89387
PlayStation3
  • Jinchuu
    #41376
    Szerintem nem, az csak konvertáló program, ezzel tudsz feliratot csalni az avi filok alá: AVIAddXSub
    Tökéletesen működik, a héten kb. már a 6 filmet nézem és minden ok.
  • Jinchuu
    #41375
    Nekem wi-fi routeren át van a PS3, de én a TVersity progit használom media centernek és eddig tökéletes, semmi ilyen gonddal nem találkoztam.
  • mate317
    #41374
    PS3 video converterrel lehet feliratot a filmhez?
  • mcwolf
    #41373
    Az mkv2vob progiban mit kell beállítani,hogy ne legyen minőségromlás?Gondolom MP4-re kell állítani mpeg kodekkel 4 GB-os méretre.
    A gotsent már az idegeimre megy. Egyszerűen a darabolt fájokkal valamiért sz@rakodik. A 2. részben elcsúszik a hang, vagy pl. a Gladiátornál (elég nagy,8,7 G meg sem csinálja a 2. részt. nem mindig csinálja, az egyrészes filmeket minden gond nélkül átkonvertálja, csak a nagyobb cuccokknál vacakol.
    HELP PLS!!!
    THX
  • aabelus
    #41372
    igen,ez egy hdtv.. nekem is pont ilyenem van,csak az a fenyesebbik valtozat,nem ez a matt. Lg 32lc42. Amugy mindenben olyan a TV. Nagyon szepen megy,szerintem megeri ra beruhazni,en megvagyok vele elegedve! :D Csak HDMI kabelt is vegyel hozza! :D
  • Demeter
    #41371
    Srácok csak egy gyprs kérdés, ki használja a PS3-at routeren keresztül? Csak azért kérdem mert egyedül volnék a wmp11 media szerver "gondjaival" ? Sokszor nem igazán akar megjelenni az adott file a ps3-on és sokszor disconnenct-ál a media store-ról. Vmi 5let srácok?

    Thx!
  • Alien!
    #41370
    nevezd át mpeg-re...de nembiztos,hogy a dl lemezt elfogadja a ps3...elindítja,de a a nagy fájlokat nemszereti....
  • BJB
    #41369
    Van egy 1080i MPEG2-TS file-om. Hogyan és milyen programmal kell kiírni hogy olvassa a PS3? (dularétegű DVD-re kellene kiírnom)
  • Zodd
    #41368
    Ez már nem igaz az Nvidia-val is lehet foldingolni.
  • tarti19
    #41367
    tényleg lehet az atival is foldolni? mondjuk most veszek majd egy hd3870-t aztán lesz nemulass:)
  • tarti19
    #41366
    jó kis cucc:P
    az enyém 99k volt igaz nincs rajta tv tuner, de nem is bánom, mert őszre full hd tv-t kapsz 150k-ba :) ennyire degradáló árak vannak az LCd tv -k piacán:D
  • Sephi
    #41365
    Fifa 08 jatekot cserelek : Uncharted vagy Folklore jatekokra. Priviben jelezd.
  • Sephi
    #41364
    x100
  • DanielT
    #41363
    "csak meglepő."

    Szerintem nem meglepő, hisz úgysem ér el a kezük mindenhová...
  • Papesz
    #41362
    Itt én arra gondolok h mennyivel több only ps3 játék van?

    PS3-ra sokkal több only PS3 játék van, mint X360-ra. De ez fordítva is igaz.
  • baggins
    #41361
    Namostaztánmár nehgy az jöjjön le a hsz-eimből, hgy húdenagyon bánt, ha valaki előbb kezdi el árulni bármelyik játékot. Ez egyértelműen üzlet és mindenki a haszonra hajt. Nekem csupán fura az, hogy egy világcég kategórikusan kijelenti, hogy az ő termékét 12.-e előtt nem lehet árulni, oszt mégis piacon van a cucc. No offense, nem értek az efféle forgalmazói dolgokhoz, csak meglepő.
  • sirpalee
    #41360
    138 egy Samsung T260-as (25.5" és 20000:1 kontraszt arány)
  • kriszkrisz
    #41359
    Elado egy fel eves alig hasznalt PS3, minden alkatreszevel,garanciaval+gt5 prolug jatekkal,vagy cserelheto robogora,erdeklodes [email protected]
    email cimen.
  • HUNMarcus
    #41358
    én 64000 -ért vettem egy szamsung 22"-os HDCP-s monitort
  • Gideon Wieth
    #41357
    mondjuk most láttam egy jó tv-t 110 000-értItt

    Ez most elvileg hd minőség ? vagy csak én látom úgy ? mert mondjuk ezzel egy ps3 jó lenne, max kell kérnem egy kis kipótlást szülinapomra :)
  • Foxhound1980
    #41356
    Etikai kérdést szvsz nem kell csinálni ebből, itthoni viszonyokra tekintettel legalábbis semmiképp. Viszont van egy WW löncs date ami tény. Azt nem viccből találják ki hanem, hogy egyik bolt se kerüljön előnybe a másikkal szemben üzleti téren. (gondolom ezt nem kell részletezni) Persze egy játékost két dolog érdekel csak, legalábbis engem: Minnél elöbb, minnél jobb áron. A háttere a dolgoknak, mivel nem vagyok boltos, nem érdekel.
  • Gideon Wieth
    #41355
    mennyi egy ilyen hdcp-s monitor ?
  • Gideon Wieth
    #41354
    ezekről tudok :) mgs 4 nincs rá :) az 1el játszottam még ps1-en :) Most is megva :) azt most az mgs 4 körüli felhajtás felkeltette a figyelmem, és nagyon jó nagyon tetszikm és nagyon ötletes lett :)

    eddig psp-t akartam venni, de most így elgondolkodtat egy ps3 uj monitorral, vétele :)
  • sirpalee
    #41353
    Negatív, a cell kb 250 gflops. A 16szoros érték teljesen valós :) . A mostani kártyám is kétszeresen odaveri a cell-t.
  • sirpalee
    #41352
    psp-re van mgs portable ops, és talán az acid! sorozat?
  • feki25
    #41351
    Én úgy tud(tam)om, hogy a Cell 2 TF-el számol.Az a 16*-s érték kicsit tulzó.De lehet én tévedek.
  • sirpalee
    #41350
    HDCP-s monitort keress, a gyártó oldalán biztosan ki van írva :) . Nekem ha minden jól megy holnap hozzák meg a hdcp-s és hdmi bemenetes moncsit, ma is megjön, csak azután hozza a beszállító, hogy már bezárt az üzlet :( .

    Jim, még ne vegyél kártyát, nemsokára jön a 4870-es széria, az nagyon jó teljesítmény / ár arányban lesz... Nvidiának fel kell kötnie a gatyót alaposan :) (az én gépembe majd 2 4870x2 fog dobogni, összesen 4 terraflops teljesítményben, ami kb 16szorosa a cell-nek :P)

    8800gtx-el nem tudsz foldolni, csak ati kártyákkal. Amit eddig foldoltam a hun csapatba 35-36 egységet, abból 2-t a ps3, a maradékot a 3870 számolta ki :)
  • Gideon Wieth
    #41349
    mármint xbox 360 mellé
  • Gideon Wieth
    #41348
    Értem köszi :) És szerintetek megéri mellé venni? Alapvetően az mgs4 gondolkodtatott el //kár h nincs psp-re// meg a uncharted /asszem így írják//
    Milyen tévét érdemes venni hozzá? Amin lehet élvezni is ? arra szüleim alapvetően 120 -140 000-t rászánnak :)
  • HAF Rigel
    #41347
    Szia .

    1. a 60gb változat részben kompatibilis, a 40 nem
    2. mostmár van only ps3 játék is ( pl MGS4) , és egyre több lesz .
    3. Multi címeknél alapvetően az dönt melyik platformra fejlesztik ha az alap a box akkor álltalában rosszabb a port . Ha viszont ps3 az alap akkor álltalában egyező .
    4. Monitornál csak a HPCblablababla ( bocsi de a pontos szabvány név nem jutott eszembe ) monitorokra lehet rákötni a BR másolásvédelme miatt .
  • Gideon Wieth
    #41346
    Sziasztok!
    Nyár közepe/vége felé összejön nekem egy nagyobb pénz, kb 110-120 000 FT diákmunkából :)
    És erősen gondolkodok egy PS 3 beszerzésén, az xbox 360 mellé.//hugaim is örülnének, többet gamelhetnének a boxomon :D// Viszont ezért lenne is néhány kérdésem, hogy biztos lehessek a dolgomban. Az első hogy visszafelé lejátsza-e a játékokat a PS3? /Ps 1-2 //
    Aztán hogy mennyi difi van a két gép között? azonkivül hogy bluray meghajtó?//Itt én arra gondolok h mennyivel több only ps3 játék van?// néhány játéknál hallottam hogy a xboxos verzió szebb vagy bugmentesebb stb.//ez mennyire igaz?/// Jah és még az, hogy rá lehet kötni monitorra?
  • HAF Rigel
    #41345
    Baggins kedvellek mint ős ps3as embert , de ebben nagyon nem értek egyet veled.
    A lehetőség mindenkinek adott volt ( minden konzol boltosnak is lehetősége volt megvenni abban a bizonyos nagykerben), te rendelted meg ott ahol akartad. Miért szemétség az hogy más gyorsabban meghozza , ezért tesz is valamit pl elmegy 1500kmert. Nem a szájába repül a sültgalamb , megdolgozik érte, ÉRTÜK játékosokért.

    Azt veszem észre aki máshol rendelt az fikázza az egészet ahelyett hogy örülne hogy valami megindult a piacon. Végre nem az van , hogy még ki is néznek a 576shopból ha kérdéseddel mered zavarni az eladót . Hanem verseny van , értük a Vevőért ami alapvetően nekük vevőknek jó. Tipikusan olyan eset ha sapka van azért ha nincs sapka azért nyavajogtok.

    Egyébként meg egészen pontosan 26órával hamarabb kaptam meg mint te aki oda mész az ÜK elé. Ezt tekinthetjük törzsvásárlói tagsági kedvezménynek :) :)

    Egyébként meg világbéke , mert Snake mindenkit szeret , és fáj a háta . hajnalban már együtt játszunk .
  • platinum9
    #41344
    Most ezt konolyan mondod?? Akkor, ha az Auchanban szeretném megvenni, várjak kb 5 hetet?? Nekem nagyon úgy tűnik hogy Nálad a nyuszika és a farkas esete forog fenn!! Tök mindegy, hogy van -e rajtam sapka, vagy nincs, a végeredmény ugyanaz. Az pedig mindenkinek a magánügye, hogy hol rendeli meg.
  • Alien!
    #41343
    btw azt ne felejtsd el,hogy az összes bolt megveheti(ÜK,576),lehetősége is van előbb árulni,de mégsem teszi..Meg amúgy megvan a feelingje ennek az éjszakai árusításnak is...
  • ztahity
    #41342
    Ha valaki megveheti vagy eladhatja, akkor miert ne venne meg vagy adna el?! Ti nagyon mese vilagban eltek!
  • baggins
    #41341
    "Hogy vannak olyanos akik nagyon várják a játékot, és minden perc számít nekik..."
    Pontosan. És ha esetleg máshol rendelték meg, velük szemben is szemétség előbb árulni. Szerintem. Induljon mindenki egyenlő eséllyel.
  • Jimanszky
    #41340
    Holnap érkezik tesó:)).Tudom,megértettem,csak eleinte gondoltam úgy.Copy that;))
  • Scotty99
    #41339
    Üdv!

    Engem az érdekelne, hogy e-mailekre nem mindig válaszoltok? Szeretnék az üzletből rendelni 1-2 dolgot, de sajnos nem érkezett válasz a levelemre, pedig írtam kettőt is. Sajnos a telefonálás nem megoldható, mivel külföldi vagyok
  • ballor
    #41338
    R2, de ki is írja
  • OliApa
    #41337
    A COD4-ben adott esetben melyik gombbal lehet viszadobni a kézigranatot?