89387
PlayStation3
  • SlickAdam
    #40095
    kicsit off:
    ha esetleg vki elcserélné karcmentes, lehetőleg amcsi verziós Ninja Gaiden Sigma-ját hasonló állapotú EU-s GT5p-mre, az küldjön pü-t!
  • wordsworth
    #40094
    Jaja senki ne vegyen PS3-at mert DanielT szerintem jobb az box vegyé inkább azt ( és nem írtam bele, hogy a ps3 szar mert egyből abba kötnél bele :)
  • DanielT
    #40093
    Ha ez ilyen egyszerű lenne :D Magának soha nem ismeri be és ha pl már megvette volna és utána mondom el ugyanezt, akkor is én lennék a szemét állat fikagép...
  • wordsworth
    #40092
    De még mindig kevesebben utálnak engem, mint téged :) Ja igen utállak, csak hogy ne felejtsem el :)
  • Papesz
    #40091
    Hagyd már a p.csába, megveszi, aztán majd kisebb lesz a szája, ha magától jön rá arra, amit leírtál.
  • DanielT
    #40090
    Úgy látszik ebben a topikban az ilyen #40065 válaszokkal van jófej, meg menő gyerek, így nem lógsz ki a sorból...
  • gazgoblin
    #40089
    arra nem gondolsz hogy ha hulyesegt modott volna akkor a sok okostojas azonnal szolt volna?

    amugy megerosithetem amit irt ha neked ez kell....
  • DanielT
    #40088
    Ahogy gondolod.

    Bár nincs igazad, remélem jön még hozzáértő ember és megerősíti amit mondtam, így talán megkíméled magad az igénytelenségtől. Bár vonzod mindenáron ahogy látom :D
  • tarti19
    #40087
    Tulajdonképpen nem itt kérdeztem meg hanem ph-n:) Mivela pc-t is onnan vettem darabokba és nagyon nem bántam meg:)
    AMúgy az a felskálázás nem egészen úgy van ahogy te írtad:P viszont a többi stimmel csak nem negatív hangvételben hanem pozitív gondoaltokban:P
  • DanielT
    #40086
    Úgy látom egyelőre egylőre én foglalkoztam csak a problémáddal... persze most majd jönnek a "rácáfolásként segítők", de vajon egyébként is jöttek volna?
  • sirpalee
    #40085
    18? én azthittem hogy csak 17
  • Foxhound1980
    #40084
    Miről beszélsz, Dani már 18.-at tölti...:D
  • tarti19
    #40083
    ELőtte azért megkérdezem a hozzáértő s ezekkel foglalkozó meberekkel mia véleményük, nem pedig egy 16 éves unalmában postokat író postás tanonc véleményére fogok adni, persze őt is nagyon szívesen meghallgatom :)
  • Sund
    #40082
    cserébe meg megkímél attól, hogy vegyél egy szart. Nem is rossz cserearány.
  • tarti19
    #40081
    baszki te minden fórumon fent vagy?? na ez már lassan túlzásba megy...:D
  • sirpalee
    #40080
    Ha ps2-vel akarsz játszani olcsóbb venni egyet, ha vinyót akarsz növelni akkor meg veszel bele egy 250-eset. Ha több usb-t akkor pedig egy usb hubot. Ez így együtt is max 60 körül mozog (vagy akár olcsóbban). Egy 80-as ps3 behozatala pedig bőven felette van...
  • DanielT
    #40079
    A menüben... értem. Nos akkor valóban megéri.

    Csak azt ne feledd, hogy a menüben olyan felbontást nyom neked a gép amilyet akar, csak csöppet más a helyzet ha a játékokra kerül a sor... a váltottsoros megjelenítés meg az igénytelenség csúcsa egy LCD kijelzőn.

    A 82-es és 55-ös dolgot nem értem.

    A 720p azért lesz csúnya, mert 1280x720(sokszor azt is csak felskálázva) fog a tévéd átméretezni 1680x1050 -re... sejjdeszéplesz.
  • tarti19
    #40078
    ember a menüben 1080i-ben sokkal kellemesebb mókázni mint kisebb felbontásban.. 720p meg miért lenne csúnya ... 82-es és a 55-ös között mindjárt egetrengető különbségeket tudsz felfeedzni:D
  • DanielT
    #40077
    Persze. Isteni élmény lesz hozzá beszerezni a konnektor átalakítót, kiváló dolog, hogy a bluray filmeket a büdös életben nem látod rajta magyar felirattal vagy hanggal a régiókód miatt, hihetetlenül klassz lesz kicsengetni érte a vámot meg a szállítási költséget. A garanciális ügyintézés csak hab lesz a tortán! Ja és a PS2 kompatibilitást is buktad, mert ott van régiókód a játékokon is.

    Én belevágnék, tekintve, hogy az égvilágon nem nyernél vele semmit, csak szívást.
  • Animefox
    #40076
    USA-ból érdemes rendelni ps3-at?? Mondjuk hogy ha egy 80 gigás kéne..
  • DanielT
    #40075
    Undorító képet fog adni ekkora felbontásra méretezve a 720p, de hajrá.

    Az 1080i a világ legnagyobb hülyesége, elmebeteg aki beállítja, illetve nem ért hozzá.

    Mondom én, hogy vedd meg...
  • tarti19
    #40074
    720p-t szakítja , ezt amonitorom eladom 30-35K-ba és majdnem nyertem eyg ingyen LCd tv-t monitort ergo lófaszt se vesztek csak nyerek... 1080i-t is megjelenít szal semmi para , persze 400-500 euró közt van jelenleg az ára ehhez képet majdnem , hogy ingyen van:D
  • tarti19
    #40073
    ma 155Ft egy dodó 238Ft egy euró és 300Ft egy font:) lazulás van:D
  • DanielT
    #40072
    De a felbontása iszonyat messze van a konzolok natívjától, hiába tud magasabbat, ha 1080p jelet még csak fogadni sem képes. A kontrasztaránya szintén alacsony (mondjuk annyi mint a 931Bf) tehát gyakorlatilag 3 col méretet nyersz vele, de semmi LCD tv pozítívumot.
  • Foxhound1980
    #40071
    Az nem gyengén lesz érdekes... USA-ból rendelt gém akkor megáll 8k-ba!? :D
  • tarti19
    #40070
    végül is 2008-as modell Magyarországon még vagy 4 hónapig nem kapható ára igencsak kecsegtető:) tudásra pedig ott van ennyi pénzért meg főleg:) anyniba kerülne nekem mint a samsung 931Bf monitorom 6 hónappal ezelőtt:)
  • Nexxuss
    #40069


    várom a hétfői Lego Star Warst. Most erősödni a fog a forint a jegybank állítása szerint, így lemehet 280-ra a font közepe. Azért az vicces lesz.
  • Nexxuss
    #40068
    ha még csak kankót terjesztene. De a 40 gigás tulajok gyakaran mániákus depresszióba esnek. Nem tűnt fel, hogy mostanában Te is azért vagy kicsit zárkózott? meg azért iszol gyümölcsleves pohárból búzasört? :D
  • DanielT
    #40067
    Ez egy tft monitor tv tunerrel és tv-nek csúfolva. A létező egyik legszarabb választás amit csak vehetsz a gépedhez, szóval mindenképpen ajánlom
  • tarti19
    #40066
    a kutya nem itt van elásva:) de a többi még nem lepleződik le..:D
  • wordsworth
    #40065
    őőő... mondjuk azt, hogy 22-es lcd tv? :)
  • HAF Rigel
    #40064
    alapvetően nincs bejelentve új változat , viszont egy új hütést már bemutattak valami távolkeleti kiállitáson, ebből következtetve szept-okt körül jöhet valami új gép , még karácsony elött . Hogy mi lesz benne ? azt még földi halandó nem tudja. Szoval most marad a 40gb egyenőre .
  • tarti19
    #40063
    Samsung LE22S86BDX 22" LCD TV
    mit mondanátok róla?
  • DanielT
    #40062
    Vedd meg nyugodtan, jó lesz.
  • Animefox
    #40061
    haha....
  • Animefox
    #40060
    WTF???
  • DanielT
    #40059
    És a kankót is terjeszti ahogy hallom a postás kollégáktól...
  • Nexxuss
    #40058
    a 40-esben újabban csak DVD van. Szóval vigyázz vele.
  • Animefox
    #40057
    Kérnék kis helpet és pedig azért mert anyagi okok miatt adtam el a ps3-at és most vennék egy újat. Várjak mert jön egy új kiszerelés vagy jólesza 40 gigás??? Megbízható??? 60hoz képest???
  • DanielT
    #40056
    Nem.

    Kompozit kábel(576i):


    Komponens kábel(HD felbontások is):