89387
PlayStation3
  • Sippie
    #41696
    üdv! úgy gondoltam hogy 576-ról házhoszállítással megrendelem az mgs4-et meg a gta4-et, nem tudjátok ilyenkor illik adni futárnak, mintha pizzát hozna? :D
  • Sephi
    #41695
    Na ez spoiler. Kurva eletbe... EZ SPOILER.
  • nyuszmurusz
    #41694
    Helló!
    Egy kérdésem volna: a Call of duty 3 valóban nagyon szaggat PS3-on? Láttam róla a video review-kat, nem vettem észre ilyet, viszont sok helyen írták(IGN stb.), hogy rengeteg helyen nagyon darabos a frame rate. Igaz ez? Ha valakinek van tapasztalata, írjon!
  • tarti19
    #41693
    teljesen nyugodt vagyok, sőt általában én mindig visszafelé kezdem a játékokat:)
    Mivel tudatában vagyok annak, hoyg ez egy virtuális világ ami sokszor hoz örömöt s csalódást az életben, de ez nem a FŐSZÁL...
    Nálam a GT4-ben is még csak 20% körül járok , de ami késik nem múlik:)
  • DanielT
    #41692
    Szólj, ha megjött a pakk én meg benyögöm a végét és a fontosabb csavarokat a történetben.
  • tarti19
    #41691
    Emberek egy játékról van szó? Nehogy már kikeljetek magatokból... Komolyan mondom néhány embernek igencsak vizsonya van a játékvilággal...
    Ettól kinek lesz kevesebb élménye? vagyis amiről nem tudod, hoyg létezik azt úgy sem fogod tudni véleményezni...
    Azért egy mgs 4 példányt már meg is rendeltem:D
  • Istencsászár
    #41690
    GoW engem nemhoz lázba szóval nemtudom milyen hosszú:)
  • baggins
    #41689
    Lemaradt a szmájli, nem támadásnak szántam, a HS még rövidebb, mint a GOW, mégis mekkora játék.
    Lényeg: a MGS4 elég hosszú, az eddigi leghosszabb rész sztem.
  • Istencsászár
    #41688
    Az jó mert nem olyan sok hogy unalomba fulladjon.

    Mivan a GoWal? :)
  • baggins
    #41687
    Tök jogos a felháborodás, én is leszedtem volna a csillagokat, ha valaki berakja ezt a képet tegnap.
  • baggins
    #41686
    Igen, rohanva 17 óra. Ez nem a Gears of War.
  • DanielT
    #41685
    Az ilyen ember minek él?
  • SD456
    #41684
    A Worldwide az gondolom az, hogy szállít az egész villágra. 10e postával szerintem megéri.
  • Demeter
    #41683
    Srácok hülye kérdés de melyik jobb felbomtás a PS-en a 720p vagy az 1080i? Csak mert alapból sokszor 1080i-n futtat dolgokat a 720p helyett.
  • mcwolf
    #41682
    Nézd meg a termékleírásban,hogy Magyarországra elpostázza-e az eladó.
    Ha nem szerepel ott M.o., akkor érdemes küldeni egy üzenetet,hogy nem-e küldené el kicsi hazánkba,és ha igen mennyiért?
  • SD456
    #41681
    Hi all!

    Ha rendelek az Ebay ről egy Guitar Hero 3 at akkor azt kiszállítják MO ra?
  • Nexxuss
    #41680
    szerinted a kép nem spoiler te szerencsétlen?! Tudod mi az a spoiler???
  • Kratos86
    #41679
    Nem értem mi bajod van! Beraktam egy képet és?? Te nem szoktál játékokból képet berakni soha? Amit utána írtam szöveget azt meg természetesen spoilerbe raktam, aki elolvassa és nem tetszik neki az magára vessen,mert ha még nem raktam volna spoilerbe akkor megértem!
  • mcwolf
    #41678
    Nem hiszem el,hogy lehet valaki ilyen tuskó!!
    Egyáltalán miért ide baromkodik. Ha már ennyire nem bír magával,akkor legalább a MGS4 topicba barmolna bele
    Az ugyebár meg sem fordult a fejében,hogy van még olyan,aki még nem játszott a játékkal,és esetleg nem kíváncsi előre a történésekre
  • Nexxuss
    #41677
    a lényegen nem változtat...
  • Foxhound1980
    #41676
    Sztem a képet nem is akarta spoilerbe tenni had lássa a sok buzi :D
  • brodix
    #41675
    hát akkor is nagyon kíváncsi vagyok arra az októberi firmware-ra!
  • Foxhound1980
    #41674
    Azt a hírt valami noname német magazin hozta le senki más, azóta kuss van róla.
  • Nexxuss
    #41673
    jó nagy balfasz vagy TE is
    legalább annyi eszed lett volna, hogy szerkeszted és törlöd miután látod hogy nem megy amit akarsz...szánalmas. és most igazam van. És nem anyázok, mert csak téged szidlak.
  • brodix
    #41672
    Észre vettétek a Kojima cikk alatti cikket?
    40gb-os gépre szoftveres PS2 emuláció az októberi firmware-ban.
    Nagyon jó lenne,mert még van néhány ps2 game-em itthon.
  • Foxhound1980
    #41671
    Hát baszdmeg leszopom magam mindjárt
  • Kratos86
    #41670
    Snake arcának bal fele kicsit megégett! :D



    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A negyedik fejezetnél visszajutunk a játék első részének a helyszínére azaz ismét ott leszünk Shadow Moses-on!


  • Foxhound1980
    #41669
    Majd jövőhéten ha végeztem vele levéleményezem én is tettszett/nem tettszett bontásban spoilerben.
  • Istencsászár
    #41668
    Husszú egy játék lehetett:)
  • Foxhound1980
    #41667
    Na hát azért hiba ebben a stuffban is lehet nyilván, mint mindenben.
  • baggins
    #41666
    Aki azt mondja, hogy ebben a játékban akár egy hibát is talál, vagy "annyira nem tetszik'" neki, az hazudik, hülye, vagy kíméletlen X/PC-fanboy, aki az irigységtől és a gyűlölettől elködösült szemmel nézi a játékot. Ez a véleményem, és biztos vagyok benne, hogy így is van. Fröcsögni felesleges, most a PS3 is kapott egy jó játékot (gy.k: az eddigi legnagyobb konzolos játékot).
  • baggins
    #41665
    Na, ide is benyomom a véleményemet.

    MGS4: Tegnap megvettem, mára befejeztem. Éjjel semmit nem aludtam. Fáradt vagyok és most aludni fogok, de előtte leírom a véleményemet, szigorúan spoiler nélkül.

    Sosem hittem volna, hogy ezt mondom, de megdőlt a FF7 uralma nálam. Sosem készítettek a MGS4-nél szebb, színvonalasabb, érdekesebb, többet érő produktumot. A játék közben vagy százszor a gyomromban, aztán a torkomban volt a szívem. Sokszor nem hittem el, hogy játékot nézek. Grafika, játszhatóság, szavatosság, zene, hang mind-mind 10 pont, a grafika 10+. Ezt látni, érezni, játszani kell: végre itt az ÚJ GENERÁCIÓ!
    Ha felébredek, kezdem előről, szépen, lassan, mindent végignézve. Aztán előveszem a régebbi részeket, és sorban nekiállok a végigjátszásuknak.
  • Prince of Máté
    #41664
    Np, majd jövőre.
  • Sephi
    #41663
    Igen mert a KODnegy ben nem kell gondolkodni es olvasni sem kell. Azilyen alap embereknek jo ez, mint neked!
  • Foxhound1980
    #41662
    1/2 off Bázz :D
  • Foxhound1980
    #41661
    Resi5 jó lesz 2009 márc/május-ra kb... Ez meg itt van szeptember vége tájékán.
  • Foxhound1980
    #41660
    Animáció szemét de a grafika nagyon sokat fejlődött (minden téren), igaz ez még biztos ezernyi finomitáson fog átesni mert nem egy helyen vsyncelt meg enyhén belassult a kép ami pedig az inszomniás fiúknál kizárt, hogy így maradjon. Első gémpléj videó, majd talán pár hó múlva kapunk képet milyen is lesz ténylegesen :) Egyébként valszeg ha nem tudják beoptimalizálni lejjebb veszik a natív renderelést és rádanak egy sw-es upscale-t, lásd MGS4. Nálam tuti előrendelős lesz a cucc.
  • tarti19
    #41659
    nana ott nem győzték le a szörnyet csak atomtámadással:)
    amúgy, egy multi mókával nagyon megdobhatják majd gémet csak aza baj , hoyg valszeg a resi 5-tel fog egy időben megjönni:( remélem azért 1-2 hónap lesz köztük:P
  • Alien!
    #41658
    Insomniac-nál tényleg tudnak vmit....Iszonyatos a minőségbeli ugrás....Ami nem tetszik,hogy sajnos a Mo-cap közelében sincs a cod4/KZ2-ben látottaknak,és sajnos a saját katonánk mozgása is maradt légpárnás hajóhoz hasonlatos,tehát se egy fejdőlés/súlypontváltozás/futás feeling...Siklunk a felszínen tök egyenletesen.......szal ez csalódás........Viszont a boss fight jelenet erősen hajaz a cloverfield-re!!!!
  • Shenlong
    #41657
    Köszi! Volt vele egy kis meló:)