89387
PlayStation3
  • Prince of Máté
    #42657
    Te egyébként kihez beszélsz?
  • Gideon Wieth
    #42655
    mert ha szép képet ad ///értsd le eshessen az állam egy jó játéknál, lehet jobban megérné egy /////ilyen monitor---> egy Tv Tuner kártyával :)
  • Gideon Wieth
    #42653
    van itt valaki aki LCD monitoron tolja a játékot ?
  • SlickAdam
    #42652
    Bad Company Review
  • Jimanszky
    #42651
    PLAYSTATION 3 LINUX
  • sirpalee
    #42650
    Van ilyen topic?
  • sirpalee
    #42649
    YDL-en biztos fut torrent kliens :)
  • NEXUS6
    #42648
    Jöhet a PS3 Linux topicba is, hogy ne offoljuk már agyon ezt!;)
  • Jimanszky
    #42647
    YDL6
  • NEXUS6
    #42646
    Hú az nagyon teccene, vagy egy torrent kliens, bár az úgy se lesz soha.
    ;)
  • Jimanszky
    #42645
    Esetleg használod a YL6-ot?Írhatnál róla pár gondolatot;)
  • tomy8614
    #42644
    YDL6 sokkal jobb, mint a fedora8
  • Jimanszky
    #42643
    "a Playstation Network elég sok nyak lesz hogy Xbox Live-val szerelmeskedjen"
    Jaaaj szedjetek fel a földről!!!.:DDDDDDD
    Én a weblapforditas.hu-t használom,ott is ilyen érdekességek jönnek ki:DDD.
    Erre iszok egy sört!!Valami alapja már csak van h jön a 2.40,ha már ennyit beszélnek róla
  • sirpalee
    #42642
    Gondold el mi lesz a 3.0-ban :)

    Pl abba is belerakhatnának egy skype klienst annak nagyon örülnék :) .
  • NEXUS6
    #42641
    LOL!
    Mint egy vietnámiból fordított használati uasítás!;)))))
    Ez kiba jó szöveg!;D

    De komolyra fordítva a szót, hát annak ellenére, hogy nagyon nyomatják ezt a 2.40-et én egy kicsit még is szkeptikus vagyok. Ha másért nem, ha tele rakják annyi újdonsággal, akkor miért nem 3.00!?
  • DanielT
    #42640
    Szóra sem érdemes.
  • NEXUS6
    #42639
    Jaaaaaaaa!;)

    Monnyuk annak idején felraktak az 5-ös YDL-t. Akkor az 5-6 verziójú Fedora jobb volt. A 7-es fedora már elég jól ment, de nem kellett volna engedni, hogy frissítse magát, mert egy idő után belassult. A 8-as már alapból instabil és ezen csak javítanak valamicskét a frissítések, de éppen hogy használható.

    Szal ezért gondoltam, hogy visszatérek az YDL-hez, mert most megy a FF és ha túl sok oldalt nyitok meg akkor anyi.
  • balljuggler
    #42638
    Na ezt egy ismert webprogival forditottam:
    Annyira mikor firmware 2.4 kibocsátják a Playstation Network elég sok nyak lesz hogy Xbox Live-val szerelmeskedjen. Firmware 2.4 össze fog adni-játék XMB és egy Trophy rendszer (a Sony válasza a XBL teljesítményekre) tehát ez a firmware eléggé fogja megelőzni XBL-t olyan nagyon kissé.
    Éppen körös-körül gondolkodik az 50 dollár egy év alatt XBL-nek tiszteletdíjat ad Free PSN-nek. Nem csak az de Playstation Network könnyen bővíthető ezeken keresztül a firmwarefrissítéseken keresztül, úgyhogy valószínűleg össze tudnak adni sokkal több XBL-nél jellemez.
    Kapcsolat és online játék tekintetében nincs semmi hibás online játékkal a PSN-en, lemaradáson ha tied játszó egy szaros kapcsolattal valakivel.
  • NEXUS6
    #42637
    ÉS MI A LF-ért ÉN KERESSEK KOMMENTET, KICSIM?
    KERESS TE ÉS SZÁLLJ MAGADBA, HOGY MIÉRT BESZÉLNEK ÍGY VELED AZ EMBEREK!?

    Figyusz, ha más ennek a tizedét kapja (nem csak most tőlem ) akkor már eltakarodik, és esetleg néhány hét múlva óvatosan visszajön. Te meg mint piacilégy ahogy a lócitromról átnyomul a sültkobászra, minnél jobban hessegetünk annál inkább látod, hogy valami van itt, ami neked is kéne.

    EZ STÍLUS????????!!!!!!!!
  • sirpalee
    #42636
    Vávárj, nem mondtam hogy felraktam már, ezt csak becslésből mondom, hogy ennyi a maximuma. Egyelőre lusta voltam kis sata-s vinyóért elmenni.

    Jim egyáltalán nem nehéz felrakni, néztem a leírásokat, elég egyszerű. Itt a fedora valami nagyon egyszerűen felment. Remélem 1-2 hét múlva én is rakok fel, én mindenképp YD-t akarok, ha felment majd megírom milyen lett, addig várjatok :) .
  • SlickAdam
    #42635
    még mindíg ezt az undorító citromsárga borítót erőltetik?:S
  • Jimanszky
    #42634
    PS3 PLATINUM JÁTÉKOK MAJD
    Jöhet majd az Uncharted;))
  • Jimanszky
    #42633
    Ja semmi,csak ő ilyen jó kigyúrt.Hirtelen ő jutot eszembe.Vin Diesel Rulez!!!
  • NEXUS6
    #42632
    Mi bajod VinDízelllel?
    ;)))
  • NEXUS6
    #42631
    4-5 progiról a Fedórácskánál álmodni sem igen lehet!;)))
    Úgy, hogy akkor megvan a jövőheti projekt!
  • Jimanszky
    #42630
    Nehéz felrakni Pali?Mire ajánlanád vagy felesleges felraknom?
  • sirpalee
    #42629
    Hát yellow dog sem hiszem többet tud, esetleg egy kicsit. De ne akarj 4-5 proginál többet futtatni egyszerre :)
  • Jimanszky
    #42628
    A faszom kivan!!Legalább itt a topikban ne bántsuk egymást.Bánt minket eleget az élet..Azt rühellem mikor megyek utcán barátnőmmel és vannak olyanok akik lenézően néznek ránk.Mér ő jobb???Annyira gyűlölöm,meg a sok szaros kölyköt,feszítenek meg azt hiszik ők a Vin Dieselek..Szánalmas..
  • DanielT
    #42627
    Mikor kötöttem én beléd? Keress kommentet.

    Ahogy írom az meg én vagyok, ilyen a stílusom. Legalább van :P
  • Jimanszky
    #42626
    Elverem a seggeteket!!Ne kössetek bele egymásba:DD.Nem is tudtok kötni:DD
  • NEXUS6
    #42625
    Nézd, akkor leírom, de ne vedd kioktatásnak!
    Nem az a gond amit írsz, csak ahogy írod.
    Volt már máskor is, hogy egyetértek veled, erre belémkötsz. 2-3 eset után hát elhatároztam, hogy akkor én is belédkötök, csak és kizárólag hogy érvényesüljenek Makarenkónak a pedagógiára vonatkozó elvei ebben a szép kis topikban is!
  • Jimanszky
    #42624
    Komolyan mondtam cimbi;)
  • Jimanszky
    #42623
    Csak ne hagyj ki semmiből se.Szóval,hozzávalók?Nem külső vinyóra raknám,hanem a gép vinyójára.Pedig még régen küldtek nekem YD dvd-t amiről a srác feltette/lehet te voltál?/de úgy se sikerült:((
  • NEXUS6
    #42622
    Na jó de csak a te kedvedért!;D
  • NEXUS6
    #42621
    OKs!;)

    Na elkezdem előkészíteni hozzá a dolgokat, a jövőhéten még szabin vagyok szal ráérek majd ezzel nyugtatni magam. Az utobbi hozzászólásaimat visszaolvasva asszem rám is férne!;D
  • Jimanszky
    #42620
    De őszintén Nexus!!Mi a bajod Danival?Ő csak leírja a véleményét,sokszor cinikus,de legalább ért a dolgokhoz.Mindig leírja és kimondja a frankót és abszolút nem fanboy.Nem értem az embereket..Ha picit elbeszélgetnél vele,rájönnél,hogy elég sokmindenhez ért,tud,abszolút intelligens.Nem védeni szeretném,csak itt nagyon sokan félreismerték!!!Miért nem próbáltok meg vele beszélgetni és nem veszekedni?Az meg,hogy akkor vesz gépet mikor van rá normális játék,legyen az ő dolga.Ha megteheti mért ne?!Csak tényleg annyit kérek,hogy próbáljátok meg elfogadni!!/Na mit fogok ezért kapni...de nem érdekel,mert tudom,hogy Dani egy normális,őszinte,szubjektív srác/
  • DanielT
    #42619
    Túl régi motoros vagyok ahhoz, hogy újat tudj nekem mondani ebben a témában.
  • NEXUS6
    #42618
    Cukorfalat, csak azt vedd észre, hogy a rajongótáboroddal legalább össszemérhető azok száma akik utálnak, ja és gondolkodjál már el azon is hogy miért. Nem mintha nem írnák le neked minden nap!
  • Jimanszky
    #42617
    Rendben válts és feltesszük együtt a yellow dögöt;))
  • Jimanszky
    #42616
    Már megint mi lesz itt....Á csak a szokásos..Anno próbáltam Ps3-ra feltenni a yellow dögöt,de nem jött össze.Pedig jó lett volna.