89387
PlayStation3
  • Smuge
    #41536
    nem mintha ez nem derült volna ki a trailerböl :)
  • Nexxuss
    #41535
    SPOILER BAZDMEG!!! SPOILER!!!!
  • Sephi
    #41534
    Koszi, akkor megnyugodtam :D
  • Jinchuu
    #41533
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Vamp és Raiden harca az a második chapter végén lesz, amikor Amerikából menekülnek a csajjal együtt majd.


    Nekem az első chapter 5 órámba volt, a második szintén. Most tolom a harmadikat, de ez valami hihetetlen!!
  • Smuge
    #41532
    Hány act van összesen? 4,5 óra után most kezdtem a 2.-t :)
  • Sephi
    #41531
    Az elso CHAPTER-nek amikor a haborus ovezetben vagyunk, ott neked elojott a Vamp Vs. Raiden fight? Mert nekem Vamp csak a masodik Chapter elejen jelent meg.
  • fsgh
    #41530
    nah én meg végigvittem a Rachetet:) Jó kis játék volt.
  • tibitoth
    #41529
    wow. mgs4 igen jo lett. meg csak epph kiprobaltam de OK :) mondjuk az eleen azt a videot meg nemertem de szerintem le7seges hogy idobe hogy mikor jatszodik ez a story azert van benne. vagy rosszul latom? vki tudja?
  • Foxhound1980
    #41528
    És ebben nincs benne a bundle.
  • HAF Rigel
    #41527
    ki milyen fokozaton játszik ? nekem 3,50 volt 11 , contival , de én 3.ik nehézségi fokon ( oda volt írva valami EU ami cucc) azt válaztottam :):)
  • SlickAdam
    #41526
    amúúúúgy szomorú vagyok...
    kedden feladták a MGS4-em angliában, de még csak a csomagkövetésnél se írják, hogy egyáltalán beérkezett volna az angol elosztóba. máskor 2 nap alatt a kezemben szokott lenni a játék. mért pont most kell ezt csinálni???
  • Sephi
    #41525
    Nekem az elso fejezet majdnem 4 oraba telt. Nem sokat hacoltam :D
  • Foxhound1980
    #41524
    Jaja! Főleg annak tudatában, hogy az MGS nem japánban a legnépszerübb!
  • tomy8614
    #41523
    új firmware-ről nincs hír? nem úgy volt hogy az mgs4-el jön?
  • eilor
    #41522
    értem... mégegyszer mindenkinek köszönöm a segítséget és a tanácsokat! asszem meggyőztetek! amint végzek a melóval (16:00) megyek megvenni!!
  • Sund
    #41521
    66-os max a frigóajtóra jó.
  • SlickAdam
    #41520
    ha csak japánban ennyi, akkor világszinten.... 1 milla simán megvan
  • sirpalee
    #41519
    Első fejezet 2:15
    Meg lehet csinálni 5 óra alatt, kemény, de belefér :)
  • Foxhound1980
    #41518
    MGS4 elso nap Japanban:

    300k (130k normal + 170k LE)

    /thx max-pain/
  • aabelus
    #41517
    nekem 82es van es amig nem rendezem at a szobam,addig kb 1.8 m.-rol nezem... csak eloszor tunt nagynak! ja,es en is 66-osban gondolkodtam! de NAGYON jo,hogy a tesom tanacsara ezt vettem.
  • turho
    #41516
    Több ismerősöm esett ebbe a "hibába" hogy 66-ost vett, és jól ráfizettek az elkótyavetyélt 66-osukra hogy 82-est vagy 94-est vegyenek helyette...én ezért írtam. Megéri átgondolni. 2 méterről sem nagy a 82-es ha játszol vagy tv-zel....szemet meg nem bántja csak ha belemegy :DDD
  • eilor
    #41515
    köszönöm mindenkinek a választ!! meggondolom, hogy 82est vegye e!?!?! csak a gondolkodási időm du 6kor lejár, mivel jelenleg "nálunk" a 82es le van árazva 155re és csak addig tart az akció! a 66cmes pedig 120 körül van!
  • Jinchuu
    #41514
    Jaja, nagyon ott lesz a játék, a kis hibái ellenére is. A demo 1 pályáját is egymás után indítom, remélem a többi pálya is hasonlóan jó lesz. A kis hibákat azért javítani kell, na meg a kommunikáció még nem igazán működik jól, behívok valakit csapatba, ezután irány a harc és fogja magát vagy nekem vagy havernak nem működik a mikrofonja...de annyira összeakad vmivel hogy ha kilépek a játékból még ott se működik. :( Valamint akinek nem megy a mikije az viszont hall mindent. :D
  • Prince of Máté
    #41513
    Ártól függ!
    Ha nem sokkal drágább a 82 centis szerintem vedd meg, nagyobb képernyőn jobban beleéled magad!
  • turho
    #41512
    Tanácsolom gondold át a méretet alaposan, meg ne bánd hogy kicsit vettél...nehezen jössz ki belőle jól ha mégis beleszeretsz egy 82 centisbe.
  • Nexxuss
    #41511
    igen .
  • eilor
    #41510
    kellene egy kis segítség!!! ps3 vásárás előtt szeretnék venni hozzá egy tv-t és van egy Sony tv (KDL 32 U 3000 KF) amit kifejezetten ps3hoz és/vagy blu-rayhez ajánlanak! nah de már most ez 82 cmes és ez nekem egy kicsit nagy a szobám méretéhez képest! ennek a típusnak van egy kisebb változata a Sony KDL 26 U 3000 nah ez méretileg megfelelő lenne számomra, mivel csak 66 cmes! kb ugyanaz tudja mindkettő, kivéve azt hogy 82est direkt ps3hoz ajánlják!!! nah de most jön a kérdés: ugye ezt is rá lehet dugni ps3ra megfelfelő kábellel??? bocs a hülye kérdésért!!! légyszíves minél előbb válaszoljon valaki!!!! előre is köszönöm
  • OliApa
    #41509
    A Calling All Cars full game (nagyon szorakoztato!) es a SOCOM demo (kesobb engedelyezve).
  • Sephi
    #41508
    Fifa 08 -et cserelek Uncharted jatekra. Csak BP-en.
  • Zodd
    #41507
    Valaki előfizetett az online ujságra?
    Mi volt benne az extra tartalom?
  • Alien!
    #41506
    :) én a cod4 beidegződés miatt sz*ptam.....:)

    btw ma este Resistance 2 gameplay video a GTTV-n.........
  • wordsworth
    #41505
    Mondjuk tegnap este kezdtem belejönni, mert eddig senkit nem tudtam lelőni, hiába PC után szokni kell :)
  • Alien!
    #41504
    én defenderként is győztem soxor.....pár idegesítő hibája ellenére nálam az idei év top3-ban már most benne van...nagyon eltalálták...
  • Foxhound1980
    #41503
    IGN 10/10
  • Foxhound1980
    #41502
    Májusi NPD

    Wii 675.1k
    Nintendo DS 452.6k
    PlayStation3 208.7k
    Xbox360 186.6k
    PlayStation Portable 182.3k


  • Foxhound1980
    #41501
    Force Unleashed HD videóinterjú tele gémpléjjel
  • Foxhound1980
    #41500
    Meg legfőképp kreatívitás.
  • wordsworth
    #41499
    Oké, akkor jol gondoltam az egészet, de szerintem a támadóknak sokkal könnyebb a dolga, végleges gameban balancolhatnának :)
  • menoh
    #41498
    3 csík van, kettő kicsi az arányládáké. A nagy csík az ellenség utánpótlása. A védők akkor nyerik meg ha a támadóknak elfogy az utánpótlása. Két vagy három helyen van még láda ha netalán az első helyen elbukna a védó csapat.
  • HUNMarcus
    #41497
    a piros csíknak kell elfogynia, tartani kell a frontot és minél több támadót kinyírni