89387
PlayStation3
  • sirpalee
    #42737
    Rájöttem hogy PC-n. :P

    De még az én régi pc-m is vitte simán az SA-t. Pedig az sem egy mai darab :)
  • gaben4
    #42736
    Tényleg Home-ról tudni valamit? lesz egyáltalán abból valaha is valami? idén sztem tuti semmi.
  • tarti19
    #42735
    Pc-n:) tolta:P
    Amúgy még egy FC2 is jön idén szóval az a 10-12 játék még kevés is volt...
  • sirpalee
    #42734
    Min játszottál te SA-val? :D
  • gaben4
    #42733
    Hát igen ezzel én is így voltam.. Én GTA4 packot vettem és hát utánna napokig kapartam össze az állam a földről, mivel nem akadt a GTA4 és ez nekem annyira érthetetlen volt hogy hihetetlen mivel előtte a PC-m ami már veteránnak minősül a San Andreas-al is csak úgy küzdött meg hogy ki kellett kapcsolnom a forgalmat hogy jáccani tudjak szal hát ezmiatt is okozott meglepetést a ps3 bőven de már megszoktam hogy van, mindennapos dolog hogy úgy jáccok egy játékkal hogy 2 lépés közt nincs 10 perc szünet :D ...
  • eilor
    #42732
    hát igen...

    mivel nekem jelenleg a ps3 újdonság, így remélem nem haragszotok meg ha áradozni fogok róla még 1 drabaig! sz'al ezért nem kell nekem esni én nem próbáltam az xbox360at sem és biztos az is faxa meg mind a ps3nak és az xboxnak megvan az előnye, hátránya... viszont egy valamit biztosan tudok, azt hogy nekem amire kell bőven megteszi!
  • tarti19
    #42731
    veygél akkor egy mgs4-t vagy egy Assasin Creedet:)
  • gaben4
    #42730
    Hát nemtom... Én GTA 4-t is hamar meguntam pedig az sem minősül rövid játéknak :D:D:D Meg nem is tom most mire van igazán szükségem.. Rengeteg játék szóba jöhetne (Battlefield BC, Timeshift, The Darkness, Orange Box, Oblivion, MGS4 , ) szal tényleg sokminden de én most a Brothers In Arms megjelenéséig csak egy játékot szeretnék venni és ehhez kellene a lehető legjobb döntés ami biztosan kihúzná addig...
  • sirpalee
    #42729
    Hát nem tudom, sajna hiányzik a modder community mögüle, ami miatt nagyon sokáig kitarthatna, de így is kihúzhat 3-4 hónapot :) .
  • Foxhound1980
    #42728
    Pfff... Van olyan gém ami kb egy napig tart nemhogy egy hétig :D
  • gaben4
    #42727
    Nah akkor megnyugodtam :D Jó kis game az nem vitás csak kicsit nehéz, megtanulni az egészet meg kitapasztalni...
  • gaben4
    #42726
    Már leszedtem kb 80000 szer vittem végig, teccik a rombolható környezet meg a multi része is nagyon jó de van egy olyan érzésem hogy kb 1 hétig tartana a játék..
  • SlickAdam
    #42725
    nem akarok visszaolvasni, hogy ki mondta ezt, de nagy marhaság. semmi baj nincs az Obli irányításával!
  • sirpalee
    #42724
    Jah, gondolom hogy van, csak még nem kezdtem el körülnézni, csak máshol szoktam vásárolgatni, majd ott is rákérdezek hoznak-e gold edition-t.

    Amúgy próbáld ki a bad company demóját és döntsd el te, hogy tetszik-e.
  • tarti19
    #42723
    de vehetsz más játékot is ám... akár a jatekaim.hu-ról is....
  • gaben4
    #42722
    Hááát gyerekek nem tudom :D:D:D Oblivionnal ellennék tuti egész nyáron de most hogy mondjátok, hogy nem az igazi az irányítás.. pfffff nehéz dolog e a játékvásárlás :D
  • tarti19
    #42721
    jah-jah egyértelmű, amúgy mgs4 - bf-oblivion ebben a sorrendben...
  • gaben4
    #42720
    Az Überkonzolon van axem Gold Edition..
  • gaben4
    #42719
    Nah mostmár végképp elbizonytalanodtam.. majd utánnanézek ennek a witcher-nek... Most mindenképp egy tartós hosszújáték kell amit nem lehet egyhamar megunni ....
  • sirpalee
    #42718
    Ha nem ismered a sztorit semmit sem fogsz érteni, és egyáltalán nem fog tetszeni.

    BF:BC meg jobb döntés, mint az oblivion, ha PC toltad, ott élvezetesebb tud lenni :) (jobb irányítás, egyszerűbb kezelés stb). Meg ha a hell's highwayt várod akkor a bad company nagyon be fog jönni, én is meg akarom venni, csak keresnem kell egy gold edition-t.
  • tarti19
    #42717
    2006-ba biztos az év RPG-je volt de 2007-bena WItcher jött látott és nagyot ütött:)
  • gaben4
    #42716
    Igen hát épp ez a baj hogy nem játszottam az előző részekkel, meg talán az idegesítene kicsit hogy nagyon sok a videó a játékban.. viszont Oblivionnal toltam már kb 1 évet Pc-n csak kevés volt hozzá a gépem és abba kellett hagynom, de nagyon bejött.. Főleg a Game Of The Year edition ahogy te is írtad :D
  • gaben4
    #42715
    Köszi szépen... Bár nem is tom inkább maradok a tv-nél az némivel szemkímélőbb :D Meg vmi ultra jó headset kellene elérhető áron de van aki ilyenekkel rémisztget, hogy egy bluetooth-os headset agyrákot okoz :S:S nah most ha veszek egy usb-s headset-et akkor az kb ilyen 1.5 méteres hatókörrel rendelkezik a zsinór miatt és én nem akarok a tv előtt állni :S
  • Kratos86
    #42714
    MGS4-et pedig vétek lenne kihagynod! Persze ha nem játszottál az előző részekkel akkor addig tényleg ne vedd meg!
    Obliviont viszont ajánlom mert nekem megvan az Év játéka kiadás és nagyon jol megcsinálták!
  • tarti19
    #42713
    DVi-HDMI átalakító kell neked , amúgy konzolboltban már láttam de inkább számítástechnikai üzletekben 3-6k közt vegyesen:D
    de csak akkor jó ha HDCP kompatibilitás is tudja monitorod
  • gaben4
    #42712
    És még valami amiben esetleg segíthetnétek :) Mi a neve annak a "kábelnek" amivel a ps3-t ráköthetem monitorra is? és hol lehet olyat szerezni?
  • gaben4
    #42711
    Ajj gyerekek játékvásárlásra került a sor de nem tudok dönteni hogy mi legyen? Eddig megrögzötten MGS 4-et akartam venni de aztán haverom megvette és finoman célozgatva le akar beszélni róla.. Mellette még ott van az Oblivion amin erősen gondolkozom mert szimpatizálok vele nagyon ... Vagy rendeljem elő a Battlefield Bad companyt? nemtudom mi legyen :S:S nem akarok unatkozni a Brothers In Arms: Hells Higway-ig.
  • HAF Rigel
    #42710
    Figyi én értem amit leírtál , de nézzük az én oldalamról.
    Neked van egy kedvenc játék stílusod, ami eddig Ps2 játékok voltak ." Getaway? 8 days? Heavenly Sword 2" Egyik előző részével sem játszottam , nem is érdekel (Tudom a HS ps3 játék volt) . Mikor ti a kardotokba döltetetek ,hogy ezeket leállitották akkor is csak néztem hogy most mi a F*** van , mert így válogatnom kell a játékok között hogy melyiket vegyem meg , mert annyi cím jeleneik meg amire kiváncsi lennék.
    Én régen is Pc játszottam a Fps, stratégiát. Nekem Ps2 verseny játékok voltak meg mint F1, GT 3 , 4 ps1 GT1-2 Moto Gp , stb stb . Én ezeknek a játékoknak a folytatását vártam , így én elégedett vagyok van F1 em , van Gt5p , FPsben , Cod4 , Ut3, Resistance , GRAW2 , Haze ( nekem akkor is tetszik, bár nem a grafika) és van egykét játék stílus amibe bele kostoltam , mert végre olyan képi világot is kapok amire azt mondom megéri ( Rachet, DMC4 , Most az MGS4 ) .
    Én ezért nem érzem azt a katasztrófát amit írsz . Mindig van valamilyen játék amivel tudok játszani . Sajnálom hogy az álltalad várt címek nem jönnek vagy késnek , de azt kijelenteni hogy a ps3on nem lehet játszani , és csak boxon lehet jót játszani , szerintem nem álja meg a helyét .
    Napi 3-4 órát simán el tudok szorakozni minden nap . Most MGS4, aztán Haze vége , aztán neliállok a GTA 4 nek , bár lehet hogy Bf:BC lesz belőle . Aztán vissza Grid Multi , F1 , Gt5p . Szóval találok a polcon mindig olyan programot amivel el tudok játszani . Ezért sem értem , hogy minek kell háborúzni , föleg nem a ps3 topicban . Ha valami gyilok szobában lennék szajkozhatnák azokat a dolgokat amiben a mi gépük jobb , és találhatnák süket füleket a másik oldalon . Aminek alapvetően nincs értelme. Ezér szeretném ha itt ebben a forumban nem arrol szolna a dolog egy hírrel kapcsolatban hogy nekük már 2005 óta van . Hanem annak örülnék hogy mostmár nekük is van. Érzed a külöbséget ?


    Egyébként tényleg olyan vita ez mint a Cola , vs Ásványíz. Mind a 2nek van előnye hátránya , mivel EU megjelenés napjától megvan a gép elhiheted hogy ismerem a "hibákat" "hátrányokat" , de nekem megfelel döntöttem valami miatt.
  • ztahity
    #42709
    Köszi a választ! Amúgy nem lehet más készüléket csatlakoztatni Bluetooth-on? Mondjuk egy mobiltelefont? A média szervert tudja valaki mire lehet kihasználni? Bocs hogy ilyen segg vagyok!
  • tarti19
    #42708
    naaa én tényleg Samsung monitoron tolom :)
    így van , bőségesen elég a játékfelhozatal egy normális játékkultúrához, ami napi 2-3 óra szerintem, de inkább 1-2 óra...
    Amúgy meg azért a SOny új dologba adta fejét ugye CEll proci és BD meghajtó ami jelenleg új technológia... mikor bejött a DVD ahh milyen drága volt, 100k-ba író? nebazz már.. és így tovább, most meg dl írót vsezek 5-6K körül...

    ALien idén még jön egy ALone 5 , FIfa 09, Gyűrűk Ura móka is LIttle big planet , és a többi...
  • Foxhound1980
    #42707
    Játékaimon élből 5 van.
  • sirpalee
    #42706
    Én konzolstudioban vettem :) nagyon szép játék.
  • sirpalee
    #42705
    Kinek függ jobban az "élete" a topictól? Aki idejár és próbál beszélgetni normálisan, vagy aki idejár és folyton mondja hogy x a jobb, ez már x-en régen volt, ne légy hülye ne vegyél ilyen szart, mennyivel rosszabbak a multi címek stb...

    Gondolkozz.
  • Sephi
    #42704
    Baszki en nem talalom a Folklore-t sehol megvetelre :(
  • Alien!
    #42703
    Azért sztem ennyire nem szar a helyzet,én nemtudom nektek mennyi időtök van és legfőképpen pénzetek,de ez a játékmennyiség pont megfelelő....És az én szempontomból még aránylag jó ütemezésű is....Bazki mennyi játékot akartok havonta 5-6 blockbuster-t?!?!? Mi a haverokkal még rengeteget cod4-ezünk,ki kell játszanom a MGS4-et(online-hoz még hozzá sem nyúltam,)hétfőn itt a Battlefield ami kitart őszig(hiszen nyár van),aztán itt a Resistance2 rá 2 hónapra Killzone 2 Aliens Colonial Marines,Cod5!!!!!!!! miről beszélünk?!?!?!?És akkor nemvettem még Fifát,Gta4-et,Gridet megannyi idén megjelent/megjelenő játékot....Mind lehetne nyomni multiban...Ki a f*sz győzi ezt idővel/pénzzel?!?!? Az egy picit zavar,hogy a multicímek néha szarabbak,és az hogy általában ezt egy olyan öntelt kötözködő(többek véleménye szerint jó(?) anyagi helyzetben lévő) forma tömi a pofámba nap mint nap,akinek a konzolozás a legnagyobb hobbija és mégis egy samsung 23r82-ön játszik?!?!?!?!? Totál hiteltelen.
  • tarti19
    #42702
    nekem itt a PC- is miden játék elfut rajta majdnem max. grafon de mégsem vagyok tőle elragadtatva , mint ahogy a PS3- tól sem, tehát amki az x360-t hasonlítja nekem a PS3-hoz grafikailg akkor arra csak azt tudom mondani , hogy a PC nagyon csúnyán elveri... továbbá két konzol minek mert ami megjelenik ps3-ra azzal bőségesen elégedett vagyok, mivel nincs annyi időm játszani mint másoknak, esetleg van olyan játék amit nehéz letenni akár a multi miatt...
  • Nexxuss
    #42701
    szövegértés emberek:):)

    Exklúzív cím alíg. A multik meg rosszabbak. Egy szóval sem mondta senki, hogy nem lesz játék. 10-12 persze túlzás. És továbbra is mondom, akinek CSAK PS3-a van annak mindegy, hogy jobb e a gépen vagy szarabb. Csak a fanboyok vérengzenek ilyenkor, mert hogy azapéjeshárom azajóó.
  • Papesz
    #42700
    A mondat második felét ugye viccből írtad?
  • tarti19
    #42699
    Ez igen ez valami
  • tarti19
    #42698
    Szerintem így is elég sok jó játék van kint a piacon... ráadásul még idén 10-12 új játék is megjelenik, ami azért nem kis szó