89387
PlayStation3
  • Zodd
    #42817
    Én az mp4-be felirat támogatást várnák. Úgy jóval egyszerűbb lenne.
  • Sephi
    #42816
    Lasd aláírásom :P
  • Scotty99
    #42815
    Nekem a "Bad World" tetszett nagyon. Humorban nem szűkölködnek az Dice-nál.
  • Sephi
    #42814
    Jaj, regota nem rohogtem ennyire joizuen.

    People, this is a stealth mission!

    ...

    Why?



    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • sirpalee
    #42813
  • tarti19
    #42812
    jóóó ez nagyon állat :D
  • gaben4
    #42811
    Akit esetleg még érdekel annak újra kiírom, hogy cserét ajánlok... GTA4-et Oblivionra.. GTA4 remek karcmentes állapotú.... akit érdekel írjon
  • Foxhound1980
    #42810
    Bad Company viccelődés :D
  • HAF Rigel
    #42809
    névnek a sajátot adtam meg
  • HUNMarcus
    #42808
    köszönöm!
    még valami: oké, hogy a cím fals, de a név is lehet kamu? úgy is elfogadja a hitelkártyákat?
  • HUNMarcus
    #42807
    akkor úgy kérdem, hogy store ID-t lehet törölni?
  • Sephi
    #42806
    Aha. En turultem mar accot de az is reg volt :D
  • HUNMarcus
    #42805
    törölni lehet regisztrált accot?
  • Sephi
    #42804
    Ide is :

    Metal Gear Solid 4 - Guns of the patriots

    EU-s játék. Egyszer volt a gépben, minden van hozzá ami kell, kifogástalan állapot.

    Beszémitok egy Ratch And Clank vagy GTA4- et megegyezeés szerint.

    CSAK BUDAPEST!


    (nem ez nem az en sajat peldanyom :D )
  • ztahity
    #42803
    megoldottam!
  • ztahity
    #42802
    nem tud valaki esetleg olyan videó konvertert, ami minőség és felbontás romlás nélkül átkonvertálja mpeg2-be az mkv fájlokat?
  • ztahity
    #42801
    azért kérdeztem, mert van a terminator2.mkv és hogy ezt megtudném e nézni rajta. ezek szerint nem.
  • ztahity
    #42800
    értem! köszi!
  • HAF Rigel
    #42799
    Nem hiszem hogy a sony hivatalosan támogatni fogja az mkv formátumot . Ez olyan mint a divix , nagyon sokáig nem volt Sony dvdben támogatás , mert úgye alapból egy "másolt" teknologia , így a sony nem nagyon támogathatta , mert úgye ő kiadó is nem csak HW gyártó .
    Szerintem a MKVis el lesz a helyzet , max akkor kerül bele ha már az Orion BR lejátszóban is benne lesz , és a pica miatt bele kell tenniük.
  • Sephi
    #42798
    Nem feltetlenul tobbet... nem tudom most szavakba onteni a velemenyem. Talan holnap.
  • baggins
    #42797
    Mai szerzeményem, hehehe...most már csak egy orvost kell megkérnem, hogy a fontosabb szerveimet szerkessze át egy exoskeletonba...
  • baggins
    #42796
    Szerény véleményem szerint minden MGS játék nagyon messz van attól, hogy erőltetett legyen. Úgy érzem, ez inkább belemagyarázás, hogy ne lássuk olyan tökéletesnek bármelyiket, mint amilyen valójában. Szerintem felesleges hibát keresni, és tényleg sajnálom azokat, akik nem élvezték felhőtlenül a negyedik részt; gondolom, többet vártak. Persze megértem, hiszen nem viszonyulunk mindannyian ugyanúgy a játékokhoz.
  • ztahity
    #42795
    Az mkv fájlformátummot lejátsza a ps3? Nem vagyok otthon a blu-ray-ben.
  • Sephi
    #42794
    Amen.
  • Foxhound1980
    #42793
    Dettó. Volt pár, fimoman szólva is érdekes jelenet amin elkezdtem röhögni... Snake Eater marad a trónon részemről.
  • Sephi
    #42792
    Nalam pont forditva. Nekem ez volt eroltetett...
  • aabelus
    #42791
    na ezt nemtom,inkabb mas lopta,es o vette olcson,ha jol tudom. van itt ps3 zsiruj 260euroert :))
  • HAF Rigel
    #42790
    1. Usa accnál Vias electron, Eu accnál nem lehet.
    2. Usa és talán honkong
    3. Igen az kell azért van itt a Cím Generátor
    4. Én megadtam az acnél egyszer és nem kell beírni , rákattintok , levonodik , aztán megy a letöltés . És ha wincsit cserélsz vagy valami akkor is a már letöltött dolgokat ingyen letöltheted , még ha nincs is fent a storon ( japo GT5p demo volt igy ) , hoopsz ez au 5 kérdésre is válasz volt .
    6 . Új accot kell csinálni.

    Én igy csináltam
    HUN - acc ezzel játszok
    Usa , Eu, Japo , letés .

  • Rena11
    #42789
    sziasztok
    hdmi kábel 1.3 2,5m hQ minőség
    ez mit jelent? 1.3 ezt mire értik és az , hogy HQ minőség az nem gyengébb ?
    köszi a válaszokat
  • sirpalee
    #42788
    40 elite? Ideadhatna egyet :D . De hogy? Lopta vagy mi?
  • sirpalee
    #42787
    Annak kéne hogy legyen. Ez a logikus :) . Steamen is így van (tudom nem az de hasonló).
  • tarti19
    #42786
    ami késik nem múlik:D
  • aabelus
    #42785
    kar,hogy DanielT nem netezik mobilrol is. :( akkor most irhatna
  • tarti19
    #42784
    na mindegy most megveszem az LCd tv-t meg az n 95-t aztán lenyugszom és jöhet a csajozás , mert végre 8 órázom a jövőhónaptól:D
  • sirpalee
    #42783
    Nemtom, majd ha rakok rá pénzt tényleg megpróbálom, csak most amit felraktam rá, azt mind elment steames játékokra, meg steames ajándékokra (barátnőm megkapta a sikeres nyelvvizsgáért a half life 1 teljes sorozatot :D , meg magamnak pár cuccos).
  • tarti19
    #42782
    de nekem enm fogadta el:( lehet azért mert nem votl rajta elég della? vagy nem tudom de majd most kipróbálom ha kapok fizut...
    ELvileg US accal próbáltam, és úgy alapból kellene adni a de nem akarta a jót:( lehet én rendelkezem átmeneti fogyatékossággal az ügyben, de majd megpróbálom fizetéskor...
  • ztahity
    #42781
    A letöltések próbálkozása egész biztosan korlátlan?
  • sirpalee
    #42780
    Igen valaki írta ezt itt a fórumon hogy juniorral vásárolta fel a fél psn-t. Én steam-hez szoktam használni, ott tökéletesen műkszik (már van vagy 10 játékom), és minden extra díj nélkül veszik az egészet.
  • tarti19
    #42779
    én kisebbe dolgokat szeretnék letölteni majd storeról no meg az sem árt ha külföldről is tudok játékokat rendelni:)
    Akkor Junior Kértyáról simán VIsa ELectronar vált az ember és már királyság is van?
  • aabelus
    #42778
    koszi :) de amugy van a majomnak vagy 40 elite,es meg tobb arcade. annyi van neki mint a szemet.