89387
PlayStation3
  • baggins
    #43817
    Csak egyet, és abban sem vagyok biztos, hogy igaz volt. Egyébként nekem is az a véleményem, hogy megint sok hűhó semmiért.
  • Foxhound1980
    #43816
    Valamennyire túl van ez dramatizálva, még ha a dolog komolyságát alátámassza az a tény, hogy a Sony visszahívta... De most úgy őszintén, itthon hány postot olvastatok, hogy kinyírta a gépet?
  • tothsanyi18
    #43815
    ezt azért nem hittem volna
    így elrontani valamit...pfffff
  • Foxhound1980
    #43814
    Aki már 2.40-en van és nem szállt el a masinája, ne idegeskedjen.
  • Foxhound1980
    #43813
    Nem lehet.
  • tothsanyi18
    #43812
    köszi szépen ak megrendelem.
  • tothsanyi18
    #43811
    akkor most aki már frissítette az vissza töltheti a régit???
  • Foxhound1980
    #43810
    Vagina Hero
    Bocs...:DDDD
  • ballor
    #43809
    Lehet ilyet.
    Legyen egy külső helyen az SRT felirat, olyan névvel, mint a film csak .srt.
    Be fogja húzni szépen. Én a nagyobb felirattal szoktam ráégetni, ezzel jól olvasható.
  • Foxhound1980
    #43808
    Resi5? :D Na, hagyjuk...
  • Istencsászár
    #43807
    "This is gameplay video from early beta version"
  • Foxhound1980
    #43806
    Botrányos....
  • nyuszmurusz
    #43805
    Jesszus mi lesz ebből a Silent Hill 5-ből!!!! Ez még PS2-őn sem volna bocsánatos bűn!
    sh5
  • Demeter
    #43804
    Srácok vki tudna nekem abban, hogy miképp lehet megoldani az Mvk2vob progival, hogy felira is legyen a film alatt? Vki próbálta már? Csak mert ezt most próbálnám először de valahogy nem tesz alá feliratot és úgy kódolja át MPEG-2 be.

    Thx!
  • Scotty99
    #43803
    Ilyesmi
  • Foxhound1980
    #43802
    Aranyos...:D
  • Scotty99
    #43801
    Igen, az az a kábel. Simán összekötöttem, de a képminőség messze elmarad a gyönyörűtől. Persze élvezetesebb, mint SDTV-n, de túl világos a kép, hiába sötétítek. Szerintem annyit megér átmeneti megoldásként, hamarosan beszerzek egy TV-t hozzám addig pedig marad így. Szerintem többet ér, mint SDTV-n.
  • Foxhound1980
    #43800
    Holnap megyek Übibe, megnézem a Gun Metal PS3-mat mit mutat :)
  • Yoda001
    #43799
    am, mi ez a trófearendszer?
  • baggins
    #43798
    A PlayStation 3 tulajdonosok már nagyon várták a trófearendszer és a játék közbeni menüelérést tartalmazó frissítést, de úgy tűnik ezúttal (is) homokszem került a gépezetbe. Mind a külföldi, mind a magyar játékfórumokat olvasgatva néhány játékos a telepítés utáni lassúságról, fagyásokról, de még a gép teljes használhatatlanságról is panaszkodik. Jeff Rubenstein, a Sony Computer Entertainment America közösségi médiamenedzsere úgy nyilatkozott, hogy hozzájuk nem érkeztek jelentések a sikeres telepítést követően felbukkanó hardveres hibákról. Ugyanakkor a GameCON felvette a kapcsolatot a Sony Hungária Kft-vel, akik az angol uk.playstation.com-ra hivatkozva elmondták, hogy csakugyan van probléma a 2.40-es firmware frissítéssel, de "úgy tűnik", hogy a dolog csak bizonyos szériaszámú gépeket érint. A már frissített konzolok használatát azonban mindaddig nem javasolják, amíg az ügyet a Sony Computer Entertainment ki nem vizsgálja és (vélhetően egy újabb firmware formájában) meg nem oldja. A dolog komolyságát jelzi, hogy a 2.40-es firmware-t átmenetileg eltávolították a PlayStation szerverekről, így aki még nem töltötte le a frissítést az gyakorlatilag biztonságban van. A javításon egyébként gőzerővel dolgoznak és egyben elnézést kérnek bármiféle kényelmetlenségért.
    /Papesz/

    Hmmmm....
  • aabelus
    #43797
    #43757 <-> egy hozzaerto erre is valaszolhatna,mert lehet vennek 1 ilyen projit,de szeretnek elotte hallani valami velemenyt.
  • Tutu12
    #43796
    Ha a pc-n sincs net,mióta routert használsz,akkor a pc hálókártya mac címét kell beklónozni a routerbe.
  • aabelus
    #43795
    velemeny? ou naa.. ja,es milyen kabel kell hozza? HDMI? vagy masfajta?
  • Kecso76
    #43794
    De lehet, de éppen ezért állítom be mindig kézzel az ip-t, átjárót, dns-t! De sehogy sem megy a ps-en! A pc-n gond nélkül van net!
  • Foxhound1980
    #43793
    Passz, ez vegyes szerintem.
  • sirpalee
    #43792
    Megint kérdés, 60 gigás vagy 40 gigással vannak a gondok? Nekem 40 gigás minden gond nélkül.
  • Foxhound1980
    #43791
    Állítólag akinek felmászott és megtörtént a reboot gond nélkül, annak már nem lesz gond. Mindenesetre elég vicces az ügy, vagy inkább ijesztő...
  • Papesz
    #43790
    Nem lehet, hogy új IP-t kaptál a szolgáltatódtól?
  • Kecso76
    #43789
    Sziasztok!

    Újra megpróbálom, hátha van valakinek ötlete a problémára:

    Segítségre lenne szükségem! Nem tudom a ps3-at rábírni, hogy csatlakozzon az internetre! Vagyis, eddig semmi gond nem volt vele, teljesen jól működött, letöltöttem a store-ról, stb... Kábelmodemet használok, a pc-ből ki a kábel, és be a ps3-ba! Kézzel állítottam be az IP címet, elsődleges-másodlagos DNS-t, átjárót, stb... Tök jó volt pár nappal ez elöttig! Van valami ötlet, tipp, trükk esetleg? Jah, a hibaüzenet, hogy nem tud csatlakozni DNS hiba miatt!
    Azóta vettem routert! Semmi változás, a PS3-ból ugyan úgy nem tudok internetet kicsikarni! Sőt, még a pc-re sem jut internet! Úgyhogy nem tudom, hogyan kellene megoldani a dolgot! Valakinek valami ötlete van esetleg?
    Előre is köszönöm!

    Kecskés Tamás
  • nyuszmurusz
    #43788
    De legalább vissza lehetne tölteni a régit, hogy akinek nem baszódott még el a gépe, annak legyen esélye rá, hogy kimaradjon ebből a mókából.
  • Ombika
    #43787
    GT5P keresek ,ha vkinek van elado jelezze please!! Koszi
  • Foxhound1980
    #43786
    Komoly, a Sony vissza is hívta a FW-t és csak kussol.
  • NEXUS6
    #43785
    Ja ja, csak elnéztem! Kicsit meleg van ma!;)
  • hoher28
    #43784
    kössz
  • Tucker Case
    #43783
    Nem.

    Viszont az én kérdésemre még senki nem válaszolt. :) #43755
  • Tyler Durden
    #43782
    Nem adnak
  • hoher28
    #43781
    hello
    megtudná mondani valaki hogy a ps3 hoz adnak-e HDMI kábelt?
    kössz
  • Alien!
    #43780
    http://www.platinumshop.hu/index.php?data[mid]=2&data[id]=741
  • Alien!
    #43779
    sztem ezt keresed
  • DanielT
    #43778
    Hiába köti össze ha nem tud a monitor HDCP-t. Lehet rajta 97db HDMI és ezerhétszázhuszonnyolc DVI bemenet, akkor sem fog rá képet adni a PS3.