89387
PlayStation3
  • sirpalee
    #43417
    Milyen monitorra?
  • tothsanyi18
    #43416
    Sziasztok
    Tudnátok ajánlani egy olyan boltot, ahol találok vga átalakító adaptert?
    Szeretném rákötni a gépet egy monitorra.
  • tarti19
    #43415
    ajjaj ez a Dead Space nem lesz egy gyenge eresztés az már biztos:)
  • aabelus
    #43414
    ok,koszi :D megprobalom.
  • Csabesz100
    #43413
    Láttátok a Shopto-n, hogy a MGS4 weekly spec-ben 29 Font?! Az igen baráti ár érte!
  • ballor
    #43412
    A zöld plusszal adj hozzá foldert. Abban olyan állományok legyenek, amit lát.
    Lehet frissíteni, med start/restart sharing.

    Valahol lehet a frissítés idejét is berakni, de ez mintha nem lenne okés nálam.
  • zottyantas
    #43411
    Na már csak azt kéne tudom hogy kell megosztani. Mert ha a főablaknál a zöld megjellel csinálom nem látja. Azaz csak az alap könyvtárok vannak a Ps-en. Elmondanád még, hogy a megosztás hogy működik?
  • ballor
    #43410
    Akkor nem hiába beszéltem. Én nagyon sokszor használom, nem kell HD-kat kiírni. Megy a PC-ről. Ja és nem kell szétvágni 4 gigára a filmet, simán felmásolja.

    Jó szórakozást!
  • zottyantas
    #43409
    Az első stimmelt, viszont a másodiknál én a tversity exe-t engedtem, viszont most mégnéztem amit írtál és működik. Úgyhogy fasza, Nagyon szépen köszönöm!!!
  • ballor
    #43408
    DVD-t simán kellene vinnie.
    DVD fomátum volt egyáltalán?

    Próbáld VOB-ba nyomni, azt is ismeri a hármas.
  • aabelus
    #43407
    leszedtem 2 koncertet,dvd-ben (placebo es rhcp). kiirtam dvd-re,de a ps3 az atyauristenert sem akarja olvasni. atalakitottam neroval mp4-be,de ugysem olvassa. mivel alakitsam at?
  • ballor
    #43406
    Settings-ben: Connection Speed/Wireless G be van nyomva?
    A tűzfalon a mediaserver.exe vagy mi a szösz van kiengedve?
  • zottyantas
    #43405
    Windows SP2-m van, tűzfal nincs csak az alap, ott beállítottam a kivételeknél a Tversity-t, beraktam a sharing mappát is meg fájlt is, próbáltam auto detecten is a beállításoknál meg Ps3-on is de a Ps így sem találja. Mi t lehetne még csinálni? Ja, egyébként wifin keresztül használom a Ps-t.
  • NEXUS6
    #43404
    Én is valahogy így gondolom kicsit. Sajna vagy előbb kellett volna kiadni a PS3-at BD meghajtó nélkül 2 cell-lel, erősebb GPU-val ua árért. Vagy később erősebb konfig ua ár de BD meghajtóval.

    A Sony a PS3-at gyak a HD lemezformátum megnyerésére áldozta be. Függetlenül attól, hogy az embereknek milyen más hobbija van, a játékosok ezen csak veszítettek.
    Érdekes amikor az első MGS megjelent PS-re akkor senki nem nyühögött a 2 CD miatt! A GT2 is 2 lemezes volt, az AC3 is, meg egy csomó játék. Aztán ott volt ugye a Wing CommanderIV, ahol gyak egy filmet kaptál CD-n és ezért lett asszem 4 vagy 6 lemezes!
    Az átvezető videóknak valóban kell a nagyobb hely, csak éppen egy erősebb hw töredék textúra file méret felhasználásával valós időben lerendereli ezt. És pont erről volt szó, hogy a hw már olyan erős, hogy nem kell videóként letárolni az átvezető képsorokat. Hát sajna nem olyan erős.
  • Jimanszky
    #43403
    Egyet értek
  • HAF Rigel
    #43402
    egyébként egyszerű a téma ,

    Multi játékok soha nem fogják kihasználni a BR kapacitását , egy két exclusiv igen, és persze nem 2 napra vettük konzolt . Mert úgye a 200gb wincsi is milyen nagy volt , vagy a Dvd lemez , nem is lehet megtölteni , aztán meg szép lassan tele lett a 500gb is . Szoval az hogy most per pill a MSG4 kivül semmi exclusiv nem használja ki igazat adok neked , de jövöben ez még változhat , Reis 2 , Kz2 , Motorstrom 2 .

    Ja és BR dupla lemezen a Tiesto koncert is nagyon állatúl néz ki és szól is , szóval az is kihasználja. Ja és nem lenne olcsobb a játékok ára ha Dvd nyomnák.
  • ballor
    #43401
    Ki kell engedni a tűzfalon!
  • zottyantas
    #43400
    Egyébként a Tversityről nem akar valaki kiokosítani, mert alapbeállításon megosztva egy mappát és utána a ps3on keresve a media servert nem talál semmit. Mivel van gond? Sorrend vagy valami mást kell még állítani?
  • Sippie
    #43399
    rendben, nehogy megsértődj mint ahogy az utolsó hozzászólásodban tetted
  • Istencsászár
    #43398
    Mivel ezek a meghajtók a gépekben vannak és a játékok csak a gépekkel együtt mennek, ezért meglett említve, de fejezd be ezt a témát mint ahogy énis megtettem az utolsó hszemmel.
  • aabelus
    #43397
  • Arwenke
    #43396
    Blu-Ray nem csak jateknal jo, en pl filmeket is veszek es nezek rajta HDban.
    Plusz a hang is kicsit jobban szol mint a sima 5.1. Az hogy masnak nincs erre igenye nem jelenti azt hogy ez nem jo.Szabadon donthetsz mit veszel es mennyiert.
  • Sippie
    #43395
    "blúréjt meg fizessétek meg, a box ára ujabb 50 dodót esett, a PS3 mennyit?"
    "PS3ra sem szebbek a gémek a nagyobb kapacitás miatt" amiket te írtál mai első hsz.-ben ugyebár, de még jó hogy nem az xboxról meg a ps3-ról volt.
  • Istencsászár
    #43394
    Ja, igazad van, csak kár hogy én ilyet nem mondtam, aztmeg hogy ki miért van oda nemizgat mert az ő baja, bár ha akarom leírom a véleményem, de dvd és a blúréjről volt szó nem az xboxról meg ps3ról.
  • Sippie
    #43393
    azt sem értem, ilyenkor mit vársz? Majd a ps3 topicba, ps3 tulajok azt fogják mondogatni hogy az xbox a király? Teljesen fölösleges bizonygatni itt hogy mit tud az Xbox, mert senkit NEM érdekel. Daniel is amikor elkezdte magyarázni, hogy mit tud az xbox már 2 éve, amit a PS-nél csak most vezettek be, az sem érdekel senkit, nekünk most van, ezért örülünk az újításoknak. Ha majd pár év múlva a lexusba is bevezetik a led-es lámpákat, akkor a lexus tulajokat majd érdekelni fogja hogy az audinak előbb volt? Nyilván nem. Peace
  • Istencsászár
    #43392
    Én aztán semmin nem akadtam ki:)
  • zottyantas
    #43391
    Jellemző azért itt, hogy néha az akad ki akinek most például egy rossz szót nem szóltak csak elmondták neki mit gondolnak, erre egyből elkezd gúnyosan parasztozni, mintha bárki mondott volna rá ilyet. Kicsit gyerekes ez.
  • EmThor
    #43390
    na, minnyá diablo 3!!!!!!!

    OFF
    amúgy, ha mobilt árulnátok, pár nap alatt eladtam a sajátom

    http://www.hasznalt-mobil.hu/
  • sirpalee
    #43389
  • Istencsászár
    #43388
    Lehet, nemtudom én nem 5 méteres full Hdn 1 méterről nézem a gémeket... fel sem tünt hogy videó amit látok...

    A hang meg... nemvagyok hangmérnök hogy halljam ezeket a kis különbségeket, nincs többszázezres hangcuccom amin ezt lehetne érezni...

    Najó én paraszt vagyok, parasztkonzollal, ezeket nemtudom ép ésszel megérteni és érezni, megyek is:)

  • Alien!
    #43387
    ha többször kapok tömörítetlen dd truhd-s hangot,már akkor megéri...
  • Foxhound1980
    #43386
    Strangleholdban engine-el renderelt múvik voltak, nem gyengén betömörítve. Bioban meg össz-visz talán 3 CG volt, okádék minőségben. Tehát nem a konkrét realtime játékmotorral van a probléma hanem ahol már előre letárolt videó van ott dőlhet a DVD9. Persze ez sem minden esetben igaz mert elég jó technikák vannak de sajnos a tárhely kapacitás hiány hátrány, és ezen nincs mit szépíteni.
  • sirpalee
    #43385
    Nem érted miről van szó. De hiába is mondom neked.
  • Istencsászár
    #43384
    Ebben a generációban PS3on sem kapsz többet, hiába a mérhetetlen kapacitás.
  • Istencsászár
    #43383
    Stranglehold-ban voltak videók?:) nem a motorral ment ríl tájm? és szvsz nagyon látványosak voltak... Bioshock-ban voltak videók? igaz nem toltam végig, de én nemtudok róla hogy lenne... motorral ment minden, de hát az egy gyönyörű gém, bárhonnan nézem.
  • sirpalee
    #43382
    És miért nem lehetne több játékhoz is ekkora kapacitás?

    Máshol ne lehessen élvezni a legjobb minőségű audiót, mindenhol változatos textúrákat, környezetet, fullos minőségű videókat? Ezek nem lennének alapvető dolgok? Ha neked elég, vegyél xboxot. Van akinek nem elég...
  • Foxhound1980
    #43381
    El, csak nem mindegy a minősége pl az átvezető múviknak. Bioshock, Stranglehold CGI vagy éppen engine videói nem egy esetben botrányosak annyira szét vannak tömörítve. Nem túl előnyös dolog a DVD DL, Ami még a pofátlanság csúcsa pl, hogy a PS3-mas Stranglehold is ugyan oylan széttömörített videókkal bír mivel 1:1-ben áthúzták 360-ról PS3-ra, itt jön képbe mennyire leszarják a portolást sok esetben.
  • Istencsászár
    #43380
    Egy MGS4hez triviális hogy több kapacitás kell... egy jRpghez is, bár vannak kivételek, itt a sok HD videó a döntő, de kilehet bírni hogy ha több dvds, eddig sem haltak bele a gémerek, bár ps3ra nincs jRpg szóval tökmind1...

    Egy Haze? egy Lair? vagymi? Box exluzívok mind elfértek egy dual DVDn...
  • sirpalee
    #43379
    Ne a multiplatform cuccokból indulj ki.
  • Istencsászár
    #43378
    PS2őn is ennyire lehetett röhögni amikor jöttek a több dvds gémek? már nemazért, de 30 játékból ha 1 több DVDs... blúréjt meg fizessétek meg, a box ára ujabb 50 dodót esett, a PS3 mennyit? majd köv genbe jólesz az a blúréj, egyenlőre a dvd is tökéletes... persze csak akkor mondanám hogy nem hogyha ez kihatna a játékok látványára, de nem, PS3ra sem szebbek a gémek a nagyobb kapacitás miatt ( nagyobb texturák stb... ), a nagy francokat... a blúréj 30 játékból 29nél ott áll totál üresen, mert ami rajta van az elfér egy DVDn is...