89387
PlayStation3
  • zottyantas
    #41336
    Gta4 pal, 11ezer, amibe a posta is benne van, érd. privátba.
  • Seth
    #41335
    Nem, DanielT-nek nem tetszene,mert egy farpofa szimulátor az állítasa szerint :)
  • HAF Rigel
    #41334
    Ez azt jelenti ő is megvette már a progit. És aszongya a csávó hogy kuvára jó program , még DanielT nek is tetszene tesó . :):)

    Egyébként eddig nagyon bejött a játék , jobban 10/10 játéknak érezm mit a GTA4et . ilyen aproságok ha kuszik mászik snake egy idő után beszól mert fáj a háta , egy kicsit meg is maszirozza. A fegyvert az átvezető animációban mikor leteszik kibiztositja , szoval nagyon hangulatos , Kötelező darab minden ps3 taulajnak . Még ha nem is szeretted elötte ezt a stilust akkor is.
  • Zodd
    #41333
    Ha eléggé letörlöd a winyó tartalmát akkor igen. Én egy 512 MB-os memória kártyával megoldottam.
  • Zodd
    #41332
    Mint már máshol is irtam party-ra akarok menni :D

    Square private party
  • Laceee
    #41331
    hdd cserénél elég egy 4GB-os pendrive-t rádugni a PS 3-ra ?
  • Foxhound1980
    #41330
    Nézd, én értem csak fel nem foghatom...LOL
  • Jimanszky
    #41329
    Idefigyejjé bratyó!Azt gondoltam,hogy tud vmi oldalt ahol van review,érted má?
  • gazgoblin
    #41328
    privi megy
  • Foxhound1980
    #41327
    Te Jim, ezt te frankóba nyomod? :D
  • Jimanszky
    #41326
    Nekem jó a procim,azt mondták nincs vele gond,inkább egy izmosabb videokari kéne bele.Vélemény?
  • Jimanszky
    #41325
    Hol tudnám meglesni?
  • Jimanszky
    #41324
    Elnézést kérek,kissé elragadtattam magam.Csak felbosszantott,hogy nálatok előbb kapják meg a vásárlók,természetesen Ti jobban tudjátok hogyan megy ez a biznisz dolog,,hiszen ebben dolgoztok.Sajnálom,hogy ilyeneket írtam,remélem nincs harag.Ebay az más tészta,tudtuk eddig is,hogy milyen.
  • Zodd
    #41323
    Off
    Még akár foldingolni is lehet már vele :). (8800GTX)
    On
    Tegnap bepakoltam a PS3-ba egy 250 Gb-os kis winyót. Az adatok lementését pedig a mobilomon keresztül csináltam meg. Nagyon poénos volt.
  • HAF Rigel
    #41322
    Az egyik legöregebb alkatrész a gépemben , van már másfél éves . Azért még most is használható ,hidd el nekem . Jim procit cseréltem ha jól emlékszem , de az 20ból megvolt . mert a régit persze el lehet adni .
  • Foxhound1980
    #41321
    Gametrailers főoldal MGS retropsective 5. és Bourne review.
  • gazgoblin
    #41320
    Hát igen...arról nem beszélve hogy nektek nem a "konamit meg a mestert" kell tisztelni hanem a vásárlók igényeit...
    Ha már konzoljáték bolt akkor adja a legális szoftvert olyan hamar és annyira olcsón amennyire lehet...én ezt várom egy bolttól.

    disclamer: Nem fanboykodom itt a platinumnak, mert ott veszem a játékot ahol olcsóbb (ez az esetek nagy részében netes rendelés nálam).
    Csak akkor veszem meg drágábban ha nem akarok várni a játékra a beszállítással vagy akár a megjelenés napjára.
  • platinum9
    #41319
    Sziasztok fórumozók. Gondoltam halgattasson meg a másik fél is, ha már az ÜK-s kolléga is leírta álláspontját. Írtatok itt elég sok érdekes dolgot: "jogilag, erkölcsileg nem fair", "Konamit meg a mestert ennyire tisztelik, gratulálok ennek az unfair cégnek", " feketén csinálják az üzletet", " etikátlan". Szóval ezekre szeretnék reagálni pár gondolattal. Mivel valóban nincs hivatalos forgalmazó itthon, ezért minden boltos kénytelen maga beszerezni a játékot. Mi kb 5 nagykerrel állunk kapcsolatban Európán belül. A kérdés a következő: Ha jelentkezik Nálatok az egyik nagyker és, azt mondja, hogy náluk nyugodtan meg lehet vásárolni, és lehet árulni is a játékot 12.-e előtt, viszont személyesen kellene elmenni érte, mert nyilván csak így kapjuk meg 10.-én ( futárcéggel 1-2 nap) és képesek vagytok levezetni összesen 1600 km-t akkor Ti mit tennétek??? Megjegyzem az összes eddigi nagy címnél is mi mentünk el az áruért, mivel csak az a biztos amit Te hozol el!!! Akkor kérdezném: mi ebben az etikátlan, unfair, fekete? Hogy meghoztunk egy olyan eredeti ( nem fénymásolt borítós, 20 ft-os dvd tokos, füzetnélküli) játékot full legálisan, amit itthon hivatalosan nem hoz be senki? Hogy vannak olyanos akik nagyon várják a játékot, és minden perc számít nekik? Hogy mi is tiszeljük a Konami-t, és a MGS-t (ezért adund ajándék dvd-t is) ,árulhatnánk is, ÉS áruljuk is?
    Ui.: Amúgy érdekes, hogy a legtöbb európai kisbolt(!!!) árulja már 2 napja a játékot, azonkívül az ebay-en már 1 hete fellelhető. És talán a legérdekes ebb, hogy őket nem szidja senki otthon!!! Made in Hungary
  • sirpalee
    #41318
    Fúúú, ki az a h... aki manapság 8800gtx-et akar venni?
  • Zodd
    #41317
    Nekem is kedvencem és már a shopto-ról elő is lehet rendelni, eléggé jó csökkentett áron (olyan 9eFt körül jön ki, 27.99 font).
  • HAF Rigel
    #41316
    Csatlakozom. Nagyoon Cool
  • gazgoblin
    #41315
    MGS4 quick review: AZTAKURVA !
  • Jimanszky
    #41314
    Amúgy meg gratulálok te....szóval bazeg:DD
  • Jimanszky
    #41313
    Na szép..már megint újítottál PC-n.BekaphatodNekem elég lenne egy 8800GTX
  • HAF Rigel
    #41312
    megvan a 30.ik progim 5.perc az indulásig.
  • Jimanszky
    #41311
    Azt hittem már én írtram:DD.Bocs Fox csak későn vettem észre h írtál vissza msnen,aztán meg mentem próbára.
  • Jimanszky
    #41310
    De bameg akkor se kéne írni MGS4 spoilert,még akkor se ha csak vicc.Nagyon rossz vicc volt.Érted ugye..
  • Jimanszky
    #41309
    Ja és a fal adja neked a másikat!Hagyjatok,bebasztam,próba volt
  • sirpalee
    #41308
    Ten Golden Rules of Metal Gear Solid

    bírom Jim Sterling írásait, nagoyn színvonalas a fickó :)
  • zottyantas
    #41307
    Nme tudtok valamit erről a civilization-ról. Még régen azt hisezm 486-on nagy kedvenc volt, talán az volt az első. Teljes árú lesz vagy mi lesz vele?
  • Foxhound1980
    #41306
    Hál égnek nem lőtték le...
  • Scotty99
    #41305
    Szóval jön a Heroes sorozat alapján készülő játék?
  • Foxhound1980
    #41304
  • Hober Mallow
    #41303
    nah közbe megjavult ps3 ujrainditásnál,köszy mindent csao
  • Foxhound1980
    #41302
    Igen, május óta. Usa store.
  • Prince of Máté
    #41301
    Van PS3-ra is?
  • Foxhound1980
    #41300
    Leszedtem az Echochrome-ot, nagyon tuti, tiszta jó relax cucc.
  • Hober Mallow
    #41299
    nem tudom nem hiszem:D csak bedugtam és világít,regisztrálni hol tudom?nézegettem az opciókat de nem találtam ilyet elötte
  • Gascoigne
    #41298
    Regisztráltad a controllert az USB zsinóron keresztül?
  • Hober Mallow
    #41297
    Ez sehogyse megy...:(:(