89387
PlayStation3
  • DanielT
    #40935
    Úgysem vagyok jatekaim.hu tag szerinte, szóval nem én töröltem.

    Nem azért dolgoztam 1 évet vele, hogy aztán olyan emberek használják akik folyamatosan gyalázni próbálnak. Egyszer elfogy a türelmem, ez most következett be.

    Na most tényleg léptem, pár óra és leszek.
  • EmThor
    #40934
    azt mondtad elmentél :D :D kééész :D
  • DanielT
    #40933
    Természetesen mindkét gépre. Ezért nem is azt írtam, hogy a PS3 kevés hozzá, hanem, hogy ez a generáció.
  • Foxhound1980
    #40932
    Persze. Ahogy mondod a COD4 sem 720p aztán milyen jól néz már ki. Sok függ a SW-es upscaletől. Mert lehet az is nagyon jól csinálni, lásd COD4 illetve szarul, lásd Haze.
  • EmThor
    #40931
    ez van, elég mocsok voltam én is tisztában vagyok vele, de amit itt művelt amellett sem lehet elmenni. hát ez van, majd felnövök. ha ő nem is, hazudozik itt magáról a fórumon, stb. :)
  • Jimanszky
    #40930
    Azt a kurva Dani!!Tényleg törölted..de most komolyan,miért?Tudom,hogy itt nem vagytok jóban,de jatekaim.hu-n mivel tett neked keresztbe?
  • Foxhound1980
    #40929
    Amellett semmi értelme a fejlesztőknek erőltetni a natiív 1080P-t, minek is erőltetnék mikor a HW, SW-esen elvégzi a nagyítást?! Persze köze nincs a kapott képnek egy valós 1080P-s megjelenítéshez de ez már kit érdekel. A user annyit lát, hogy 1080p van a dobozra írva, 1080P-t ír ki a TV azt jól van. Lentebbi példa mutataja mennyire könnyen megvezethetőek az emberek.
  • Alien!
    #40928
    btw a wipeot hd-re kiváncsi vagyok,hogy natív lesz-e,és ha talán igen akkor minek az árán...de elnézegetve a KZ2 videókat,nekem még a 720p is tökéletes,sőt a COD4 600p-je is....
  • fsgh
    #40927
    ez most külön a Ps3ra írtad vagy mind2 gépre?(box és ps)
  • Jimanszky
    #40926
    Úgy értem komolyan írtad??
  • EmThor
    #40925
    ja igen, jatekaim.hu-n milyen felhasználói feltételeket sértettem meg, hogy töröltél? lám-lám, csak kibújt a szög a zsákból

    jimi: ja, tudom hogy én is mit műveltem, büszke sem vagyok rá, de más megoldás nincs, az 'ilyenekkel' szemben... törölt onnan, mert megteheti, kicsinyes bosszúból, ilyen emberek fertőzik a netet. a fanboyism is egy dolog, lehetne részemről is normálisabban művelni, mert szerintem megvan a létjogosultsága, ellentétben a konzolháborúval, de ha már trollkodni meg fikázni jár ide valaki, hagy cáfoljam már meg, hagy vessek fel én is ellenpéldát, erre meg a válasz a nagy kuss.
  • Jimanszky
    #40924
    Ezt most komolyan írta??
  • Foxhound1980
    #40923
    Nem full HD a GT5P. Natívan ugyan több mint 720p (az egyetlen gém talán aminek a natívja több mnt 1280x720) de közel sem renderel natív 1080P-ben. Ahogy lentebb elhangzott ez a generáció kevés hozzá, ez matek semmi több.
  • DanielT
    #40922
    Most megyek el itthonról, csak este fogok tudni foglalkozni a dologgal.

    Ellenben úgy nehéz lesz, hogy simán lesöpröd a tényeket az asztalról, tehát:

    Még a 720p sem mindig jön össze
    Ha összejön akkor sincs képjavító eljárás sokszor
    Ha összejön akkor is szaggat sokszor
    A GT5 nem fullhd, csak felskálázott egy nagyobb felbontásról mint 720p, akkora pénzekből készül mint 30 másik játék és még 1 év mire megjelenik. Mikor lesz másra ekkora kapacitás?

    A keresetemmel most sincsenek gondjaim, nem kell fejlesztőmérnöknek mennem, a tehetségem nem herdálom el.

    Ráadásul az is nehezíti a dolgot, hogy nyilvánvalóan vérfanboj vagy, így semmi nem győzne meg.
  • EmThor
    #40921
    te beszélsz? így vágsz vissza, hogy törlöd az accomat? mit csináltam a jatekaim.hu-n? semmit! visszaélsz a jogoddal, ennyit érsz, gratulálok!

    "Sem az ügyvédje, sem a haverja nem vagyok Daniel T-nek, majd megvédi magát ha akarja, de "... ez a DE szócskától kezdve rég rossz.
  • EmThor
    #40920
    mellesleg te hiányoztál még innen :) amúgy tisztában vagyok vele, hogy mi igaz abból amit írok és mi alaptalan vádaskodás, de ha nem veszik fel, olyan alapon egyiket se, akkor a tényeket is elkerülik és így nem lehet normális vitát folytatni. főleg úgy, hogy addig van nyugi amíg ide nem tolja a képét. ráadásul a topikgazda közelében sincs a topiknak :\

    amúgy meg mi a baj azzal, ha ps3 specifikus topikban ps3-ról lenne szó, nem egyesek feltűnési viszketegéségéről, meg fikázásról? ha másképpen nem lehet rendet tartani, nekünk kell megoldani, vagy így, vagy úgy. lehet ám törölni az én offjaimat is, csak lenne egy normális moderátor. külföldi fórumokon, valahogy írtják a trollokat, meg megy normálisan a téma, mi ehhez sem nőttünk még fel, szomorú :(
  • Chris Lowe
    #40919
    Upsz lemaradt, természetesen DanielT-nek címezve.
    Sry.
  • Chris Lowe
    #40918
    DanielT :
    "Ez a generáció olyan gyenge hozzá mint egy másnapos egérfing"

    Be kéne téged valahogy játszani fejlesztőmérnöknek a sony vagy az ms-hoz, egy ilyen elme milliókat kereshetne, te meg itt herdálod el a tehetséged. Ejj-ejj.
    Egyébként Te állítottál valamit, neked kéne bebiztosítani tényekkel és nem mások cáfolatait várni. Elörebocsátom az nem mérvadó, hogy a legtöbb játék csak 720p-s. És az sem, hogy 256-os a videokari. Én azt gondolom itt inkább a fejlesztési költségek és az időhiány a mérvadó.

    Szeretnék értelmes cáfolatot de valahogy úgy kezd, hogy a GT5p nem létezik, vagy nem az aminek látszik esetleg csak becsapnak és az nem is fullHD. Merthogy kivételek ilyen esetben nem léteznek ha egy játék tudja az 1080p akkor a hardver is képes rá. Jó munkát!
  • Papesz
    #40917
    Sem az ügyvédje, sem a haverja nem vagyok Daniel T-nek, majd megvédi magát ha akarja, de ha visszaolvasol és leveszed a szemellenzőt, akkor ki fog derülni, hogy gyakorlatilag Te vagy az egyetlen, aki nem tud vele megbeszélni semmit. Persze nem csoda, hiszen nekem is pont most írtad írtad, hogy ...ne próbálkozz, nem fog sikerülni! Ezzel a hozzáállással elég nehéz lesz a dolog.
  • DanielT
    #40916
    Jatekaim.hu accountod törölve, a kommentjeidre pedig a későbbiekben nem reagálok. Nincs szükségem sem nekem sem pedig a topiknak a személyeskedő, minden mondanivalót nélkülöző hozzászólásaidra.
  • EmThor
    #40915
    ja, [spoiler]17 óra volt neki, 4ből 3. nehézségi fokozaton O_O
  • EmThor
    #40914
    nem vadászok én senkire, de nem lehet vele megbeszélni semmit, se szép szóval, se másképpen. semmi szükség rá, hogy ide írja a hülyeségeit, amikor persze tudja, hogy valaki igazat ír, akkor mindjárt neki van igaza és nem próbálja meg cáfolni a vitát, szóval ne próbálkozz, nem fog sikerülni!
  • sirpalee
    #40913
    Youtube-n van pár videó ilyen problémákról, hibás a GPU (kifogtad a pont hibás darabot). Ha gariból visszahozva, még mindig voltak a hibák anyázni kellett volna, iszonyú erővel, és rendberakták volna (a törvény melletted ál). Ha még garanciás minnél elbőb küldd vissza.
  • Audi A6
    #40912
    Sziasztok.
    PS3 konzolommal van egy "kis" bibi.
    60 GB-os változat.Már tavaly mikor megvettem, a vásárlás után 2 héttel kijött rajta a probléma.
    Tünetek:
    1. A menüben sárga vizszintes vonalakból kirajzolódik több kocka amik szellemképesek is.
    2.A konzolhoz adott motorstorm játék néha(nem mindig de sűrűn)
    tele van színes csíkokkal, az egész képernyű a szivárvány szineiben pompázik.És nem lehet látni semmit a játékból.
    De ezek a hibák időnként jók, aztán visszajönnek.
    Éltem garanciális jogommal, 1 hónapig volt a gép külföldön szervizben.Aztán "elvileg" kaptam egy teljesen új konzolt.
    De az is ugyanazt csinálja.(tipushiba vagy a rosszat kaptam vissza)
    Kipróbáltam több tv-n is otthon, ugyanaz.
    A gép még nem is koccant, kábelek is épek. Szoftver frissítés sem segített.
    Valakinek van hasonló problémája? vagy hallottatok hasonló hibákról?
    Előre is köszi
  • Foxhound1980
    #40911
    Savage is végigtolta már. :)
  • Papesz
    #40910
    Tényleg nem veszed észre, hogy kezd a dolog átalakulni és vadászból vad lettél?
  • Jimanszky
    #40909
    Napot!
    Vigyázzatok a youtube-al nagyon, mert valaki állítólag már feltöltötte az MGS4 végét.Az h lehet h valaki már kedden megkapja az MGS4ét??????
  • Balli
    #40908
    Errol a darklite taviranyitorol tudtok valamit: Darklite
    Venni akarok egyet a filmek miatt s nem tudom ezt választjam vagy a 'hagyomanyosat'?
  • EmThor
    #40907
    sniper-t ki lehet hozni?
  • EmThor
    #40906
    mert nem válaszol pl. a ninja gaiden 585p-re, se grid fagyásra, semmi. csak a fika megy meg a fórum rombolása. még hogy jatekaim team tag, höh :D én meg a dalai láma. ps3 játéka sincs a kis buzerantnak :)
  • tarti19
    #40905
    aztaqva:D ezek az 1080p-s tralerek aláznak:)
    állítva tuti nem lesz baja a ps3-nak?
  • HUNMarcus
    #40904
    nah, megvan az uccsó rang a BC-ben, tankkal 550 pontot zúztam össze támadó csapatban , melyik az az unlock cucc amivel tankokat lehet bemérni akár a ház mögül is?
  • Nexxuss
    #40903
  • EmThor
    #40902
    étvágyat!

    god of war ingyen mp3-at + guitar hero 3 bónusz számot szedjétek le, jó is meg nehéz is + epic
  • EmThor
    #40901
    szóval hülye vagy :D
  • tarti19
    #40900
    teljesen jogos... akkor fasza egy stuff ha élvezed is persze ha graf is alátesz eyg picit akkor összekötöd a kellemest a hasznossal:)
  • DanielT
    #40899
    Nyáron lehet, hogy lesz egy funkcióbővítés, akkor majd ez is bekerülhet.
  • HAF Rigel
    #40898
    Na stopolok , mert keresztben írunk . meg offolunk is .

    Jó az oldal , most megértetted mit szeretnék megnézni.

    Word peace és kellemes délutánt neked .
  • Foxhound1980
    #40897
    MGS4 (szingli szegmens) natív rendereléséről van infó?
  • HAF Rigel
    #40896
    Értem , akkor úgy kérdezem nem lehet úgy megcsinálni hogy a szürésnél a ps3 progikat vegye alapul ? Mert ha szürők akkor nem érdekel a többi . A leg fajább az lenne ha szüréskor a szűrt géptípusra meglévő játékainak számát írná ki .

    Ui . azért érzem hogy hülyének néztél , mert amit leírtál régen tudtam és egyértelmű , ergó te aszt feltételezed ( mert leírtad mint egy retardáltank) hogy nem tudok bemenni egy menüpontban ott nem tudom az igényemnek megfelelően beállitani a szűrés és nem tudok a frissités gombra rákattintani .