89387
PlayStation3
  • HAF Rigel
    #43697
    GRAW2 nagy jó játék elveztem minden percét , a multi nem rossz de nem egy COD4 vagy BF:BC , multiban ez a kettö a király , nálam most az utobbi
  • Ombika
    #43696
    Konzolvilagba talaltam ennyiert ps3+gt5p: 89900 Ft. Megbizhatoak gari teren?
  • aabelus
    #43695
    Ghost Recon 2-rol velemeny? jatszotta valaki? van offline multija?
  • Ombika
    #43694
    Hivatalosan boltba most hol a legolcsobb a ps3 esetleg gt5p-vel?
    65Nm-es ps3 mikor jon be elorelathatolag? Koszi
  • NEXUS6
    #43693
    Hát szerintem nincs ezzel a fw 2.40-nel semmi baj. A játékok nem lasultak, bizonyos rencer funkciók még gyorsultak is! Más kérdés, hogy a cégek baxnak pecst kiadni, de ?gy már nem a SONY- nál van a laszti. Ügyes húzás;)))
  • sirpalee
    #43692
    hüm-hüm-hüm

    Kiugrott a kis ablak, hogy megkaptad?
  • Nexxuss
    #43691
    nekem nem :(
  • sirpalee
    #43690
    Nem, én is magyarral kaptam meg, pedig usa-val vettem, és ki is írja a profilomnál.
  • Nexxuss
    #43689
    gyerekek kérdés. Szereztem STardustban egy trófeát. De nem látom sehol...vagy csak a game tulaja kap utána trófeát? Ergo Usa Acchoz tartozik, de magyarral játszottam.
  • Foxhound1980
    #43688
    Várjatok még ezzel a Trophy dologgal. Örüljünk annak, hogy végre lehet üzizni gémelés közben...Sonynál azt mondom, már ez is nagy szó. Majd szépen beindul a trophy rendszer is. Egyébként látszik, hogy teljesen puritán az egész, majd Home-ra beérik, trófea szobákkal, polygonizált felülettel.
  • Nexxuss
    #43687
    jaja :)
    amúgy meg nem értem hogy rakhattak ilyen ronda mintátt a Crisis Core-os verzére. Nembaj. Kratos Rocks! Persze ha csípboj is úgy akarja :)
  • Smuge
    #43686
    Igen csak tudod már baromi unalmas hogy mindent beharangoznak aztán a megjelenés közeledtével meg erre arra hivatkozva elcsúsztatják a megjelenéseket. Nem tudom hogy vetted te észre, de az utobbi időszakban igen csak kicsúszott a Sony lába alól a talaj mindent ideértve, ez azért lehetett volna másképpen is. Ez nem fikázás hanem a szomorú valóság, megint kaptunk valamit amit teljes egészében kihasználni nem tudunk ahelyett hogy átgondolták volna a logikai sorrendet. Hiába van ferrarid ha még csak suzuki motor van benne. A Sony meg mégis csak Sony és ettől kicsit mást várna az ember...vagy legalábbis én, de lehet bennem van a hiba.
  • sirpalee
    #43685
    Várható volt hogy a criterion megcsinálja :) . Na az ilyen fejlesztőket szeressük. Ideje lesz újra beizzítani a burnoutot.
  • HAF Rigel
    #43684
    A szinte azért egy tág fogalom , de igaz még nem tudjuk mennyire jó / rossz . De alapvetően ez majd a Homeban lesz jó dolog , ez csak egy köztes megoldás szerintem . Az hogy ídő volt rá , meg egy kicsit relativ , vagy te bele látsz a SONY münködésébe , tudod mire milyen erőforrást használnak fel . Fikázni mindigy könnyű , annak örülni hogy kaptál valamit meg kurvára nehéz , úgye ?
  • Smuge
    #43683
    És azokkal a játékokkal amikben már megvan a funkció mikortol fog élni ? Azokhoz is ki fog majd jönni egy csomag külön vagy hogy ? Nem tudom miért nem lehetett volna megcsinálni eddig ezeket , volt rá idő + ráadásul elég sokat csuszott ez a 2.40 így is , van egy trófea rendszerünk ami szinte szart sem ér jelenleg.
  • Foxhound1980
    #43682
    Burnout/Uncharted-hez jön a trophy patch.
  • Foxhound1980
    #43681
    Jah tényleg, igazad van. Kifelejtettem, hogy te szereted ezeket a meghatározhatatlan nemi identitású szereplős, homokos manga stuffokat. Sry :D
  • Nexxuss
    #43680
    szóval akkor ezüst:) Értem:) Köszi a helpet
  • Foxhound1980
    #43679
    PS3 Trophy oldal

    Érdemes lesz majd figyelni, testvérlapja a 360 achievementsnek.
  • Foxhound1980
    #43678
    Én a GOW-osat venném, nem kérdés :D A piros uniqum szín tech cuccokban. Nekem volt metál piros SE telefonom, állandóan megnézték :D
  • Nexxuss
    #43677
    Limitált GOW-os vagy Crisis Core-os PSP-t vegyek?
    Nagyon dögös az a piros, és szép a minta rajta. De annyira nem limitált.
    Crisis Core: Limitált, a szürke kicsit snassz, a minta rajta nem a legszebb, de mégiscsak Fájnöl Fentezi :) No meg limitált :)
  • Nexxuss
    #43676
    Egy kis kontra :)
  • HAF Rigel
    #43675
    Nem tudom én beléptem a Bad Companyba , de nekem nem volt zavaro dolog , lassaban lépegetett , de én nem éreztem katasztrofának . bár csak 10 percet szorakoztam vele . Egyébként is az a véleményem hogy jobb mintha semmi nem lenne :) :) . De majd úgy is jönnek a fikagépek és jó meg fogják mondani , miért szar ez .
  • Foxhound1980
    #43674
    Jaaaa,,,,,, Na mingyá megkuk.

    Szerk: lassú valóban de szerintem annyira nem vész. Egyébként ezt a késöbbiekben simán optimalizálhatják. 360-on a Dashboard az utóbbi 1 évben lett baromi gyors csak, előtte az is kb igy állt. Jó lesz ez. Kár, hogy nincs még chat.
  • sirpalee
    #43673
    Játék közben az xmb elemek betöltési ideje, jóval rosszabb mint amúgy... Döglassú.

    OFF : juhú megvannak a vip jogok
  • Foxhound1980
    #43672
    MI lett lassú? XMB menü? vagy játéktöltés?
  • sirpalee
    #43671
    Nem, csak amihez megírják, de gondolom ezt gyorsan pótolják a fejlesztők. Megvettem a stardust HD-t és nekiálltam ott gyűjtögetni

    Amúgy fasza játék, szóval amúgyis megérte megvenni.
  • Nexxuss
    #43670
    amúgy most trófeákat hol lehet gyüjteni végül? Amikbe belerakták csak? VAgy most ez hogy néz ki? Mert ez még azért messze van az Achievement rendszertől. DMC4 trófeákat berakja? Vagy a burnoutból?
  • sirpalee
    #43669
    Jam rohadtul lassú... Amúgy is lassan töltötte be a cuccokat, de így :(

    Am. nagy poén ez a trófe gyűjtés, már van 2 bronzom és egy ezüstöm. Este nekiállok és elalvásig gyűjtöm a trófeákat :) .
  • Nexxuss
    #43668
    jaja :) Van 1-2 fennakadás és nem vagyok Pesten. De lassan helyre áll a rend és itt rontom megint a levegőt:P

    más.

    Game: Most nézem, hogy a Soul Calibur 4 limitált lesz náluk. Be is rendeltem! :)
    Meg örömmel látom, hogy lesz Fallout limited is. Remélem lassan beindul valami azért:)
  • Foxhound1980
    #43667
    Nálam most mászik fel...
  • NEXUS6
    #43666
    Hát monnyuk ettől féltem. Már eddig is mindenfajta minimalista stilusú XMB témát használtam, ami azért valamelyest javított az egyre lassuló rendszeren. De azért itt jelentős funkcióbővítés, ezzel együtt növekvő erőforrásigény van a dolgok mögött.
    A játékok nem kezdtek még szaggatni mint PC-n?;D
  • Foxhound1980
    #43665
    Na, élsz még? :D
  • wordsworth
    #43664
    mellesleg a legnagyobb szam az lenne ha beépitenének FF13-ba mondjuk multit :D
  • Nexxuss
    #43663
    ja és tetü lassú :)
  • wordsworth
    #43662
    Nah jo volt a megerzesem :D nem szedtem le még
  • Nexxuss
    #43661
    2.41 jön szerintem a héten. Ekkora bughalmazt. Nem lehet elolvasni a leveleket vaze :)
  • HAF Rigel
    #43660
    Tölthető a 2.40 . Munka elött megnéztem és fel is raktam . de csak 2-3 percem volt belekukkantani . A ps gombal jön elpö a menü és a kikapcsolás a acc választó sorban legfelülre került.
  • Alien!
    #43659
    persze,értem amit mondasz,de a problémák nagyrésze már a x360-as bétateszt után felmerült,ez a fórumokból tisztán kiderül....Pl a voice chat közel sem működik rendesen,sőt...


    Resi 2 kép
  • nyuszmurusz
    #43658
    Szerintem a GT5 P nem mérhető össze az előző GT-kel.
    Ez az első GT, ami hihetetlenül be tud szaggatni úgy vezetés, mint visszajátszás közben. Szerintem ez egy ilyen múltú játéktól elég gáz. Ettől eltekinteve nagyon szép a grafika(1080p-ben játszom), nekem különösebb bajom nem volt vele, egyszerűen csak rosszul optimalizálták. Remélem, ezt az 5-ben már megoldják, inkább tolódjon a kiadása, viszont amit kapunk, az legyen megint az autóversenyek királya.
    Viszont a fizika(nem a törésre gondolok), az autók viselkedése nagyon jó, azért elég nagy élmény egy izmosabb autóval úgy "végiggázolni" a mezőnyön, hogy közben nem kapsz büntit. Adrenalinemelő.