89387
PlayStation3
  • NEXUS6
    #42615
    Igaz ez nem Linuxos topic, de mennyire használható a yellow? A Fedoránál vannak érdekes dolgok, amit meg kell szokni. Pl 3-4 alkalmazást bír aztán elfogy a memcsije és kegyetlenül belassul. Meg nálam ha grafikus felület bootolásakor valami igényesebb progit elindítok akkor egyszerűen kilép.
    Szal ha kicsit könnyebben használható az YDL akkor én is váltanék.
  • sirpalee
    #42614
    Sokat ne várj a ps3-as linuxtól. Túl kevés a memória. Igazából csak parasztvakítás, ha felhasználóként akarod használni, viszont ha cell-t programozni, arra tökéletes és olcsó alternatíva a 12 ezer dolcsis cell bladekkel szemben :) .
  • DanielT
    #42613
    Á nem, neked csak akkora a pofád, hogy elő akarod írni, hogy ki jöjjön ide, vagy ki ne. Értem.
  • balljuggler
    #42612
    Akkor yd lesz belőle csak vegyem meg a vincsit...
  • balljuggler
    #42611
    ox=Fox
  • balljuggler
    #42610
    igen ezt mondta ox hogy ezt használod pc-nek is-remélem eljutok eddig én is!
  • NEXUS6
    #42609
    Hát tudod engem is kérdeznek, mint látod!
    Csak nekem nem akkora a pofám miatta!
  • sirpalee
    #42608
    Szóval ps3-ra akarod rakni. Inkább yellow dogot rakj fel, nekem a gépemen van fedora, de a yellow dog jobban be van lőve a ps3-ra (kevesebb mem stb).

    Én még nem jutottam el odáig, de a legegyszerűbb ha fogy egy 120-160 gigás satas vinyot, újraformázod, adsz 10 gigát a rendszernek, ebből 9 giga rendszer, és 1 giga swap, és az adatok tárolására pedig a fat 32-es részt használod. Csak az alap progikat rakod fel a 9 gigás rendszer részre. Legalábbis ahogy én kivettem a netes leírásokból, ez tűnik a legésszerűbbnek :) .
  • NEXUS6
    #42607
    Fenn van a 8-as. Végül is ell lehet bütykölni rajta. Ha pl. éppen PC-t váltasz, ideig óráig megoldja a gondodat. Vagy csak netezel, meg letöltesz, meg ilyenek.

    Nekem is csak ez van itthon, pl Digitális fényképezőt ilyenek felismeri, indítja a az alkalmazást meg ilyenek. Tök jó, de nem egy Vistás szupergép.
  • Istencsászár
    #42606
    Az a különbség köztük hogy engem nemérdekel ki mit ír az X topikba vagy akárhova, tudok neki értelmes módon válaszolni, Te nem... innentől fogva kérlek hogy ne irjál nekem, mert értelmes mondat eddig nemhagyta el a "kezedet".
  • balljuggler
    #42605
    nehéz felrakni?ha veszek bele 1 másik szűz vinyót akkor arra hogyan tudom?mert ugye akkor az alapmenü nincs is rajta aminek kéne lenni..
  • NEXUS6
    #42604
    BAKKTER!
    NEM ÉN TÉPEM A POFÁM AZ X TOPIKBAN, ÉS SZÓLOK BE A JÚZERNEK HA CSAK KICSIT RAJONG!
    NÁLAD MENTEK EL OTTHONRÓL SZÉPECSÉM!
  • sirpalee
    #42603
    Mi kéne fedorán? :) Bár nekem 64 bites van, de az alap dolgok hasonlóak
  • Istencsászár
    #42602
    Mármint mi nem megy? mondjuk én ilyen "hülyeségeket" soha nem használok mert feleslegesnek tartom és számomra 0 értékű ficsőrök.
  • NEXUS6
    #42601
    Azért sajnálom aki, csak végig rohan a MGS-en. A pályákon tök jó az Ipod-ra zenéket keresgetni, meg külön még le is lehet tölteni. Ezek a megszerezhető letölthető camo-k (gyak szkinek) is tök jók!

    Szal tök mindegy, hogy mit rakott be vagy hagyott ki a Sony a rendszerből, ha egy cég veszi a fáradtságot, hogy ilyenekkel kedveskedjen, akkor benne lesznek a játékban, ha meg leszarja a júzert, akkor semmit nem kapunk XMB elérhetőség ide vagy oda!;)
  • DanielT
    #42600
    Nincs. De nem is megyek sehova efelől egészen biztos lehetsz. Legalábbis amíg kapom privátban az emberektől ebből a topikból a kérdéseket tévékkel, gépekkel meg minden egyébbel kapcsolatban. Nem téged kérdeznek. Valamiért engem. Ismeretlenek, akik nem is szoktak ide kommentelni.

  • balljuggler
    #42599
    Akkor az hogy lehet hogy haver gépén nem megy ez a dolog??
  • balljuggler
    #42598
    Fedora-linux...valamelyikben otthon vagy?Fox mondta h Téged kérdezzelek ilyen zargaságokkal
  • Istencsászár
    #42597
    Idegbajos vagy?
  • balljuggler
    #42596
    Aztakurva....Nex te aztán nem g*cizel....
  • balljuggler
    #42595
    Azért kivi lennék mennyi az eredeti a csákó gyűjteményében...
  • NEXUS6
    #42594
    Téged is mi a faxomnak küldött ide az istenke, vegyé péjest aztán gyere vissza!
    Csókolom!!!!
  • balljuggler
    #42593
    Ezeknek már-már eszmei értéke van és látszik ,hogy egy megszállottal van dolgunk!
  • NEXUS6
    #42592
    Köszi!

    De nincs harag?!
  • DanielT
    #42591
    Jó.
  • balljuggler
    #42590
    Nem gyenge a srác...amolyan DanielT fílingem van a videótúúl
    Nesztek..:P
  • Istencsászár
    #42589
    Tényeken nehéz lovagolni... a PS3ba olyan funkciókat pakolnak bele, ami Xen 2005 óta alapnak számítanak... tények, semmi más.
  • NEXUS6
    #42588
    Na kiscsákó, húzzá már el innen ebből a topikból és keress magadnak egy Atari2600, vagy Colecovízsőn topikot, ahol még a gyüjteményedet is fényezheted!
    Jó!???
  • sirpalee
    #42587
    Ez sajna csak egy játék :(
  • JohnnySmith
    #42586
    Akartam éppen írni hogy ez alap lett volna már az elsőkközött hogy lehessen zenét hallgatni ingame....
    De mkv támogatást azt nem....
  • NEXUS6
    #42585
    Elvileg eleve bármit elérhetnél a játékokból, csak mivel a PS rendszere zabálja az erőforrást, ezért a fejlesztők inkább kihagyják. Ha csinálnak egy sokkal soványabb rendszert, akkor is kell minden játékhoz patch, hogy bekapcsolják ezeket a funkciókat! Valszeg ez a soványabb rendszer lesz a 2.40.
  • DanielT
    #42584
    Tökmindegy, csak azért kérdeztem, mert ez a zene meg ingame menü a kezdetektől alap szolgáltatás 360-on. 2005 óta.

    Szal az, hogy ezért jó Ps3 tulajnak lenni, hogy várni kell ilyen alap dolgokra, talán nem teljesen igaz.
  • Fikusz
    #42583
    Hirdetés köv.:

    DMC4 eladó 8k +pk.

    Hirdetésünket olvasták..
  • balljuggler
    #42582

    Rád vártam...
    Mért szerinted nem?
    Vannak fenntartásaim az x ellen!Tapasztalat!Ha érdekel leírom tömören!
  • DanielT
    #42581
    Mé?
  • Istencsászár
    #42580
    Az azért már durva lenne:DD
  • balljuggler
    #42579
    Fifa-t szereted esetleg?Ha belőtted a netet akkor regizz be és szedd le a bf-bc demot!!!
  • balljuggler
    #42578
    belőtted már netre a ps-t??
  • balljuggler
    #42577
    Na gyerekek ezért is jó hogy PS3-unk van!!!
    XMB&szaxiaszízé vagymi...
  • eilor
    #42576
    rohadt jó... csak még hozzá kell szoknom:-) eddig még csak dvd és avi (szinkronos) próbáltam ki és minde okés idáig!!! most lépek kicsit sportolni de este jöhet a játék!!!