89387
PlayStation3
  • papucsálatka
    #41736
    hello,most egy idióta kérdést teszek fel!

    melyik konzol a jobb az ikszboksz háromszázhatvan vagy a pléjsztélysön három?
  • baggins
    #41735
    OK, akkor számold ki, hogy melyik olcsóbb, ha vidékről rendeled meg, pk-el együtt: az 576-os, vagy a másik kettő (mert nem csak a fővárosban játszanak konzolokkal), aztán utána jöhet a "mocskos banda".
    Egyiket sem ítélem el, vagy utálom, csak arra akarok rávilágítani, hogy igazán nagy különbség nincs köztük. Max. annyi, hogy az egyik a megjelenés napja előtt simán árulja a cuccot (ezt pedig mindenki döntse el magában, hogy jó vagy rossz dolog).
  • baggins
    #41734
    Ezzel teljesen egyetértek. Hülyeség volt, főleg azután, hogy két hete folyon mindenki azt szajkózza, hogy semmi spoiler ne kerüljön ki a játékkal kapcsolatban.
  • Istencsászár
    #41733
    Házhozszállítás esetén annyi, csak ne felejtsük el hogy ehhez még hozzájön a csomagküldés... amugymeg ha ott veszed a boltba akkor 16 ezer... mocskos egy banda kár viatatni a multi bevásárlóközpontok után a legdrágább üzlet.
  • DanielT
    #41732
    Sok az igénytelen ember ebben a topikban.
  • Foxhound1980
    #41731
    Ne linkeljen be olyan képet ami egyértelműen egy olyan történést fed fel amiről még az sem tudhatott akinek megvan a játék még de nem tart ott, nemhogy az akinek még meg sincs. Gyakorlatilag azzal is ki lett b@szva aki már tolja de még nincs túl az eseményen. Beléptem a topikba és azt látom, hogy a vénemberrel valami eddig nem ismert esemény lesz, rohadtul nem számítottam ilyen történésre, örülök, hogy így kellett megtudnom.... Az meg, hogy az MGS topic bannerjében ilyen kép van csak gratulálni tudok annak az észlénynek aki csinálta.
  • baggins
    #41730
    Ja, sorry, most nézem az 576 oldalt, nem 16000 a MGS4. Akciósan ráver a másik kettő boltra is, ha valamit nem értelmeztem félre. LINK
  • baggins
    #41729
    MGS4 14.900, az 576-ban 15900-ért vettem meg. A GTA4 között 2 ezer Ft különbség van. Ebből biztos nem vesz játékot senki, hacsak nem Gameboyra. 3000 Ft különbség, aminek a fele pk, ha az ember nem Pesten lakik. Sajna itt vidéken manipulálni kell, számolgatni, stb. Mindenesetre Überéktől szívesen vásárolok, ha tehetem, korrekt cég.
    Magyarán nem ítélem el az 576-ot sem, sőt, drágának sem tartom, szeretek náluk vásárolni, legfőképpen mert közel van.

  • HAF Rigel
    #41728
    A másik hogy letoljátok az embert , aztán az Msg4 topicnak meg az elején ott van az összeégett arcú Snake. úúúúúú de lerombolta a játék élményeteket az a belinkelt kép . Anyám holnaptól 600ft lessz a kenyér és minden játék 50000ft lesz , mert a szerencsétlen belinkelt egy képet .
  • HAF Rigel
    #41727
    Platinumshop vagy Überkonzol mind a 2 bolt jó és -4000/ játék az 576 képest ( és akkor az MM 19900ft árait nem is emlitem). Úgy tudom mind a két cég postáz is el .

    Platinumshop

    Überkonzol

    3 programnál már 1 et sporolsz ha nem a 576ban veszed.
    Ja és az sem mellékes ,hogy a programok megjelenés napján ( vagy egy kicsit elötte) megvannak a a boltban.
  • Foxhound1980
    #41726
    Na ez valóban érdekes, valszeg az actok lenyomása után törlödnek az adatok helytakarékosság végett.
  • Foxhound1980
    #41725
    Igen erre a PSP-s megoldásra pedig a nyakamat tettem volna még 1 éve, hogy megcsinálják. Annyira kézenfekvő lett volna egy konnektvítás, na mindegy legalább nem kell most visszavennem a PSP-t :D
  • HAF Rigel
    #41724
    Te hülye vagy és nem pörögsz , milyen Usa cuccrol beszélsz ?
    Platinumban az utolsó három játékom is EU volt . Haze + Grid + MGS4 . Nem mondom hogy mindegyik EU , de mostmár szinte mindig EU verizót , kapok csak ha kérem akkor kapok USA verziót , vagy olyan játékból ami késöbb jelenik meg . Miért kell alaptalanul rágalmazni ?


    GTA4 volt ami mer az SE véltozatot kértem.
  • baggins
    #41723
    Simán. Most beszéltem egy sráccal, neki 20 óra lett a vége. Most kezdtem el újra, szép lassan, végignézegetek mindent, bejárok minden zugot. Csak egy dolog fura: ha előről kezdem, megint installálni kezd a fejezetek előtt. Hmmm...
  • baggins
    #41722
    Tudod, mi lenne még nagyobb? Ha Remote Play-el PSP-n lenne megjelenítve a Codec. Játszol, és közben Otacon pofázik, te meg mint egy mobilon, azon nézed és hallgatod. :)
    Őszintén szólva, csodálom, hogy ez Kojimának nem jutott eszébe.
  • Foxhound1980
    #41721
    NE BAXXÁ ez mekkora!!!! :DDD
  • Foxhound1980
    #41720
    Az bőven jó. Akkor pöcsölve lopakodva ergó kiélvezve a gém minden sava borsát 25 is meglehet.
  • baggins
    #41719
    Próbálgatom a dolgokat a MGS4-ben, egy jó tipp: akinek van headsetje, a codec szövegét tegyétek át Standardról USB Device-ra az Options-ben. Így valóban a fületekben halljátok majd, ha valaki ugat nektek harc közbn a Codec-en. :)
  • baggins
    #41718
    Hát...nem egyszerű, az tuti. És itt még tovább bonyolódik.
  • Sippie
    #41717
    kösz srácok, ráadásul az pesti bolt, akkor benézek oda, thx :)
  • Sund
    #41716
    én végigolvastam magyarul a történetet, de csak egy homályos maszlag van a fejemben. Elég nehéz megérten ia sztorit akkor ha nem játszottál az előző részekkel. :/
  • Sippie
    #41715
    origi? :D
  • Evogordon
    #41714
    Jézusom rossz nézni hogy leoltjátok a kép miatt :DD "Ilyen minek él?" szöveggel mert egy k*rva internetes oldalra felrakott egy virtuális játékról képet. Hát igen a világ legnagyobb bűne lőd le magad mert az ilyennek nem szabad élnie :DD És aztán belegondolok hogy egyeseknek mi az élete :DD
  • Papesz
    #41713
    VISA, nekem is az van. Mindenhol elfogadják.
  • baggins
    #41712
    Sokat. A sztoriból semmit nem fogsz érteni, pedig az a lényege. Itt valahol az egyik előző oldalon valaki belinkelte magyarul az összes MG rész történetét, olvasd el, anélkül NE kezdd el!
  • fsgh
    #41711
    Nah keddre nekem is megjön az MGS4. Mondjuk én úgy ahogy van nem ismerem a storyt meg semmit. Első MGS-em lesz. Mennyit von le ez az élvezhetőségéből?
  • zottyantas
    #41710
    Gta 4, pal 11.000 postával. Érdeklődni privátba.
  • tarti19
    #41709
    akkor még sokat is mondtam... Valaki azt modnta már nem kell dombornyomatú bankkártya a külföldi vásárlásokhoz ez igaz? Meg milyen kártyával érdemes ezen vásárlásokat végrehajtani? Most fog lejárnia Junior kártyám és helyette biztosan új kerül majd forgalomba:)
  • Nexxuss
    #41708
    Hát USA cuccot még jó, hogy ennyiért tudnak adni:) Főleg most, hogy kb postával együtt 8000-ben megáll egy game a fasza dollár árfolyam miatt:)
  • tarti19
    #41707
    Azért egy Platinumshopot nyugodt szívvel odavéshetsz
    MGS 4 1 3500 Ft
    GTA 4 12900 Ft
  • Laceee
    #41706
    platinumshopban 13500ft az MGS4
  • Sephi
    #41705
    Uberkonzol 14990 FT 06.12
    Konzolvilag 16990 FT 06.13
    576 kbyte 17990 FT 06.13


    Jo baszod, hogy egy vilag vegen levo konzol bolt a legminosegiebb :D


  • Sippie
    #41704
    isoból sehogy, mivel az nem videófájl. Ha film van rajta, akkor úgy írod ki hogy megnyitod az iso fájlt, és a filmet már lejátsza a ps3
  • tarti19
    #41703
    nem is baj:)
    amúgy meg gta 4-t 12K-ba kapsz már használtan és azért itt amire szerintem figyelni kell, hogy karcmentes legyen... na de most engem nem érdekelne ha 4K-val olcsóbban kapom meg de nem én bonottam fel először a játékot...
  • Sippie
    #41702
    hoppá... na mondjuk a külföldi rendelés az nekem nem pálya,mivel nincs bankkártyám :S
    fsgh, mondjuk az mgs4 az "csak" 15999 :D
    na akkor rendelés lefújva :S
  • Demeter
    #41701
    Srácok miképp lehet ISO-ból mondjuk MPEG-et vagy AVI-t csinálni, hogy a PS3 le tudja jászani?
  • fsgh
    #41700
    hogy van-e?:D 18ezerér árulják az 576-ban köben vannak olyan boltok ahol 15-ért:) sőt használtan 10-13 ezerért is hozzájuthatsz a gémekhez:)
  • tarti19
    #41699
    Persze, akár itt vagy a jatekaim.hu oldalon is vannak nagyon olcsón jó játékok, vagy külföld ahonnan 10-11K-ba már hazahozzák neked a játékokat
  • Sippie
    #41698
    ja jó, van máshol ahol olcsóbbak a játékok?
  • tarti19
    #41697
    deh lófaxt az 576-nak, annyi pénzből még egy 3. is majdnem futja...