89387
PlayStation3
  • HAF Rigel
    #43497
    Kérdezhetek Daniel .

    Játékaim.hu miért nem tudom elolvasni a priv üziket , mert 3 oszlopot látok 2, 10,6db üzivel , de ha bele lépek akkor semmi. Nem tudom elolvasni .

    Köszönöm ha reagálsz rá .
  • OliApa
    #43496

    Nice
  • Sippie
    #43495
  • tarti19
    #43494
    én egy nikon d60-nal szemezgettem:) csak rájöttem, hogy ki sem használnám
  • DanielT
    #43493
    Manapság már minden gép jó képeket csinál(megfelelő fényviszonyoknál). Lecseréltem a régi 4 éves Canon-omat(A70) egy másikra (570IS) az égvilágon semmi képminőségbeli különbséget nem észlelek. Előnye számomra annyi kb, hogy kettővel kevesebb elem kell neki...
  • Sipee
    #43492
    biztos jólehet,tegyükfel nyitvavan az ajtó nekedis meg neki is mert épp vendégek vannak, ésakk benyomod a ps-ét és szörfölgetsz rajta a már korábban beszerelt kamera segítségéval xDszerintem igen meglepődne mikor átmennél h elnézést bekapcsolná a tv-t mert nemlátom az MSG4-et az ön gépén xDxD(vagynetán nemlátom mitírt vissza a kedves fia(aki szintén ps tulaj)a neki címzett q...va anyád szövegű levélre :D)
  • tarti19
    #43491
    ahhoz képest elég korrekt
  • DanielT
    #43490
    Kis fikkancs Canon A460.
  • tarti19
    #43489
    milyen fényképezőgéppel készült?
  • DanielT
    #43488
    Miskolc barlangfürdő, vadaspark satöbbi.

  • Sippie
    #43487
    vállról indítható szkád rakéta?
  • tarti19
    #43486
    hüpp-hüpp merre jártunk?:D
  • DanielT
    #43485
    Kösz a kérdést, itt vagyok :D Kis hétvégi kirándulásról most értem haza.
  • sirpalee
    #43484
    Igen, de a legjobb az usb-s kis rakétakilövő :)
  • NEXUS6
    #43483
    Asszem van USB-s lávalámpa is, az is nagyon hasznos dolog, érdemes beszerezni!
  • sirpalee
    #43482
    Sima usb hub elég, adapterrel (kb 3ezer). De lehet olyat is kapni ami közben melegen tartja a teásbögréd (vagy kávét stb).
  • aabelus
    #43481
    valami USB elosztot vagy ilyesmit lehetne tenni ps-hez? nekem nem nagyon eleg az a 2 usb
  • HUNMarcus
    #43480
    OFF
    dzsírsz of vór nem semmi lesz
  • tarti19
    #43479
    Igen erre, csak legutóbb itt midnen 5 fonttal olcsóbb volt
  • EmThor
    #43478
    minél jobban játszol annál több cuccot vehetsz a boltban?
    tehát ha letolom az army of 2-t hard-on, akkor ingyen letölthetek +1 pályát a meglévő trófeáért? csak tippelek

    “PlayStation Edge comes with a seamless integration into the already widely popular PlayStation Network® and will allow PlayStation®3 owners to use their trophies earned to receive free gifts and discounts on PlayStation Network by going to the PlayStation EDGE panel located in the PlayStation Store,” says the supposed release.

    “PlayStation EDGE is scheduled to be launched in North America at the end of July 2008, followed by the Japanese and European launches in the fall of 2008.”
  • sirpalee
    #43477
    nem erre gondotál?
  • Sippie
    #43476
    na igen, én is erre gondoltam... lehet a szomszéd csak néz napok óta miért kapcsolódik be folyton a ps-e
    bár azért sanszos hogy nem így müxik, de nem is nagyon próbálkoztam mi hogy megy, mivel általában használat után lekapcsolom a 230-ról, akkor ha meg már ott vagyok manuálisan is be tudom kapcsolni a ps-t
  • tarti19
    #43475
    melyik külföldi oldalon szokott a gémek többsége 30-35 font közt lenni? Illetve ezen az oldalon még akadnak 1-1 játéákra bazi nagy akciók is... Ajánljatok legyetek kedvesek pár ilyen jellegű oldalt:)
  • sirpalee
    #43474
    Akkor átlagos magyar háztartás :) . Nincs szükség több ps3-ra a legtöbb esetben, mondjuk 95%-ban.
  • aabelus
    #43473
    Hová tünt DanielT?
  • Foxhound1980
    #43472
    A boritó.
  • tarti19
    #43471
    D.T. alanyéknál?:)
    Amúgy az mgs 4 eu és usa verzió közt van valami különbség?
  • sirpalee
    #43470
    Hány olyan magyar háztartás van, ahol több ps3 létezik egyszerre készenléti módban? :)

    Bár panelben izgi lehet, ha a szomszédnak is van
  • Sipee
    #43469
    nalátod,erről fogalamam sincs:D szerintem csak azt amelyikhez csatlakoztatva van(mert aszem mikor új kontrollert akarsz használni akkor azt csatlakoztatni kell,bár nembiztos,nem emlékszemmár:)bár nembiztos,fogós kérdés!
  • Foxhound1980
    #43468
    Kinéztem egy DVD boxot és UPS, EMS, FEDEX-el lehet csak haza hozatni ami alsó hangon 60 dollárnál kezdődik. Nincsen olcsóbb lehetőség ennél a terméknél. :(
    Szerk: Olyat nem lehet náluk, hogy giftként adják fel értékmegjelölés nélkül, hogy még csak a lehetőség se legyen a vámon való fennakadásnak?
  • guardian hero
    #43467
    Én rendeltem már. Playstation játékokat nem szállítanak európába, mert a sony megbaszott pár nagy ázsiai webshopot azzal az indokkal, hogy régión kívüli játékokat postáztak. De X360-ra kiváló árakat lehet kifogni régiófüggetlen címeknél, a postaköltség meg nevetséges (3 dolcsi, belföldön is drágább...), a szállítási idő meg a bő egy hetével (néha kevesebb) simán vállalható. Annyi, hogy mivel EU-n kívül vannak, nem érdemes 2 játéknál többet rendelni egyszerre, nehogy fennakadjon a vámon.
  • Chris Lowe
    #43466
    Épp ezért írtam: "Persze ettöl függetlenül annak éri meg ps3-at venni aki ezeket vagy ezek egy részét ki is használja, mert csak játékra tényleg nem éri még meg."
    Nincs ezzel baj.
    Nekem viszont jól jött a superaudiocd játszó, anno épp emiatt tudtam eladni a régi dvdjátszóm (az tudta). Plusz a tisztességes dvd-t felskálázó cucc, igaz erre azért pár hónapot kellett várni. Ja és kellett a blu filmnézés lehetősége is, ergo nekem pl. megérte azaz 50ezres plusz ár. Meg nem mondom mire használom többet a gépet: játék, film vagy zene. Én még szoktam leülni zenét hallgatni estefelé(tudom furcsa, de kikapcsol) aztán utána valami film, játszani ha van időm napközben szoktam de leginkább hétvége délelött.

    Egyébként Papesz nem ért vagy csak nem akar....én ezekért a dolgokért fizettem plusz 50ezret és nem a diódáért.

  • Foxhound1980
    #43465
    The URL contained a malformed video ID.
  • Foxhound1980
    #43464
    Play Asiaról rendelt már valaki? Minimum ptg. 60 dodó...
  • Seth
    #43463
    Hát erről most EZ ugrott be
  • EmThor
    #43462
    vki megnézte a jpn store-on a kerttervező program bemutató videóját?

    szerintem lenyűgöző



  • Sippie
    #43461
    ja ez a tetrisre vonatkozott, csak lemaradt a válasz gomb
  • Sippie
    #43460
    kiváló összehasonlítás...
  • tarti19
    #43459
    Én meg egy RESi 5-re izgulok, de nagyon:D:D:D
  • guardian hero
    #43458
    A tetrist is előveszik manapság is, mégse várjuk a Tetris 2-őt mint a messiást...