89387
PlayStation3
  • Foxhound1980
    #40375
    PS brand füles
  • Nexxuss
    #40374
    mindenki részrehajló. 365 box párti, 576 meg Sonybuzi. Ennyi.
  • Foxhound1980
    #40373
    Értem, igazad van. :)
  • EmThor
    #40372
    óhóhó, meg ne védd a warez365.hu-t... olvastam már tőlük cifrábbat is, egy "kissé" részrehajlóak. ők is csak lefordítják a híreket
  • EmThor
    #40371
    olvass utána, most jóból, érdekes diskurzus folyik: ps blog, kotaku, neogaf, stb.

    xanax-ot meg tudod hova dugd házőrző kutyába, legalább aktív lesz, ha a rosszabbik végéből kapja :D
  • Foxhound1980
    #40370
    Egyébként nem tudom mennyire szophat le a Xbot365, mikor Liquid a szakma egyik leghozzáértöbb embere magyar fronton. Ilyeneket talán nem kéne leirni. Elfogadod ezt a baromságot, mi több tettszik neked, szíved joga de nem hiszem, hogy ócsárolni kellene bármely más site-ot ami effektív értünk dolgozik.
  • Foxhound1980
    #40369
    Vegyél be egy sanaxot LOL
  • Nexxuss
    #40368
    most nem konkrétan erről beszélek. Hanem magáról majd a netes szolgáltatásról. A HOME-ról meg ilyenekről. :)
  • EmThor
    #40367
    ennek semmi köze a szaros live-hoz! ez magazin :) nem kell fizetni a netes játékért
  • Nexxuss
    #40366
    figyelj. Ez nembaj adott esetben. Mert csak így fogják elérni a LIVE színvonalát. Azért az milyen hogy 360-on még Guitar Hero 3 demo is van? Szóval jelképes összeg egy évre mehetne sztem, ha odabaszós tartlamat kapnánk érte.
  • EmThor
    #40365
    ez nem ilyen egyszerű.

    én első számot megveszem, ha működik elő is fizetek. miért?

    mert havonta 300 forint, ezért kapok 1-2 órányi HD belső anyagot + cuccokat + demókat.

    amúgy nagyobb a hepaj a neten a dologgal kapcsolatban, mint az összes magyar fórumon... jogosan, egyesek GOLD előfizut emlegetnek, stb.

    de ez egy magazin, online + interaktív, így kell megközelíteni és kezelni, szerintem jó húzás, alig várom a SOCOM béta belépőmet az első számmal + előfizu esetén az ingyen Calling All Cars-omat.

    xbot365 meg leszophat.
  • wordsworth
    #40364
    Kurva nenikejüket, szerintetek mennyi értelme lesz a storenak, ha bejön ez a fostalicska? persze fognak azon is frissiteni.. valoszinu.. Félreértés ne essék nem sajnálom azt a szaros 25$-t csak demóért a faxom akar már fizetni.. tré dolog...
  • Foxhound1980
    #40363
    Persze ne viccelj. :D Nem azért csinálják már több éve a Home-ot, hogy aztán ra megkapja a nép, kő kemény fizetős szolgáltatás lesz. Majd szépen beadagolják, most még megy az etetés.
  • Nexxuss
    #40362
    azért az szerintem egyértelmű, hogy ha megugranak az eladások, akkor nem lesz ingyenes a PSN már. Én még mindig azt mondom, hogy a HOME sem lesz igyenes....
  • Foxhound1980
    #40361
    Nem tudom de eléggé viccesen hangzik, hír olvasatán szétröhögtem magam. Fizetős demók, ez a csúcs. :D Van egy cég, csinál egy promóciós anyagot, hogy eltudja adni a szarját. Ezt persze csak akkor mutatja meg a felhasználónak ha fizet érte :D Kész :D
  • Scotty99
    #40360
    Így van

    Ejj ejj Nexus, megint bántod őket. Meglátod, egyszer majd csúnyát fognak írni a kedvenc játékodról (mi is az?)
  • wordsworth
    #40359
    eloszor 25 dollar majd 50 utánna már store se lesz, meg demo sem lesz rajta, majd fizessunk online gameert is.. nem vagyok pesszimista ugye? :D
  • Foxhound1980
    #40358
    Új PSN szolgáltatásról bővebben. /G365/

    Szerk: Jó, hogy a usernak kell még fizetnie is azért, hogy reklámot fogyaszthasson :D Ügyes.
  • HUNMarcus
    #40357
    csak annak drukkolok, hogy jó legyen a póló anyaga
  • Foxhound1980
    #40356
    Biztos, hogy nem ilyen lesz. :) Ez offisöl Konami cucc. Über meg max legyártat vmit.
  • NEXUS6
    #40355
    Hát igen az ilyenekkel szemben nagyobb kitolás is az, ha élve hagyjuk őket! Gyűjtsék csak a sok karmikus adósságot, aztán a köv életükben meg úgy is disznónak születnek, oszt akkor már kedvükre dagonyázhatnak a saját piszkukban!

    (És én meg böllérnek! )
  • NEXUS6
    #40354
    Igen, ismerek normálisat is, de nem nekik hallatszik el a legmesszebre a hanguk, sajnos.
  • wordsworth
    #40353
    Na hát ilyen dolgokat életben nem vennék magamra :)
  • HUNMarcus
    #40352
    valszeg ilyen mgs4 pólót kapunk überkonzoltól
  • Foxhound1980
    #40351
    Alone In The Dark harci tréler. (HD)
  • Foxhound1980
    #40350
    Attól el is lehet....
    HD matériák retinaégető minőségben.
  • Madbaby
    #40349
    Amúgy én teljesen elszálltam a Resident Evil 5-től, a filmet is imádom, de hát ez a több filmből összeszedett szereplők és jelenetek! Furcsa módon jó!
  • Madbaby
    #40348
    Igazad van:) Hagyjuk őket élni!

  • Scotty99
    #40347
    Héé, nem bántjuk a gamer újságírókat, jó arcok azok
  • NEXUS6
    #40346
    Érdekes ez a hype jelenség, lassan a marketing része, hogy szinte az armageddoni végső harc szintjére fokozzák 1-2 havonta a netet használó emberkék lelkesedését, vagy elkeseredését.
    Jó lenne ha már ebből a hülyeségéből is kinőne a média.

    Azt bírom, hogy ha az újságírókat viszont szembesíti az ember, hogy maguk alá szartak amikor végül töredék pontszámot adnak egy játékra, akkor azzzal védekeznek, hogy jó-jó, de túl nagy volt a hype, és csak ellensúlyozzák!
    De hiszen ők adják le újra és újra ugyan azokat a híreket 2-3 naponta ilyen időszakban, ahogy körbeérnek a Földgolyón!!!
    Én mondom, mintha totálisan kicserélték volna a gámer újságíró társadalmat a Blik-kakadémián végzetekkel.;)))
  • Foxhound1980
    #40345
    Thx.
  • Shenlong
    #40344
    "Kojima hinted that the game's original ending was vetoed by staff members, but we suspect it was truer to his original vision. The 'new' ending suffers under the obligation of tying up all the loose ends, and some needless indulgence." CVG Review
  • Shenlong
    #40343
    Ma olvastam valamelyik reviewban, mindjárt megkeresem.
  • Foxhound1980
    #40342
    Na!!! Teljesen más endinget akart? Ezt mikor mondták?
  • Shenlong
    #40341
    Szerintem meg éppen, hogy nincs a MGS körül akkora hype(például a Gta-hoz vagy a Halo-hoz képest). Biztos, hogy nagyon jó játék lesz, 10 pontos. De nem fogja megváltani a világot. Már akkorák az elvárások vele szemben, hogy valószínüleg mindenki csalódni fog benne egy kicsit. Mindegyikünk máshogy képzeli el a történetet, a játékmenetet, a játék lezárását, Sőt még Kojima is más befezést akart, de a csapat azt leszavazta.
  • Foxhound1980
    #40340
    Fekália Internia Powq
  • Jimanszky
    #40339
    Igazad van!!!Nagyon szar lesz,én inkább megveszem a Fatal Inertiát:DDD
  • Foxhound1980
    #40338
    Na igen...:)
  • SlickAdam
    #40337
    az utolsó mondatod fényében, a többire azt mondom: "Nem úgy van a' !" :D
  • zozo2001hu
    #40336
    Ratchet iszonyat nagy játék, végignyomtam a nejem meg most nyomja harmadjára. :D Egyike azon PS3 játékoknak amit gyerekek előtt is lehet játszani, mert nem okoz lelki sérülést, mint ezek a véres felnőtt gammák. Habár azért kaszabolás van bőven ebben is...