89387
PlayStation3
  • DanielT
    #40855
    A GT5p szinte az egyetlen program lesz ebben a generációban ami magasabb valós felbontást tud mint a 720p, persze nem 1080p, hanem a kettő között valahol.

    A nagyobb felbontású kijelző egyértelmű hátrány a képminőségre nézve játékok esetében. Gyakorlatilag csak a bluray filmek tudják kihasználni.
  • HUNMarcus
    #40854
    akinek van bluetooth headset-e árulja el milyet használ, kössz
  • tarti19
    #40853
    Jó végül is egy 40"-os Bravian is ugyanez volt... persze nem romlott annyit, hogy csúnyává váljon, viszont a gt5 proluge meg rendesen plusz pontot kapott:)
    sebességvesztést nem tapasztaltam sőt... valahogy a fifa felgyorsult...
  • DanielT
    #40852
    Mivel PS3 -ban nincs hardveres skálázó egység, így ha futnak is egyes játékok "magasabb felbontásban" általában sebességveszteséggel és képminőség romlással jár.

    Ezért mondtam, hogy nem kellene ilyen kijelzőt venned, mert pl a GTAIV még 720p-ben sem renderel és ezt teszed ki magasabb felbontásra mint 1080p... az eredményt látod.
  • tarti19
    #40851
    Nah skacok tölöttem le 1080p-s traielreket storeról és elég komolynak tűntek:)
    Viszont azt megtudja valaki mondani, hogy ami csak 720p-re van kiírva az elvileg elfuthat-e 1900*1200-ba is...
    Kipróbáltam most a gta 4-t és azt tapasztaltam, hogy az árnyékok nem annnyira "feszesek" persze most ez az AA hiánya vagy esetleg a monitor megjelenítése okozza azt nem tudom... ráadásul hogy mekkora felbontásban mennek ezek azt sem tudom, mivel nem írja ki... :)
  • chilios
    #40850
    Nemtudok semmit csinálni vele.bekapcsolom a gépet kéri hogy dugjam be a controller-t ps gomb.és utánna ezt irja,hogytudnám frissíteni?
  • gazgoblin
    #40849
    latom te is igazi store nagyfogyaszto vagy :D
  • EmThor
    #40848
    Breaking

    jobb alsó sarok, HOME integráció

  • EmThor
    #40847
    Reggelt!

    - Qore: na lássuk! először is fut full hd-ben is, játékok közt található. kezd a hulk trailerrel, nagyon impresszív, külön is meg lehet majd nézni. a videók nem tudom milyen tömörítésűek, az exkluzív sony szerződésnek hála, lehet már divx. 4-5 szekcióra van osztva a főmenü, játékonként. a főmenübe való visszatéréskor kicsit sokat tölt. mikor bemész egy szekcióba, van egy reklám: Big Mac\Grid\Guitar Hero, nem para. Ez után, kis ablakban, Belmont néni elmondja amit a játékról tudni kell. Ja igen, ő köszönt a Hulk videó után. Nos a nő szerintem csinos, de kicsit irritáló. Megdolgozik azonban a pénzéért tisztességgel, szóval OK. Az anyag nagy részét qore vízjeles videók-videóinterjúk teszik ki. De miért fizessünk érte? Mert exkluzív + nagyon informatívak, persze a fejlesztők promózzák a játékukat, de szerintem ez rendben van. Van downloads menüpont, csak azzal az accal elérhető, amivel letöltötted a qore-t magát. FONTOS: vagy az első számot veszitek meg, vagy rögtön előfizettek, olyan nem megy, hogy első számot megveszitek, majd utána előfizettek :\ én ebbe futottam bele, szóval nyugodtan fizessetek elő, 25$ x 160 ft, ebből 10$ a calling all cars és 13 szám jár majd!! Downloads-ra visszatérve: socom témát leszedtem, most néztem, jött email a "vásárlásról", 0$-ért, szóval nem kell megijedni, nem használta senki a számlátokat, ez így megy. NAGYON FONTOS: a videóinterjúk, exkluzív játékelőzetesek (star wars ingame boss jelenet!) mind TELJES KÉPERNYŐN futnak, szal király.
    Nagyon sok kamu dolgot olvastam a neten, hogy nem teljes képernyőn megy, meg alig mutatják a játékokat, ez mind nem igaz!

    - Battlefield: köszi a válaszokat, hangok tényleg jók, single-t még szokni kell, rombolás rulez, ma multizok többet, alapvetés tetszik, játékmenettel vannak gondjaim. Hang multiban csinált érdekes dolgokat, de nem para.

    - Civilization: óriási meglepetés számomra, nekem kimaradt pc-n az összes ilyen game, unalmasnak találtam, de ez 5letes, de kicsit bonyolult még. A nagyobb koncepciót, egy játék időtartamát, megunhatóságot még nem látom, DE iszonyatos tartalom van benne, élvezetes tálalásban + full hd-ben megy, van benne az az enciklopédia, hát attól behidaltam + multi + alapból 30 fontról indul, azaz 10.400 postával!

    [most nem mennék bele az egyre kiéleződő küzdelembe, amit a platinumshop meg az überkonzol folytat]

    kb ennyi, commando 3-ba belenyaltam, szép robbanás effektek, alulról felefele lőni mindent, 5 pálya, 3 játékos, rajzfilmszerű karakterek, de nem túl gyerekes. novastrike még nem ért le.
  • sirpalee
    #40846
    link

    A playstation blogban volt a link, szóval elég jó lehet :)
  • sirpalee
    #40845
    A régiben nem változtattál semmit igaz?

    Egyébként azt kellene megpróbálni amit ki ír.

    Amúgy ahogy nézek guide-kat elvileg nem szabadna neki kiírnia :(
  • baggins
    #40844
    Ez tényleg korrektnek tűnik, hasonlóra gondoltam.
  • tarti19
    #40843
    ez nem hibaüzenet:) mondjuka kevéske angol tudásommal szerintem particionálni formázni kell a winyót és asszem updatelni a rendzsert is... de a nálam angolból többet tudó emberek megmondják neked mi a téma
  • chilios
    #40842
    üdv

    Segitség kéne..
    hdd-t cseréltem és hibaüzenetet kapok.ha berakom a régi hdd-t ugyan ezt irja.valakinek volt már hasonló problémája?HELP!
    http://kepfeltolto.hu/i/?120617
  • Foxhound1980
    #40841
    Lego Indy HD Review (GT)
  • DanielT
    #40840
    Holnap lesz meg a típus.
  • feki25
    #40839
    Én is megjelenítő vásárlás előtt vagyok, és a projektoron én is elgondolkodtam.
    Én ezt a típust néztem ki:Acer 5350
    Elég olcsó, és maga az izzó sem olyan vészesen drága.
  • tarti19
    #40838
    és fél méterről a 61cm-es képátló ad annyi élményt, mint egy 94-es képátlós LCD tv:)
  • tarti19
    #40837
    Samsung 2493hm igaz alapból ment rajta minden, a kérdés az hogy 1920*1200 60Hz-t írt ki mindenre alapból... bár gondolom azért itt más lett a helyzet, viszont elég pazar... de amjd megnézem más játékokkal is:) holnap
  • Scotty99
    #40836
    Gratula hozzá. Milyet is vettél végül?
  • tarti19
    #40835
    sziasztok:D
    MEgjött a monitor és valami iszoynat jó volt:) áhh:) 1920*1200 /0hz-en ment alapból a ps3 alatt minedn de még megnézem a többi dolgot , mert csak holnap rakom fela pc-hez a monitort:)
    Fifa egyszerűen vadállat:D:D:D GT5 is igencsak faja rajta:)
  • Foxhound1980
    #40834
    Jah hát ha ahhoz szoktál akkor nem gond valóban. :)
  • baggins
    #40833
    Mindig töksötétben játszok. Utálom a legkisebb fényt is. Persze mondjuk egy GH3-at nem sötétben nyomjuk a haverokkal, de pl. a mélyebb játékok kívánják a zavartalan homályt. :) Szóval a fényerővel nem lesz gond.
  • Foxhound1980
    #40832
    Folyamatosan vaksötétben gémelni nem annyira rulez sztem...
  • Chris Lowe
    #40831
    Ez a Nascar ugyanolyan trehány grafikkal rendelkezik mint a tavalyi...Nem vártam Gt szintü lemodellezést de azért szólni kéne a fejlesztőknek, hogy 2008 van.

    Videogamesplus-ról ha rendelek szerintetek megjön a dualshock3? Vagy csak játékokat küldenek?
  • DanielT
    #40830
    Ha nem tudsz bármikor TOTÁLISAN besötétíteni akkor viszont nem akkora móka. Ez a legfontosabb, meg persze,hogy megfelelően el tudd helyezni.
  • baggins
    #40829
    OK, köszönöm. Mindenképpen HD Ready kell, mezei projektorral nem érdemes nekiállni. Ahhoz jó volt, hogy a kedvem nagyon meghozza a dologhoz, de akkor is kevés. Be vagyok most sózva, nagyon-nagyon megdobja a játékélményt, állatian nézett ki az emberméretű Ryu Hayabusha. :)
  • DanielT
    #40828
    Igen. Nem mondja azt, hogy "nem támogatott felbontás" megjeleníti, de leskálázza arra amit ki tud nyomni.

    Semmiképpen nem ajálok ilyen projektort, este beszélek a haverral és megkérdezem neked mi az ami neki van, ő is ps3-hoz és HD filmekhez vette.
  • baggins
    #40827
    Öööö...ez mit is jelent pontosan? Ebben a megjelenítés témában totál hülye vagyok ugyanis. Fogad egy jelet 1600x1200-ban, és 800x600-ban adja ki????
  • sirpalee
    #40826
    Mit fikáztalak most? Nem is hozzád szóltam.

    Válaszoltam baggins-nak hogy nincs értelme külön írni, tehát az nem a tényleges kijelzett felbontása. Hol írtam azt hogy fúj dani, megint hülyeséget mondasz stb...

    Mint ahogy írtam, nem vagyok projektor szakértő.

    Tudod alul van kis jelzés, hogy kinek az üzenetére válaszoltam...
  • DanielT
    #40825
    Látod, ha értenél a dolgokhoz, nem csak engem próbálnál fikázni, akkor tudnád, hogy a 800X600 felbontás az amit kiad, az 1600x1200 pedig a maximum amit fogad.
  • sirpalee
    #40824
    Akkor nem értem hogy miért írják külön a 2-t. Vagy az UXGA-nal valahogy másképp kezeli? Ha mégis tudja azt a felbontást akkor jó vétel viszont :) .
  • baggins
    #40823
    Ez szerepel a paramétereknél:
    Felbontás: SVGA 800x600
    Max. felbontás: UXGA 1600x1200
  • baggins
    #40822
    Megköszönném. A Toshibában meg is bíznék.
  • DanielT
    #40821
    1280x720 valós felbontás alá ne add. Van a Toshibának egy jó árú projektora ebben a kategóriában, 2 barátom is vett, nagyon hosszas nézelődés után kötöttek ki nála. Ha gondolod megkérdezem a pontos típust.
  • sirpalee
    #40820
    Ez 800x600-as. A kérdésben HD projektor szerepelt :) .
  • baggins
    #40819
    HDTV-m van, de miután ezt kipróbálta, gagyinak és kicsinek tűnik. :)
    Jó alaposan utána kell néznem, de van pölö egy ilyen. Kérdés, hogy ezeknél a gépeknél mit jelent az "olcsó"...
  • sirpalee
    #40818
    De nem vagyok proji szakértő, de van olyan érzésem hogy elég komoly pénzeket elkérnek egy HD projektorért. Jobban jársz egy tv-vel vagy 2-3 full hd hdmi-s monitorral :D
  • sirpalee
    #40817
    Elindultam a depo-n és addig növeltem az árat míg el nem értem a HD felbontásig :) .

    De komolyra véve amit a gugli kidobott :

    prohardver topic ők lehet jobban értenek hozzá ):

    Amit most gyors keresgélés után találtam, egy jó minőségű 720p-s proji legalább 250-300... + az egyéb költségek.
  • HUNMarcus
    #40816
    sokkal olcsóbban nem kapsz hd projektort