    Resident Evil 5 várhatóan mikor is lesz a boltok polcain?
  • gazgoblin
    #40030
    hat en ahhoz nem ertek...

    talan DT mesel neked az egyedi kincstari szelepsapkakrol amit a postan hasznalnak.....vagy mar eluldoztetek teljesen?
  • tarti19
    #40029
    előbb megnéztem:) előbb elmosolyodtam aztán beleéltem magam a szelepsapkák gyűjtésébe:)
    Postáts bringákon van egyáltalaán szelepsapka?:D
  • gazgoblin
    #40028
    OFF:

    a nagy szelepsapka topik

    pusztulok a rohogestol
  • balljuggler
    #40027
    majd holnap megcsináljuk!
  • tarti19
    #40026
    de hogy ????
    nekem alapból us accal rakott fel oda...
  • balljuggler
    #40025
    Én a cselekre megyek....
    A magyar zászló érdekel??
    Hogy honnan van???
    Mitulátbáti hotta!!!E Öröm...bódottá...
    Hát bereggeltem magyarral oszt jövök mint a cunami,,,
  • tarti19
    #40024
    16 évesen... hol lennél már te postás :D Szerintem, ha a helyedre egy bólyát beraknánk neki is több életszerű és igaz szava lenne mint neked eddig...
  • DanielT
    #40023
    Nekem sajnos nincs nőm, mert postás vagyok és nem bírják ezt az életvitelt.
  • Noitulover
    #40022
    íme Újabb fontos , szükségszerű és mindenek előtt abszolut a témával kapcsolatos megjegyzésed

    Végülis nem ugyan ezt játszod el más a másik konzolos topicban , irreleváns marhaságokat irogatsz hát ha fel sikerül piszkálni valami birkát
    Na csákó , vár rám B.nőm


  • tarti19
    #40021
    tőlem levarázsolhatod a csillagokat is:) de ezt a sportot gólra játszák:P
    amúgy szép cselek voltak
    Neked hoyga francba van hun zászló nevednél????????
  • balljuggler
    #40020
    két sz.r formában lévő csapat meccsén az 1ik fél állandóan bekajálta a 360-s cselt.....(nem én votam ennyit segítek-))
  • DanielT
    #40019
    Miért szánalmasak az észrevételeim? Hogy lehet egy észrevétel szánalmas? :)
    Attól lesz az, hogy valakinek nem tetszik? :D
  • tarti19
    #40018
    köszi:) de még nem voltam formába aztán már enm jöttél fel és így nem tudtunk több meccset tolni:_P
  • Noitulover
    #40017
    Lehetne több eszed , had irogassa a szánalmas észrevételeit.
    Míg te meg mások szívóznak rajta addig ő csak röhög a monitorja előtt ,furcsa hogy lényegében egész héten nincs jobb dolga dehát mindenkinek kell egy hobbi, még ha ilyen nevetséges is :D


  • balljuggler
    #40016
    Gratula tarti!
    Tarti19-tigris2 2-1
    G: Tarti 2x illetve tigris2 1x