89387
PlayStation3
  • EmThor
    #40415
    martin hívta így egyhelyütt.

    az oldal: semmi extra, copy-paste, cikkek meg részrehajlóak + semmi extra, fórum elmegy
  • chilios
    #40414
    thx,és még1.credit card nemmegy.ugyan ugy irom be mint amit ir a cim generátorba de nemfogadja el.nemtudom mi a baj.
  • Scotty99
    #40413
    Itt nem igazán látom, hogy merre van RGB kábel...a tartozékoknál nem találom. Pontosan merre írja?
  • sirpalee
    #40412
    Abban már van wmv támogatás. Asszem a media beállításoknál esetleg. De azzal már le kell hogy tudd játszani. (egy router meg nem pénz, érdemes beruházni rá)
  • aabelus
    #40411
    2.30as a fw
  • Scotty99
    #40410
    Köszönöm!

    chilios: új felhasználót csinálsz, és akkor újra tudsz regisztrálni store-ra.
  • sirpalee
    #40409
    Jah értem, akkor nem a legfrissebb FW van fenn rajta. Próbálkozz a Pro Coder-al és valami értelmes formátumba kirakni, bár frissítések nélkül nem tudom mit fog felismerni :( .
  • chilios
    #40408
    Üdv
    Beregeltem store ra magyar cimmel,és nemenged be :S hogy tudnék ujra regisztárlni?Most csak belépni enged :(,valaki help
  • aabelus
    #40407
    ja,tudom,de nincs net a ps3-on,es anelkul nem lehet.. :( 1honap mulva lesz netem,addig USB modemes van,amit ps3-ra nem tudok kotni,routert meg ezert nem fogok venni.
  • sirpalee
    #40406
    Lejátsza a wmv-t csak engedélyeztetni kell.
  • Jimanszky
    #40405
    Meg fogod kapni,nyugi;))
  • aabelus
    #40404
    milyen progival alakitsam at a hd wmw videot,hogy a ps3 is lejatssza? (HD-ben persze)
  • DanielT
    #40403
    konzolvilag.hu, itt a legolcsóbb.
  • Fikusz
    #40402
    Kezdek nyűgös lenni :S
    Már több mint 2 hete hogy elküldték a HAZE-mat a movietyme-tól..
    S még nemkaptam meg :(
  • Scotty99
    #40401
    Megtudnátok mindani, hogy hol találhatok RGB kábelt? Egyik üzlet honlapján sem látta sajnos, pedig jó lenne venni egyet. Esetleg 576, vagy Media, ilyen helyeken szoktak árulni?
  • Foxhound1980
    #40400
    Jah bár az Eight daysből sem látott napvilágot egyetlen screenshot sem. Fantomjáték volt mindkettő sajnos.
  • Shenlong
    #40399
    Az Eight Days-ért kár, a Getaway meg még elég kezdetleges fázisban volt. De azért remélem, hogy nem végleges.
  • Foxhound1980
    #40398
    Na , lehet ennyi volt az Eight Days meg a Getaway 3
  • chilios
    #40397
    Hi BD távirányítót hogytudom felismeretni ps3 al?oddig eljutottam hogy kiirja mit kel nyomni de nemüködik,valaki leírhatná hogy pontosan mit nyomjak.thx
  • Foxhound1980
    #40396
    Így van.
  • Foxhound1980
    #40395
    Én ezt a warzez365-öt tőled hallottam itt, azért írtam rá. Másik, mely cikkekkel van gondod? vagy mi a baj a cikkekkel úgy unblokk?
  • HAF Rigel
    #40394
    Figyi ez egy magazni lesz , online formában , extra tartalommal , ezért fizetni kell ahogy a Gamestar vagy a Pc gurut , vagy a 576 konzolt sem ingyen adják a boltban. Ettől még az inline játék és a store demok nem lesznek fizetősek .
  • sirpalee
    #40393
    Mi a baj a laptoppal? Skype nem jó?
  • Jimanszky
    #40392
    Srácok!Bocs az off-ért de sürgősen kéne egy ember msnre aki ért a laptopokhoz.Tényleg bocs,de vmi gáz van és nem értünk hozzá!!
    Köszi és bocs mégegyszer!
    MGS4 meg 20-20-20-20-20;))
  • Martin576
    #40391
    Most akkor az EU Limitedben van figura, az USA Limitedben meg nincs?
  • EmThor
    #40390
    az a baj 1 újság írt róla és messze az időpont. de remélem azért valóban megvalósul.
  • sirpalee
    #40389
    Remélem tévedsz...

    Én örülnék neki, a régi kompatiblis gépek egyrészt nagyobb csíkszélességen gyártódnak, többet fogyasztanak, és hangosabbak. Kellemes meglepetés lenne ha hirtelen működne a BC és nem kéne ps2-t vennem.
  • EmThor
    #40388
    mgs4 10-10-10-10

  • EmThor
    #40387
    kacsa
  • EmThor
    #40386
    persze. boxra azért fogy több, mert nagyobb a felhasználóbázis. még :grin:
  • Shenlong
    #40385
    Elvileg a 60 GB PAL változatban is szoftveres emulálás volt(legalábbis félig) úgyhogy azért nem állhatnak annyira messze a megoldástól.
  • Zodd
    #40384
    Félek hogy ezt ilyen rövid idő alatt nem lehet jól összehozni. :(

    Ha igaz is, valami nagyon kisérleti jellegű dolog lesz.
  • Shenlong
    #40383
    Remélem igaz a pletyka. Olyan fél éve olvastam egy álláshirdetést, hogy mérnököket/programozókat keresnek a probléma megoldásához. Azóta csak sikerült valamit összehozni:)
  • sirpalee
    #40382
    ps3 40g BC

    Jó lenne :)
  • Alien!
    #40381
    a warez az xbox-nál igaz,hogy könnyen hozzáférhető,de még mindíg iszonyatosan sok játékot vesznek rá....a Ps3-nál meg az a helyzet,hogy szerintem az eladott 12m gépből 10-15% csak a bluray miatt lett véve...ergo sokat kell még leadni belőle...+ a fejlesztőknek is kicsit komolyabban kéne venni...
  • EmThor
    #40380
    MGS 4 Famitsu Cross Review 10 10 10 10


    Quality and Volume is astounding. Fans will like it. Newbies are welcomed through many friendly systems.
    Even Gamers that are bad at action games need to play it. MGS Online is included. Cant see a single flaw

    Espionage Action and Bossbattles are Intact. Buying Stuff and custumizing is fun
    The Cutscenes are astounding and there are many of the,
    Online Play is included which is nice

    I think there are a little too many cutscenes
    Yet You will watch them till the end
    Many Extra Content
    The Online plays like the main game
    A lot of replayability

    Octocamo is easy to use
    Dont have any problems with the quality of the cutscenes
    Too many characters. You will need to play the previous games
    Online play is unique
  • EmThor
    #40379
    MIÉRT? AZ LESZ, HOGY NEM TUDSZ ONLINE JÁTSZANI ÉS DEMÓKAT LETÖLTENI, AMÍG MEG NEM VESZED A QORE-T?!

    naugye.
  • zozo2001hu
    #40378
    Egyébként a sony szépen növelje csak az eladásokat még, inkább azon dolgozzon minél olcsóbb legyen az alapgépe ha már megnyerte a bluray formátumot, meg legyen sok jó akár exkluzív játék (pl. MGS4) a PS3-ra, egyébként meg egyre jobban megéri rá fejleszteni mivel jelenleg még nincs rá warez egyáltalán, megnézve egy akármilyen torrent oldalt hemzsegnek a legújabb xbox360 iso image-ek. Tehát uraim, ha pénzt kérnek azért hogy egy jót lőhessünk egymás ellen a COD4-ben pl. akkor mindnyájan átmegyünk a 200ft-os gamerek világába és kész!
  • zozo2001hu
    #40377
    Nekem anno a PS3 vásárlásakor eléggé fontos érv volt a gép megbízhatósága mellett az ingyenes online multiplayer játékok lehetősége, ha ezt a lehetőséget fizetőssé teszik nagyon szomorú leszek!
  • EmThor
    #40376
    csak emléxem honnan indult az azoldal, ennyi, warez megnevezéssel meg nem én illettem. a cikkeik meg magukért beszélnek.