89387
PlayStation3
  • Papesz
    #42697
  • Papesz
    #42696
    Az a baj, hogy túl komolyan veszitek (illetve pár ember) ezt az egész ügyet.

    Már meg sem lepődöm, de teljesen ugyanúgy látjuk. Mintha az életük függne egyeseknek a PS3-tól és ettől a topictól.
  • Nexxuss
    #42695
    Meg ezt a fanboyságot sem értem. Én nem azért voltam PS3 fanboy mert Sonyra lehet f*szt verni. Hanem a több tucat Jrpg, tekken, killzone meg hasonlók miatt. MOst ebből így másfél év távlatában mink van? EGY NAGY BÜDÖS SEMMINK. akinek ez tetszik jelenleg, és nem szidja a Sonyt az hülye.
  • sirpalee
    #42694
    Amúgy csak rosszul érzem, de tényleg belerakták a sixaxis auto kikapcsolás funkciót végre?
  • Nexxuss
    #42693
    Rigel baze. Aki kicsit is tovább lát az orránál az látja, hogy a PS3 jelenlegi koncepciója nem jó! nehéz programozni a gépet, így az elsődleges platform 360 mindig is. Hogy lehet ez ellen tenni? Hát pénzzel, hogy a Sony támogatja mindenben a third party fejlesztőket, vagy ad nekik lóvét, hogy először a bonyolultabban programozható gépre tegyék rá a programot. De a SONY LESZARJA. Getaway? 8 days? Heavenly Sword 2? Ha ezeket a fejlesztéseket leállítja, akkor mit várunk a többi fejlesztőtől? Amúgy az a baj, hogy az összes Sony fan azt mondoatja, hogy nem szar a PS3 hardvere. De könyörgöm ki beszél itt arról??? RSX kaki; de a CELL télleg egyensúlyozza az egészet. Senki nem szidja a hardvert mert télleg jöbb.

    De amíg a fanboykák jelenleg csak ezzel tudnak érvelni, mert a multi játékok mind szarabbak, exklúzív címek meg alig vannak, oszt azok egy része is nagy szar! Cáfolja meg ezt valaki ha tudja, de ha lehet ne fanboyként hanem NORMÁLIS felnőtt emberként. Mert tényleg vicces, hogy ha valaki rossz véleményt mondd akkor az már menjen a faszba.
  • HUNMarcus
    #42692
    COD 5 video
  • sirpalee
    #42691
    Őszintén szólva rohadtul nem értek az lcd monitorokhoz... Samsunggal jó tapasztalataim voltak, 931bf-em volt előtte (tovább lett adva egy másik gépnek), munkahelyemen 223bw van, az is tökéletes. Tényleg a szín, meg a sidekick döntése győzött meg :) .
  • wordsworth
    #42690
    Látod, látod lassan te is szobatiszta leszel :)))
  • EmThor
    #42689
    GT-n van új gyűrűk ura játék trailer
  • EmThor
    #42688
    kamu, nem a tied
  • tarti19
    #42687
    nem igazán veszed észre a kontrasztarányt...:) főleg nem TN+film panelnél
    az meg más ha a barátnőd is erre szavazott:) érthető a dolog
  • DanielT
    #42686
    Na már megint rólam van szó :) Sebaj, kedvenc témám :D

    Az a baj, hogy túl komolyan veszitek(illetve pár ember) ezt az egész ügyet. Ugyanez a helyzet pl a gamer365.hu oldalon, ahol sokáig a nagy X360 gyűlölőnek/fikázónak voltam beállítva... mert ami szar volt azt ott is megmondtam. Szóval vicces ez a dolog. Ha kimondod az igazságot az valakinek úgy látszik mindig fáj.

    Viszont jó hétvégétek lesz, mert csak holnap este jövök legközelebb.

    Addig is, hogy lássátok hova húz igazán a szívem :D






  • sirpalee
    #42685
    Hát lehet, de jobban tetszett a színe mint a 2493/2693esnek és a barátnőm is erre szavazott, no meg kisebb fogyasztás / nagyobb kontrasztarány.
  • tarti19
    #42684
    azért enynért nem éri meg sezrintem amikor 99K-ba megakpod a 2493hm monitort is... ráadásul 2" kerülne 35K-ba ? :( amúgy élvezet az tény
  • PoisonChihuahua
    #42683
    Az a "hír" nekem is csípte egy kicsit a szemem, de gondoltam nem reagálok rá, mert még én lettem volna lebaszva, szal hagytam a fenébe....
  • Jimanszky
    #42682
    Be is baszna ha nem lenne jobb Ps1 után
  • Jimanszky
    #42681
    Oké aláírom h nagyrészt igazad van,de szerintem tényleg ilyen a stílusa,kissé lekezelő.Ő ilyen.Mindenkinek vagy vmiféle stílusa,de szerintem nem fanboy az X-szel szemben,de tény h MÉG jobb az X úgy összességében és ezt ecseteli.Ő azt nem bírja ha valaki elfogult a Ps3-mal szemben és azt mondja h fúú de állat a grafika meg milyen fasza a felbontás.Ő meg jön és beírja h X-en mégszebb.Ő mindig Tényeket ír.Az meg h leszól embereket,hogy "jajj és akkor ennek örülni kell?" hsz-eivel,az meg az ő stílusa.Mindenki kiadja magából.Én pl sose fogok fuck you-s smiley-kat benyomni,mert nem az én stílusom.Kedves vagyok mindenkivel és segítek ha kell vmi.Őt így kellene elfogadni.Vélemény?Na majd jön Dani aztán kitárgyaljuk,mert itt béke lesz azt mondom
  • eilor
    #42680
    én nem tudom milyen volt a ps2 mert az nálam kimaradt... ps1 egy után azt kell mondanom hogy ez a gép (ps3) 1 álom de komolyan... nekem rohadtul bejön! most kezdtem el gta4et... hát az is ott van grafikailag! mondjuk ez az első játékom, biztos van ennél jobb is... ellenben ezzel is elvagyok jelenleg... aztán majd alacool a játékok vásárlása!!! majd netre is kötöm... fikmeket nézek, ááááhhh nagyon jóóó....
  • HAF Rigel
    #42679
    DanielT nek spoiler ne olvasd tovább

    Jim alapvetően az a bajom DanielTvel , hogy azt állitja magárol nem Fanboy , de Wiiröl a vélemény Szar , Ps3 ról a vélemény szar , Xbox360 überkirály .
    Mikor mi kapunk valamit, a válasz 2005 xbxoxban már benne volt. MIÉRT NEM ÖRÜLHETEK ANNAK HA KAPOK EGY ÚJ FUNKCIÓT A GÉPEMBE ? MIÉRT KELL LEOLTANI EGYBŐL ? NEKI EZ FÁJ ? VAGY MIÉRT ?
    Alapvetően a sony a HOMEBA akarta integrálni az egész rendszert , de mivel a HOMe csúszik vagy 2 évet így ezért találtak ki valami addig amig nem lesz HOME . (ez az én véleményem az Archiment rendszerről) .
    Vissza Danieltre . Ráfogja hogy neki van stilusa ( nálunk ez parasztságnak hívják nem stilusnak , mert megtanitottak a békés együttlétre , nem a másik tökéletes basztatására beszologatásra). Ami másik dolog egykép ami lejön róla az ,hogy valami pénzes ember aki azt hiszi hogy csak az ő véleménye lehet az igaz, más véleménye nem számi nem is lehet , ha van más vélemény akkor viszont meg kell tériteni mert az sem lehet igaz.
    Érted mire akarok kijukadni. elhiszem hogy a megjelenités nagymester benne van a szakmában stb stb , de ez nem jogositja fel arra hogy ilyen arogás modon viselkedjen ( pl emthor kick by Játékaim.hu)
    Nekem volt ZX81 , C16 ,C64 , 286,386,486, Nes, Snes , ( Kölcsönöztem elég sokszor SEGA MD) Ps1 , Ps2 , Ps3 , Psp , athlon 2800+ athlon 64+ 3200 + athlon 2 4200+ Core 2 van most . Szoval nem vagyunk mi sem kezdő játékosok elhiheted , megéltük ezt az , mégis úgy vagyunk kezelve részéről mint a 2éves kis csitrik akivel meg kell éretni hogy szar a PS3 . Te is emlékszel a kezdetekre mikor jöttek a boxosok és gyözködtek , hogy szar a ps3 , mert nincs rá játék , drága , stb stb Akkor is jót mulattunk rajta , mert nekük volt és játszottunk rajta . Szép lassan kaptunk programot, a gép ára is lement , jött a Dvix lejátszás , updatelt BR lejátszás , Ds3 joy , Jó exclusiv cím is megjelent , a géppből is eladtak 12millát. Szoval nem fog már elbukni a ps3 , nem lesz olyan sikeres mint a ps2 , de alapvetően mint a 3 gépből eladtak annyit hogy sinán produkálnak millliós játék eladásokat. Ezért sem értem miért kell jönni és ocsárolni a mi gépünket , vagy a Wii.
    Probálok nem foglakozni vele , de nem lehet kikerülni 100 postból 10-20 az övé az biztos itt a PS3 topicban, Néha kifejezetten hergeli a társaságot ( pl mikor beírja hogy el megy ebédelni addig találjon ki valami az akivel éppen vitatkozott( zárójelben megjegyszem akkor igaza volt , de a stilus az nem egyedi hanem paraszt és kioktató).
    KB ennyi nem szaporitom a dolgot. Remélem megérted miért alakul ki ez a dolog, és alapvetően nem látom hogy változna , mert a változához 2 ember kellene.










  • HUNMarcus
    #42678
    meghiszem azt, nekem csak egy ilyen 22" jutott, de ez is szép
  • HUNMarcus
    #42677
    "Mivel eddig még senki más nem jelentkezett, nagyon úgy tűnik, megvan az első magyar MGS4 gamer, aki teljesítette a közel lehetetlent, és megszerezte az elérhető legkomolyabb rangot a játékban: fórumtársunk Masamune a mai napon Big Boss-á lépett elő! Jócskán öt óra alatti játékidő, nulla riasztás, nulla halál, nulla EÜ csomag, nulla gyilok, The Boss Extreme nehézségi fokozat." ...576...

    miből gondolják, hogy az első? nem mindenki rakja ki az ablakba, hogy de fasza gyerek vagyok, de hát ha ennek örül....egészségére!
  • aabelus
    #42676
    koszi!
  • sirpalee
    #42675
    hd vagy hd ready?

    Amúgy nekem elsősorban pc-hez kellett, szóval tv kilőve, hihetetlen jó a visual studio ekkora felbontásban :) .
  • Prince of Máté
    #42674
    mkvmerge.
  • aabelus
    #42673
    mkv vagy vob-hoz lehet feliratot csatolni valamivel?
  • HUNMarcus
    #42672
    először kerestesd azzal a készülékkel a kapcsolatot amit használni kívánsz és utána keress rá PS3-mal, nekem így összejött a headset
  • HUNMarcus
    #42671
    ennyiből pénzből akkor már 82cm-es hdtv
  • ztahity
    #42670
    Helló! Tudnátok segíteni nekem, hogy a Bluetooth a ps3-on, hogy működik? Próbáltam bekapcsolni, vagy ilyesmi, de nem igazán ment. Keresett készüléket, de nagyon sokáig abba sem hagyta, így hát kiléptem. Nem tudom hogy kéne megcsinálni. A media server mire jó és hogy lehet használni? A segítséget előre is köszönöm!
  • DanielT
    #42669
    Én már rájöttem, hogy kár mondani. Még te leszel a szemét, hogy azt mondod, hogy nem jó. Aki bevásárolt ilyen felbontású cuccal az terjeszti, hogy mennyire jó, aztán a következő is megveszi és terjeszi+védi.

    A tudatlanság boldogság. Ha még igénytelenséggel is párosul az maga a nirvana...

    Tudod... "Sdtv-n is teljesen jó a PS3 képe!"
  • Papesz
    #42668
    A felbontása. Pár nappal ezelőtt már többen is leírtuk szerintem pont a Te kérdésedre.
  • Gideon Wieth
    #42667
    azzal amit én írtam mi a baj ? DVI van rajta meg hdcp is .
  • sirpalee
    #42666
    ien

    Valami eszméletlen 55 centis sd tv után :)
  • Gideon Wieth
    #42665
    milyen monitor ? és mennyibe fáj?
  • Gideon Wieth
    #42664
    mert ??
  • sirpalee
    #42663
    Jam, szintén lcd monitoron. Egy katt és váltok pc és ps3 között :) . Lehet vga-n még rádugok egy piros gyűrűs elhalálozósat, de majd meglátom :) .
  • Alien!
    #42662
    evvel nemértek egyet....a hang nem 9,5 hanem 11......:) előrendelve.
  • Sund
    #42661
    lassan kezdődik a meccs, én má' nyitom a söröm.
  • Jimanszky
    #42660
    :DDDDD
  • tarti19
    #42659
    igen , jómagam monitoron keresztül jáétszok a ps3-mal...
    Azzal monitorral meg nem fogsz szerintem ps3-t tolni...
  • eilor
    #42658
    még nem lőttem be rajta a netet... (a pcmre van kötve jelenleg) most örülök ha lesz időm vele játszani aztán majd a jövőhéten valamelyik nap azt is megoldom! persze szeretem a Fifát, a pcmen fent is van a 07!!!