89387
PlayStation3
  • baggins
    #42255
    Ebben egyetértek. SD-n ennek a generációnak semmi, de semmi értelme.
  • DanielT
    #42254
    Ja és megint én vagyok a csúnya bácsi, mert nem akarom, hogy valaki olyan konfigurációban használja a gépet amiből nem tudja kihozni azt, amire szánták.

    Dögöljek meg.
  • tothsanyi18
    #42253
    Van egy monitorom is arra nem lehet???
  • tarti19
    #42252
    mert valószínüleg az x360 szebben muzsikálna... ejnye az a baj, hogy paicilag a microsoft azért odébbettől... persze ügyes okos mérnököket bárhol lehet találni jó pénzért...
  • DanielT
    #42251
    Igénytelenség kérdése. A rózsaszín köd persze sokat segít itt az embereknek.
  • Istencsászár
    #42250
    Naja... aki ennyire mondogatja neki az kösse át a Ps3ját Sd felbontásra és élvezze pár hétig, aztán utána mondogassa hogy milyen jó:D
  • DanielT
    #42249
    Jah! Bíztassuk! Vegye csak meg százezeré'! Az nem baj, hogy 16:9 képarányra van kitalálva és 720p felbontásra, de vegye csak! Annyira jó lesz neki!
  • ballor
    #42248
    Ha az első, és sok nagy címet pótolni akarsz, akkor simán okés neked a PS2. A hármas az igazi tudását egy HD-val adja ki, de simán használható SD-n is.

    Nekem 16:9-es 100-as panám volt. PS2-vel progresszíven adtam neki és a GOW nagyon okés volt úgy!
  • tarti19
    #42247
    mondjuk lehet jobabn járnál egy ps2-vel széttuningolva és gémekkel együtt jóval olcsóbban kijönnél mint egy ps3-mal,
  • tothsanyi18
    #42246
    Valaki azt mondja vegyem meg nyugodtan, valaki azt h ne vegyem.
    Nem tudom eldönteni.
  • tothsanyi18
    #42245
    Nekem ez lenne az első konzolom. Nem volt ps2-m.Szóval nem tudom felfogni hogy mennyire lehet rossz.Sajnos nem tudom sehol se megnézni, hogy milyen lehet sd-n.
  • tarti19
    #42244
    nem erről van szó, hanem az hogy a televíziókészülékét a ps3 egyzserűen túlszárnyalja tudásban... de még így is kompatibilis vele... szóval ne vegyük el a kedvét a srácnak, ha már enyni pénz táldozna a gépre
  • Istencsászár
    #42243
    SD tévéken a HD lényege veszik el... az éles kontúrok, az apró részletek, a színáradat, effektek stb... szar és kész. Egy másfél tonnás autóba sem raknak ezres motort... elmenne vele, de hogy?:)
  • tarti19
    #42242
    Bizony:)
    Bár azt hozzá kell tenni, hogy a játékokat eredetiben tudod csak tolni, de itt nincs online móka pénzért és ráadásul az ereedti játékokat is megkapod már 7-11K-ba használtal , vagy cserélgethetsz is...
  • DanielT
    #42241
    Annyira tudtam, hogy jön a defense, csak hogy még egy gép el legyen adva :DDDD Jutalékot kaptok srácok? Adjon ki 100.000 Ft-ot azért a mocsadékért amit kihány a gép 4:3 képarányhoz kicsinyítetten fekete csíkokkal? Lelketek rajta.
  • Gideon Wieth
    #42240
    sztem nyugodtan megveheted SD-re... barátom azon nyomja, és korrekt élvezhető a gép.aztán ha majd tudsz rá áldozni veszel valami olcsó monitort vagy tv-t :)
  • DanielT
    #42239
    Egy kis példa mennyit bukhatnak el azok akiknek nincs ilyen tv-jük.

  • ballor
    #42238
    Most néhány nagyokos miatt nem veszel? Nem tudod valahol megnézni SD-n? Én sokáig használtam SD-vel (igaz egy jó minőségű Pana TV-m volt). Ha ismered a PS2 képét, akkor annál jobb lesz a játék közben.

    Ne hallgass senkire, nézd meg valahol. Ha úgy látod, hogy a TV nagyon hiányzik alóla és nem telik HD-re (ami azért már-már ócsón is van), akkor vegyél PS2-t ha még nincs.
  • sirpalee
    #42237
    SD tv-n is nagyon élvezhető... És HD felbontáshoz meg elég olcsón hozzáférhetsz, pl egy 22 colos monitor, vagy 24-es.
  • DanielT
    #42236
    Mondtam, hogy nem mondom el :) Na jó, neked igen.

    Szóval nagyon pongyolán a lényeg: egy régi tv-s szabvány miatt alapból kb 7%-ban belezoomol a tv a kapott képbe, ezáltal ennyivel kevesebb képteret látsz. A teljesen digitális jelnél mint amit a játékkonzolok is kinyomnak, erre nincs szükség ezért minden egyes pixelt megkapsz.

    Akinek Samsung 8-as szériájú tv-je van próbálja meg a képernyő beállításoknál a 16:9 helyett átrakni "csak pásztázás" -ra. Tádáám. Teljes kép.

    Volt akinek az 50 colos überbrutál tvjén amikor beállítottam, majdnem a fejét verte bele, hogy mennyire gáz volt addig.
  • tothsanyi18
    #42235
    na jó akkor hagyom mert nincs annyi feleslegem h még egy hd tv-t is vegyek
  • tarti19
    #42234
    na azért nem fog ő akkorát csalódni, de valóban nem lehet kihozni belőle amit egy LCD-ből látványilag
  • DanielT
    #42233
    Kis túlzással olyan mint a lassan 10 éves Ps2-n. Gáz.

    Ha nincs megfelelő kijelződ hozzá, nem sok értelme van.
  • Sund
    #42232
    mi az a fullscan?
  • tothsanyi18
    #42231
    pedig már nagyon beleéltem magam h jó lesz a sima tv-n is
  • tothsanyi18
    #42230
    Na most nagyon elbizonytalanodtam.
    Szóval akkor használhatatlan a hagyományos tv-vel?
    Annyira rossz a kép?
  • DanielT
    #42229
    Tökéletes. Tud fullscan-t is amit most nem fogok elmagyarázni, de kurvára fontos.
  • DanielT
    #42228
    Xbox topik kijelző FAQ. Sokat tanulhatsz, a PS3 nál is hasznosítható. No nem a beállítások, mert azok itt szinte nincsenek, hanem, a helyes felbontásról konzolokhoz.
  • Gideon Wieth
    #42227
    amit én mutattam TV-t az jó hozzá nem ?
  • Gideon Wieth
    #42226
    magyarul ? bocsi hardwareban nem vok járatos :)
  • Gideon Wieth
    #42225
    hdcp-s kérdésre nem kaptam választ. Minden Hd ready-s tv-ben van ? És kell h a ps3-at megtudja jeleníteni vagy csak a monitoroknál?
  • DanielT
    #42224
  • zozo2001hu
    #42223
    Szóval ma nem csak a firmware frissült, hanem elérhető egy update a GRID autós game-hez is! Nálam rendszeres fagyások voltak amikor online multiban nyomultam, ezek megszűntek gondolom javítottak a multi részen a visszajelzések alapján, csekkoljátok akinek meg van a cucc.
  • Jimanszky
    #42222
    a Ps3 csak 576p-t,720p-t,1080i-t és 1080p-t tud.
  • Gideon Wieth
    #42221
    miért a felbontással mi a baj ?

    Amit én mutattam annak 1366x768 as az amit ő mutatott az nagyobb és jobb nem ?
  • eilor
    #42220
    igen de azt mondták, hogy csütörtök szállítják le (a "városomba") és pénteken van kiszállítás akkor kapom meg a ps3amat!
  • aabelus
    #42219
    amugy tul sokat ne varj,nem a legjobb a kepminoseg,de a ps2-nel sokkal jobb igy is!
  • aabelus
    #42218
    szóval az az a kábel
  • tothsanyi18
    #42217
    köszönöm a segítséget
  • tothsanyi18
    #42216
    ??? szóval az az a kábel amivel a hagyományos tv-hez kell kötni?
    Lehet h egy kicsit amatőr vagyok.