89387
PlayStation3
  • HAF Rigel
    #43377
    Figyi a DVDvel is így volt egy író 100ezer volt , ma meg mennyi 5000?

    De mindegy nem is tudom ha lenne törés megycsináltatnám e . Bár HW eladásoknak biztos jó tenne , mert a box mellet az egyik jelentős érv a warez.


  • Rena11
    #43376
    "kellll" :D
  • Rena11
    #43375
    hamár a törésről van szó nem chip lesz hanem iso loader és már dolgoznak rajta
    szóval nem kelll majd senkinek írót meg lemezt vennie
  • Alien!
    #43374
    :))) az mondjuk tényleg gáz már....btw azért kiváncsi lennék a warez mennyire dobná meg a hardver eladásokat..szvsz itthon nagyon...
  • cloud.strife
    #43373
    Kedves X-es barátod meg cserélgesse a lemezt a Forza 3-ba akkor. Azon meg én röhögök... :D
  • fsgh
    #43372
    Idővel olcsóbb lesz minden. Nincs az az isen hogy 2év mulva pl ne legyen rá warez(nem azért mert akarom hanem mert ez van sajnos)
  • Sippie
    #43371
    egyik xboxos haverom is azt mondta miután vettem ps3-at, hogy majd nagyot fog röhögni, amikor a 40 gigás játékokat fogom rá tölteni, meg az 5000 ft-os blue-ray "cdre" fogok írni.
  • Kandurex
    #43370
    Tegyük fel, h fel is törik...akkor se lesz rá warez, hisz mennyi tulajnak van otthon Blue Ray írója? A nyers lemez ára is magas, szóval felejtős a dolog.
  • HAF Rigel
    #43369
    Érdekes , így leírva nem nagyon van rá esély hogy ps3 fel legyen törve.
  • tarti19
    #43368
    veszek, veszek , veszek:)
  • Scotty99
    #43367
    Most akkor 10k-ért adod, vagy veszed? :)
  • tarti19
    #43366
    MGS 4-t adok 10K-t bármikor bárkinek:D
  • Scotty99
    #43365
    Köszi. Sephi kilőve, mert nem pesti vagyok, de a másik ajánlat sem rossz.
  • tom840224
    #43364
    nagyon érdekes útvonal: Fórum kezdőlap ‹ PS3 fórum ‹ Általános témák - A PS3 védelmi rendszeréről
  • Sippie
    #43363
    Hát, ezek a cuccok megérik az árukat? Engem mindig idegesített ha valami csak az egyik fülembe szól, legalább stereoba halljam már a játékot.
  • Sippie
    #43362
    Az mitől függ hogy játék közben megy-e a többi letöltésem vagy sem? Amíg a bourne demot toltam, addig szedegette a többit is, mostanában viszont gta4, quake wars demo közben abszolút nem tölt semmit.
    Ja és tekken 5 storeon 20 dolcsiért, bár ha jól látom csak single, a multis addonnal együtt 30 dolcsi, az kb 4500 forint. Vélemények?
  • Foxhound1980
    #43361
    Socom füles
  • Papesz
    #43360
    Egy

    Kettő, három
  • Foxhound1980
    #43359
    Úgy rémlik mintha Sephi árult volna....
  • Scotty99
    #43358
    Grat hozzá. Nekem is kellene már egy példány...nincs valakinek használtan? :)
  • fsgh
    #43357
    megjött az MGS4!!!!:))) De sajna csak késő este tudom majd kiprobálni...
  • EmThor
    #43356
    JPN STORE

    1500 yen, fenn van a kertészkedős progi, 1 cd méretű, évszakváltás, fotó mód, stb., van egy preview video, nézzétek meg érdemes, fú de kéne, valaki nem akar rendelni jpn store-ra pontkártyát? :D
  • aabelus
    #43355
    nekem a box csak arra kene,hogy kiprobaljak jatekokat kivancsisagbol,amiert nem adnak penzt.. :p
  • Foxhound1980
    #43354
    Nem feltétlen, de többnyire természetesen igen. Burnoutot, GTA4-et (mint írtam lentebb) PS3-mon toltam pl.
  • aabelus
    #43353
    igazad van... amugy exkluzivokon kivul a tobbi xbox? :P
  • balljuggler
    #43352
    ok-ok...
    a laptopon én is javarészt azt használom(mikor nincs netem és valami eszméletlen idegesítő....a semmiért fizetni)
  • Foxhound1980
    #43351
    Megvolt szinte minden exkluzív cím meg ami érdekelt de nem raktározom be. Csak állna benne a pénzem az értéke meg zuhanna. Az marad ami a gyűjteménybe megy.
  • aabelus
    #43350
    asszem a jovo heten bekotik az uj netet,es akkor benézek nagyon szivesen. :) mert most usb modemmel megy a net,es ez 1 szar. :D
  • HAF Rigel
    #43349
    Azért másfél év alatt összegyülik a dolog. Bár el lehetett volna adni , de ha gyüjtő az ember akkor nehéz . Meg van olyan program amit megveszek félbehagyom aztán késöbb megcsinálom .
  • balljuggler
    #43348
    akkor nézz be az oldalunkra ahol online ps3 fifabajnokság megy!
    ha érdekel akkor küldj pü-t...
  • aabelus
    #43347
    az rengeteg 2ev alatt sem jatszanak ki annyit,foleg,hogy mindig a fifát nyomnám. amugy nekem 31 jatekom sosem lesz,amit megunok,eladom mindig.
  • aabelus
    #43346
    aszittem tobb van
  • Alien!
    #43345
    előbb toltam vele pár meccset 8-9 között...
  • Sund
    #43344
    Valaki kérem válaszoljon, mert lelkem mezején a kétségbeesés virágai kezdenek nyiladozni. Megy nektem a BC online? Talál szervert?
  • Tyler Durden
    #43343
    Thx a válaszokat, akkor van egy eladó karcmentes patent állapotú Virtua Tennis 3-am
  • Chris Lowe
    #43342
    Hát én még az elején tartok...volt pár felvezető meccs névetelenekkel aztán egy challenge torna szintén összevissza nevü névtelenekkel (volt egy egri magyar is ) és azt megnyerve lettem junior 97. Ekkor kapunk naptárat és onnantól mi választunk, hogy melyik versenyen indulunk. Itt is névtelenek vannak mivel junior. Egyébként nehezebb mint a virtua de jóval inkább teniszélményt ad és írták már lentebb, tényleg igaz, végre nem kell a segás moslék instrumentális gitárzenéket hallgatni, Jamiroguai, FranzFerdinand, StoneRoses zenék mennek a menük alatt. Eddig király progi, grafikában még csiszolhattak volna, emberkék jók de a mozgás és a háttér kicsit kidolgozatlan.
  • Forrest Gump
    #43341
    Nem.
    Az elején pontosan ilyen névtelen ellenfelekkel kell játszani.
  • Smuge
    #43340
    ez a kölcsönzés komoly lesz, ráadásul usa-n fog menni ahova még kártyákat is elfogad :)
  • Tyler Durden
    #43339
    Top Spin 3-ban a karrier mód ugyanolyan bugyután van megcsinálva mint a Virtua Tennisben? Értsd: 300. vagy a világranglistán és az első versenyen már Federer ellen jáccol, aki persze mivel kezdő versenyről van szó el se találja a labdát.. /plusz nagyon hiányoltam, hogy nem töltötték fel a ranglistát no name emberekkel, így nincs meg az igazi ranglétra megmászás feeling/
  • Sund
    #43338
    emberek, nektek megy most a BF:BC online? Nekem azt írja ki, hogy nem talál szervert, próbáljam később. szerintem az én készülékemben van a hiba. tegnap este is ezt írta ki.