89387
PlayStation3
  • Foxhound1980
    #41216
    Gametrailersen direkt feed MGS4 gameplay-ek.
  • sirpalee
    #41215
    A fat32 nem kezel 4 gigánál nagyobb fájlokat, ha akkorát akarsz rápakolni, nem tudod.
  • tomijee
    #41214
    Köszi a progit sikerült Fat32 re konvertálni a külső vinyót, de azt vettem észre hogy csak 5mb al másol rá bármit a total commander, windows meg egyenesen azt írja 4gb os filmre hogy töröljek adatot mert megtelt.. valami ötlet ?
  • zottyantas
    #41213
    Gta4, pal, 11+posta, érdeklődni privátba.
  • Papesz
    #41212
    Nem munkahelyet ajánlottam, de ahogy gondolod.
  • NEXUS6
    #41211
    Na ez xuper! Demohoz pecs?!!!! LOL
  • Scotty99
    #41210
    Nekem már van munkahelyem, de köszi.
  • Jimanszky
    #41209
    [URL=http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1213042706]"Eleven Hold ismét" topik!!![/URL]Hát ha valakit érdekel a banda és ami vele történik;)
  • Papesz
    #41208
    Neked ugyanazt javaslom, amit alább írtam.
  • Papesz
    #41207
    Ha kipróbálnád magad tesztírás terén, baggins kollégával vedd fel a kapcsolatot. Elmondja majd, hogy mit és hogyan, aztán meglátjuk. Ha jó a cikk, a GameCON-on ország-világ olvashatja.
  • Prince of Máté
    #41206
    bocsi az előzőért
  • Prince of Máté
    #41205
  • Jimanszky
    #41204
    Anarchia:DD.Kevesen leszünk a topikban,az biztos..
  • Prince of Máté
    #41203
    Bele se merek gondolni mi lesz itt, mikor kijön az MGS4 :O
  • Jimanszky
    #41202
    Segítsedtek plííz h lehet új topikot nyitni itt SG-n!Thx!
  • sirpalee
    #41201
    Igen teljesen ugyanaz, csak kisebb a fogyasztás és kevesebb a fagyási gond vele. 60 gigással pl volt gond a gta4-el, a 40-essel nem. És ki tudja mit hoz még a jövő...
  • SlickAdam
    #41200
    má hogy lenne teljesítménybeli különbség??? egyiken megy az Uncharted másikon nem, vagy mi?:D ugyanaz mindegyik. mint ahogy a 2001-es ps2-n is elfut az ami a 2008-as kiadáson...
  • PoisonChihuahua
    #41199
    Csak a fogyasztásban van különbség a procik között? A teljesítményben nincs?
  • NEXUS6
    #41198
    Bakker ebböl meg lehet élni!!!???? Hát miért nem mondta ezt valaki 20 évvel ezelött???;)))
  • sirpalee
    #41197
    Dehogy, inkább fejleszd a gépedet :)
  • Scotty99
    #41196
    Szerintem azért felesleges beszerezned...Nekem PS3 ilyen célból kellett, mert szeretnék a jövőben teszteket is írni, de hidd el, nem könnyű feladat. Ha megvan hozzá a tehetséget, akkor szerintem próbálgasd, először magadnak, az ismerősöknek írj, vagy ha akarod, akár ide is. De ezért felesleges beszerezned mégegy konzolt, mert ha elhelyezkedsz egy magazinnál, akkor valószínűleg lesz a szerkesztőségben más is, aki ír, és neki esetleg van boxa, vagy high-end PC-je. Ez kizárólag az én véleményem, ha gondolod, akkor megfogadod, ha nem, akkor kipróbálod, milyen is birtokolni mindkét masinát :)
  • Alien!
    #41195
    persze,hatékonyabb hűtés,áttervezett alaplap,90nm helyett 65nm csíkszélesség...ebből adódóan jóval kevesebbet fogyaszt(200w helyett 135w),és halkabb is....
  • tarti19
    #41194
    hellóhalló:)
    szerintetek egy norma pc mellé és egy ps3 mellé éredmes bezserezni egy boxot is? gondolkodtam azon, hogy majd ebből élnék megm, hoyg gémeket nyúzok és tesztelek majd publikálok, de aztán hamar elszállt a rózsaszín köd...
  • ballor
    #41193
    Jó, én próbáltam vele PS3-on.
  • Hober Mallow
    #41192
    Szerintetek a Logitech Driving Force™ Pro kormány az milyen?Érdemes eggyet beszerezni?:) Valakinek van már tapasztalata vele?:)
  • Jimanszky
    #41191
    Nyomom a Resident 4-et 1440X900-as felbontásban.Amúgy itt van a Ps2-es verza is,de azért hadd ne mondjam melyik szebb.Szerintem bátran mondhatom,hogy az 1,2,3 közül ez a legjobb rész.Hatalmas nagy a játékélmény!Természetesen joy-jal nyomom.Ha ilyen a 4,milyen lesz az 5?!Te jesssszus...
  • Scotty99
    #41190


    Enyém megvan, meg is lepődtem milyen sokáig teszi egy órás töltési idővel. GYere el érte, odaadom szívesen
  • HUNMarcus
    #41189
    nem találom a töltőzsinórt és hamarosan lemerül a joy
  • SlickAdam
    #41188
    a 60-as többet fogyaszt
  • Nexxuss
    #41187
    pont boxnál nem mindegy, mert a kiegészítők drágábbak.
    ha még kapsz is valahol 60 gigásat, az 100 felett van. 40 gigásat játékkal kapsz 95-ben. 85-ben meg játéknélkül.
  • PoisonChihuahua
    #41186
    Na ezt kérdeztem, milyen különbségek vannak még? Akkor a 60-asban más venti van? Hangosabb? Belső felépítése?
  • Nexxuss
    #41185
    nem rosszabb és nem visszalépés. 2 USB port is bőven elég. A kártyaolvasó meg teljesne felesleges szerintem...
  • PoisonChihuahua
    #41184
    Ebben 100%-osan igazat adok neked, de az egyik akkor is "jobb" a másiknál még ha csak egy hangyafingnyival is de az egyik kevesebbet, a másik többet tud és ilyen apektusból én a jobbikat választom. Míg pl. a boxnál különböző kiszerelések vannak ott teljesen mindegy melyiket veszed, mert aztán külön úgy is megveheted hozzá a kiegészítőket, addíg PS3 esetében hardware-es különbségekről beszélünk, még ha egészen jelntéktelenkről is.
  • Alien!
    #41183
    :)...nekem 60-as van...de azért annyival nem vagyok előrébb a 40-eseknél....max a kártyaolvasót használom belőle,mint előny....sajnos a hangja meg kifejezetten hátrány a 40gb-oshoz képest....
  • SlickAdam
    #41182
    de ha van ps2-d, akkor mért fizetnél ki egy ps2 árával többet egy olyan ps3-ért, ami ráadásul nem is viszi tökéletesen a ps2-es játékokat. nekem ez logikátlan. az a plusz 2 usb csatlakozó és néhány kártyaolvasó meg nem ér annyit. nekem egyébkét 60-asom volt, de meg kellett válnom tőle sajna. utána vettem 40-est, egyáltalán nem érzem butábbnak, egyedül annyi bosszant, hogy a ps3 felirat a gépen nem csillogós domborbetűkből áll, hanem csak rá van festve...
    ps3-as játékokat meg ugyanúgy viszi, mint a 60-as, nincs szó csökkentett gépről. tudod mi a csökkentett gép? az Xbox Arcade! nem tartalmaz vinyót így lehetnek gondok vele...
  • PoisonChihuahua
    #41181
    Miért felesleges? Akárhogy nézem a 40-est "visszalépésnek" érzem, így nekem egy csökkentett gép nem kell, az jó lesz az alkalmi játékosoknak....
  • SlickAdam
    #41180
    mer a jobb drágább, tehát felesleges pénzkidobás
  • PoisonChihuahua
    #41179
    Nem csak azért venném, mert egyébként van PS2-m, de miért elégedjek meg egy rosszabb verzióval(40GB) amikor létezik egy jobb(60GB).
  • Nexxuss
    #41178
    nincs. meg nincs értelme igazából ps2 miatt venni, mert elég gány azért még az emuláció sajnos :( Nem megy minden, meg ami megy az sem mindig faja.
  • PoisonChihuahua
    #41177
    Ha minden igaz, akkor fősuli kezdésig össze tudok kaparni egy PS3-nyit, de nekem a 60GB-os jöhet csak szóba a PS2 támogatás miatt. Van esély rá, hogy találok még bontatlant garanciával? Illetve miben különbözik pontosan a 40 és 60 GB-os verza? (a memkariolvasót, Hdd méretét, USB portokat leszámitva)