89387
PlayStation3
  • baggins
    #40815
    Aha. A keresőszavak a "legdrágább projektor" kifejezések voltak? :D
    Ennyit azért nem szánok rá.
  • sirpalee
    #40814
    Ezt majdnem HD projektor :)

    ez már full HD projektor :)
  • HUNMarcus
    #40813
    a bluetooth-os dolgokat hogyan lehet összehozni a ps-el?
  • Jimanszky
    #40812
    Mindkettő letöltve Parancsnok Úr;))
  • baggins
    #40811
    Na, ide is beírom, hátha valakinek ötleted ad, meg esetleg tudtok is segíteni.
    A falba ütögetem a fejem, amiért annak idején hagytam lebeszélni magam a projektorról. Meg sem próbáltam, inkább választottam az LCD TV-t, ahelyett, hogy megnéztem volna valahol, vagy valakinél, akinek van.
    Ma hozzánk került kölcsönbe egy nagyon egyszerű Epson projektor, persze azonnal rákötöttem a gépeket. A játékélmény minimum a tízszerese, srácok, egy ilyen kivetítővel. Közel 2 méteres "képernyőt" csináltunk a falra (ami nem fehér, hanem sötét narancssárgás), 576i (sima AV kábel, HD-t nem bírja), mégis az élmény felülmúlhatatlan. Íme egy kép a BF:DC-ről, sajna a fényképezőm sötétben elég lassú, így a játék mozgás közben elmosódott.
    Tudom, hogy kiég, és drága a javítása, blablabla, de ilyen KELL nekem.
    Szóval ha valaki tud jó minőségű normális elérhető áron HD projektort, az jelezze.

  • aabelus
    #40810
    koszonom szepen!
  • Foxhound1980
    #40809
    Mai JPN Store MGS trailer mellé felnyomtak egy Press Event videót is!
  • sirpalee
    #40808
    Wá, ezt elböktem a lényeg gondolom átment :)
  • sirpalee
    #40807
    [URL=http://hu.lge.com/prodmodeldetail.do?actType=search&page=1&modelCategoryId=0102&categoryId=0102&parentId=01&modelCodeDisplay=32LC42&model=5]32lc42[/URL

    Mivel 1366x768-as ezért 720p-re állítsd. Smoothingot esetleg érdemes bekapcsolni, full rgb range és super white nem érdemes (úgysem tudja a tv a teljes rgb skálát).
  • aabelus
    #40806
    #40782 -> ou naaaaaaa :p
  • tibitoth
    #40805
    kiprobaltam a BC demot. egeszjo ha kovete a jatek szkripjet. ha nemkoveted meg viccessebb is :) az elejen mikor a kocsival kell vinni a fickokat A pontbol B be hogy mindenkit megolj, ha nem allsz meg a csekkpointnal es tovabbmesz erdemes figyelni a kocsin ullo katonak reakcioat h mit csinalnak amikor lovik oket :) ien flegmasagot meg nemlattam. b@sznak ra h lovik oket. nos...kit erdekel stilusba. ulnek nyugissan 1massal szembe :) ez igaz szorszalhasogatas da azert kinos egy nextG gammatol.
  • Jimanszky
    #40804
    Na jó,nem olyan rossz ez a játék,talán 5000et adnék érte.Most biztos nem veszem meg.De ez a játék megjelenésében nem méltó a PS3-hoz.
  • Nexxuss
    #40803
    tudtam én, hogy szadista vagy
  • tibitoth
    #40802
    kivancsi vaok mikor fog le7ni letolteni ezt a Qore torrentetn v mas oldalrol. vkinek mar megvan? megeri megvenni?
  • HAF Rigel
    #40801
    úgy kell elhajitani a pengét hogy a kör sárgára vált . Ha akkor dobod akkor jó lesz.
  • gazgoblin
    #40800
    en 1000% hogy megveszem....

    BF? rombolhato pályán? átmegyek tankal a falon?

    mit kell ezen gondolkozni?

    nóóóóóórmááááááááááliiiiiiiis?
  • SD456
    #40799
    A hangok nekem is tetszenek. Szerintem akkor megrendelem, végre a singli része is jól megvan csinálva :)
  • sirpalee
    #40798
    Tudom béna vagyok, de Dark Sector demoban hogy lehet túljutni a leláncolt kapus részen? :)
  • HAF Rigel
    #40797
    Én megrendeltem , eddig ebben a honapban . Msg4 Ferrari Challenge . BF: BC . Nem is értem miért sírtatok hogy 2vel kevesebb megjelenés lesz .

    Tegnapi nap végignyomtam a single rész és nekem nagyon bejött a dolog , bár pc megvan a BF2 + kieg , és a BF 2141 + kieg . Így számomra kötelező volt.
    - Grafika tetszik. ( szerintem sokkal jobb mint a GRAW2, bár sokat még nem láttunk belőle )
    - Írányitás rendbenvan
    - Ja és a hangok szerintem nagyon el van találva pl a lövés és a viszhangja állat.

    szoval kötelező darab számomra .
  • wordsworth
    #40796
    Hát ezért a BFért egy fillért nem fogok adni.. Ha ingyen a fejemhez vágnák akkor elfogadnám. Kalap trágya szerintem :)
  • Seth
    #40795
    Kamehameha
  • Győri Devi
    #40794
    nah megjött a Burst Limit megyek kockulni :D
  • Jimanszky
    #40793
    Az online mókával nem vagy egyedül.IOgaz Cod4-ben én is csak nézek h miért és hogyan.Nem vagyok nagy multi gémer.Jó lenne már egyet Codozni..
  • sirpalee
    #40792
    Nem rendeltem meg, de meg fogom venni :) . Jim kellett írnod, megint vissza fogok menni BC-zni :D

    Mindig is bírtam a bf-et, csak nem vitt rá a lélek (és a rossz reflexeim), hogy felmerészkedjek online PC-n.
  • Jimanszky
    #40791
    Szerintem Sirpalee meg fogja vagy már meg is rendelte;).Nekem az első benyomásom nem volt valami túl jó a gémről,de ma jobban megnézem asszonykámmal:)
  • SD456
    #40790
    Hi all!

    Valaki megrendelte már a BF Bad Company-t ? Nagyon gondolkozom rajta.
  • Jimanszky
    #40789
    MGS4 megrendelve!!!!
  • sirpalee
    #40788
    Bármi ami robban sebzi a tankot :)

    Spawn camp, főleg az idegesítő mikor pár vicces védekező hátrajön a támadó bázisba. Viszont mivel a védekezők spawn helye ugyanott van mint a támadott célok, így ott ha támogatod a csapattársaidat, míg ők telepítik az aknákat az nemtom spawn campnek minősül-e.

    Amúgy nekem is kellemes meglepetés volt hogy ismerős névvel futottam össze :) , bár itt jött elő a játék legnagyobb hibája, hogy nem tudok csapatot váltani (vagy én nem jöttem rá).

    Egy másik kérdés tudtok ajánlani valami jó minőségű headsetet? Az első a minőség, az ár másodlagos :) . Bluetooth-os legyen és kompatibilis a ps3-al persze.
  • EmThor
    #40787
    OK!

    az a para, hogy első szám kifizetve, és most visszamentem store-ba és már nem látom külön a 25$-os éves előfizut ... elvileg a Játékok közé rakja be magát, lehet ott lehet majd előfizetni.

    de calling nélkül sem drága szerintem. Star wars játék előzetes + digitális képregény, socom béta kód, afro samurai premier, meg 1-2 dolog, állítólag videók közt a meg a Belmont néni beszél :D
  • Chris Lowe
    #40786
    Calling all cars-al nagyon is megéri. Az a baj(?), hogy a CAC nekem megvan tavaly nyár óta és igy nem biztos, hogy elofizetek.
    Majd ird már le nagyvonalakban mik voltak ebben a számban.
  • EmThor
    #40785
    condemned 2 patch, hangproblémák megoldva

    patch is finally out (version 1.01 19mb)
  • EmThor
    #40784
    úgy néz ki működik a qore, szal nincs régiózár, fizetek elő :D
  • EmThor
    #40783
    - Qore most jön lefele, 1500mb, ha működik, előfizetek: 25$-10$ calling all cars = 15$\13 hó... kicsivel több, mint 1$ havonta, szerintetek?



    - japán store-on fenn van a MGS4 trailer, én most láttam csak (végső trailer), ez a játék be fog büntetni mindent! és felrakták a japán moziban az MGS4 bemutató videóját, Kojima, Kaz és a haverok :)

    - Afrika trailer is jpn store, 8. 28.-án jön, 6.000 yen, fotózni kell, van állatkatalógus, ilyesmi.

    - Resi 5 trailer 107cm-en úgy elég impresszív :D

    - novastrike kb 260 mb, jön le a commando-val, az csak 120 mega volt, majd írok.

    battlefield demo

    sirpalee-ra ráakadtam online :D így tovább. spawn camp nem rulez, vér hiánya nem rulez, kép szétesés nem olyan vészes.

    szal sorba: single "érdekes", lőszerem alig volt ellen fegyveréhez, grafika felemás, de a "jó" fele billen. kezelhetőség rendben van, ahogy a rombolás is, bár 1-2 félig levegőben maradt darab van :\ ami 5ös, az a hangok, bár még nem voltam igazi harctéren, remélem nem is fog megtörténni soha!

    multiban a már említett spawn camp + védekezők motivációja gold rushban szintén az "érdekes" de inkább a rossz kategóriát súrolja. CoD4 jobban bejött, de majd lesz időm még játszok.

    gránát sebzi a tankot? vagy csak a rakétavető? thx
  • aabelus
    #40782
    lenne par kerdesem.. LG 32lc42-m van... PS Upscaler-t mire tegyem? Ps Smoothing ON vagy OFF? Cross Color reduction filter? Rgb Full range? Y Pb/CB Super-White HDMi? Video output setting... legyen 720p vagy 1080p? remelem valaszoltok,kosz :D
  • Foxhound1980
    #40781
    Új Afrika trailer
  • Foxhound1980
    #40780
    MGS füles review
    LOL
  • Smuge
    #40779
    az jonak tünt semmi gond nem volt vele :) MGS4-hez nálunk is fognak adni ilyen dombornyomott fényes papirtokot a müanyag mellé?
  • Alien!
    #40778
    BF:BC demo

    Nekem nagyon bejön...Jóval életszerűbb,mint a Cod4,bár ez nem jelenti azt,hogy jobb is....Multiban biztos k*rva jó lesz,de ahhoz megkell vetetnem az összes haverommal...Van egy kis screen-tearing,de ahhoz képest mekkorák a pályák,szépen fut. A rombolás miatt iszonyú változatos tud lenni,meglátjuk a véglegesben....Single részben volt egy-két érdekesség,mikor egy tank folyamatosan engem lőtt,bárhová futottam,a társaim meg körülálták,és csak néztek bambán...életszerű....:) Sokat olvastam a játék hangjáról,hogy mennyire atmoszférikus lesz,és valóban,gyakorlatilag szenzációs a hang,akinek komolyabb 5.1-e van, tekerje fel,mert nemmindennapi élmény...

    Nálam must have.
  • sirpalee
    #40777
    És a gta4? :)
  • sirpalee
    #40776
    BFBC demo kipörgetve, maximális rang elérve, és egy a fegyver megszerezve, amit csak a demoban lehet unlockolni. Jöhetne már a full verizó :)