89387
PlayStation3
  • wordsworth
    #41496
    De jo nektek, hogy MGSezetek :) Nekem most másra kell költeni, de sebaj majd jövöhéten megveszem. Mellesleg BF-ben egy valami nem tiszta. Támadóknál stimt, hogy mit kell csinálni, de a védőknél mégis meddig kellene megvédeni az aranyat? Mert a piros csík elvileg az ellenség utánpótlása.. áh
  • HUNMarcus
    #41495
    na végeztem az első etappal, 4 óra 50 perc kellett hozzá, hány ilyen külön rész lesz?
  • HAF Rigel
    #41494
    Csak annyittudok még hozzáfüzni hogy Végre , ez kell nekük és a Ps3nak.
    Itt lehet látni hogy csak pénz és idő kérdése hogy jó programot csináljanak a "szar vasunkra"
  • gazgoblin
    #41493
  • sirpalee
    #41492
    Egyetértek minden előttem szólóval, az mgs4 igazi mestermű. Többet nem is kell mondani.
  • Sephi
    #41491
    MGS4.

    Eskuszom nem tulzom. Ez valami FANTASZTIKUS!

    Legjobb grafika amit valaha konzolon lattam.
    A sztori az huen kovet mindent!
    A CUTSCENE-eken amulok bamulok!
    Meg vagyok remulve a BOSS-oktol!

    EZ A TOKELETES MGS!!!!!

    Fantasztikus.
  • fsgh
    #41490
    Én is megvenném már...de a Dragon Ball-t is:D csak most sajnálok kidobni 25-30 ezret:S
  • NEXUS6
    #41489
    Örömködjetek csak, én meg megyek oszt töltöm lefele a PSN-ről a Kvékvársz-t helyette!;(
  • Seth
    #41488
    jah, kojima szokásos agymenése valószínűleg, sok volt a felesleges hely úgy látszik :D
  • Madbaby
    #41487
    http://www.prog.hu/katalog/kereses/server/server.html?pop=0
    Nézd meg ezt!!!
  • Alien!
    #41486
    én az élőszereplősre gondoltam,mint váltogatható tv csatornák,amik mennek elnyomhatatlanul......szóval azok mik????????????????
  • Demeter
    #41485
    Srácok az mitől lehet hogyha kapcsolódni szeretnék a Media Server-re akkor egyfolytában ezt az üzenetet kapom:

    " Media Server Error: A DLNA protocol error (20069 has occurred "

    Ez milyen hibára utalhat?? Vki???
  • Seth
    #41484
    Hogyhogy mi szerepe van, hangulatfokozónak. A 3. részben is milyen jó volt, olyan dolgokat is észre lehetett venni a bejátszásokban amiket amúgy nem (pl Eva dekoltázsának mélyebb szemügyre vétele :D, vagy a végén mikor Snake(akkor már Big Boss) a The Boss sírjánál könnyezik és más nézetre váltassz,akkor belső nézetből látjuk ahogy hullámzik a kép a könnyes szemétől meg hasonlók)
  • Alien!
    #41483
    naja.....rendkívüli munka van mögötte,technikailag(kojima bármit is nyilatkozott) tökéletes,bár egy-két feature-buzi pc-s biztos kielemezget egy-két gyengébb texturát,de összhatásilag semmi sem közelíti meg...nincs v-sync,nincs rece,minden folyékony.....És hát a hang..A Skywalker Sound kitett magáért,egyszerűen atomdurva....



    juteszembe,az elején a váltogatható videókat nemértettem....micélja van???????
  • Fikusz
    #41482
    Na senkisem tudja a válaszokat a korábban feltett kérdéseimre???
  • Kratos86
    #41481
    Átérzem :D
  • baggins
    #41480
    Megvolt, minden, MSX részek, Twin Snakes GC-n, Metal Gear Ac!dok, stb...gondolom, átérzed, mekkora próbatétel ez a várakozás nekem. :D
  • Kratos86
    #41479
    Nagyon nehéz lesz ezt a játékot überelni,mert ennyire jol összerakott sztorit más játéknál platformtól függetlenül még nem igazán láttam! Igazából akkor lehet átérezni a játék mondanivalóját ha az előző részeket is végignyomja az ember mert így teljes a történet!
  • baggins
    #41478
    Na ne szívassatok! Ha holnap sem jön meg ez a szemét játék, hát én...
  • CHEAPBOY
    #41477
    Hozta a kötelezőt... kár hogy ritka az ilyesmi..:(
  • Kratos86
    #41476
    Nálam is 10/10-es a játék! Fegyvertuningolás kurva jo benne! Videók meg ezerszer jobbak mint egy akció film! Grafika,hangulat,zene, hangok kiváló -- igazi mestermű!!!
  • CHEAPBOY
    #41475
    biztos vmi felmegoldas, meg amugyis... minekaz.
  • tarti19
    #41474
    AA van már????
    amúgy van warez a kicsikére... csak...
  • CHEAPBOY
    #41473
    Kinek hogy tetszik Solid Snake legújabb kalandja?:)

    Szerintem valami ultrabrutális lett... direkt alig néztem videókat róla...

    Megérte várni mitagadás.:)

    Kellemes játékot s szórakozást mindenkinek:)
  • wordsworth
    #41472
    PS3-ra nincs warez, akkor miért kell az uj fejléc?
  • Jimanszky
    #41471
    Tökéletesen!!!!Az átvezetőket nem elnyomni.Istenem és én még vacilláltam,hogy megvegyem e...
  • Alien!
    #41470
    MGS4

    Na,sikerült belepillantani,bár idő hijján csak az act1-be....Bevallom láttam gameplay videókat,hd screenshotokat,megannyi videórészletet amiből már lehetett látni,hogy milyen lesz....De amikor ezt az ember az arcába kapja 40"-ban fulhd-ban folyékony 30/60fps-ben,hangfalakkal körbepakolva, az nem mindennapi....Mert ez a játék tényleg úgy néz ki mint azokon a k*baszott screenshotokon!!!!!!! Ez maga a HD gaming...Beszarásjó,állkeresgélős csoda.Kojima pedig a gamervilág Michael Bay-e....Zseniálisan vágott,brutálisan érzelemdús,rendkívül hatásvadász videók,öröm nézni azt a mérhetetlen kreativitást,amivel ez az ember rendelkezik....

    Mindenkinek kötelező akinek PS3-a van,mert ilyet nagyon ritkán látni....

    10/10
  • SD456
    #41469
    Hi all!

    Nincs valakinek eladó Guitar Hero 3 ? (persze gitárral együtt) Ha van akkor PM!
  • tarti19
    #41468
    ezweket így szépen sorban lenyomja:) sőt wmv-t is
    amúgy ez az mgs 4 láz:) nagyon érdekes, de én kivárok vagy 1 hónapot s majd megveszem finom áron:) azért remélem, hogy lesz élménybeszámoló a játékról:)
  • Gideon Wieth
    #41467
    Még se fogyok ki egykönnyen a kérdésekből:)milyen formátumú vidiket játszik le ? Avi Mpeg4 Dvd -k stb ??

    Eddigi válaszokat köszönöm :)
  • OliApa
    #41466
    megegyszer ird be u.azt, masodszorra elfogadja...
  • baggins
    #41465
    Én azt hittem, ma megkapom, de így jártam. Sík ideg vagyok, ha holnap sem jön meg, akkor marad a hétfő. GRRRRR!!!!!!
  • aabelus
    #41464
    szoval egy 720p-s bluray filmmel mit csinaljak,hogy lejatssza a ps3?
  • Madbaby
    #41463
    Hát a póló tényleg egyszerűnek tűnik, de nagyon jó anyaga van! Minőség!

    Az MGS4 eleje gyönyörű, viszont amikor Snake egyedül megy igen unalmasra sikerült, még jó hogy csak az eleje, mert hála az égnek beindult!
    A fingós katona király:) Tele van vagy várjunk csak inkább úgy fogalmazok hogy tisztára mintha film lenne, igazi emberek és mozgások:)
  • Kratos86
    #41462
    Na végre megvan!

    Póló nem nagy szám!



    Játék annál inkább! :D


  • aabelus
    #41461
    nagyon szepen koszonom!
  • mikuc
    #41460
    http://www.calcitapp.com/AVIAddXSubs.php
  • aabelus
    #41459
    mi is a neve annak a proginak amivel be lehet tenni a feliratot a videoba? nem talalom google-on..
  • fsgh
    #41458
    van és ingyen van
  • Foxhound1980
    #41457
    Most hivott fel haver USA-ból, csomagolja a cuccost. :D