89387
PlayStation3
  • Foxhound1980
    #43017
    Biztos, hogy jön valamilyen content, ez ma már alap. Egyébként meg mivel az EA a kiadó szvsz a gém 20%-a DLC lesz :D
  • Gascoigne
    #43016
    Thx!! Egyébként csak azért akarok amcsi verziót, hogy ha később kijön valami pénzes kiegészítés (pl.: pályák), azt le tudjam tölteni, mert az eu-s store nem fogadja el a kártyám. Pl.: a Cod-ot ezért kellett becseréljem. Vagy erre nem valószínű semmiféle kiegészítő?
  • Smuge
    #43015
    Eladó MGS4 (EU PAL) + ajándék eredeti Metal Gear Saga 2. dvd-vel 13000 Ft :)
  • Foxhound1980
    #43014
    KATT

    Arra figyelj, hogy NTSC, North amcsi legyen írva régiónak vagy 1-es. (a kettő ua)
  • HAF Rigel
    #43013
    Ha minden igaz akkor ma megyek érte.

    Más Sztori Psp Gps .

    Megyük nyaralni és kitaláltam ,hogy ha fapadossal repülük akkor minnél kevesebb kütyüt viszünk magunkal, ezért psphez vettem GPS rendszert egy Nyugatihoz közellévő (a körúton van) konzolboltban . Megkérdeztem az eladót hogy teljes EU térkép , Válasz igen volt , és még azt is mondta hogy a IGO oldalán van fent már Magyararositás is. Persze az igazság máshogy néz ki.
    Csak Osztrák-Német -Svájc van rajta . Nav N Go nem ad hozzá támogatást , mert ez beágyazott szoftver így keressem a Sony. A Sony Magyar support megint hozta magát , Nekik nincs , szerintük csak az Olasz térkép jelent meg ( Psn EU viszont fent van országokra bontva + a full EU is , de persze azt nem lehet megvenni ) és nem is tudják mikor lesz magyar . Telefon vissza a boltba , válasz hogy már egy valaki használta akinek eladták és ő aztért mondta , de ha nem tetszik vigyem vissza és visszakapom az árát . EZ AMITŐL VÉGGÉP KIAKADOK , MERT NEM A PÉNZ KELLET VOLNA HANEM EGY FULL EUS GPS SZETT PSPHEZ , HASZNÁLNI AKAROM EZÉRT VETTEM MEG.

    És persze van feltört psp , már van program , így nem maradt más okositom a psp , mert szeretném használni a programot . pedig fél éve megvan és nem csináltam vele semmi okositást , mert az a 2-3 progi elég arra ha megyek valahova akkor elszorakozzak vele azt meg megvettem . De a Sony bele kényszerit abba ,hogy feltörjem , mert használni akarom. Nem tudom mi ebben az üzlet politika , meg abban hogy nem csinálnak egy buzi feltőltő kártyát EU psnhez amit meg lehetne venni, és letölthetném amit szeretnék , persze Japánban van feltöltőkártya + lassan az usában is . Kicsit összeomlottam az ilyen szarakodás alatt .
  • Gascoigne
    #43012
    Mindkettőben csak eu-s van, sajna.
  • Foxhound1980
    #43011
    Ez annak a tükrében, hogy a stuff utolsó 4 hónapja tisztán csak finomhangolás volt, elég vicces. Ráadásul a Gold verzió már májusban el is készült.
  • baggins
    #43010
    Na igen, az, meg a visszajátszható boss fight mód hiányzik. Az install ugyan nem zavar, 1-2 perc az egész, de gondolon emiatt maradtak ki ezek a módok is. :(
  • Sephi
    #43009
    UK aszonta lehet mar ma jon. Alig varom :D
  • Foxhound1980
    #43008
    LOL
  • HUNMarcus
    #43007
    platinumosok nekem azt írták, hogy holnap hozza DanielT
  • Foxhound1980
    #43006
    Nem lehet, szintén egy értelmetlenség. Valószínű baromi bonyolult lett volna opcionálisan engedélyezni egy full installt... Nem beszélve arról, hogy az eddig jól bejáratott movie theatre módot ki is hagyták.
  • zottyantas
    #43005
    Engem egy dolog idegesít nagyon az MGS-ben és azt kérdezném nem tudja-e valaki, hogy be lehetne-e állítani, hogy ne installáljon újra meg újra a gém, ha nem azt a chaptert tötöm be amelyikkel épp játszottam. Zavaró, hogy ha megmutatom valakinek mondjuk a kezdést megint installál.
  • gaben4
    #43004
    Én is azt tanácsoltam neki.. ott régebben volt sztem most is kell hogy legyen.
  • Sund
    #43003
    Nem 22.-én volt a BC megjelenés?
  • Foxhound1980
    #43002
    Platinum, Über?
  • Sephi
    #43001
    BAD COMPANY SNAKE :DDDD
  • gaben4
    #43000
    Talán überkonzolon?
  • Gascoigne
    #42999
    Nem tudtok egy oldalt, akár külföldit, akár magyart, ahonnan Bad Company Gold Editiont lehetne rendelni, USA kiadásút? A videogamesplus.ca oldalon volt, de már nem árulnak.
  • gaben4
    #42998
    Nah még minndig fenntáll a lehetőség mivel ahogy elnézem nincsenek komoly érdeklődők.. GTA4-et cserélnék egy jóállapotú Oblivion játékra.. Hangsúlyozom PS3 verzió érdekelne :)
  • Sephi
    #42997
    Pl egy GTA4 save filet, hogy tudok ramasolni a PS3-ra ugy, hogy azt felismerje a jatek es tudjam onnan folytatni?

  • Alien!
    #42996
    Killzone 2 infók azért nem semmi,milyen tapasztalatcsere folyik a fejlesztőcsapatok között......
  • sirpalee
    #42995
    netwörk méjténensz
  • Sipee
    #42994
    a lg sw télleg nagyon ütős,nekem psp-n van meg de ps3-ra mégjobb,mert az 1-2!nagyon sokat lehet vele szórakozni,szinte megunhatatlan!:D sőt asszem ps3on még 2en is lehet jáccani de nemvok benne biztos
  • Sipee
    #42993
    omg ez nagyon durva:Dde mindek van shipping?:O xD
  • HAF Rigel
    #42992
    Holnap , holnapután BF: BC
  • HAF Rigel
    #42991
    Köszi igy megvan most formáz és ntfs lesz belőle , tökéletes lesz hordozható vinyonak , mert van egy usb tokom 2 usb csatlakozo és már megy is .
  • Display
    #42990
    link

    Rockstar releases patch for GTA 4

    If you'll log onto Grand Theft Auto 4 (Xbox 360, PS3) today, you'll be pleased to know that a patch should be up for the game on both the PS3 and Xbox 360. Interested in knowing what's new? Well, we have the full list of changes below:

    1. Fixed an issue where players were unable to enter or exit vehicles in GTA Race.

    2. Fixed an issue where scripted vehicles were causing games to unexpectedly crash.

    3. Improved reliability and frequency of PS3 online leaderboard updates.

    4. Fixed a rare hang some players encountered when moving from a Race or GTA Race lobby into gameplay.

    5. Fixed a hang that would occur when players were switching teams during the countdown in the lobby.

    6. Fixed an issue where players were able to get ridiculously high scores from Cops 'n Crooks matches.

    7. Changed GTA Race and Race so that the last player remaining always receives a reward of 250 dollars.

    8. Fixed an issue where spectating players would prevent the game from finishing.

    9. Fixed an issue where players were unable to spectate in Round 2 of Cops 'n Crooks games.

    10. Changed countdown timer in lobby so that it no longer resets when new players join a game.

    11. Changed the kick option so that kicked players are no longer brought back to single player.

    To pick up the patch for yourself, just have an online connection when you start the game, and it should download and install automatically. Enjoy!
  • Scotty99
    #42989
    Amikor bejelentjezel, akkor a szövegmező alatt írja, hogy érkezett új. Ha már elolvastad, akkor a Fórum menüpont (legfelül), majd bal oldalt lesz egy másik menü és ott vannak a privát üzenetek.
  • ztahity
    #42988
    hol tudom megnézni a privát üzeneteimet?
  • baggins
    #42987
    Ráadásul a GameFAQ-on szinte ugyanez fenn van ingyen... :D
  • Foxhound1980
    #42986
    Save árulás..:DD ehhez pofa kell
  • sirpalee
    #42985
    Én anno valamelyik részét, vagy valami összes szerűséget toltam ki PC-n 100%-ra. Nemtom mi ütött belém
  • baggins
    #42984
    Olvass bele ezekbe, erről a fórumról is írtak páran, a HS értekezést pl. Foxhound mester követte el. :)
  • Jimanszky
    #42983
    Van egy karcmentes GT5P-om,ha érdekel 7000 pénzért!
  • ztahity
    #42982
    Hello! Tudja valaki, hogy mi a fenét kezdjek a Total Video Converterrel, hogy ne darabokba konvertálja a filmeket? Hogy tudom itt megnézni az eddigi privát üzeneteimet?
  • tarti19
    #42981
    EOF kamera nélkül nem fog összejönni:)
    RAtchet mászklálós játék hasonlóan mint a CRAsh BAndicot csak itt teljes +d és macskával vagy:)
    Heavenly meg olyan jah:D
  • Nexxuss
    #42980
    hát ez a LEgo Star Wars Nagyon Atom!
    73% és 23 óra. Nagyon jó a replay value. Végig viszed egyszer story módban. Aztán össze szeded a bacta tankokat, azért letolod mégegyszer, de ilyenkor már teljesen más utvonalon is kell járni. AZtán kék bakta tankok, de ez mondjuk nem extra. Aztán jönnek az extrák. Összes karakter megvéve, rejtett pályák és fejvadász küldetések. Óriási. Lego Indy rendelve.:)
  • Gideon Wieth
    #42979
    Heavenly Sword- GT5P- Eye of Judgement
    - Ratchet,Resistence,

    ezek így érdekelnének. A GT-t nem kell bemutatni :) Ellenbenaz eye of judgementet a Ratchet-et és a Resistancet egyáltalán nem ismerem.
    A haevenly sword az ilyen sok ellenfél támad én meg kaszabolom őket játék nem ?

  • Sipee
    #42978
    kösszi(: látom ebbe teis segédkeztél!:D