89387
PlayStation3
  • Alien!
    #43337
    szép és jó ez a video store....de lokalizáció akkor lesz ha feltörték a gépet,és vki homebrew programmal megoldja a feliratkezelést....mert amúgy semmi esély rá....marad az mkv2vob...
  • Foxhound1980
    #43336
    USA Store Update

    Demos

    Top Spin 3 Demo
    Hot Shots Golf: Out of Bounds Demo

    Game Trailers

    Call Of Duty World At War Trailer
    The Incredible Hulk Trailer
    Brothers In Arms: Hell's Highway-Ubidays Trailer
    Battlefield: Bad Company Preston's Blog
    Battlefield Bad Company Accolades TV Spot

    Movie Trailers

    The House Bunny Trailer

    Game Add-Ons

    PAIN Add On Character Nigel
    GH III: Legends Of Rock "I Am Murloc" World of Warcraft Single
    Rock Band DLC: The Pixies - "Doolittle" & Weezer Pack 01
  • HAF Rigel
    #43335
    31. , bár most eladnék 3mat :) :)
  • Foxhound1980
    #43334
    Kettő dobozos: GTA IV SE, MGS4 LE. Plusz pár Store játék.
  • aabelus
    #43333
    fox,hany ps3 jatekod van?
  • Sippie
    #43332
    oké, előző kérdésem visszavonom, viszont az se nem mind1, hogy milyen wincsi jó bele?
  • Sippie
    #43331
    mire mentek? usb pendrive? :D
  • Sippie
    #43330
    némáá, gúgli earth :D
  • Foxhound1980
    #43329
    Ősztől az RSX is 65 nanóban jön le a gyártósorokról.
  • balljuggler
    #43328
    thx
  • EmThor
    #43327
    több helyen le van írva neten a vinyócsere. lényeg, hogy valami hordozható akármire (pen drive, stb.) mentsd le a mentéseid, vagy egy 1 gigás pen drive is elég, ha törlöd az összes zenét, videót, installt, csak a mentéseket hagyod meg.

    ekkor be a pen drive, system backup. vinyócsere (gari nem veszik el!), pen drive be, system restore és kész. meglesznek a mentéseid, felhasználóneveid, stb.

    ps3menüt valahol benn tárolja, mélyen a skynet bugyraiban :D
  • HAF Rigel
    #43326
    Nem kell ,

    Mentesz , kiveszed , átcsavarozod a konzolt, visszarak , formatál ,visszamásol és meg is van . Egyetlen buktató a nagyon kicsi csavarhúzó hiánya .
    Az accont máshol van tárolva a PS3ban igy szűz wincsin is az accomba lépek be .
  • balljuggler
    #43325
    e öröm...e...bódottáááá
    juhééééééééé
    akkor ez zsírkirály!
    csak a vinyócserénél valami kérdésem lenne...
    hogy teszem rá a ps3 menüt??
  • EmThor
    #43324
    Life with Playstation

    /előtérben a komoly yakuza fejesek :D/



    Földgolyó, vinyóról saját zene hallgatás, időjárásfigyelő, hírolvasó = iszonyat királyság!!



  • EmThor
    #43323
    új HOME képek



  • EmThor
    #43322
    movie, tv, anime

  • EmThor
    #43321
    azt vágjátok, hogy a mostaninál is még királyabb lesz ps3 tulajnak (is) lenni!

    - a video store magáért beszél, ajánlom figyelmébe mindenkinek a vinyócserét. kb 1000 ft-ért lehet kikölcsönözni HD-ben filmeket majd pl, de lesz TV + ANIME is!! (kikölcsönzés nem tom hogy megy boxon, x alkalommal lejátszod, vagy x ideig szól...)

    alant a példa, ghost rider, 6 dolcsi, HD rental (de full hd vagy hd ready?)
  • Foxhound1980
    #43320
    Mert upscale van a játékon. (ezért leginkább szvsz) Ezeknél a felskálázott dolgoknál, ilyen. PS2 címeknél is porszívó effektus van.
  • Okami Amaterasu
    #43319
    mért van az h MGS4 közbe a ventik ugy zugnak mint ha x360 lene ?:D nektek is ilyen?
  • Foxhound1980
    #43318
    50 fő.
  • Forrest Gump
    #43317
    Nem voltál, majd most felveszlek.
  • Sephi
    #43316
    MGS4 EU-st cserelek Bad Company-ra!
  • aabelus
    #43315
    eddig mennyi volt a limit?
  • Foxhound1980
    #43314
    Állítólag a 2.36-os Update 100-ra emelte a Friend List limitjét.
  • Foxhound1980
    #43313
    Na hát ezt így végignézve arra jutottam, hogy a lehető leghamarabb elkezdem. Nagyon bejön. 3.5...LOL
  • Scotty99
    #43312
    Nem is kapott olyan rossz pontszámot. Remélem, hogy a hibákat javítják a PS3-as verzió megjelenéséig, és akkor egy egész kellemes kis horrort kapunk.
  • Foxhound1980
    #43311
    Alone In The Dark GT HD Review
  • Smuge
    #43310
    Unrankedbe nem tudsz csak ranked meccseken szerintem. Ha játszottál a demoval és elértél egy bizonyos szintet akkor lehetőség van onna 1-2 dolgot áthozni a teljesbe. Ezen a linken mindent megtalálsz, lényeg hogy létre kell hoznod egy ea accountot majd hozzárendelni a ps3 id-d amivel játszottál vagy játszol. Ezt követően végigmenni az 5 ponton és amit tudsz unlockolhatod .Battlefield Veteran rangot is kaphatsz külön ha itt elvégzed a teendöket :)
  • Sund
    #43309
    köszi a válaszokat. Még 1-2 kérdés:

    1. azt mondta a demó, hogy az elért szintemet tudom használni a fullosban is. Namármost, teljesen fapadként kezdtem, semmi extra fegyver. :( Kell valamit külön csinálni, hogy a rangom megmaradjon?

    2. unranked matchban is tudok szintet lépni? Ilyen 300-400as pontokat csináltam, de nem léptem el private szintről. PEdig az alap fegyveremet már nagyon unom.
  • Smuge
    #43308
    1. ha quick matchre mész akkor betesz egy random helyre
    2. ha customra mész akkor tetszés szerint kiválaszthatod melyik pályán szeretnél lenni
    3. ahogy észrevettem konzolon legtöbb fps ilyen rendszerü nem lehet szervert választani
    4. 1 játékmod van (gold rush), aranytömbökkel teli ládákat kell megvédeni/támadni ez késöbb bővülni fog a pc-n jol ismert conq. moddal , mellesleg ott is az az 1 volt a legnépszerübb ( mai napig az ).
    Amugy érdemes benne elmélyülni mert hihetetlen jo kis csaták tudnak kialakulni, a rombolhato környezet meg lol :) Nagyon jó lett szerintem!
  • Foxhound1980
    #43307
    ?? Mi az a 6 nagy cím? LOL
  • Alien!
    #43306
    akko pc-n kell játszani....a konzolos részek mindíg le vannak butítva...nem rossz ez,csak van egy-két hiányossága.
  • tarti19
    #43305
    szasztok:)
    most azon gondolkodtam megveszem a bf-t csak aztán kicsit elbizonytalanodtam:) majd lesz az még 8k is 2 hónap múlva:)
    Októbertben és szerptembemberben csak 6 kibebaxott nagy cím jelenik meg sp3-ra? na akkor most mi is van? :D:D:D
  • Sippie
    #43304
    ezeken szvsz javíthatnak egy patch formájában később, ha nagyon nagy viszhangja lesz hogy elszarták a multi részét.
  • Sund
    #43303
    okés, megvettem a battlefieldet, rámegyek a multiplayerre. Lehet, hogy én vagyok a hülye, de jól látom, hogy:

    1. játékmód van + random dob be szerverre, tehát azt sem lehet kiválasztani? Mert ha ez így van akkor ez SZÁNALMAS. Legszívesebben visszakérném a pénzem.

    Ennél bármelyik pc-s multi felhasználóbarátabb. (pl. szerver választás, ping, privát szobák, chat stb.)

    Apropó:

    Ha valakinek kell akkor ELADÓ egy fél napos Bad Company, PAL, magyar füzettel 12.000 pénzért. Posta esetén a postaköltséget állom. Amúgy személyes átvétel Budapesten.
  • Papesz
    #43302
    Működni fog, de egyetlen európai DVD-t, vagy Blu-ray-t sem fogsz tudni megnézni rajta.
  • benco7
    #43301
    Sziasztok!

    Ha Japánban veszek Ps3-at akkor működni fog itthon?Azt hiszem ott nem Pal rendszer van..
    Egy LCD tv-n szeretnék vele játszani, menni fog?
    Tulajdonképpen egy 110V-os áram átalakító kell, meg a tv-n átállítom?
    köszi előre is
  • pepi024
    #43300
    hát igen elég nehéz.(de a valóságban még nehezebb) de nem baj mert szerintem nagyon fajányra sikeredet.
  • Chris Lowe
    #43299
    Fel vagyok véve?
    Megvan nekem is a TopSpin3 nyomhatnánk online, igaz még bazi béna vagyok, viszont rohadt jó poligoncsajt kreáltam!
  • Chris Lowe
    #43298
    Ez a C=64/Amiga féle Commando újragondolása(pc-n nem ismerem), akik anno játszottak vele azoknak sokat ér, de a mai FPS rajongóknak valszeg tök bárgyú.
    Nekem bejön, rohadt nehéz lehet egy idő után(csak a demot nyomtam le), de mostanában én sem veszem meg mert ma beújítottam egy TopSpin3-at és elvileg holnap/hétfőn megjön az MGS4 is.