89387
PlayStation3
  • tothsanyi18
    #43777
    a 43583 hsz-ban leírt kábelre van szükségem.
    Ha valaki tudja hogy hol szerezhetek olyat akkor lécci segítsen.
  • tothsanyi18
    #43776
    de nem tudja a hdcp-t
    scotty99 talált egy kábelt, amivel a nem hdcp monitort össze lehet kötni a géppel.
    na ezt keresem. de nem találom sehol.
  • nyuszmurusz
    #43775
    Firmware 2.40 - codename: netőőőőőőcssssssssééééleeeee
  • baggins
    #43774
    Fogalmam sincs, nekem sem sikerült, pedig próbálgattam. Szerda óta egyébként én is játszok egyfolytában, de az említett fagyikon kívül nagyobb gond nincs. Ahogy Joey Tribiani mondaná: "Megjártuk, mint egy olcsó szajha, akit hasba rúgott egy meggyepált arcú dagadt pasas...". :)
  • Tyler Durden
    #43773
    Elég nagy a hiszti, külföldi fórumokon is lehet olvasni, hogy jópár embernek hazavágta a gépét. Sokan jogosan tették fel a kérdést, hogy ha nem garis a gépük, de a Sony fassága miatt, ment gallyra, akkor most mi a helyzet. Sony részéről pedig mély kuss és hallgatás, no comment..
  • NEXUS6
    #43772
    Őööö szerintem nem. A HDCP áramkör a DVI-n keresztül érkező jelet kontrollálja.
    Ha a monitorod tudja a HDCP-t akkor egy digitális DVI, vagy HDMI bemenet van rajta. szal vagy egy HDMI-HDMI, vagy egy HDMI-DVI kábelre lesz szükséged. A konzolstudióban kb 4000 Ft. De van ahol olcsóbb.
  • NEXUS6
    #43771
    Hát izgalmasak ezek az idők, az bizti!;D

    Sajna hallani olyat is, hogy nem csak annak szál el a rencere, akinek telepítés után nem indul.;(

    Minden esetre én meg háttérzenét nem tudtam még semmilyen játéknál elindítani!
    Hogy van ez egyáltalán!?
  • tothsanyi18
    #43770
    43758 hsz?
    Valaki segíííthetne már...
  • Kratos86
    #43769
    Végre sikerült összehoznom a PS3-at a PC-vel a Medis Server miatt de olyan problémám van hogy amikor zenét vagy videót akarok lejátszani a PS3-on a PC-n lévő dolgok miatt akkor a PC egyszerűen fogja magát és ujraindul!
    A képekkel nincs gond azt rendesen meg tudom nézni!
    Mitől lehet az hogy ujraindul a PC?
  • tothsanyi18
    #43768
    Csak reagál majd a sony vmit nem?
    Addig én várok...
  • nyuszmurusz
    #43767
    Én tegnap azzal kezdtem, hogy letöltöttem a 2.40-est, aztán néhány órát GT5P-ztem, majd Resistance-oztam. No problem.
    És megjegyzem, nem voltak lassabak a menük ingame.
    De lehet, hogy csak szerencsém van.
  • baggins
    #43766
    Srácok, most ez a kettőnegyvenes-mizéria vajon valóban ekkora gáz-e, vagy szokás szerint fel van fújva? Egyetlen esetről hallottam, hogy elszállt a csávó cucca, de az lehet akár véletlen is. Mindenesetre ha mások trófeáit akarom nézni, akkor szinte mindig lefagy.
    Sanyikám, szedd már össze magad, ez így nagyon nem lesz jó!
  • Csabesz100
    #43765
    Ez jó megoldás! Így még a fej sem kopik! :-) Én csapatom most is! Ha meg akarja adni magát úgyis megadja, ha meg nem, akkor nem! De azért a backup jó lenne! :-)
  • Yoda001
    #43764
    mindegy, szerintem jobban járok vele, ha le sem töltöm, azért kösz az infot
  • tothsanyi18
    #43763
    nekem sincs semmi gondom.
    De mióta olvastam a hírt, azóta nem merem bekapcsolni...
  • Okami Amaterasu
    #43762
    nem kell szerviz csak 1 uj winchester bele:)
  • Csabesz100
    #43761
    Tegnap jelent meg! Nekem eddig szerencsére semmi gondom nincs vele, de jobb az óvatosság! Olvasd el!!!
  • Yoda001
    #43760
    ez komoly? le sem szedem addig, amúgy mikor jelent meg az fw? kb 4-5 hete nemis volt bekapcsolva a gép
  • Csabesz100
    #43759
    Hogy kell backup-ot csinálni? Olvastam, hogy sok embernek hazavágta a gépét a 2.40-es, de egy formattal orvosolható a dolog. Nem szeretnék így járni, de a biztonság kedvéért pendrive-ra lementeném a mentéseket a gépről! Előre is köszi a segítséget!
  • tothsanyi18
    #43758
    ez lenne az a kábel amivel össze lehet kötni a nem hdcp monitort a ps-el?
    http://www.platinumshop.hu/index.php?data[mid]=2&data[id]=741
  • aabelus
    #43757
    Natív felbontás SVGA (800 x 600) , Támogatott felbontás VGA (640 x 350) to SXGA (1280 x 1024) -> ez most akkor mit is jelent? a jatekok szarul latszanak rajta?
  • nyuszmurusz
    #43756
    Nekem semmi baj nem volt az update-tel...vagy a probléma később is jelentkezhet szerintetek?
  • Tucker Case
    #43755
    Az, hogy USA verziós a konzol az mit jelent? nem lehet innen játszani vele? Vagy más konnektor csatlakozása van?
  • sirpalee
    #43754
    letöltött cuccokat újra letöltheted, mentéseket átmentheted, ugyanúgy a többit is.
  • aabelus
    #43753
    egy velemenyt szeretnek errol,aki ert hozza :D jo ez? ja,es milyen kabel kell hozza? HDMI? vagy masfajta?
  • deep
    #43752
    Sanszos. De inkább ez, mint soksok ezer forint a szervízben hagyva.
  • Istencsászár
    #43751
    ez gondolom az összes letöltött cuccal, mentések, képek, videók elvesztésével jár? ( bár ha pécére át tudja menteni akkor nincs gond )
  • deep
    #43750
    Elvileg a vinyó pécében való formázása megoldhatja. Egy próbát megér.
  • tothsanyi18
    #43749
    Scotty99
    érdekelne a 43583-as hozzászólás.
    Honnan tudok olyan kábelt szerezni??
  • balljuggler
    #43748

    nincs..
  • aabelus
    #43747
    gari nincs?
  • predator0
    #43746
    Azért azt remélem, hogy mondjuk a Bad company játékban a Trophy-kat viszamenőleg meg tudják oldani a statisztikai adatok alapján. Onnan simán lehet látni, hogy kinek mije van már meg.
  • wordsworth
    #43745
    hmm érdekes... De elv levették a 2.40-et
  • balljuggler
    #43744
    1ik ismerősömnek az lett a gépével amit pár hsz-el lentebb belinkeltem!mindez az update után...páran már tapasztalták ezt a hibát!
  • Alien!
    #43743
    sztem jön az még,csak lehet ősszel...
  • Foxhound1980
    #43742
    Na közben rájöttem, jön majd update, valamikor. (ahány hely annyi infó) Szvsz ami biztos az a pár hónap múlva megjelenő stuffok.
  • Foxhound1980
    #43741
    Egyébként bexarás, hogy kijön egy Update és ilyen problémák merülhetnek fel...
  • Tyler Durden
    #43740
    Ettől függetlenül ez tényleg elég tapla hozzáállás..
  • Foxhound1980
    #43739
    Inszomniás fiúk sem támogatják visszamenőleg, ők pedig belsős fejlesztők.
  • Alien!
    #43738
    megsem vagyok lepve,hogy az Infinity Ward nem támogatja a COD4-es trophykat....elég k*csög a hozzáállásuk,ahogy a DS támogatáshoz is...



    :(