89387
PlayStation3
  • sirpalee
    #43857
    Ezt nem hiszem hogy neked kéne eldöntened. MS is csinált buta dolgokat, vagy gyorsan felejtesz?
  • sirpalee
    #43856
    Ha jól emlékszem jópár 10ezer gép odaveszett... Sokat le is tiltottak a netről a megváltoztatott meghajtók miatt, de sok gép ártatlanul esett áldozatul a csapásnak. Anno gt és dtoid volt tele ezzel a témával.

    Amúgy jelentem itt 2.4 van, és nem olyan régen növeltem eggyel a trófeáim számát. Szóval no para :) .
  • NEXUS6
    #43855
    Gondolom Darwin, meg a természetes szelekció!;DDD
  • NEXUS6
    #43854
    Az a gond, hogy nem a Linuxra kellet volna az OS-t alapozni, hanem valami kicsi, gyors, realtime OS-re, amit beágyazott rendszerekre találtak ki, de azért eléggé skálázható, pl QNX (esetleg AmigaOS, BeOS, vagy Symbian). Ezek pár száz kilobájtba beférnek, ha nem bootol az új rendszer automatikusan visszaálna a régi mert lenne rá hely. Egy ilyen XMB szerű OS-nek + felületnek nem szabadna nagyobbnak lennie pár megánál, de ehhez képest vagy 130 MB csak a telepítője!!! Ezzel nem csak az a gond, hogy mint írtam nehezebben backuppolható, hanem a bugokat is képtelenség megtalálni benne.
  • Demeter
    #43853
    Köszönöm a válaszod remélem menni fog.
  • DanielT
    #43852
    Kihagy az emlékezetem. Vajon mi oldotta meg az őszi frissítésig? Vagy fél évig hullottak a gépek a firm frissítés után?
  • Istencsászár
    #43851
    Ebben a generációban a Sony a lúzerek lúzere, és ezt szépen fokozatosan adagolj... ez persze változhat, de nem ebben a generációban fog.
  • sirpalee
    #43850
    Nem, de tényleg jópár meghalt... sokáig visszhangoztak tőle a fórumok.
  • DanielT
    #43849
    "Ahogy visszaolvasom a fórumokat, pl a 2007 tavaszi X360 Dashboard update után elég sok gép beadta a kulcsot"

    Ahha... visszahívták azt a firmwaret?
  • NEXUS6
    #43848
    Ahogy visszaolvasom a fórumokat, pl a 2007 tavaszi X360 Dashboard update után elég sok gép beadta a kulcsot, asszem a M$ a füle botját nem mozdította, hiszen amúgy is haltak a boxok, mint ősszel a legyek, szal van azért a jelenlegi szitunál is rosszabb. Ilyen szempontból nem a Sony a leglúzerebb játékos a mezőnyben.

    Viszont olyan szempontból az, hogy egyszerűen a mai napig nem tudja lekezelni azt hogy és ahogy elterjednek a hírek a neten. Még mindíg a kommunikációval van a gond.
    A M$ esetében nagyon jellemző, hogy azokról a fenyegetésekről, amik valósak de nem tudnak vele mit kezdeni egyszerűen nem beszélnek. És ugye mindenki úgy gondolja, hogy BG nagy ember, amiről ő nem beszél az nincs is, de legalább is lényegtelen.;)))
  • Ombika
    #43847
    Nemtudom minek kellene lenni benne,de bontatlan volt amugy ez az erdekes! :(
  • baggins
    #43846
    Már de. akartam írni, de nem volt időm, bocs.
    Szóval én is projektort akarok venni mindenképpen, de ez nem az igazi. A felbontás már közelít az igazihoz, viszont én pl. mindenképpen olyat veszek, amin van HDMI kimenet. Alap. Régebben volt itt a topikban egy-két jó tipp, keress rá, érdemes. Folyamatosan nézegetem én is, szólok, ha látok valami jót.
  • ballor
    #43845
    Semmi pecsétes papír?
    Mennyi volt így? 60-70?
  • Ombika
    #43844
    Kez alol vettem ,pokervesenyen nyertek! Rajta van mediamarkt-os szalag is!!??
  • ballor
    #43843
    Három napon belül csere.
    Most csináld meg.
  • Foxhound1980
    #43842
    Nyomd rá, frissítsd. 2.36 fog lejönni. Ha 2.41 lenne akkor azt postold be plz.
  • Ombika
    #43841
    Okes thx,gondolom akkor kilehet valasztani majd,mert meg netre nem nyomtam ra!! MEdia Marktos ,de garipapir nincs kulon hozza...? :S
  • balljuggler
    #43840
    DanielT!!!
    Nem kamu sajnos az eset mert 1 cimborámé a gép!
  • Foxhound1980
    #43839
    Emmeg itten a Qure 2. tartalma

    Resistance 2 - The big cover story for this issue is Insomniac's upcoming PS3-exclusive FPS. Bonus! You get to see host Veronica Belmont don a mo-cap suit just for this game.
    Silent Hill: Homecoming - A look at Konami's upcoming horror game.
    Madden Twenty Year Retrospective
    Naruto Ultimate Ninja Storm - Exclusive first playable demo.
  • Foxhound1980
    #43838
    AC fagyások? Emlékezz az UBI kiállt és megmondta nyíltan, gőzük sincs miért fagy Altair kalandja, így. Programozók!!! Gondolom olyan bonyolult a FW felépítése, hogy sokkal könyebben elbuknak a kompatibilitást illetően mint más oprendszereknél. Aztán lehet kevés a teszt idő és az a gond. Ezt mi nem tudhatjuk. Az biztos, hogy maga ez a PS3 oprendszer, stabilitást tekintve messze nem áll olyan biztos lábakon mint a PSP-é, pedig szinte a klónja de mégis.
  • tarti19
    #43837
    Van valaki aki MGs4-t adna el holnap úgy 4 és 5 között a Nyugatinál?:)
  • Alien!
    #43836
    mondjuk azért nem hiszem el,hogy ne lett volna az összes létező modellel egy tesztelési időszak....itt nem sűrget annyira a határidő,hogy kapkodva adják ki...
  • Foxhound1980
    #43835
    Jó csak érted ez úgy csapódott le, hogy a 2.40 kinyírja a gépeket. Mi ez az őrület?! :D
  • aabelus
    #43834
    #43795
  • wordsworth
    #43833
    Hát valamilyen szinten igaza van, mert az egy dolog, hogy a média mit mond, de ha már a sony kénytelen volt levenni az FW-t.. na az vérciki, és persze kussolnak
  • baggins
    #43832
    Róla hallottam én is.
  • tarti19
    #43831
    nekem egy frankón a PS3 :) szal no para:P
    HOlnap délután megveszem az LCD tv-t és a MGS 4-t:) ajjaj:P
  • Foxhound1980
    #43830
    576-on olvastam egy kommentelőt, hogy update után játszott még és utána döglött meg a masina. Szóval az is talányos.
  • baggins
    #43829
    Felesleges ezt is félremagyarázni, nem ezt mondtuk. Sőt, nem is a Sonyt védtük. Csak szokás szerint túl van hisztizve a dolog, a júzerek 80 %-a nem meri bekapcsolni a gépet. Vicc.
  • sirpalee
    #43828
    Látod, ez megy az xbotéknál 2.5 éve. Csak ők már hozzászoktak :) .
  • Foxhound1980
    #43827
    Persze azért írtam, hogy akinek felment az már ne pánikoljon. Rebootnál pusztultak le ezek. (állítólag)
  • Foxhound1980
    #43826
    Nézd Dani, tudod mi postások szavára nem adunk!!!
  • baggins
    #43825
    Nem igazán értem a logikáját, hogy egy fw miatt miért halna meg teljesen egy gép, ha a frissítés már felment gond nélkül. Ezért nem is foglalkozok vele, ma szépen befejeztem ötödször is a MGS4-et. :) Persze ha hirtelen mégis bekrepál, akkor nem volt igazam, de annak nem örülnék.
  • DanielT
    #43824
    Mocskos szemét hazug média! Semmi baj nincs azzal a firmware -el! A Sony is csak azért hívta vissza és kért elnézést, mert elhitte azt az egy kamu esetet!

  • Foxhound1980
    #43823
    De, 2.36-ra.
  • Foxhound1980
    #43822
    Lecserélem e Gun Metal-ra a mostani gépem?.....:D Kérdés e....? :DD Egyelőre nem írok semmit... :D
  • Foxhound1980
    #43821
    Komplett gépkinyírásról én spec nem olvastam. Fe-fel bukkanó vinyóformázást igénylő probléma van pár, továbbá kisebb fagyások. Persze a véleményem az, hogy ez megengedhetetlen és a Sony tovább erősítí bennem mit is jelent a loser mint fogalom. De amit pár helyen lehet olvasni, hogy az user be sem meri kapcsolni már a gépet azért az nonszensz. Egyébként ezen az alapon egy qrva játékot ne merjen befríssíteni mert az is okozhat ilyen rendszer összeomlást, bármikor. Szóval aki leszedte játszon aki meg nem az is. Aki meg beszopott az kezdjen el lottózni, mást tényleg nem tudok erre mondani.
  • Ombika
    #43820
    Ahh matol en is Ps3 tulaj lettem,de megorit,hogy 1 jatekom sincs meg ra! :(
    Frissiteni se frissitsem,ha jolsejtem most! :)
  • Alien!
    #43819
    innen látszik mennyire agresszív a média.....meghát bárki felrakhat ezt-azt a netre....
  • tothsanyi18
    #43818
    nem tudom, hogy hány gép szállt el..
    de nagyon szar úgy játszani, hogy bármelyik pillanatban elromolhat.