89387
PlayStation3
  • ztahity
    #42777
    Áhháá! Értem! Akkor így már minden oké! Na megint okosabb lettem!
  • sirpalee
    #42776
    Találgatások :

    1. úgy mesélték hogy sima visa electron is jó
    2. usa-val
    3. elvileg igen, de van címgenerátor is, ileltve google earth oszt jóvan :)

    Biztos

    4. Engedik letölteni azonnal vásárlás után, asszem töltened kell fel pénzt a nevedre.
    5. Persze mert az online accountodhoz van linkelve, és bármikor újra letöltheted (akár a steam).

    6. Hogy érted?
  • ballor
    #42775
    A kézzel fogható azért jó, mert el tudod adni.
    Ez vinyón van, nem kell lemezt berakni (lustáknak külön előny). Foglal helyet, de pl. a DMC4 és a GT5P is 5-6 giga körül eszik.

    Adatvesztés (vinyó bukta) lehet, de elvileg mindent 5x tölthetsz.
  • sirpalee
    #42774
    Csak azért írtam nehogy meggondold magad.

    Egy elite kb 90k, egy ps3 40 gigás is annyi, sőt az már 4 hónapos. Ha vadiúj, eladná kb 80-ért 10-et ráfizet és kapi egy teljesen új ps3-at, garival mindennel együtt. Vagy még akár olcsóbban is. Nem kerül csak úgy egy vadiúj elite egyes emberekhez :)
  • ztahity
    #42773
    Én nagyon ellene vagyok ennek a vásárlási formának, mert szerintem jobb egy kézzel fogható dolog, mint egy hiba után adatvesztés miatt bukott dolog, és még a vinyón is foglalja a helyet. De lehet rosszul gondolom.
  • fsgh
    #42772
    dettó. Szal jöhet a fejtágítás:D
  • tarti19
    #42771
    ez negem is így érdekelne szépen sorba leírva, mert nagyon gondolkodom majda bankkártyás vásárlásokon storeról és külföldi oldalakról is ...
  • HUNMarcus
    #42770
    Store vásárlással kapcsolatban lenne pár kérdésem:

    1.milyen kártyákkal lehet?
    2.milyen accal érdemes?
    3.kamu címet is elfogadnak?
    4.honnan lehet tudni, hogy elfogadták és mehet a töltés?

    5.ha letöltöttem valamit és utána majd egyszer vinyót cserélek át lehet menteni?
    6.lehet változtatni a regisztrációkon?

    válaszokat előre is köszönöm
  • tarti19
    #42769
    érdekes a törénet:D
  • aabelus
    #42768
    irtam,hogy nem :D sosem cserelnem el a ps3-at (amig nincs ps4)..
  • sirpalee
    #42767
    Nagyon kamu szaga van... Ne tedd.
  • aabelus
    #42766
    valaki elakar velem cserelni egy zsiruj box-ot (elite) a ps3-ra,ami 4honapos. de nem fogom :D amugy a box lejatssza a nagy felbontasu muvikat?
  • gaben4
    #42765
    http://www.jatekcsere.hu/ Nektek erről mi a véleményetek? sztetek hogy működik? küldik a játékot cserébe meg viszik amit én cseréltem? vagy hogyan?
  • gaben4
    #42764
    írtam választ.. szal ha valakit érdekel csere az írjon.. engem vagy Orange box vagy oblivion érdekel.. cserébe GTA4
  • sirpalee
    #42763
    Jó is az orange box :) és ps3-on nagyon jól be van álíltva az irányítás. Persze a pc-vel nem vehet fel a versenyt, de nagyon értékes kis csomag és nagy poén :) .
  • Forrest Gump
    #42762
    Küldtem privit.
  • gaben4
    #42761
    Vagy esetleg Oblivionra? :D
  • gaben4
    #42760
    Nem akar valaki velem GTA4-t .. Half Life 2: Orange Box-ra cserélni?
  • Foxhound1980
    #42759
    Állitólag heteken belül bemutatják Ueda új játékát!!! Augusztusi Gameproban lesz a leleplezés!
  • ztahity
    #42758
    Küldtem privát üzenetet.
  • gaben4
    #42757
    Hát ha tudsz nekem egy ilyen címet vagy akár delikvenst aki 6-7k-ba hozzám vágja akkor azt tudni akarom :D
  • NEXUS6
    #42756
    Na egy kis MGS4 helyzet jelentés. Hát ez a játék kikészít! (Gondolom a tegnapi hsz-ekből kitűnik;))))
    Szal valami olyan dráma, hogy az már dúrva.!!!!!!!!!!!!!!!
    Annak csak "gratulálni" tudok, aki az átvezető animokat elnyomva, néhány óra alatt kipörgette. Az se tudja mivel játszott!;D
    A játszhatóság (maga a játék) sajna nincs olyan szinten, néha még kicsit fapadosnak is tűnik, de szerencsére nem veszélyesen, el lehet fogadni, hogy ez egy ilyen műfaj.
    Grafika? Ááááááááá.
    Néhol hihetetlenül szép és kidolgozott, néhol csak nagyon jó. Nem is az, hogy hány poligont visz, vagy hogy milyen technológiát használnak, hanem inkább az a dúrva, hogy amit használnak, azt milyen tökéletesre csiszolták! Mellesleg szerintem nem sztrimel semmit (grafikát) , se a vincsiről se a BD-ről. Betöltenek egy pályaszakaszt aztán jön a köv etap, fapados, de a töltési idő nem annyira dúrva, és néha jól is jön egy kis cigiszünet, hogy az adrenalinttól bedurrant fejét lehűtse az ember.

    Nekem a PS2-es részek kicsit eröltetettek voltak, de ez engem jobban kiütött mint az első rész!!!!!;D
  • Demeter
    #42755
    A bluetooth-os kérdésedre nem tudom a válasz mert azt még nem "teszteltem", viszont ami a media serveres dolgot illeti ahhoz tudok némi támponttal szolgálni. Két programmal próbáltam az egyik a WMP11-es illetve a Tversity. Nálam vmiért a Tversity volt a nyerő mert ezzel nem volt gondom a szinkronizációnál. Tehát kell egy PC amin fut az alább említett program, kell egy megosztott könyvtár ahova pl. filmeket pakolsz mondjuk MPEG2-es formátumban (nálam ez vált be), majd a PS3-on engedélyezed a media server-t a PC-n beállítod a programot, hogy lássa a PS-3-at illetve a tűzfalat sem árt bekalibrálni emiatt és utána mehet a menet. Innentől kezdve a PC-n tárolt filmeket (ha a megfelelő formátumban van) simán a PS-en nézheted. Ez nem csak filmekre vonatkozik hanem zene, kép stb.. is ugyan így megosztható. Szóval elég jó kis móka. Én wifin keresztül használom és egy két apróságot leszámítva teljesen jól működik. Igy legalább a leszedett filmekete nem kell kiírni DVD-re hanem simán megnézed. Illetve ha gondolod akkor így fel is lehet másolni a filmeket, képeket stb.. a PS-re.

    Asszem ennyi...
  • tarti19
    #42754
    Mondom REsi 5 na ezt miért nem lehet említeni?? ez egyidős a SOnyval:(
  • NEXUS6
    #42753
    Hát ezzel végül nagyjából egyetértek. Adott szituban szerintem sem kéne játszania a Sony-nak a szűzfiút a kupiban, és igen is ha szolgáltatást akar (exkluzív játékokat) akkor csengetnie kell, vagy kőkemény szakmai támogatást adni a studiónak. Amikor a saját exkluzívokat is megnyirbálja, akkor értelemszerűen erre nem lehet számítani. Ilyen szempontbol elég xar a helyzet, ahhoz képest is ahol tavaly ilyenkor voltunk.

    Másrészt a PS3 ugyan nem egy űberszuper konzol, de egy jó konzol. És ha nem is alázza szarrá a versenytársakat, de bőven tudja velük a lépést tartani. Az hogy mi a cég stratégiája az talányos, de a Sony számára ebből a generácóból, még jó pár év hátra van. Az biztos, hogy több mint az X360 vagy a Wii számára.

    És azért MGS4, vagy KZ2, LBP, vagy FF13 amik 1 éven belül azért csak várhatóan kijönnek, bizony olyan élményt adnak, amit más gépen nem kapsz meg az adott műfajból.
  • ztahity
    #42752
    Nem lehet más készüléket csatlakoztatni Bluetooth-on ps3-ra? Mondjuk egy mobiltelefont? A média szervert tudja valaki mire lehet kihasználni? Bocs hogy ilyen segg vagyok! Légyszíves aki tudja a választ és tudna ebben segíteni, az segítsen! Köszi!
  • Sephi
    #42751
    Egyikekl sem lehetett normalisan beszelni.\

    Keresem megvetelre a Folklore c. jatekot! :D
  • SlickAdam
    #42750
    Én nem cserélgetem a headset-eket, tehát a tapasztalatom annyi, hogy nekem ilyen van.:) És meg vagyok vele elégedve. Kicsi, szép és jó.
  • Sipee
    #42749
    hát, nemtom mert haverommal tolnánk, szóval mindenképpen coopba ezért is érdekelnének a tapasztalatok.deazért köszi a választ!:)
  • tarti19
    #42748
    hazsnáltan 6-7k-ba hozzádvágják az Obliviont:)
  • HAF Rigel
    #42747
    nekem a Haze jobban bejött mint az army of two , bár lehet hogy az szebb . De én a Haze javslom ,legalább a stori miatt is .
  • gaben4
    #42746
    Azthiszem Oblivion lesz :D:D Nah de izé még az érdekelne, hogy vmi jó kis Headset-et nem tud valaki ajánlani, esetleg saját tapasztalatai alapján így 5-15 e között? ?
  • Sipee
    #42745
    Ti mit ajánlanátok?
    Army of Two vagy Haze?(:
  • Sippie
    #42744
    üdv! a fragfx nem kapható "hivatalosan" magyarországon? online nem nagyon láttam sehol, csak magánszemélyek adnak el. Van valakinek, és ha igen, mi róla a vélemény? Precíz pontos, kényelmes, és tényleg minden játék játszható vele? (mert ha jól tudom nem Sony a gyártó)
  • eilor
    #42743
    *ez is dob rajta...
  • eilor
    #42742
    a gta sa-t én is küldtem pc-n nekem nem igazán volt akadási problémám vele, ellenben ha jól emlékszem akkor mér nem volt meg nekem az lcd monitorom és 1 sz** 15 colos képcsöves monitorral küldtem.. most viszont egy 32 colos tv-n küldöm a ps3at, sz'al ez dob rajta bőven!
  • tarti19
    #42741
    vidi
  • gaben4
    #42740
    Hátt nemtom talán a videókártya gyengus.. Ati Radeon 9600 Se.. de a lényeg az hogy már nincs ilyen gondom... van viszont sok más de már nem is nagyon merek itt kérdezősködni :D:D:D:D:D
  • sirpalee
    #42739
    Link?
  • tarti19
    #42738
    Azt megtudná nékem valaki mondani, hoyg agameconon a ps3 faq-nál mi a számnaka címe amikora ps3-t mutatják be :)