89387
PlayStation3
  • baggins
    #41256
    Van hát. Parasztság az egész.
  • Foxhound1980
    #41255
    Force Unleashed képek
    Nem szar...
  • Foxhound1980
    #41254
    Jön USA-ra a MGS, ár még nincs.
  • Foxhound1980
    #41253
    Ez tény, de mivel a Konaminak nincs hun forgalmazója pláne szarnak rá.
  • aabelus
    #41252
    SPOILER: na sikerult nekem is vegigtolni az MGS4-et.. az volt a vege,hogy egy gerendat kellett a padlasrol leemelni,majd élére allitani es lecipelni a létran snake hatan,amit elvitt a nyaka kozt manhattenbe,hogy bezarjon 3 birkat a paksi atomeromubol,mert allitolag felrobbanhatott volna a gyomruk. Snake tehat vilagot mentett es a vegen ugy meghatodott,hogy egyszer csak osszeesett. ennyi. Nekem tetszett a vege,egyaltalan nem volt sablonos szvsz.
  • Alien!
    #41251
    sztem etikátlan a hivatalos megjelenés előtt árulni...ennyi....főleg ha még megis van hírdetve.
  • Jimanszky
    #41250
    Te vagy az Ghost?Olvasom rendszeresen a cikkeid Gamekapcson,szerintem tehetséges vagy fú!!Hajrá!!Anno én is írtam 2 cikket,egyiket be is tették.Naponta vagy százszor nézek az oldalra.Csak így tovább!!.Téged megtartunk
  • Jimanszky
    #41249
    Na látod:).Én fehérvári vagyok és itt nincs egy normális konzolbolt se,szóval nálam a táv nem döntő.Jó lenne már ide is valami Shop szerű bolt.MM-ben meg Magarasteszkóban nem fogom megvenni 18ért a játékokat,szóval nálam maradt a netről rendelés és az Überkonzol:)
  • SlickAdam
    #41248
    na, mondtam én, hogy mi a szitu. most küldték a mail-t, hogy leemelték az összeget a kártyámról. remélem a héten ideér!
  • HAF Rigel
    #41247
    Én is jártam oda sokat , dec körül . de aztán lett itt tölük 5 percre a platinum shop , és azóta ide járok. Miközben megyek céges banki ügyeket intézni be is tudok ugrani beszélgetni egypár percet . Mind a 2 céggel meg vagyok elégedve . Árak kb azonosak ( bár a GTA4 SE között nagy volt a külöbség) mind a 2 helyen rendesek , így döntött a távolság , mert nem mindegy hogy 15-perc bármikor vagy Budáról átszenvedek BKVval ( 1.5 óra oda vissza ) mert persze a munkaidőm 9.30-19hig van (kereskedő lévén) így mindig munkaidőben kell elszaladnom .
  • SlickAdam
    #41246
    tegnapig még nem volt rajta...:P
  • Scotty99
    #41245
    Pár híremet már linkeltétek itt. Gamekapocsnál dolgozom, próbálgatom a szakmát. Az aláírásomból gondolom kitaláljátok a nevem is :)
  • Zodd
    #41244
    Az előrendelések is rajta vannak, és már jó ideje az első a listán.
  • Jimanszky
    #41243
    Dehogy dolgozok nekik:DD.Csak szeretem őket mert rendesek és korrektek.Akkor miért ne reklámozhatnám.Sokunk meg van velük elégedve,ahogy fórumokon olvastam.Nekem szimpik:)
  • Dix
    #41242
    Bocsi az off-ért:

    Playstation 3, 60Gb-os tehát viszi a PS2-es játékokat, (4db usb porttal, kártyaolvasokkal) dobozában eladó. A gép egy éves, tehát garancia már nincs rá. Kifogástalan esztétikai, és műszaki állapotban van, kb 40-50 órát üzemelt. Ami jár hozzá: 1 db kontroller 1 db hdmi kábel 1 db enthernet kábel 1 db usb töltő a kontrollerhez Az ár nem alkuképes, kérem csak az jelentkezzen akinek megfelel a feltüntetett vételár. Sajnos olcsóbban nem tudom adni!

    Ár:94000Ft

    Érd: Privi
  • HAF Rigel
    #41241
    Mostmár nem csak Ps3 fanok leszük hanem konzolbolt fan is . kb így gondolom .

    Ps3fanboy/Überkonzol Jim .
    Én Ps3fanboy/platinumshop .
    DanielT meg Xbox360/Játékaim.hu/atyaúristen :) :) :) (bocsi nem tudtan nem kihagyni )


  • gazgoblin
    #41240
    igen ertjuk...az ubernek dolgozol...

    ("Vedd meg csütörtök 00:01 perctől hivatalosan az Überkonzolnál")
  • tibitoth
    #41239
    mar lassan behozzuk a 360at a hozzaszollasok szamaban :) legalabb vmi.
  • Jimanszky
    #41238
    Na jó,de érted..
  • DanielT
    #41237
    Legális szoftvert hamarabb megvenni mint a tervezett dátum nem bűn.
  • Jimanszky
    #41236
    Nem rágalmaztam senkit,csak elmondtam a véleményem.Akkor tényleg eladhatják előbb.De ez akkor is milyen már a nagykereskedőkkel szemben?Úgy látom itt van egy kiskapu:(
  • SlickAdam
    #41235
    ÁÁáá, Shopto oldalán bekerült az első helyre a MGS4 a top10-es eladásoknál. Ez azt jelentené, hogy már náluk van és postázgatják??? Ide vele, de MÁN!
  • Jimanszky
    #41234
    Nagyon szívesen segítek én:).Vedd meg csütörtök 00:01 perctől hivatalosan az Überkonzolnál.Ennyi barátom
  • HAF Rigel
    #41233
    szerintem nem ilyen egyszerű a helyzet , vannak nagykereskedők , beszálitók , Most már nem csak Magyar hanem az EU bárhol vehetsz árut ami aztán továbbértékesithetsz. Ha neked a beszálitód nem köt veled külön szerződést hogy nem árulhatod x.bátum elött akkor nem vagy köteles visszatartani 2-3 napot . Ha kötött veled ilyen szerződést akkor nem . Én beszéltem a platinumos sráccal és ő azt mondta nem írtak alá semmilyen ilyen szerződést. Szoval semmi nem kötelezi őket arra ,hogy ne adják el azt az árut amit már megvettek.
    Mi az hogy feketén csinálja ? Hányszor kaptál számlát az ÜKban , vagy akármelyik másik konzol boltban ami nem 576 shop volt ? Na akkor magyarázd meg a Feketén csinálja dolgot.

  • gazgoblin
    #41232
  • Jimanszky
    #41231
    akkor nem vagy a barátom
  • gazgoblin
    #41230
    nemtudom de eselyes hogy veszek egyet ma....
  • Jimanszky
    #41229
    Nincs szerződésük?Az meg h lehet?Elvileg és gyakorlatilag minden boltnak van nem?Te is tudod,hogy a Konami megtiltotta a 12-e előtti terjesztést.Akkor a Platinumshop feketén csinálja az üzletét?!Vagy akkor mi a helyzet?
  • HAF Rigel
    #41228
    Miért is Jim ? Azért mert eladnak sok sok programot , aminek én nagyon örülök , hogy nem a 576shopban kell megvennem +5000el többért . Semmi törvénytelent nem tettek . Nekik nem volt szerződésük miért ne tennék meg hogy mikor megjön az árú egyből eladják , a kereskedelem már csak ilyen. Te eldöntheted hol veszed meg , ha kell a gyorsaság akkor ott .
    Egyébként az utolsó progilyaim mind EU progik voltak , így még azt sem lehet mondani hogy USA vagy mi a fene.
  • sirpalee
    #41227
    Én kibírom hétvégéig :)
  • Jimanszky
    #41226
    Ennyire tisztelik a Konamit,a mestert,meg a remekművet.Csak gratulálni tudok ennek az unfair cégnek
  • HAF Rigel
    #41225
    Én úgy tudom nem lesz ma . Legalábbi volt valami vita az ÜK val.
  • HUNMarcus
    #41224
    ja csak szerintem ez jogilag meg erkölcsileg nem valami fair a többi üzlettel szemben... de ha én is onnan rendeltem volna biztos örülnék neki hogy előbb megkapom
  • Okami Amaterasu
    #41223
    platinum shopba már ma lehet kapni a metal gear 4et:)..én is elörendeltem..5kor lehet érte menni:)
  • HUNMarcus
    #41222
    elképesztő milyen szép a grafika! második videó elég vicces, nagyon tetszett :), legyen már csütörtök!
  • sirpalee
    #41221
    metal gear jesus
  • Alien!
    #41220
    "Battlefield: Bad Company - 9.25, 9.25 - Single player campaign ok, multiplayer awesome (CoD4 type ranking system)." Gameinformer

    Kiváncsi leszek milyen lesz a végleges.
  • Alien!
    #41219
    sajnos a nagy partíciók jóval lassabbak fat32vel mint ntfs-el.....nálam 8mb-al másol 22 helyett..
  • sirpalee
    #41218
    Hol dolgozol, ha szabad megkérdezni? :)
  • Scotty99
    #41217
    Úgy értettem, hogy ilyen munkám van, amit ajánlottál. Már dolgozom egy online magazinnál, és nem lenne jó, ha kettőnél is tevékenykednék :)