89387
PlayStation3
  • ztahity
    #41616
    Szerintem ti félre értitek! Én csak annyit akartam mondani, hogy a mgs4 nem tetszik annyira mint nektek, és a szavaitokból azt vettem le (nem tudom felidézni azokat a szavakat, de ha akarjátok megkeresem), hogy nem akkora nagy szám a ps3 mint más konzol.
  • fsgh
    #41615
    Az szép...ebből csak 1db van?
  • Gideon Wieth
    #41614
    :) nah ez az mgs 4-is megkapta azt a bizonyos hideget meleget :)
    A magam részéről csak annyit mondok hogy kb 15 percet láttam belőle, engem megnyert :) egyébként meg olyan játéknak tűnik mint az Assassin's Creed ///vagy bejön vagy nem/// kell hogy szeresd az ilyen játékot vagy nem fog tetszeni :)
  • balljuggler
    #41613
  • balljuggler
    #41612
    Korlátozottan cs....k.... ha igy áll hozzá
  • ztahity
    #41611
    Jól néz ki a gép
  • sirpalee
    #41610
    Attól függetlenül elég hülyén állsz a témához, és eléggé igzbotosan viselkedsz...
  • Foxhound1980
    #41609
    5e dodó indulón
  • ztahity
    #41608
    Akkor magázódunk :D
  • ztahity
    #41607
    Így van
  • balljuggler
    #41606
    Akkor bácsika!24....de mind1!
    Mért is kell fikázni?
  • Foxhound1980
    #41605
    Mintha fent lennél nálam friendlisten csak nem írtam be mert filmezés megy...:D
  • ztahity
    #41604
    Na hallod ha akarom akkor veszek 6-ot is. Foxhound is tudja bizonyítani, hogy van!!! A másik meg, hogy a nevemmel való kis szójátékod után maximum csak csókolommal köszönhetsz!!! Amúgy meg de tetszenek!
  • balljuggler
    #41603
    Amúgy ztahity!Nem testzenek a ps3-s játékok?
  • balljuggler
    #41602
    Ezt nem hiszem el!
    Ha nem DanielT-t szidjuk vagy kavarunk akkor nem igaz h nem lehet itt csend!MÉRT NEM A JÁTÉKOKRA KONCENTRÁLUNK?Idejön ez a zotyi vagy zityi ja....ztahity és csinálja itt a feszkót.Életébe nem látott még PS3-t de lehet hogy még nincs is neki,csak van 1 ismerőse a wiw-en aki már látott feketefehér fényképen...és ossza itt az észt!Drága testvérem ha nem tudsz semmi érdemlegeset hhozzátenni a témához akkor ..........pápá
    Bocsi de most felbaxtam magam rendesen!
  • Alien!
    #41601
    egy jótanács: nefüvezzé fórumozás előtt...

    ....mert amit itt összehordaz,az nem mindennapi....
  • sirpalee
    #41600
    Senki sem mondogat itt ilyeneket...
  • ztahity
    #41599
    De súlyosak a legelső hozzá szólások ebben a topikban!
  • zozo2001hu
    #41598
    Dehogy járt le, tök jó konzol, maximálisan meg vagyok elégedve vele, a játékok szépek grafikailag és higanyak, a vas eléggé stabil, a fícsőrök kielégítőek mi kell még? Sokkal jobban megéri konzolt játékra használni mintsem pécét szvsz. Egyébként szépen nőnek az eladások, habár pár ütős exkluzív címre szükség lesz még az kétségtelen.
  • Nobel
    #41597
  • ztahity
    #41596
    Nekem nagyon úgy tűnik, hogy a ps3 ideje lejárt. Legalábbis amiket mondtok, abból ezt veszem le. Szerintetek a ps3 az egy gyenge gépezet, ami lassan már csak bohóckodni jó?
  • ztahity
    #41595
    Lenne pénzem 2 játékra, csak most veszek egy motort. Hétfőn végre meg is lesz.
  • sirpalee
    #41594
    Nem a megsértéssel van a gond, csak ne videók alapján itéld meg, és akkor senki sem fog leszólni, ha úgy mondod el a véleményed.
  • Alien!
    #41593
    ha az MGS4 egy lépcsőfok(márpedig az),akkor a Killzone 2 lesz a következő.....Viszont az látszik,hogy mind2 mögöt hatalmas munka áll,annyi amennyit nagyon kevés cég tesz bele,ergo ps3-on kevés lesz az ilyen minőségű stuff...Viszont ami az lesz,az nagyon odabasz....


  • ztahity
    #41592
    Szerintem a MGS4 nem tetszésemet inkább hagyjuk. Bocs ha valakit megsértettem!
  • sirpalee
    #41591
    Hülye az eladó, többet ne menj abba a boltba. Mindegyik ps3-ban van wifi alapban. (nekem is 40 gigás van és wifin keresztül használom)
  • ztahity
    #41590
    a 40-esben is van wifi!!! nekem az van és azon megy a net rajta
  • Foxhound1980
    #41589
    Átbasztak, van wifi a 40-esben is.
  • ztahity
    #41588
    Nem azért mondtam mert nem fps, hanem mert a videókon a mozgás és egyéb grafikai elem és lehangoló színek nem jöttek be.
  • elblaze
    #41587
    Sziasztok! Wifis PS3at szerettem volna vásárolni, de az eladó szerint a 40GB-s változatban nincs, csak a 60GB-ba. Viszont azt már nem forgalmazzák itthon sem Európában. A kérdésem: várható, hogy újból piacra kerül wifis változat? Ha igen, kb. mikor?
  • ztahity
    #41586
    Na hát azért a szex-el ne hasonlítsd össze. :D
  • HAF Rigel
    #41585
    Az már megint más ha te azt mondod hogy azért nem veszed , meg mert egy másik stilus tetszik és 1 re van pénzed , respect hogy legalább eredeti játékot veszel . De leszolni a játékot , ami tényleg korszakalkotó a gépünkön, csak azért mert FPS rajongó vagy és egykét videó alapján.
  • ztahity
    #41584
    Szerintem a Kill Zone 2 nagyon szép lesz! Már a videókból nagyon tetszetős.
  • zozo2001hu
    #41583
    MGS4-el kapcsolatban érdeklődnék, hogy van a játék elején valami tutorial rész, ahol az újonc játékosoknak elmagyarázzák az irányítást ill. a képernyő félépítését, valami training? Egyébként írjon már valaki valami pár mondatos értékelést, aki még soha nem játszott a szériával, hogy milyen a cucc egy kezdő MGS játékos szemszögéből? (Dilemma tudjátok, rendeljem vagy sem, demo esetleg lesz?)
  • HAF Rigel
    #41582
    Én ilyen hozzászolásokra nem is reagálnék , amig nem probáltad játszottál vele nézted a felvezetéseket , stb stb addig semmit nem tudsz róla .

    Ez olyan minth azt mondanám , hogy a sexelés nem jó , mert láttam HD videot rola és ott nem tetszett , élőben csináni azért egész más
  • Alien!
    #41581
    :) végülis ez is egy nézőpont...én azt mondom,ha vkinek nem jön be a játékmenet akkor is játszogasson vele,mert ennyi munkát nemsok játékban lát...amit kojima csinál az már művészi.....
  • ztahity
    #41580
    Rendben van, elhiszem, hogy jó játék lehet! Fanatikus FPS rajongó vagyok, lehet azért nem jön be. Azért még mindig azt mondom, hogy inkább a Battlefield bad Company-t venném meg előbb! Amit, meg is fogok. A Kill Zone 2-t várom már nagyon, de sajna az még odébb van.
  • Foxhound1980
    #41579
    Talán mert az egyetlen játék ami külön kategóriát képvisel az iparban, vagy mert Hollywoodi szuperprodukciókat döngöl a földbe a forgatókönyv, a rendezés, vágások terén, vagy talán azért mert már-már metafizikai kérdéseket feszeget. Lehet azért mert 20 éves múltra tekint vissza de az is előfordulhat, hogy egymaga megteremtette a lopakodós játékstílust és ez is közrejátszik...Említhetném még azt, hogy a játék olyan érzelmi töltésekkel rendelkezik amivel egyik társa sem vagy ha a gémpléjt vesszük figyelembe akkor az adott szituáció változatos megoldása, döntésed szerint.
  • sirpalee
    #41578
    Teljesen más élmény... Én is nézegettem full hd videókat, aztán élőben... Valami félelmetes volt mozgásban látni, egy halom részlet, egy halom finomság, és mindig van mit csinálni átvezető közben.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    A repülőgépes ávezető animnál megkerestétek a mark 2-val a fényképezőgépet és az extra elemet? :)
  • ztahity
    #41577
    eleg latnom rola fullhd-ben egy videot