89387
PlayStation3
  • Sippie
    #43457
    ja, meg mondjuk az űberhangulatra, hogy manapság is előveszik ezeket az ócska 10 éves játékokat
  • Istencsászár
    #43456
    Naja, bár a Diabló történetéből semmire sem emláxem, pedig kitoltam párszor, csak a gyakás a hent meg a tápolásról szólt:)))) szóval még aztse lehet mondani hogy ütős story stb... zene az jó bár az már manapság minden játékban illetve minden nagynevű elődben és folytatásabn ütős... szóval ok, jön a D3, jön az Sc2, de a D3 fanok a űber hentekre izgulnak, az Sc2 fanok meg az űber klikkfesztára a bátlöneten:)
  • Sippie
    #43455
    hát vannak akik a grafikára izgulnak, de a blizzard játékoknál sosem az egetverően odabaszó grafika volt a lényeg.
  • Istencsászár
    #43454
    :)) pár éves Titan Quest után ami szinte minden durvaságot ellőt a grafikában amit ebből a felső néezetes 3dből kilehet hozni ez a D3 egyátalán nem ütött nálam... bár egyesek úgy ájudolznak mint a kislányok bred pittért:))
  • guardian hero
    #43453
    Vicces lesz mikor 2010-ben kijön, és pécén a flashjátékok is komolyabbak lesznek nála, XBox 720-on meg még letölthető arcade címként se jelenhetne meg ezzel a színvonallal
  • tarti19
    #43452
    mondom nem hisztek nekem ,szeptember-november között elvileg már 8-10 játék jön ki:) amik közül 6 kibebaxott nagy durranásnak ígérkezik
  • Istencsászár
    #43451
    A látottak alapján nemkell majd hozzá pówerpécé szóval egy olcsó gépen is elfog menni ez a D3 ( ha meg van egy normális géped most akkor meg pláne ), de hát minimum 1 év még van, bár egyesek szerint lehet az 2ő is.
  • Foxhound1980
    #43450
    Ez a stílus hiány konzolon, pedig qrva jó. A Sonynak van egy Untoldsa ugyan de az fika :(
  • Istencsászár
    #43449
    Persze, de hát ez majdnem minden "új" terméknél igyvan, viszont erőlteljesen várom hogy a Sony faragjon az árából hogy mire odajutok hogy megjelennek rá a várva várt exluzív folytatások akkor kedvező áron juthassak hozzá.
  • guardian hero
    #43448
    Nem hiszem, se PSN-en, se XBLA-n nem lenne sok esélye, túl erős a mezőny...
  • EmThor
    #43447
    diablo miatt bánhatod is :D
  • Foxhound1980
    #43446
    Kár, asztali gépen már utálok játszani, notim meg nem fogja bírni. :(
  • tarti19
    #43445
    jójó ez mind jó és szép csak méág midnig kurvára nem vágjátok, hogy mi Magyarországon lakunk és nem 2-3K usernek akik itt laknak, azoknak a pénztárcájához alakították ki a masinát
  • Istencsászár
    #43444
    Nemlesz!!
  • Istencsászár
    #43443
    Tudod ebben mi a jó? hogy nekem nemkell 60 gbos vinyo ( 20at sem használom ki, csak demokra ), nekem nemkell Bd ( egy filmet nemveszek meg 6 ezerért ), nekem nemkell wifi ( nemhasználom ) stb, stb... nekem olyannyira tökéletes az prémium x hogy leírni nemtudom, ha mewg netán kell valami hozzá akkor betudom szerezni, de leglább semmi olyat nem vetetnek meg velem amit ugyse használok...
  • sirpalee
    #43442
    Ahogy blizzardot ismerem, nem :) de nem is baj, ideje leporoni a jó öreg pc-t, és TF2-n kívül mással is játszani vele.
  • Foxhound1980
    #43441
    Diablo 3 jön konozolokra a későbbiekben vajon?
  • Sippie
    #43440
    és ha több ps van, mindegyiket beindíccsa?
  • Sipee
    #43439
    énmár a kezdektől fogva mindig a ps gombbal indítottam:D szerintm sokkal hasznosabb főleg azért mert így a szobámból is tudom indítani(ami az emelten van:D) és mire lemegyek már csak az erősítőt mega tv-t kell bekapcsolni a játék pedig már beis töltött nemkellrá várni:D(ha több user van azsem baj mert szerintem megtalálod meik a tied ha tudod hanyadik,szal hasznos kis gombaz:D)
  • aabelus
    #43438
    fasza! mind1,lenyeg h rajottel. igy sokkal kenyelmesebb :D wazze!
  • tarti19
    #43437
    mindig előbb nyomom be a ps3-t aztán a kontrollert:D de most a ps gombot nyomtam meg előbb:)
  • aabelus
    #43436
  • tarti19
    #43435
    na de mi más dobná meg?
    Új technólógiáról beszélünk ami nincs 1 éves sem... minden így kezdődött el
  • Papesz
    #43434
    Figyelj Chris, a PlayStation 3 árát a Blu-ray dobja meg. Lehet ezen vitatkozni, csak nem érdemes. Ha nagyon érdekel, akkor majd utánajársz.
  • eilor
    #43433
    már megvan a válasz!
  • eilor
    #43432
    hali srácok kellene egy kis help! hogyan kell eldobni a fegyvert hogy betudjak menni a strip club-ba? (GTA 4) bocs hogy nem idevágó a dolog! választ előre is köszi!!!
  • Chris Lowe
    #43431
    Én nem arról beszélek, hogy mi mennyibe kerül a gép összerakásakor hanem arról, hogyha a box360-hoz ezeket külön megveszi az ember akkor ugyanott lesz mintha venne egy ps3-at. Ergo matekban lehet, hogy 50ezer a bd dióda(bár kétlem, jó lenne egy hivatalos árlista mert addig ezeket az ember a kisújjából szopja...persze nem Te, hanem mondjuk ahol ezt olvastad az az újságíró ), de itt nem csak azt fizeted meg hanem a többi plusz dolgot is. Mondjuk mennyi is a 360-ba egy 60gb hdd? Memkártyaolvasó aprópénz de a super audió lejátszást ha akar a 360 tulaj akkor kell egy lejátszó. Te itt ezeket fizeted meg és nem a bd diódát. És akkor ugye szóba hozhatjuk a minőségibb alkatrészeket. Erről írtam és nem arról, hogy hány ft-ba kerül a blu dióda. Ezért volt értelmes Papesz igen velős válasza is....
  • Foxhound1980
    #43430
    LOOOOL
  • Foxhound1980
    #43429
    A BD dióda miatt annyi az ára elsősorban ami. Ezen felül van pár drágább komponense is de ami igazán megdobja az a BD.
  • tarti19
    #43428
    PS gombbal a ps3-t belehet kapcsolni? MErt nekem sikerült és ez ötletes dolog
  • Papesz
    #43427
  • Chris Lowe
    #43426
    Ohh, köszönöm szépen az értelmes hozzászólásod, öröm volt Veled beszélgetni.

  • tarti19
    #43425
    a "de" szócskára... de nem feltélenül neked akartam, általánoságban írtam...
  • Papesz
    #43424
    Nem értem, hogy ezt miért írod nekem.
  • tarti19
    #43423
    az a baj srácok, hogy Magyarországon itt ne bizonygassuk a ps3 valós előnyét, mivel EU más résziben ieltve USa-ban és JApánban azon dolgokra amitől ps3 a ps3 arra van pénz... itt meg egyszerűen nincs , vagy csak kevesen élvezhetik...
  • Papesz
    #43422
    A ps3 nem csak azért kerül 50ezerrel többe, mert blu-ray van benne...

    Pedig de.
  • Chris Lowe
    #43421
    Istencsászár:
    Félreértés ne essék az xbox360 nem azért olcsóbb 50ezerrel mert dvd van benne...elsősorban azért mert moslék, a lehető legolcsóbb alkatrészekből rakják össze, a cél az, hogy kibírjon 3-4 évet. Ha ránézek ezekre a a bekapcsolt gépekre visszasírom a régi boxot, mert abban tutkó cuccok voltak, atomstabil volt eszembe nem jutott, hogy megállhat. Annak abban az időben volt is ára...
    Másik oldal: A ps3 nem csak azért kerül 50ezerrel többe, mert blu-ray van benne...vagyis ez az egyik szempont mivel a ps3 nem csak játékkonzol. Blu-ray-t sem a játékok miatt találták ki hanem a hd film miatt, és ezért került bele a ps3-ba nomeg azért, hogy leverje a hd-dvd formátumot.
    és akkor még van benne egy 60gb-os hdd, van benne kártyaolvasó, lejátsza a superaudiocd-t, van benne netböngésző és mindehhez jön a masszív hardver. Ha ezeket megveszed külön a 360-hoz valszeg többe van mint 50ezer...és akkor még mindig gagyi alapalkatrészekből van összerakva a boxod.
    Persze ettöl függetlenül annak éri meg ps3-at venni aki ezeket vagy ezek egy részét ki is használja, mert csak játékra tényleg nem éri még meg.
  • Seth
    #43420
    Nincs
  • tothsanyi18
    #43419
    ezt hogy érted?
    nem lcd
  • Sipee
    #43418
    az MSG4-ben van offline coop?:O