89387
PlayStation3
  • Foxhound1980
    #43057
    Kis off. Japó DVD-t lejátszik egy EU-s dvd játékos? Vagy PC? Japó az NTSC de 2-es régió....
  • eilor
    #43056
    nah ma végre volt időm egy kicsit többet játszani és kez nagyon bejönni a game (gta4) de még szoknom kell az irányítást!!
    tegnap filmet néztem (avi formátum) és eddig minden okés vele! sz'al nagyon élvezem a dolgot! aztán ha minden jól megy hétvégén beállítom a netet is rajta! :))))
  • aabelus
    #43055
    mondjatok mar valamit a chillstream-rol wazze'! jo vagy nem jo? kenyelmes? van ott hideg,vagy csak reklam? 10eu az ebayen+5posta. ennyiert megveszem,ha jo.
  • greyfox
    #43054
    Van egy plusz bontatlan ps3 pal bad company gold editionom 12990-.
    Első viszi ;)
  • Foxhound1980
    #43053
    Én a 2. részre mondjuk majdnem kicsaptam...LOL Meg is van a Digipackos LE kiadás a gémből. Imádom.
  • sirpalee
    #43052
    Hát nem tudom. Játszottam GoW valahánnyal ps2-n. És olyan meh volt.... bár én nem szeretem ezt a nagyon agyatlan hentelős stílust.
  • Foxhound1980
    #43051
    Remélem... A 2 designer pápa mondjuk nem tudom mennyire lesz része a projektnek. Sajnos Balrog és Jaffe otthagyta a Sony Santa Monicát. De mintha Jaffe vissztatértét rebessgették volna, vagy valami ilesmi...
  • Foxhound1980
    #43050
    Tényleg? Thx. Kellene a gyűjteménybe az az igazság. Na majd akkor ütközhetünk vhol. MSN-ben vagy?
  • sirpalee
    #43049
    Tiéd lehet a külső papírtokom. Engem csak zavar :D
  • Kratos86
    #43048
    Nagyon remélem hogy a God of War 3 büntetni fog sőt!!! Alig várom már hogy végre karóra tűzhessem Zeusz fejét meg a többi istenét! :D
  • Foxhound1980
    #43047
    Furcsa kérés: Esetleg akinek EU-s MGS4-e van és eladná vagy elcserélné, tehát megválna tőle nem adná nekem a külső papírtokot? (már ha nem kell a vevőjének) Mondjuk egy fagyiért vagy sörért? :D
  • tothsanyi18
    #43046
    köszönöm a választ
  • Foxhound1980
    #43045
    Egyátalán nem szükséges kikapcsolni, van stand by mód is. Mivel optikai meghajtóról van szó fektetve talán ideálisabb bár meg kell mondjam sokan állítva tároljuk. Semmi negatívum nem merült fel még ez miatt.
  • tothsanyi18
    #43044
    Sziasztok emberek.
    Lenne egy kérdésem.
    Található a ps3 hátulján egy gomb amely áram alá helyezi a gépet.
    Ezt a gombot szükséges minden használat után kikapcsolni?
    Mit ajánlotok a gépet inkább függőlegesen vagy inkább vízszintesen helyezem el?
  • Smuge
    #43043
    Van egy olyan érzésem hogy büntetni fog minden téren. Ha hozni fogja a 2. rész hangulatát , akkor az istenek irgalmazzanak mindenkinek :)
  • Foxhound1980
    #43042
    Prezentációnak lett beharangozva szóval még lehet kissebb gameplay montázs is várható, vágva persze. Mutogatható formában kell lassan lennie, jövőre igérik.
  • Chris Lowe
    #43041
    Nos a 9000,-es blu-ray film ár konkrétan a magyar FHE-nek köszönhető, eu-ban a blu-ray filmek 5-6000 között mennek. Egyébként még ez is érthető lehetne (mármint a 9000,-es ár) ha kapnánk magyar szinkront minden filmre esetleg feliratot az extrákra....
  • DanielT
    #43040
    Jó lenne. Valami hosszú, legalább 2 perces.
  • Chris Lowe
    #43039
    Természetesen így van, rohadt bosszantó, épp ezért hoztam fel példának a cseh psn-t. Ők legálisan vásárolgatnak a store-ból, míg csóró magyar az amcsi store-ból kénytelen -hazudva- vásárolni, aztán pl. a GT5p-ot nem tudja használni csak a csinált amerikai címmel.
  • HAF Rigel
    #43038
    Ezt meg kell érteni ,

    Kicsi piac magas besz ár . Nagy piac olcsó besz ár . Ezt a Sony dönti el nem a magyar Sony .

    a világ fel van osztva régiókra , Usa , Japán Eu , Kelet Eu stb stb
    Soha nem kap a Kelet EU olyan beszerzési árat mint a nyugat EU vagy USA. Magátol a Sonytól. Úgyan így van Kerékpárban amennyit elad az ember az szereint kap kedvezményt , Ha keveset adok el magasabb áron kapom mintha sokat adtam volna el . Másik dolog ha sokat adok el, az egy játékra terhelt költségem kisseb lesz , mert úgye költségek is vannak ( szállitás , Raktározás, Humán költség , Reklám ,stbstb).

    Így azért világosabb ,hogy miért magasabbak az árak úgy álltalában müszaki cikkekben ?
  • HAF Rigel
    #43037
    Figyi 2 dolog van szerintem amit el kellene különiteni .
    - A szoftver ára . ez úgye usában a legolcsobb és az erős forint miatt most átszámolva ez nagyon nagy külöbség . De a magyar árak nem térnek el a a Sony álltal kiadottól 69 euro ártól A hiba az hogy a Sony usában is 69 ért adja aprogit csak persze Dollárban ami nem úgyan annyi. Itt a Sony a ludas megint ( de nem csak a Sony , hanem az összes multi cég ilyen)
    Vannak internetes áruházak azok megint más tészta , mert ott mindig olcsobb , nincs raktárkészlet , mindent akkor szereznek be amikor megérkezik rá a megrendelés , Nemáll benne a pénzük stb stb .
    - Ami engem bosszant az a Support . Az hogyhamár veszek valamit akkor ne harmadik rendű vásárlónak érezzem magam , akinek korlátozva vannak a jogai , Csak azért mert MAGYAR VAGYOK , nem fizettem 169ezret azért a gépért , nem vettem meg a Psp , nem vettem meg a PSPre a GPS programot , De akkor viszont szeretném azt a támogatást kapni amit eg Angol, Francia , Német EU polgár .
  • Foxhound1980
    #43036
    Erről a témáról pár hónapja toltunk egy több órás vitát itt. LOL
  • Sipee
    #43035
    Rigel engem érdekelne az az army of two ha egy picit óccsobb lenne:D
  • Sipee
    #43034
    beujítottam a Haze-t,az első 3 pálya kész van,nekem nagyon bejön a játék a sok rossz kritika ellenében is,online nyomtam,úgy hogy haverral split scrrenbe+2 ember online!(: ha valakinek megvan és van kedve jácani akkor vegyen fel friends listre!
  • Chris Lowe
    #43033
    Jujj de jó volt az a két amigás pinball!!!
  • Foxhound1980
    #43032
    Írdatlan odbaszós CGI trailerre számitok.
  • Chris Lowe
    #43031
    Én úgy tudom 8 millióan vannak.

    Egyértelmű, hogy miért olcsóbb a nagyobb piac, mivel ott többen vannak több szoftvert adnak el, ergo nagyobb a versenyhelyzet ez pedig egyenlő az árak csökkenésével. Itt a probléma a rohadt magas magyar ár. 16000,-ért adni egy 60dolláros játékot simán rabás, legalábbis normális indoklást ez ügyben még nem hallottam. Persze erröl nem az 576 vagy MM tehet hanem a magyar nagykereskedők akik horror árt szabnak meg. Ez megy a blu-ray piacon is, nem lehet 9000,-ért eladni egy filmet, de mégis egy éve ezt próbálja a sony. Ezen az áron 4 blu-ray filmet lehet venni az amazonon...ahol ráadásul választék is van. Komolytalan a magyar piac és akkor még nem vettem számitásba az átlagkeresetet....
    Na mindegy nagyon elszaladtam...A lényeg, hogy a magyar gamer bemegy a boltba megvesz egy gps kütyüt és amikor megkérdezi, hogy legálisan miként használja, akkor a vállát rángatja a magyarsony az eladó kiskeres és mindenki aki ebben a bizniszben mozog...mert nem tud mit tenni itt ez van.
  • Alien!
    #43030
    én a psn card-ot sem vágom...Azt is bazz,hol adják ki?!? Amerikában,ahol így is holt egyszerű online vásárolni,és ahol ez már tök természetes 5-10 éve(ha nem több)....Vicc...

    BF:BC

    Sikerült beújjítani a Gold edition-t,elég faszányos tokban van,igényes kiadás....A single egy óra játék után nagyon bejön,az elején könnyűnek tűnt,de aztán bekeményedik rendesen....Sajnos a screen tearing megmaradt a véglegesben is,illetve az a mélytorkos sz*patás is,,hogy a gombokat nem lehet átkonfigurálni(MIÉÉÉÉÉÉÉRT???????????????????????) A multi a sorsszerű PSN karbantartás miatt nem működik most,úgyhogy arról később.....A hang maradt DTS és etalon ahogy a demóban(multinál kiderül, javult-e)...Úgyhogy gratula a DICE-nak,ismét nagyot alkottak,bár ők már az amigás időkben is pengék voltak(Pinball Dreams-Fantasies...)
  • sirpalee
    #43029
    Nem kevered véletlenül a Duke Nukem : Forever-el ?
  • DanielT
    #43028
    Lesz egy sejtelmes renderfotó 200x300-as felbontásban :D
  • Foxhound1980
    #43027
    God Of War 3 az E3-mon!!!
  • Papesz
    #43026
    Szerintem a csehek valamivel többen vannak nálunk.

    És hogy miért olcsóbb nyugaton a játékszoftver? Védik az erősebb (nagyobb) piacot a gyengébbtől (kisebbtől). Ha nálunk lenne olcsóbb, akkor a nagyobb piac egyszerűen nem élne meg, mert akkor ők is innen rendelnének.
  • Azirafael2
    #43025
    Helló! nekem is pal-ntsc kérdésem lenne!
    Ha az USA-ból vagy japánból veszek játékot itthoni ps3-ba azt fogja vinni a gép? Vagy csak a tv-t kuszálja össze? Magyarul megoldható RGB kábellel, vagy hdmi-nél mindegy, vagypedig abszolult nem is fog menni?
  • EmThor
    #43024
    valamelyik store-on fenn vannak a térképek, ausztria max ami közel van hozzánk :[
  • Chris Lowe
    #43023
    Nem csodálkozom, hogy kibuktál. Hihetetlen amit művelnek de ez elsősorban nem a cégek(sony,ms,N) hibája. Csehországban -ahol elvileg kevesebben élnek- van psn. Miért? Logikusan gondolkodva elöször a nagyobb piacokat támadják be saját nyelvü store-ral. De Mo. lassan mindenböl kimarad(pl. iphone), vagy jóval lassabban kerülnek be a cuccok. Megy mindenfelé a sz×rakodás nézd meg mit művelnek a hdtv indítás körül. Asszem 1 kezemen meg tudom számolni hány nagyobb cég jött be 2000 óta....Xboxot sem véletlenül nem gyártják már nállunk.... Vicc, hogy amcsiból kell rendelnem mgs4 szoftvert, mert így jóval olcsóbb mintha itthon venném meg. 1db szoftver 6000,-ft-al olcsóbb ha amcsiból rendelem, hol ebben a logika?
    Rossz az itthoni üzletpolitika. Ennyi.
    Huhh megyek iszom gyorsan egy gyöngyöző hideg sört!

    Végülis nem írtad, de okosítva megy rajta a magyar igo?

  • HAF Rigel
    #43022
    Én meg a Platinumban voltam itt van a szép arany kiadás . Este hajnalban Game . Szép ez az arany fém tok , hangulatos. Persze a BF:BC gold editionról beszélek
    Valakinek nem kell
    Turok Usa 5000ft
    Lost Planet Usa 6500ft
    Army Of Two EU 7000ft
  • benco7
    #43021
    Sziasztok!
    Az lenne a kérdésem, hogy Apum tudna augusztusban nekem hozni Japánból egy PS3-at, csak éépen fele árért, mint amiért nálunk kapható.Sony LCD tv-hez szeretném használni.
    Az lenne a kérdésem, hogy a PAL NTSC renszer különbségek, illetve a hálozati csatlakozó különbségek miatt, tudni fogom használni?
    Van ilyen PAL- NTSC átalakító?A tv támogatja?hálózati csatlakozó átalakító?
    Előre is köszi,Üdv
  • Foxhound1980
    #43020
    Eu MGS4 átlépte az 1 milkát. WW szinten a 2.5 milka szinte biztos, hogy megvan. Na, ilyen eladások kellenek!
  • Forrest Gump
    #43019
    Nah, benn voltam überben BF:BC-ért.:)
    Aki tolja majd, vegyen fel!

    ID.: ZoTyA01
  • Alien!
    #43018
    viszont arra vigyázz,ha patch-et kap a játék,és netán a két régió közt lesz némi időbeni eltérés akkor az eu-s játékosokkal nem tudsz játszani!!!! Ez a Cod4-nél is gond volt!