89387
PlayStation3
  • Hober Mallow
    #41296
    Hát nem tom ez nem megy,ha belemegyek a játékban a controller setting de hiába nyomok bármit a kormánnyal nem reagál rá világít de mintha bese lenne dugva...
  • HAF Rigel
    #41295
    Nyomj egy ps gombot a játékban , aztán be kell állitani hogy 1 es kontroer legyen , és akkor menni fog .
  • Hober Mallow
    #41294
    Pls vki help me,a GT5P nem tudom sehogyse irányítani,driving force pro kormányom van,de nem reagál rá,de még a yoal sem megy:S.pls help
  • tarti19
    #41293
    hali:)
    Papesz rendicsek , ha úgy adódik akkor mindenképpen felveszem a kapcsolatot Baggins kollegával az ügy érdekében:)

    amúgy meg örülök, hogy valahogy bírom a sok meló után... de már nincs annyira sok
    mgs 4 akkor csütörtöki napon?
  • Hober Mallow
    #41292
    áhh már rájöttem már csak a logitek kormányom kéne felismernie:D
  • cseszter
    #41291
    ……………………..„–~~”"”¯¯””~~-„
    …………………..„-~”:::::::::::::::::::::::::”~,
    ……………….„~”\,:::::::::::::::::::::::::::::::::”-,
    ………………/;;;;;;|::::::::::::::::::::::::::::::::::::::\
    ……………..|;;;;;;;/:::::::””~~–::::::::::::::-~~”::\
    ……………./”~,;;/:::::::/¯¯¯¯¯’\:::::::::::/’¯¯¯¯’\
    …………….\ º: ¯::::::::\ . .. • . .,/:::::::::::\„ .. • .. ,/
    ……………/’::::::::::::::::”~~~~”::::/””~:::’”~~~”’\,
    ……………/:::::::::::::::::::::::::::::::’\,__„„/’:::::::::::’\
    …………..|:::::::::::::::::::::::::::::::„—-„_„—,::::::::::\
    …………..|:::::::::::::::::::::::::::„~”—-„__„„-“::::::::::|
    …………..|::::::::::::::::::::::::::/’;;;;;;;;;;;/:::::::::::::::::::|NE
    ………..„~”\:::::::::::::::::::::::::\__;;;;;;;\–„::::::::::::::/FÜR
    ……..,-“;:;\ .\,::::::::::::::::::::::::’\„_¯¯¯„-“:::::::::::::/GYÉ
    ….„~”;:\;:;:;\, .”~„::::::::::::::::::::::::¯¯¯:::::::::::::,-“;\LE!!4!
    .,~”;:;:;:;\;:;:;:”-, . ”~–„:::::::::::::~–„„___„„~“::::„-‘.|;:’\”~-„
    “;:;:;:;:;:;:\;:;:;:;:;”-, . . .”~~—„„„„_______„„„–~” / |;:;:’\;:;”-,
    ;:;:;:;:;:;:;:;\____;:;”-, ~-„ . . . . . . . . /;;;;;’\, . . .,/ . |;:;:,~”;:;:;”-,
    ;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;/;:;:;:;”~, “~-„_ . . . /„;;;;;;;/”-„~” . . |;:;:”~„;:;:;:;’\
    ;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:/;:;:;:;:;:;:”~„ . .¯”~-’ . “~,;;;’\ . . . . .|;:;:;:;|;:;:;:;:;’\
    ;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;”~–„;:;:;:;:;:”~„ . . . . . .|;;;;;;’\ . . . |;:;:;:;/;:;:”~,;:;:\
    ;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:”~–„;:;:;:;:”~„ . . . |;;;;;;;;’\, . .|;:;:;:/;:;:;:;:;’\;:;:\
    ;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:”~-„;:;:;:”~„ .|;;;;;;;;;;;”~,|;:;:;/;:;:;:;:;:;:\;:;:\
    ;:;:;:;:;:;:;:;:;:|;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:”~-„;:;:”~„;;;;;;;;;;;;/;:;,/’;:;:;:;:;:;:;:;\;:;:\
    ;:;:;:;:;:;:;:;:;:|,/;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:”~-„;”~„;;;;;;/;:,/;:;:;:;:;:;:;:;:;:;\;:;:’\
    ;:;:;:;:;:;:;:;:;:/;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;”~-„’\,;/ ,/;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:\;:;:|
    ;:;:;:;:;:;:;:;:;|;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:¯\„/;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;|;:;:|
    ;:;:;:;:;:;:;:;:;|;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;|;:o;:;:;:;:;:;:;:;:;:::;:|;:;:|
    ;:;:;:;:;:;:;:;:;|;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;|;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:|;:;:|
    ;:;:;:;:;:;:;:;:;|;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;|;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:|;:;:|
    _;:;:;:;:;:;:;:;|;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;|;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:|;:;:|
    ;:;¯””~-„„_|_;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;|;:;o;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;|-~/ XBOX720
  • Hober Mallow
    #41290
    Emberek a GT5P-t cask neten lehet játszani?mert nekem single ben nem enged semmit se elinditani:S
  • zottyantas
    #41289
    Közbe összeraktam:D
  • Foxhound1980
    #41288
    Első rész, playstation.
  • baggins
    #41287
    Ezért tisztellek benneteket annyira. Többek között.
  • zottyantas
    #41286
    Jaaaaaaaaa, hogy valami korábbi rész, na ez szép volt:D
  • HAF Rigel
    #41285
    Sajna igen a srác még kint van a nagykerben ( ami nem magyaroszágon van ): Azt mondta a cseh srácok már nyomják kint az Msg4. De mindegy ha jol tudom este 10útán lesz valami hacsak nem rabolja el a ÜK kommandó ( bocsi Überkonzol) :) :)
  • Nexxuss
    #41284
    [szín=green]Jelentkezni pofonra nálam! Jim leszel az első? :D:D:D:D [/szin]
  • aabelus
    #41283
    el lehet nyugodtan olvasni azt a spoilert,nem rontja a jatekelmenyt
  • Nexxuss
    #41282
    Aki MGS Spoilerezik azt tarkónb*szom. Szerintem ez közérthetőbb
  • GabiWong
    #41281
    DualShock 3 kontroller eladó 10.000Ft-ért.
    új, bontatlan.
  • aabelus
    #41280
    jaa,bocsi,de az csak vicc volt,azert csinaltam igy. amugy kozom sincs az MGS4-hez :P
  • Foxhound1980
    #41279
    TISZTELETTEL MEGKÉRNÉK MINDENKIT, HOGY HA BÁRMILYEN MGS4 SZTORIT ÉRINTŐ VAGY MÉG FEL NEM FEDETT FÍCSŐRT SZERETNE A NAGYÉRDEMŰVEL KÖZÖLNI FELTÉTLEN HASZNÁLJA A SPOILER MAKRÓT! KÖSZÖNÖM
  • HUNMarcus
    #41278
    platinumnál már áthelyezték a megjelenést 20 órára
  • Foxhound1980
    #41277
    1 hónapon belül.
  • SlickAdam
    #41276
    időpont?
  • Foxhound1980
    #41275
    USA Store Metal Gear Solid
  • gazgoblin
    #41274
    ha most elmegyek érte kapok mellé ingyenpolót és egy nyaklevest?

    :DD
  • Seth
    #41273
    Te már azért tolod gondolom :)
  • Decooy
    #41272
    Uraim! MGS4 téma: Konami valóban szigorúan veszi a megjelenést. Kinti Nagykerekkel aláíratott papírokat erről. De sok kisbolt,ahogy mi is nem irtunk alá semmit,hiszen el sem jutnak idáig(nincs is hivatalos forgalmazó,ami vicc ekkora címnél),vagyis árulhatnánk előbb......de ettől még betartjuk 12-ét,megtisztelvén ezzel mgs-t,konamit,főleg hogy szívügyem a játék,nagy fun vok......ezért is lett ajándék póló :)).....szóval 12-e éjféltől!
    Adhatnánk mi is előbb, nem gond, mert..................na de ez már nem publikus...:) :).....lényeg hogy végre ITT VAN !...Ámen...:)
  • Seth
    #41271
    De azért elolvastad azt az épületes marhaságot amit spoilernek szánt?? :)
  • Jimanszky
    #41270
    Szóval a makrók-ban megtalálod
  • Jimanszky
    #41269
    "Ha olyan információkat akarsz megosztani egy játékról vagy filmről, ami rontaná a dolog élvezhetőségét azok számára, akik a későbbiekben fogják megnézni, feltétlenül használd ezt a taget. A szöveg láthatatlanul, háttérszínnel fog megjelenni, így csak az olvashatja el, aki kijelöli.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Spoiler szöveg
    "
    Ezért morogtam nagyon.Lécci legközelebb így csináld.Köszi és nincs harag:)
  • aabelus
    #41268
    a lenyeget leirtam :P nem akartam nagyon belemenni a reszletekbe sem
  • Jimanszky
    #41267
    Te figyu!!Ezt nem így kellett volna leírni
  • SlickAdam
    #41266
    most jött a második üzenet, hogy feladták a MGS4-emet angliából. mondjuk mire ideér, legjobb esetben is csütörtök lesz, tehát időben kapom meg.
  • baggins
    #41265
    Ok, de akkor az 576 miért várja ki a megjelenés napját? Ezek szerint az egyetlen tisztességes cég?
  • Nexxuss
    #41264
    hát ez elég érdekesen néz ki...mgs gameplay. Elég gagyik ezek a textúrák...
    mgs4 gp
  • HAF Rigel
    #41263
    Kereskedelemben nincs etika , Vevővan , Eladóvan , Árúvan . Ha jól csinálod életben maradsz , ha szarul tönkremész . Nincs itt etika sehol . A cégek egymás ellen vannak , és küzdenek a vevőért , ami alapvetően Vevő érdek , Ma ott tartunk hogy 13900ért veszel új játékot ami 1 évvel ezelőtt 15900-17900volt. És nem Sony bácsi aki olcsobban adja a játékot , hanem a versenyhelyzet kényszeríti ki .
  • zottyantas
    #41262
    Hogy hogy jön vagy mi jön? :) Bocs, de ezt most nem értem, mert én metal gearnek gondolom, de ez lehetetlen. Szóval? És előre is bocs ha hülyeséget kérdeztem.
  • HAF Rigel
    #41261
    Szerintem tudod mi az etikátlan ? Mikor egy nagy cég 90 nap fizetéssel vesz árúkat az eladásnál még polc pénzt szed , és ráadásul nem is magyar termékeket árul , ja és adókedvezményt kap 10 évre , mintha annyira kellene neki mert tönkremennek .
  • DanielT
    #41260
    Na, legalább ezt se kell végigtolni, de még csak végignézni sem. Köszi, hogy leírtad, erre számítottam
  • Scotty99
    #41259
    Igen, én vagyok. Köszi az elismerést. Láttam a híred, én javítottam :)

    Örülök, hogy olvasod az oldalt, tartsd is meg ezt a jó szokásod :)
  • Nexxuss
    #41258
    NA újabb Sony öngól. Lassan le is húzhatják a rolót. Star Ocean 4 egyelőre CSAK 360-ra van bejelentve!!!! Már eleve sokkoló hogy 360-ra Star Ocean...de az, hogy NINCS bejelentve PS3-ra az durva...ennyi erővel bejelenthetik, hogy a Final XIII is multi lesz.
  • baggins
    #41257
    Emlékszem, már a KOTOR-nál is a "megáramozott" rancor volt a legkedveltebb kép a neten. :)