89387
PlayStation3
  • Istencsászár
    #42977
    Tudsz vele rákkutatni.
  • Jimanszky
    #42976
    ÓÓÓjeee!!Fasza lett a logód;)).Rákkutatásokhoz és egyéb betegségekhez nyújtas segítséget a tudósoknak,hogy minél előbb megtalálják pl a rák ellenszerét!Számításokat végeztetsz a Ps3-on,azt elküldi egy adatbázisba és onnan dolgoznak vele a kutatók.Valami ilyesmi dióhéjban.
  • ballor
    #42975
    Folding Home
  • Sipee
    #42974
    a folding home az mia jóisten?:D már elolvastam amit tudtam tóla de nem egésezn értettem meg mire is való ez!:Dvalaki használja,és ha igen mire?(:
  • Jimanszky
    #42973
    #42944.Köszi szépen Demeter!!!!Erre válaszolnál?THX!
  • baggins
    #42972
    Pont ezt akartam mondani. Karakteranimációkban mondjuk sztem veri a MGS az Unchartedet, grafikailag az utóbbi dzsungelei fantasztikusan néznek ki, ez az etalon, ez tény. Szerintem a MGS4 a negyedik fejezetben éli a csúcsát grafikai szinten, de a harmadik párás-éjszakai hangulata sem semmi.
  • tarti19
    #42971
    akkor erre azt mondod hogy a monitorodon felskálázza magát?:d akkor királyság van nálam is:D
  • Alien!
    #42970
    Az MGS4 grafikailag egy érdekes mixtúra....részleteiben nem tökéletes hisz a COD4-ben sokkal jobb a mo-cap,az uncharted-ben a textúrák,mégis összhatásilag gyakorlatilag a legszebb...Bár én még idő hiányában csak az act2-öt nyomom,mégis ezen a pályán esett le először az állam,mikor a hajnali őserdőt megláttam,mert egyszerűen kézzel fogható az atmoszféra.....Ehhez hozzájönnek a profi rendezésű átvezetők,lassításokkal,mélységélességgel,szenzációs kameramozgásokkal és tényleg be kell látni,hogy nincs párja....És a legszebb az egészben,hogy felskálázott 1080p-n tűéles a kép pedig ha jól tudom,még 720p-snek sem nevezhető...Ezért is néztem nagyokat amikor a Gamekapcsos tesztben negatívumként az van feltűntetve,hogy "sajnos csak 720p"....

    A hang gyakorlatilag tökéletes,bár megfelelő erősítő hiányában a TruHD-t még nemhallottam,de amit DD-ban tud,az se egyszerű...Bár számomra az igazi innováció a BF: BC hangja.....az egyszerűen a top jelenleg...
  • tarti19
    #42969
    így van:) ott látni fogja:)
    Amúgy az Unchartedben az AI azért hagy némi kívánnivalót maga után, ettől eltekintve egészen pazar kis stuff:)
  • Demeter
    #42968
    Ment a privi. Ha van kérdés nyugodtan tedd fel.
  • ballor
    #42967
    Dehogynem, mondom:

    - Sajátgépen jobb gomb
    - Kezelés -> Lemezkezelés
    - itt lesznek a vinyók
    - jobb gomb a vinyón/partíción és megcsinálja

    Ahogy írtam lentebb, vigyázz a FAT-ra. Ha nem arra akarod formázni, akkor nyert ügyed van.
  • HAF Rigel
    #42966
    De az a baj hogy nincs még meghajtóm sem , tehát nem tudok formázni sem .
    Viszont az eszköztárban benne van
  • Sipee
    #42965
    én Burnout Paradise-t,Call of Duty 4-et,GT5p-t,Assassins Creed-t ajánlanék mellé így elsőre!
  • ballor
    #42964
    XP-vel formázd le
    NTFS és utána okés lesz
  • musha
    #42963
    erősen ízlésfüggő a dolog, szerintem:
    - Rock Band (ha szereted a rock zenét és van 55k-d)
    - GTA IV
    - Eye of Judgement (ha szereted a táblás játékokat)
  • haarmaan
    #42962
    Motorstorm
    Oblivion
    GT5 Prolouge
    Call of Duty 4
  • HAF Rigel
    #42961
    Hogy lehetne a 60GB Ps3 wincsit életre kelteni , mert eddig sem vista sem Xp nem ismerte fel. Pedig jó ki hordozós vinyót csinálnék belőle , ház megvan már ?
  • Foxhound1980
    #42960
    Motorstormot és a Resistence-t is ajánlanám attól függetlenül, hogy lefutott címek.
  • ballor
    #42959
    - GT5P
    - Ratchet
    - DMC4
    - COD4

    stb.
  • Kratos86
    #42958
    Heavenly Sword, Ratchet,GT5P ,Call of Duty 4 például kezdésnek nem rossz
  • Gideon Wieth
    #42957
    Milyen játékokat mondanátok még kezdésnek PS 3 mellé ?
    Nekem eddig 2 fix van---MGS 4 és Uncharted :)

    még egy hét és lesz opénzem h megvegyem a tv meg augba jön :)
  • Foxhound1980
    #42956
    Passz, nem ismerem a játékot.
    Silverfordnak: Biztos megérdemli ha a review-k átlaga 90%. engem spec túlzottan nem mozgat meg a cím és egy grafikai megoldás miatt kicsit vissza tettsző a megjelenítés. De gondolom fps fanoknak meg multimókát kedvelőknek ideális választás.
  • aabelus
    #42955
    most vettem gt5p-t + unharted-et... 9ezer ft a 2,vicces,tudom uncharted a legnyonyorubb amit valaha lattam. Gt5p se rossz.. de vettem 1 autot... es ha 2en jatszunk csak ezt lehet valasztani,ameddig career modban nem nyerek masat?
  • Sipee
    #42954
    Köszönöm Jim! (:
  • Silverford
    #42953
    Szerinted nem érdemli meg?
  • Sephi
    #42952
    A Bad Company ugyanolyan hangulatban fog lejatszodni mint amit a trailerekben lattunk amit belinkeltel? Az a ket hulye tenyleg ilyen hulye?

    Mert akkor must have :D
  • ballor
    #42951
    google: külső ház 2,5
    (most nem tudok linket, de ez egy rakással fog kidobni)

    Árban ezek 1500-2500 körül vannak.
  • Sund
    #42950
    vicces az online része. nem hittem volna, hogy valaha is játszani fogok kontrollerrel fps-t, de sokan még nálam is bénábbak, így van sikerélményem. :)

    Megcsalom a GTA4-em...egy demóval....
  • haarmaan
    #42949
    Melyik az a külsö ház mert egy ilyen érdekelne engem is ami csak USB-röl megy és nem kell hozzá tápcsatlakozás. Ha nem gond dobj egy linket róla
  • EmThor
    #42948
    lingering shadows lesz ilyen techdemo, pénzért, meg lehet mutogatni, meg néha 1-1 gombot nyomni. szóval inkább ilyen haveroknak mutogatós cucc lesz, mint játék, ami techdemóból fejlődött ki.

    nyáron jön, trailer a store-on.

    blog-ra meg már forgatják a 2.40-et bemutató videócskát
  • Foxhound1980
    #42947
    Bad Company nagyon kapja a 90% közeli értékeléseket...
  • Foxhound1980
    #42946
    Vagy a Naughty Dognak... Tudod ezért sem értettem pl az olyan postokat, hogy ez minden eddig látott látványon meg animáción túltesz...Épp tegnap olvastam ezt egy másik site topikjában. Aztán visszaírtam Unchartedet látta e az illető...:D Nexxxusal is talán olyan 1 hete volt ez a téma, hogy ugyan kib@szott jól néz ki az MGS4 de az Uncharted az más dimenzióban mozog. Textúrázásban meg karakteranimációban mindenképp. Persze egy MGS-nál azt hiszem a legkevésbé fontos tényező a grafika, ez nem játéknak árult techdemó...

    Szerk: ingém játékmotorrról van szó persze.
  • Jimanszky
    #42945
    Írj a Lgóműhelybe it SG-n és csinálnak neked amilyet csak akarsz;).Szóval irány a Logóműhely!!!:)
  • Jimanszky
    #42944
    Kolléga!Hogy a francba lehet összehozni a tversity-t a Ps-sel??Az ideg kettévág!!Hol kell csinálni megosztási mappát?Mit kell beállítani a progiban?Leírnád egy picit részletesebben hogyan hoztad össze a cuccost?Thx!
  • Sipee
    #42943
    Tudom h hülye kérdés,meghogy nemitt kéne feltenni,de akkor is furdal a kiváncsiság h miként lehet olyan szép nevet csinálni mint pl a Nexxxus-é vagy a Foxhound-é vagy a Rigel-é stb(ami ilyen szép váltós kép-név XD).. tudom hülyevok xD
  • Demeter
    #42942
    Olvass vissza egy kicsit a fórumban mert írtam, hogy miképp is működik ez a Media Server dolog. Ami ahhoz kell, hogy a filmeket, zenéket, képeket a PS-en tudd nézni a PC-vel szinkronizálva. Igy a PC mint "háttértár" fog funkcionálni a PS-hez, és ezek után már csak a PC-ben lévő winyó korlátja szab határt....
  • NEXUS6
    #42941
    Hát igen jó lett volna, ha megjelenik a rombolható környezet (helyenként azért van), meg a fejlettebb AI. Viszont ne felejtsük el, hogy ez egy tök lineáris kalandjáték, és nem egy valódi harci szimulátor, arra ott van a BF/BC.
    Jó lett volna ha kicsit túllépünk azon, ami már az első PS-es MGS-t is jellemezte gameplay-ben, mint ahogy a RE sorozat is képes volt túllépni saját árnyékán. Talán majd a következő rész.
    Én is azt látom, hogy a tökéletes külső valójában egy elég elmaradott technológiát takar, de ez korábban is jellemző volt a sorozatra. A csúcs design azért segít ezt elpalástolni, a Konami kóderei max csókolommal köszönhetnek az Insomniac, vagy a Guerilla programozóinak.
  • Sipee
    #42940
    télleg van analog patch,megnéztem nekem nagyon nem jön be:D sokkal szarabb mint a sixaxis :/ de érdemes letölteni márcsak a +2 sárkány és a célkereszt miatt is! (:
  • ballor
    #42939
    Amikor cseréltem benne a vinyót (kivettem a 40-est és beraktam a 250-est), akkor megnéztem PC-vel. Semmit nem látott belőle az XP. Sokat nem vacakoltam vele, hiszen a rendzserem mentése ott volt penen, további adatra nem volt szükségem a vinyóról.

    A bibi ott van, hogy a 40 gigát FAT-ra nem lehet XP alól formázni, korlát a 32 giga. Láttam egy Fat formázó külön progit, ami meg tudja csinálni a nagyobb FAT formázást (full 40-re), de valami miatt nem látta jól nekem a gép. Ezért inkább vesztek pár gigát, minthogy szar legyen valami.

    A 40-hez vettem egy külső USB-s házat. A kaját is az USB-ről kapja, így nem kell neki 220.
  • sirpalee
    #42938
    Oks, nem tudtam hogy a belső fájlrendszere nem fat32, bár abból itélve hogy linux, lehet ext3 vagy valami hasonló.