89387
PlayStation3
  • tarti19
    #41576
    juj ez nagyon ott van::)
  • sirpalee
    #41575


    Megvan? Játszottál vele HD felbontásban? Utána szidd
  • ztahity
    #41574
    hali! bocs, de soha sem fogom megérteni, hogy az mgs4-en mit kell ennyire isteníteni! szerintem az a játék nem ér sok pénzt! grafikája se nagy szám! ez csak divat lett mert valaki elkezdte!
  • sirpalee
    #41573
    Calling all cars-ban van-é multipléjer?
  • Foxhound1980
    #41572
    Nálam Mantis verhetetlen. (bár még MGS4 boss fightom nem volt de az eddig látott bossok, Vamp és Ocelot kivételével elég érdekesek finoman szólva)
  • sirpalee
    #41571
    10 legjobb mgs boss harc
  • Arwenke
    #41570
    Nekem is ment.
  • Sund
    #41569
  • Shenlong
    #41568
    Ez még mindig jobb, mintha új szinkronhangot kapott volna.
  • balljuggler
    #41567
    Na ez 1 kicsit off lesz a nagy MGS őrületben
    Nekem tetszett a BF demo!Igaz kicsit rövidke...de tetszett!Online viszont nagyon nem tetszett....
  • sirpalee
    #41566
    Tom, halottam már a hangját, csak a szokottnál is túlspirázza, ez az öreg, kivénhedt stílus nagyon erőltetett.
  • Foxhound1980
    #41565
    Kár volt, szemét.
  • Sephi
    #41564
    Nekem megy.
  • mikuc
    #41563
    Megy valakinél az MGO?
    Nekem nem akar belépni sehogysem. :-(
  • Foxhound1980
    #41562
    Installálom a Quake warst.
  • Sephi
    #41561
    Nyugi nem fogom spoilerezni a gamat! Becsszo!
  • Sephi
    #41560
    Tartogasd a frappans mondataidat azoknak akiket erdekel. Beszaras.

    Tudom jol, hogy mindeki itt tisztaba van vele , hogy az a szereplo ott van. Csak na... kotekedjunk ha mar lehet.

  • Sephi
    #41559
    SPOILER

    Ez az elso jelenet a jatekban amiutan a fomenunel Start-ot nyomsz :D
  • Gideon Wieth
    #41558
    az lenne a kérdésem még, hogy a sixaxis és a dual shock controllerek között van valamilyen különbség ? :)
  • DanielT
    #41557
    Jah... ezt én is játszottam pl DMC4 idején... volt pár ember kényszeres közlési rohammal :)
  • Sund
    #41556
    A Jimanszky család és Sephi üzeneteit el sem olvasom már éppen ebből az okból.
  • SlickAdam
    #41555
    MGS4 reklám Hayter-el. :D
  • Foxhound1980
    #41554
    Nem, ez tény. Hayternek tök más a hangja mikor civilként beszél. :)
  • SlickAdam
    #41553
    megnéztem az első 10 perc videóból vagy 3-at, nekem is fura kissé, de sztem csak Snake kora miatt nyomja rá erősebben a kakaót...
  • sirpalee
    #41552
    Amúgy csak én gondolom, hogy snake hangja nagyon erőltetett, és fura? Hogy Hayter túljátsza egy kicsit?
  • SlickAdam
    #41551
    gt5p eladásával "szívtam" csak. amúgy vagy 2000-el olcsóbb mintha itthon vettem volna (és ez még drágább helyről is volt). egyébként kedden útnak indult a csomag, mert küldték a mail-t meg sorszámot is kapott, amit nyomon lehet követni (igaz még semmi infót nem írtak róla, hogy hol lenne)
  • Smuge
    #41550
    Érdekel valakit eredeti Metal Gear Saga Vol.2 dvd ? :)
  • HAF Rigel
    #41549
    Mennyivel lett volna olcsobb ? Már a Gt5p vel is szívtál , ha jól emlékszem (bár lehet hogy nem te voltál) Nem jobb a Magyar konzolboltokat támogatni ?
  • Foxhound1980
    #41548
    Lehet csak csütörtökön indították útjára ténylegesen, az meg hétfő akkor.
  • HAF Rigel
    #41547
    Akkor beszélgessük a hüvelygombáról bazzmeg . Mi ez ovoda , jaj megtudom mi van benne és nem lesz érdekes . Itt van a Ps3 egyik legjobb játéka és nem lehet még annyit sem mondani hogy a 3 pályán leesik egy cserép a háztól , mert valaki egyből Spoilert kiált . Dedó esküszöm , vagy akkor ebben a topicban csak arról beszéljük , "hogy én úgy meghajtottam a cellt hogy 3 mag szétfüstőlt de küldtem rá nitrot és persze a maradék is 150% tuning volt , mert nem birta az Mp3 lejátszást ". Ne legyetek már ennyire gyerekesek . Anyú anyú jancsi elmesélte a piroska és a farkas végét ,
  • SlickAdam
    #41546
    Tiszta ideg vagyok, nem jött meg a Metal Gear-em. Előrendelés, keddi feladás, istenf***a....
  • Foxhound1980
    #41545
    Jah, vigyázzatok plz a MGS infókkal. :) Persze mindig itt beszélünk általában a gémekről de ez a stuff különösen storyorientált, szóval csak óvatosan.
  • Seth
    #41544
    Csak szólj, van 1-2 spoiler a tarsojomban ,elküldjük Sephi-nek priviben:D
  • Nexxuss
    #41543
    NE VÉGGYÉ MEG ez az én harcom
  • mikuc
    #41542
    Na mai nap megjött végre nekem is az MGS4. Reméltem, hogy még a 7 vége elött ideér. :-)
  • DanielT
    #41541
    Eleve nem kellene itt MGS sztoriról beszélni szerintem. Arra van a játék topikja, így aki nem akar szpojlert, A LEGKISEBBET SEM, az simán el tudja kerülni...

    Itt meg durr bele az arcba... nem olyan üres kötekedés ez...
  • Sephi
    #41540
    Mind1.

    Bocs, de nem veltem elkepzelni, hogy nem tudnak az emberek itt Vamp-rol.

    Csak idegesit, hogy ahogy van alakalom valakit anyazni, azonnal jonnek itt a hulye beszolasaikkal.

    Amugy a MGS4 topikban hasznaltam a SPOILERT itt elneztem.

    Bocs.
  • Nexxuss
    #41539
    egy nem anyáztam:) Kettő szerintetek mindenki nézte a GT-t? Mert az emberek egy része nem. Speciel én annyira nem néztem videókat, hogy Vampről fogalmam sem volt:P Az összes karakterekről szóló cikket is kihagytam.:D:DD
  • Sephi
    #41538
    Bocs de ebben mi volt a spoiler? Kb egy eve tudni lehet , hogy Vamp is benne van a jatekban (sot 2005-ben HW volt egy kep vele).

    Gamtrailersen videokban is benne van.

    JEZUSOM MEKKORA SPIOLER! Gyorsan anyazunk kicsit mert van ra indok!!!

    pfffffffff......
  • DanielT
    #41537
    Asszem megkeresnélek most egy szögekkel kivert baseball ütővel, ha játszanék a játékkal...